u72
u72
OCEEEEENE! Ocenjevala bom enako kot prej.
tarantela508: + (ta slika je svetovna! res! uau!),+,-
_Skupaj: 2/3_
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
_evangelych_!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo!!! Uou!!! Dobiš tedenske počitnice na Bahamih in 1000 evrov!

tarantela res is bila dobra, slika z obleko je RES svetovna, nevem kaj naj rečem. A eva je imela malo boljše slike. Čestitam pa za ves tvoj trud in zato dobiš 100 evrov!!!
Se bosta prijavili na naslednjo sezono??? Eva, le želiš jo lahko vodiš z mano, ampak če boš res dajala ocene ne kot sara1216 ki jih včasih sploh ni...
24. junij 2011
js se 100% ne bom!!! ta šov je kr neki... pa če bi mi povedla za to da naj dam ocene bi dala. js mam pač mal več dela za šolo... pa _evangelych_ redno devaj ocene, ker če ne boš ti bo vrnila kot meni!!! še enkrat ti čestitam.
24. junij 2011
u72
u72
Ja oprosti ane! Sej tm k sm dala izive sm napisala, da boš ti dala ocene. In k so use nrdile smo še mal počakale sam najbrž se nm ni dal čakat en teden! Pač ti ne moram poslat sporočila kdaj daj ocene, ker pač nisem tvoja tajnica!
25. junij 2011
ko bo nova sezona tvojga top modela mi sporoči
25. junij 2011
anjonca zdej si ti izpadla angelček!!! sm 1x ali 2x poslala sporočilo, da je naloga. ampak ti truda ne znaš cenit...
25. junij 2011
pa men se zdi da je mela lepše slike tarantela508
25. junij 2011
hvala! bom vidla, če bom mela čas . sara1216, ti pa res nisi dajala ocen, da ne bi kje izpadla kot "angelček".
25. junij 2011
u72
u72
The best top model by Anjonca cycle 3
evo! tretja sezona!
27. junij 2011
u72
u72
The best top model by Anjonca cycle 3
evo! tretja sezona!
27. junij 2011
u72