Next
31. januar 2014
uuuu zdej se bo pa zares začel...muahahah
neeeeeeeeeeeext
31. januar 2014
next
31. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
01. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. februar 2014
Neeeeeeeext
02. februar 2014
omgg nexxttt<33
02. februar 2014
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!
02. februar 2014
neextt
02. februar 2014
next
03. februar 2014
Next pride jutri
03. februar 2014
next+nova bralka
04. februar 2014
u140555
u140555
neeeeeeext
04. februar 2014
Malo krajši del, mogoče danes napišem še enega

-ČETRTO POGLAVJE-

“ Liam, hvala za ta večer. Ne bi si mogla želeti boljše dobrodošlice.” Liam je razširil roke in me stisnil v svoj objem.
“ Me veseli, da ste se s fanti ujeli. Sploh ne veš kako me je bilo strah, da ti ne bi bili všeč. Ne vem kaj bi naredil, če se vi ne bi prenesli. Kakorkoli, res sem se imel lepo danes in mislim, da je to da si me poklicala, tvoja najboljša odločitev v življenju.” Na obraz se mi je prikradel nasmešek. Bila sem utrujena in hkrati neznansko vesela. Vesela, ker sem imela v svojem življenju zopet mojega najboljšega prijatelja.
“Mislim, da te bi moralo bolj skrbeti, da jaz ne bom všeč njim,” sem ga popravila in takoj je zmajal z glavo v znak nestrinjanja. Nekaj časa me je še držal v svojem objemu, kar mi je v tistem trenutku zaradi mrazu popolnoma ustrezalo.
“Cassie, nekaj bi ti rad povedal. Vem, da to ni moja stvar in ponavadi se ne vmešavam v takšne stvari, ampak tokrat se moram. Videl sem, da sta se s Harryem precej dobro ujela. In videl sem s kakšnim pogledom te je gledal cel večer. In verjemi mi, poznam ga že precej dolgo da vem, da ni ravnodušen do tebe. Mislim, da si mu celo všeč. Vem da je prehitro za takšna sklepanja, vem da se ne poznata dolgo, ampak to je Harry. Slavni lomilec ženskih src. Ne bom ti prepovedal, da se družiš z njim ali da bi karkoli imela med sabo, vendar te opozarjam, da bodi previdna. Nočem, da bi bila na koncu razočarana.”
Njegov mali govor me je presenetil, priznam. Resnično nisem opazila, da bi bilo med nama kaj več kot samo ples in pogovor. Ne rečem, da Liamu nisem zaupala, vendar se mi zdi, da tokrat ni imel prav. Saj se s fanti poznamo samo nekaj ur, zagotovo se ne more Harry zaljubiti v tako kratkem času. Ali pač?
“Na žalost te moram zapustiti, saj moram vse spraviti domov v postelje. Mislim, da sami ne bodo zmogli,” je rekel z resnim tonom in to, da se je Louis na ves glas iz avta zadrl, da bi se poslovil od mene, pri tem pa skoraj padel naravnost na tla je njegovo ugotovitev samo še potrdilo. Medtem ko sem svoje premraženo telo še bolj zavila v plašč in roke vtaknila v žepe je on hitro stekel do avta in mi še zadnjič pomahal.
“ Se slišiva jutri,” je rekel skozi odprto okno in nato speljal proti glavni cesti. Ko sem prišla v stanovanje je bila ura že tri ponoči. Ne spomnim se kdaj sem se nazadnje tako zabavala. Sezula sem si čevlje in doživela najlepši občutek, ko so se moje noge dotaknile tal in sem zopet lahko hodila normalno, brez vrtoglavih pet. Razmigala sem gležnje, saj so me neznansko boleli in se odpravila v kopalnico, kjer sem opravila najhitrejšo prho v svojem življenju. Ves čas sem razmišljala o tem, kar mi je povedal Liam. Do tedaj nisem videla Harryja v takšni luči. Niti za hip nisem pomislila, da bi bilo lahko kaj med nama, kaj več kot samo prijateljstvo. Do zdaj.
V preveliki majici v kateri spim in je bila last mojega starejšega brata sem padla na posteljo in ne spomnim se, da bi kadarkoli zaspala tako hitro.

05. februar 2014
neeeeeeeeeeext
05. februar 2014
neext
05. februar 2014
Neeextt
Sj vem da bo vec kot 'samo prijateljstvo'
05. februar 2014
next
05. februar 2014
Next
05. februar 2014
nexxxtt
05. februar 2014
neeeeeeeext<3
05. februar 2014
Neeeeeeeext
05. februar 2014
Hvala za komentarje

