nadaljujem:

okki zjuraj smo se vsi naenkrat zbudili. takoj sm vsatala in zagledala da smo še kar v uni hiši . zgleda da smo imeli polno glavo in smo tukaj tudi zaspali.vsi smo stekli v kuhinjo in tam smo pojedli zajtrk imeli smo jajce na oko in kruh .imeli smo tudi pravega kuharja ki nam je to spekel. jedli smo in se med tem pogovarjali:
js: hahah včeraj pa smo žurali!
loren: jaaa ne samo včeraj tudi danes hhaa.
zayn in luis: midva se ress nič ne spoumnema ka se je potem zgodil.
niall: hahaha js sm zasapl na mizi v dnevni sobi hahaha.
js: joooj hahaa.
zayn: js pa res ne vem ka sm delu da sm celu popisan z flumastri po rokah pa po telesu.
loren: hahahaha omg zayn kake si pa meu!
joe: haha loren ti pa nč ne govor krr si mi na hrbet napisala tole , LJUBIM TE BONBON MOJ!!
potem smo se vsi smejali!
loren: kaaaaaaaaaj js ne pa ne kok pa veš da sm bla js ?
joe: em podpis je tule pa kdo kej bi delu srčke na I hahaha.
js: hahaha loren.
hary: mel pa smo vsaj žur nee .
js: jaaaaaaaaaaa.
joe in loren: najbolša žurka ever !
potem smo jas joe loren in hary šli in one direction fantje in punce so na spovabili še za nasljednji vikend da pridemo na obisk. potem pa smo šlli domov. doma sem se preoblekla kr sm ve tej prepoteni in mokri obleki smrdela kot gozdni dihur. šla sem se problečit in oblekla sem :

še prej sm se šla tudi stuširat in si umit zobe. isto so vsi naredili zato smo imeli velik problem:
hary in joe: dejta že loren pa cloeee naju na wc!!
js: jaaaaa no sam šee počesem se.
loren: jaaa sam zlikam si še lase.
joe: jooooooj dejta nooo js morm it se umit preden bom smrdel še za celo ulico.
loren: jaaaa no mišek mal počaki !!
kar dolgo sma bile z loren v kopalnici, kaj če pa sm punca ki je rada urejena.
hary: staaaa ?
js: počaki lubi sam zatebe še bom bolj lepa haha
hary: ja sej si vedn lepaa no.
potem sma končno prišle iz kopalnice in hary in joe sta se zakadila noter kot da bi jo nekdo lovil. midve z loren pa sma si šle še urejat nohte. jas sem imela vse polomljene in vsi so bili razmazani. joe in hary sta potem prišla ven in razmišlali smo kam gremo danes potem pa sem haryu rekla:
js: hary bom šla ob 5 v park?
hary: okeey
loren in joe pa sta se odločila da bosta šla na obisk k od joa teti. vsi smo si naredili plane in nato smo še čakali na kosilo. danes smo nameravali imeti za kosilo pravo specialiteto in zato smo poklicali na hotelski naročilni telefon in naročili smo piščanca krompir solato in omako. hmalo je prišla in ura je bila 2. začeli smo jesti in bilo je tako okusno da smo vsi vzeli po dve porciji joe in hary sta celo 3 . ko smo pojedli smo se vsi vsedli na sedežno in tam smo vžgali televizor in gledali nagradne igree. ko je bila ura 4 smo vsi šlii. z haryom sma se odpravila v park in tam sma se pogovarjala:
hary: in ti je fain v londonu?
js: zloo ka rpeselila bi se sem.
hary: aja mogoče pa se nekoč boš ne'?
js: jaa če že ne se bom s tabo ko bova skupaj zaživela ne?
hary: jaaa vsaj upam.
js: kaj upaš boš videl js vrjamem
hary: no prau imaš js tudi.
hary: a grema na sladoled ?
js: jaaaaa ok.
potem sma šla in hary mi ej kupil čokoladni sladoled on je vzel pa keksovega. jedla sva ga in se zabavala ob potoku so skrbniki devali kruh da lahko devamo račkam.in midva z haryom sma skupaj vzela ga in hranila račke. to je bilo ljubko . potem sma do poznega večera bila tam potem ob sedmih pa sva se vsedla na klopco zraven ene gospe ki je v rokah držala časopis. gospa je potem šla in pozabila časopis na klopci vzela sem ga v roke in na nekem članku je bil grozen naslov ki me je ožalostil . zadrla sem se na harya !
pisalo jee....
neext če te zanima?
in probite mal ugibat kaj je pisalo ?
hwala ko berete !
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u70791
u70791
next
20. junij 2012
u75628
u75628
NNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTTTTT!
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u96793
u96793
next
20. junij 2012
DꀧᏉergent ❤️‍
DꀧᏉergent ❤️‍
next
20. junij 2012
u40877
u40877
nemorem ugibat ker je preveeeeč napet neeeeeeeeeeeext nujno
20. junij 2012
u74377
u74377
next!!!
20. junij 2012
1D
20. junij 2012
bi kdo brau?
http://www.igre123.com/forum/tema/live-your-dream-with-one-direction/35958/2
(se opravičujem, ker oglašujem)

pa next !
20. junij 2012
1D< 3< 3< 3< 3 em sej to je namen da vas mal muči akj je pisalo.em noo hwala ko berete pas i vzemete čas za mojo zgodbo ko zna kr vzet minute ne .noo next pride še sigurn danes
20. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u68138
u68138
NNNNNNNNeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
20. junij 2012
next!!
20. junij 2012
uu nova bralka hwala tii black girl8 !!! pa vsem vam !!
20. junij 2012
u89913
u89913
tako hitro vse napišeš, da sploh ne spremljam...drugače pa NEXT NEXT NEXT NEXT
20. junij 2012
next!
20. junij 2012
miss ronny < 3 hahaa razumem

hwala za neexte !
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u89913
u89913
ja všeč mi je, da veliko napišeš in da dodaš veliko slik, da si prav vse podrobno predstavljamo. Čeprav pa še nisem vsega prebrala, ker umes nisem brala. Mi je pa Full ušeč!!!!!!!!!!!!!!!!
20. junij 2012
next
20. junij 2012
hahah lepoo men je všeč da je tep všeč haha
20. junij 2012
u89913
u89913
berem berem in berem zelo zanimivo..... zdaj sem na 14 strani
20. junij 2012
finoo da se zanimaš
20. junij 2012
u82673