1. Komentarji/pohvale/kritike za zgodbo Better than words?SAME POHVALE RES ENA BOLJŠIH ZGODB KI SEM JIH BRALA IN RES PREPROSTO NAJBOLJŠE PIŠEŠ.SAMO ŽAL MI JE DA JE ŽE KONEC IN RES DO SOLZ SI ME SPRAVILA KER RES PREPROSTO ODLIČNO PIŠEŠ
2. Kaj bi spremenile pri zgodbi/česa bi rade več brale, česa manj? VSE JE POPOLNO TAKO KOT JE
3. Kater del vam je bil pri Better than words najboljši? VSI SO THE BEST RES NE MOREM ZBRATI ENEGA
4. Za koga si želite, da bi bil glavni lik v naslednji zgodbi (Harry,Liam,Louis,Niall,Zayn)? MENI JE ČISTO VSEENO KATERI SAMO DA BO EN
5. Česa si želite v novi zgodbi? Katerih scen želite, da je največ, katerih najmanj? VELIKO DRAME HAHA IN PAČ VELKO ROMANTIČNIH TRENUTKOV AMPAK OB ENEM TUDI NAPETIH IN ŽALOSTNIH..NAPIŠI KAKOR SE TEBI ZDI DA BO PRAV KER VEM DA BO SUPER ČE BOM SLEDILA SVOJEMU NAVDIHU
6. Bi želele, da vpletem vse fante/enega/samo določene (katere)? ODLOČI SE SAMA AMPAK LAHKO VKLJUČIŠ VSE
7. Naj bodo fantje v zgodbi v skupini ali ne? ODLOČI SE SAMA KER VEM DA BO TVOJA ODLOČITEV NAJBOLJŠA
24. junij 2014
1. Komentarji/pohvale/kritike za zgodbo Better than words? to je super pa seveda same pohvale škoda da j konec
2. Kaj bi spremenile pri zgodbi/česa bi rade več brale, česa manj? vse j pepolno
3. Kater del vam je bil pri Better than words najboljši? okej vsi so super
4. Za koga si želite, da bi bil glavni lik v naslednji zgodbi (Harry,Liam,Louis,Niall,Zayn)? men je čist vseen
5. Česa si želite v novi zgodbi? Katerih scen želite, da je največ, katerih najmanj? drame,, napete in romantično
6. Bi želele, da vpletem vse fante/enega/samo določene (katere)? mogoče enega ampak se sama odloč
7. Naj bodo fantje v zgodbi v skupini ali ne?
24. junij 2014
u122384
u122384
1. Komentarji/pohvale/kritike za zgodbo Better than words? Pohvale zagotovo, zelo dobro pišeš!
2. Kaj bi spremenile pri zgodbi/česa bi rade več brale, česa manj? Nič, pri tebi ni bilo vedno samo ljubezni, ampak so bili občutki še vedno prisotni, tako da se lepo zgliha.
3. Kater del vam je bil pri Better than words najboljši? Tisti zadnji, ker je bil Harry iskren.
4. Za koga si želite, da bi bil glavni lik v naslednji zgodbi (Harry,Liam,Louis,Niall,Zayn)? Ne vem, ne jih ravno poznam, tvoja odločitev.
5. Česa si želite v novi zgodbi? Katerih scen želite, da je največ, katerih najmanj? Spet, moje mnenje je, da so občutki vključeni v zgodbo, ampak se par ne vedno sreča z jeziki v grlu drug drugega.
6. Bi želele, da vpletem vse fante/enega/samo določene (katere)? Jaz bi rajši vse fante, ampak ni potrebno, da so ravno v skupini One Direction, niti, da so vsi prijatelji, ampak da so iz različnih perspektiv vključeni, npr. eden je njen prijatelj, nekdo je njen fant, nekoga niti ne pozna, ampak je vanjo, z enim se sovražita, tisti zadnji pa pač samo obstaja.
7. Naj bodo fantje v zgodbi v skupini ali ne? Jaz rajši ne bi v skupini, ampak nisem točno proti njim kot bendu.
Linkec?
24. junij 2014
Še vprašanja:
1. Komentarji/pohvale/kritike za zgodbo Better than words?
brez komentarja, obsulutno fenomenalna, PER-FECT
2. Kaj bi spremenile pri zgodbi/česa bi rade več brale, česa manj?
dodala bi še konc, recimo kak sta živela skupi ko sta se pobotala, če je še enkrat zanosla, ka se je nardil z unim fantom iz londona....
3. Kater del vam je bil pri Better than words najboljši?
tam ko se je pogovarjala z sosedom na klopci v parku, pa zadn del ko sta se pobotala, pa še bi se lahka kej najdl
4. Za koga si želite, da bi bil glavni lik v naslednji zgodbi (Harry,Liam,Louis,Niall,Zayn)?
mi je čist vseejen, sam napiš naslednjo zgodbo!!!
5. Česa si želite v novi zgodbi? Katerih scen želite, da je največ, katerih najmanj?
ja njunih, kak se pogovarjata na primer, z skupino,...
6. Bi želele, da vpletem vse fante/enega/samo določene (katere)?
lahka pišeš še neprej o harryu
7. Naj bodo fantje v zgodbi v skupini ali ne?
Lahka se tepru skregajo pol pa so spet skupi zarad nje