-PETO POGLAVJE-

Teden dni po naši skupni noči v klubu sedim v Starbucksu in gledam kako Harry pri pultu naroča kavo za oba. Oblečen je preprosto, v oprijete kavbojke in karirasto srajco, pa vseeno zgleda neverjetno privlačno. Ne morem potlačiti ljubosumja, ki ga doživljam, medtem ko ga malda natakarica ves čas osvaja, se mu priliznjeno smehlja in opazuje vsak njegov gib. Harry se ji prisiljeno nasmehne - predvidevam da mu njen odnos ni najbolj všeč in da si trenutno ne želi biti v središču pozornosti- ko pograbi pripravljen kavi in se odpravi proti najini mizi v kotu. Kavo postavi pred mano in se usede na oblazinjen stol nasproti mene.
“ Nisem mogel verjeti, da boš dejansko pristala na najin prvi zmenek,” reče Harry, ko dvigne skodelico, da bi naredil prvi požirek.
“ Tvojega povabila nisem dojela kot zmenek, če sem čisto iskrena,” mu pojasnim in opazim kako žar v njegovih očeh počasi ugasne. Čutim, da sem ga razočarala.
“ Oh.. torej samo prijateljsko druženje,” doda in me pogleda v oči. Točno ta pogled, ki sem ga gledala cel večer, medtem ko sva plesala. Točno ta pogled o katerem mi je govoril Liam.
“ Mogoče ga lahko vseeno poimenujeva zmenek,” rečem po dolgem premisleku. Verjetno ne smem pozabiti ljubosumja, to zagotovo nekaj pomeni. Njegovo razpoloženje se zopet spremeni in na njegov obraz se prikrade nasmešek.
“ Kje sta se z Liamom spoznala? Nikoli te ni omenjal,” je načel pogovor in priznam, da me je to vprašanje razžalostilo. Če me ni nikoli omenjal, me nikoli ni pogrešal, kajne? Vseeno nočem pokazati užaljenosti in mu hitro odgovorim na vprašanje.
“ Poznava se že od otroštva. Skupaj sva hodila v šolo, praktično sva bila najboljša prijatelja, cele dneve sva preživela skupaj. Dokler se niso preselili in je šel na X-Factor. Jaz sem zamenjala šolo in najin stik se je takrat popolnoma pretrgal. Ker sem se zdaj preselila sem, v London, sem se odločila da ga zopet pokličem.” Harry je budno spremljal vsako mojo besedo in me pozorno poslušal. Najine oči so se med mojim pripovedovanjem večkrat srečale.
“ Priznam, da je bila to dobra odločitev. Če ga ne bi poklicala, se verjetno ne bi nikoli spoznala,” je komentiral Harry in moja lica so se v trenutku obarvala rdeče.
“ Prisrčna si, ko zardiš,” je še pripomnil in mi pomežiknil, zaradi česar je rdeča narasla še za en odtenek. Med pogovorom nisem vedela ali naj omenim najin pogovor z Liamom. Nisem vedela ali sta se z Liamom pogovarjala, nisem vedela ali bi mu bilo prav, da me je opozoril pred njim. Kot da bi mi bral misli prične s to temo.
“ Včeraj me je Liam poklical k sebi…” začne in opazim resnost na njegovem obrazu. “… povedal sem mu za najin zmenek danes. Rekel je, da mi bo polomil vse kosti, če te kdajkoli razočaram ali prizidanem.” Oči sem široko odprla saj nisem mogla verjeti temu, kar mi je ravnokar povedal. Predvidevala sem, da se bosta pogovorila, nisem pa si predstavljala, da bi šel Liam tako daleč. Ne zame.
“ Verjetno ni mislil resno," odgovorim, a je Harry samo zmajal z glavo.
“ Rad te ima. Od naše skupne noči sploh ne neha govoriti o tebi. Vse, ki jih ima rad brani s svojimi najboljšimi močmi. Morala bi videti kako je zaščitniški do svojih punc.” Ob tem se zasmejim. Ja, ni se spremenil. Vedno je bil tak.
“ Harry, mislim, da bom mogla iti. Pozno je že in poslati moram še nešteto prošenj v razna modna podjetja.” Pograbim plašč in si ovijem šal okoli vratu. Telefon spravim v torbico in se previdno odpravim proti izhodu.
“ Želiš, da te peljem?” vpraša Harry in pokaže na svoj avtomobil. Zmajem z glavo, želim si biti nekaj časa sama na svežem zraku in premisliti o vsem.
“ Torej je to to. Verjetno se vidiva kmalu?” Pokimam in se že skoraj obrnem, ko me prime za roko. Njegov dotik je močen, a ne grob.
“ Nisi nečesa pozabila?” vpraša in se z obrazom približa mojemu. Ko opazim, kaj namerava narediti otrpnem. Po navadi se ne poljubljam že na prvem zmenku, a tokrat ne vem če se temu lahko uprem. Njegove ustnice se počasi približujejo mojim in ko se dotaknejo me po celem telesu spreletijo mravljinci. Vrnem mu poljub, njegove ustnice so tako mehke. Brez da bi poskušal kaj več, kot samo nedolžen poljub se umakne in se veselo nasmehne.
“ To je bilo čudovito,” reče in se v naslednji sekundi napoti proti avtu.

06. februar 2014
Neeextt
To je perfecttttt *____*
06. februar 2014
nexxxt
06. februar 2014
*.* neeeeeeeeeeext
06. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
06. februar 2014
Next
06. februar 2014