neext
24. november 2013
next
24. november 2013
Ojooj svetovno pišeš .... Neeeeeeeext + nova bralka ;***
24. november 2013
u149227
u149227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. november 2013
Ja ok ok sj vem da sm to dans povedala že 383763729920287363729krat ampak a je še gdo upazu a je Louis zgledu ko faking disney princ in js sm skor ekrnčk pojedla omfg mrtva totalno o fak no ja in od tm torej inspiracija za današnji next, mal pocukran ampak nič resnega hja hja hja ok nakladam
Enjoy

Part4

Skočil je in se usedel na pult zraven mene.
"Kakšen čaj skuham?" Sem uprašala in pogledala navzgor, proti sinje modrim očem.
"Vseeno mi je" skomignil je z rameni, potem pa pogledal po prostoru.
"Kmalu bo božič." Je oznanil. Prikimala sem in zavzdihnila.
"In nimata niti jelke." Je dodal. "Nisva imeli časa." Sem se zlagala. Nisem hotela postaviti jelke, ali okrasiti sobe z lučkami, hotela sem se pretvarjati, da tega božiča sploh ne bo.
"Sedaj ga imaš!" Je pomežinil in z nogi brcnil naprej. Sumičavo sem vzdignila obru.
"Lahko ti pomagam." Me je razsvetlil, potem pa mi namenil proseč pogled.
"Nimava jelke." Sem se skušala izmakniti, medtem ko sem čaj nalivala v skodelici.
"Greva jo iskat!" Iz roke mi je vzel skodelico in hitro naredil požirek vročega čaja, potem pa se začel daviti in si z roko mahati pred usti.
"Butelj!" Sem se zasmejala in mu iz roke vzela skodelico.
"Auc kje imaste kopalnico?" Je popačeno uprašal, saj si je še vedno z dlanjo mahal pred jezikom.
"Tam." Pokazala sem smer in zadrževala smeh.
"Pridem takoj" zapru se je v kopalnico, jaz pa sem se sama pri sebi zasmejala, potem pa sedla na kavč in gledala v črn zaslon televizije.
"Oprosti za tole." Me je zbudil iz misli Louisov glas.
"Ne skrbi" namsehnila sem se, čeprav nisem vedela zakaj se opravičuje.
"Greva?" Pomolil mi je odprto dlan in naveličano sem ga pogledala.
"Saj se hecaš." Sem prosila.
"Resen sem." Je rekel, potem pa zgrabil mojo dlan in me potegnil z kavča. Oblekla sva se, potem pa se odpravila ven. Nekaj časa sva hodila, zraven sva se pogovarjala in smejala, kakor da se poznava že od nekdaj. Glavobol me je minil in dan se je spreobrnil v odličnega. Snežinke so na naju zasuvale celo pot, zato se je okrašeno mesto zdelo še bolj čarobno. Prvič v tem letu sem začutila prznično vzdušje.
"Tukaj sva!" Je oznanil.
"Pri smrečici." Sem prebrala velik napis nad vrati.
"Nasad je." Je rekel, potem pa vstopil in jaz za njim. Hodila sva med vrstami smrek in izbirala pravo.
"Ta!" Obrnil se je proti oguljeni, majhni jelki, jaz pa sem se naglas zasmejala.
"Popolna je!" Še naprej je občudoval ubogo drevesce in ko sem že mislila, da je resen, se je tudi on zasmejal. Po kakšni uri sprehajanja sva le našla pravo smeričo in kupila sva jo, potem pa šla nazaj domov. Louis je mogel smreko celo pot vlekči za sabo, vendar se ni pritožval.
"Potisni!" Sem zavpila in povlekla za veje.
"Potiskam!" Sem zaslišala od zunaj.
"Ne, počakaj!" Sem spret zavpila.
"Vleci!" Je spet rekel in še enkrat sem na silo potegnila, potem pa se zrušila na tla in pristala pod jelko.
"O bog si v redu?" Z mene je potegnil jelko in me zaskrbljeno gledal. Prasnila sem v smeh, on pa čez trenutek prav tako.
"Daj, zveci jo do dnevne." Sem rekla in se pobrala s tal. Slekla sem bundo, potem pa sledila Louisu.
"Tukaj bo super, kajne?" Je uprašal in si ogledoval izbrano mesto. Prikimala sem.
"Pojdi po okraske." Zmedeno sem se zavrtela, potem pa šla po hodniku navzdol. Izbrskala sem beliko šlatko okraskov in lučk in jo zvlekla v dnevno sobo. Smreka je že stala, zato sva začela obešati okraske. Teh pa ni in ni zmanjkalo, in na koncu je jelka izgledala... No, kot jelka. Na vrh sem ztaknila zvezdo in se srečno zazrla v najini delo.
"To je moj najljubši božič." O tem nisem bila prepričana, vendar so besede prišle same in nisem jih mogla zadežati.
"Moj tudi." Je pritrdil, potem pa me objel in z mano vred gledal v smreko.
24. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. november 2013
hahahhahahahah legenda
24. november 2013
pa neeeeeeeeeeeeeeeeext!
čist pozabla napisat x'd
24. november 2013
neeeeeeext
24. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
24. november 2013
neeeeeeeeeeeext
24. november 2013
u153281
u153281
awwww :**
Neeeeeeeeeeeeeeeeekššt!!
24. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext <33333
24. november 2013
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. november 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
24. november 2013
neeeeeeeeeeeeext
24. november 2013
neeeeeeeeeeeext
24. november 2013
pikija next!
24. november 2013
next
24. november 2013
Next!
24. november 2013
Neeeeeeext