pa dej link od naslednje zgodbe
24. junij 2014
u142585
u142585
Še vprašanja:
1. Komentarji/pohvale/kritike za zgodbo Better than words? OMG TO JE POPLNO JZ JOKAM DOBESEDNO TO JE NAJBOLŠA ZGODBA DO ZDEJ
2. Kaj bi spremenile pri zgodbi/česa bi rade več brale, česa manj? am nevem
3. Kater del vam je bil pri Better than words najboljši? Zadnji
4. Za koga si želite, da bi bil glavni lik v naslednji zgodbi (Harry,Liam,Louis,Niall,Zayn)? Harry al Niall
5. Česa si želite v novi zgodbi? Katerih scen želite, da je največ, katerih najmanj? Am najmn tistih horni (po možnosti da jih ni) največ pa nevem
6. Bi želele, da vpletem vse fante/enega/samo določene (katere)? Vse
7. Naj bodo fantje v zgodbi v skupini ali ne? Nevem
lahko samo še povem da je to najbolša zgodba do zdej in da sm vesela da si dala srečen konc čeprou sm 1x napisala da mam rada žalostne konce sam pustmo to jz sm čudna tkoda usak dan mam drgačno mnenje
24. junij 2014
Punce, kot sem obljubila sem začela pisati novo zgodbo, tako da vam prilagam link: https://www.igre123.com/forum/tema/finally-free-%281d-ff%29/72638/ Upam, da vam bo všeč in da boste rade brale
29. junij 2014
u150952
u150952
Zgodba je absolutno perfektna in obožujem jo! Res škoda, da je konc... ampak tko pač je. Pri zgodbi ne bi spreminjala ničesar, že zard tega, ker je to tvoja zgodba in se noben nima pravice vtikat v dogajanje, ki si si ga zamislila. Navsezadnje tisti, k jim kj ni prov, lahko sam spokajo.
Res maš talent za pisanje in mislim, da lahko pišeš karkoli hočeš, pa bo izpadl noro dobr, tko da kr nadaljuj
03. julij 2014
Neeeeeeeeeext
13. avgust 2014
Hi, glede na to da vidim da imas res dosti ogledov in bralcev te zgodbe bi se lahko prijavla. Pravzaprav je tekmovanje za najboljsi fan fiction na igrah in ti se moras samo prijaviti, ostalo pa je odvisno od glasovalcev. Vec navodil bos dobila ce bos kliknila na spodnji link.
http://m.igre123.com/forum/tema/tekmova-je-za-ajbo-js-fa-f-ct-o/74366/
Xoxo
15. avgust 2014
Če še katera spremlja temo in še ne bere moje nove zgodbe, pa bi rada -->

»V resnici ti je bilo všeč, kar priznaj. Harry Styles, moški, ki uživa ob gledanju romantičnih komedij in resničnih zarok.« Moje draženje ga je spodbudilo, da je svojo roko položil čez moja ramena in me nerodno stisnil v objem.
»Mislim samo, da je bila to stvar, ki bi se morala zgoditi v krogu družine. Si sigurna, da Brian ni bil jezen?« Zmajala sem z glavo. Brian verjetno sploh ni opazil, da je bil Harry za mizo. »Veš, Brian mi je dal idejo. Mogoče bi moral tudi jaz storiti kaj takšnega.

http://www.igre123.com/forum/tema/finally-free-(1d-ff)/72638/1 .

Vabim te tudi, da obiščeš mojo stran za oglaševanje zgodb, v primeru da jo pišeš : http://www.igre123.com/forum/tema/oglasevanje-one-direction-zgodb!/76792/1 .
14. marec 2015
ej ti bi resno to lahko objavla knjigo čudovito veliko pohval odlična pisateljica bi bila
15. julij 2015
Spet sem nazaj!!!

Po dokončanih in tudi nedokončanih zgodbah, sem se odločila, da zopet začnem s pisanjem. Danes sem brala svoje stare zgodbe in sem zopet dobila željo po pisanju, tako da vam predstavljam svojo novo zgodbo. Potrudila se bom, da bo drugačna in bolj "odrasla". Uživajte ob branju!

http://www.igre123.com/forum/tema/love-you-goodbye!-(ft.-one-direction)/181877/
13. februar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani