Vem da je tukaj že fulll dost tem od one direction in tega sam js sem se odločla da napišem še eno jst. Upam da vam bo ušeč in opravičujem se za napake. Hvala vam če boste brali in probala bom nextat vsaj štirkrat na teden kr me šola res ubijaa...
18. marec 2013
ANA
"Živjo Ana, živjo Ana, živjo Ana" sem slišala ko sem hodila po šolskem hodniku. Končno sem prišla še do Nuše in Maše."Hej naporen obhod po hodniku?"me je vprašala Maša."Ja precej." sem rekla in se zasmejala. Maša in Nuša sta bili moji najboljši prijateljici že od malih nog. Aja... naj se vam predstavim. Sem Ana in imam najboljši prijateljici na svetu. Zelo rada jaham oziroma preskakujem ovire. Treniram že od malih nog in gre mi res super prav tako kot Maši in Nuši. Doma imamo jahalno šolo, ki je kar precej znana tukaj v Londonu. Mami in oči sta poklicna trenerja in imata veliko službenih potovanj in zmeraj ostanem doma in Harry z mano. Ja prav ste slišali. Harry je moj bratranec in Nuša je res nora nanj. Sicer ga še ni videla ampak je kar na dobri poti. Maša je pa nora na Nialla. Tudi ona ga še ni videla ampak vseeno. Ostalih fantov še nisem spoznala toda jih kmalu bom saj je danes zadnji dan šole in jutri gresta mami in oči na potovanje in spet pride Harry k meni skupaj z fanti in pri meni bosta tudi Nuša in Maša. Najbrš ju bo pobralo ko bosta videla fante. S puncama smo znane po tem da se fantje dobesedno lepijo na nas. Sem edinka in to mi je precej ušeč.

To sem jst:

To je Nuša:

To pa Maša:

18. marec 2013
"Aja saj res. Punci, pojutrišnjem je tekmovanje. Mama mi je rekla naj vama povem in pri nas je. Na tistem gromozanskem travniku. In danes imamo trening ob dveh."sem rekla."Ja prideva."sta rekli obe naenkrat in se zasmejali."Če želita vaju lahko mami pelje takoj po šoli k meni ."sem rekla."Ja to bo vredu."je rekla Nuša."Ja Ana pripravi se na zgubo pojutri." Sem zaslišala tisti najbolj zoprn glas na svetu. Govorim o naši sovražnici že od nekdaj. Nadji."O bog pa ne že spet ti."sem rekla in se obrnila k njej. Hinavsko se mi je zasmejala."A res misliš da boš zmagala? Verjemi danes zjutraj sem videla tisto gromozansko oviro in nimaš šans da jo preskočiš. In verjemi zgubila boš totalno."sem rekla in se ji zasmejala. Nadja tudi preskakuje ovire in trenira na naši šoli pa sploh ne vem zakaj. Ne more se sprijazniti z dejstvom da smo boljše od nje."Aja? In ti misliš da boš lahko z tistim tvojim ponijem skočiš čez deset centimetersko oviro?"je rekla in takrat mi je prekipelo. Hvala bogu sta me Maša in Nuša zadržali da je nisem udarila. Z vso jezo sem odšla do razreda in se vsedla k Maši in Nuši."Hvala da sta me zadržali da jenisem udarila."sem jima rekla."Zate vse."je rekla Maša."Ne zmeni se zanjo."mi je rekla Nuša in takrat je v razred prišla razredničarka in začela s svojo bedno razlago.
18. marec 2013
Večino razlage in poslavljanja in vsega tega smo z puncami tako in tako preklepetale. Seveda ni šlo brez opozoril in tega sranja ampak kmalu je zvonec naznanil konec pouka."Hej mami." sem rekla ko smo se z puncami vsedle v avto."Živjo punce." je rekla in se skrivnosrno nasmehnila."Mami kaj nam prikrivaš?"sem rekla in jo pogledala."Nič. Kaj naj bi vam prikrivala?" je rekla."Ja ja seveda." sem rekla in kmalu smo prispeli do naše hiše. Pred hišo sem zagledala znano postavo z temnimi kodri in kar precej mišicami. Zraven so stali še štirje drugi fantje in si ogledovali konje."Mami je to..."sem rekla in pogledala sem Mašo in Nušo kako bulita v fante z odprtimi ustmi. Š enkrat sem jih pogledala in ugotovila da so to one direction. Tam je Harry! Odprla sem vrata še preden je mami vstavila avto in vzela torbo. Stekla sem do Harryja in med tekom sem vrgla torbo saj je bila precej težka. Vrgla sem se Harryju v objem."O moj bog Harry! To si ti!"sem zavpila in s Harry se je zasmejal. Nuša in Maša sta komajda izstopili iz avta in prišle do mene. Prišli so še ostali fantje."Naj vas predstavim."sem rekla."To je Maša, to pa Nuša."sem rekla."Vi pa se predstavite kar sami." sem rekla."To so Niall, Zayn, Liam in Louis." je rekel in pokazal na vsakega fanta. Šele zdaj sem opazila tistega fanta. Louisa. O moj bog res je hot."Jaz pa sem Harry." je še dodal."Ja saj vemo." je šokirano rekla Nuša in neprestano zrla v Harryja. Zasmejali smo se in prišla je mama."Fantje živjo." je rekla in predstavili so se še njej."Vas bom pustila na miru, ve punce pa imate trening čez natanko pol ure." je rekla in se nam nasmehnila."Prihajamo." sem rekla in se basmehnila."No, mi bomo šle." sem rekla in s puncami smo se odšle preoblečt v jahalne hlače in škornje. Iz sedlarne smo vzele še sedla in uzde ter vse potrebno za trening in se odpravile v štalo. Za nami so prišli še fantje in precej smo se pogovarjala. S puncami smo skrtačile, oseslale in zauzdale konje in Louis je preučeval vsak moj gib in bil mi je strašansk ušeč. S puncami smo odšle ven s konji in zajahala sem mojo kobilo onedve pa svoji. Prišla je mama in odšle smo v manežo z ovirami.Malo smo se ogrele v kasu in galopu in fantje so nas začudeno opazovali. Prva sem bila na vrsti jaz da skočim čez oviro oziroma celo progo ovir in počasi sem zagalopirala nato pa začela preskakovat. Ni večjega užitka kakor to ali kakršno koli jahanje. Louis je vsakič ko sem skočila trznil in to me je zabavalo. Na vrsti sta bili tudi Maša in Nuša i tudi onidve sta odlično opravili. Mama nas je zelo pohvalila in odšle smo v štalo kjer smo konje uredile i šle smo jih malo jahat še brez sedla."Fantje ali greste vi tudi?" sem vprašala in prikimali so. Sicer so oni jahali z sedlom ker če ne bi bila katastrofa in že tako je bila. To bo še dolgo trajalo...
18. marec 2013
neeeeext
18. marec 2013
neeexxt
19. marec 2013
neeeeeeeeeext
hahhahah NADJA????
19. marec 2013
jah nusa pac nism se mogla spomnt drugega... masa pa je ze masa tko da nemorm pomagat in ja hvalaaaa vsem ki berete in upam da boste se naprej brali...
19. marec 2013
ja jst bom brala...
19. marec 2013
neeeeeeeeeext
19. marec 2013
next!
19. marec 2013
u85929
u85929
neeeeeeext
♥♥♥
19. marec 2013
"O bog..." sem zaslišala Mašo kako je zgroženo opazovala fante kako so recimo da jahali."Maša, mislim da Niall potrebuje pomoč." sem rekla in Maša je šla k Niallu. Videla sem jiju kako se nekaj pogovarjata."Em... Ana, mislim da Louisu ne gre najbolje." mi je rekel Harry in takrat sem videla Louisa kako je padel s konja."Šit." sem zaklela in hitro šla k Louisu."Ne sprašuj, odlično sem." je rekel in zasmejala sem se."No... Ni videt."sem rekla in nasmehnil se mi je. O bog ta njegov nasmeh. Zrla sva drug v drugega in iz sanjarjenja me je zbudil krik Nuše."Ne moreš me ujeti!" je zakričala."Ja ja še bolj se zlaži." je zavpil Harry in gledala sem v njiju kako jahata in se lovita po travniku. Zasmejala sem se."Bo šlo?" sem vprašala Louisa in se vstala. Vstal se je še sam in prikimal."Ok, dovolj!" sem zavpila in vsi so me pogledali in prišli do mene."Ok. Kot sem ugotovila nimate pojma o jahanju zato zdaj vsi lepo počasi zajahajte konje in ostanite tukaj. " sem rekla in se nasmehnila. Fantje so to naredili no razen Harryja saj je znal jahati."Vredu. No in sedaj samo z občutkom jahajte konja." sem rekla in šlo jim je veliko bolje kot prej."No in sedaj pojdite na teren s konji do tiste reke." sem zaslišala mamo. Pogledala sem fante in bili so kar veseli."Ana, moram priznati da dobro učiš." je v smehu rekla mami in zasmejali smo se."Aja pa prosim bodite nazaj za dobro uro." je še rekla in se odpravila."No, a gremo?" je vprašala Maša."Pa gremo." je rekel Liam in odpravili smo se na teren."Gremo kaj zapet?" je vprašal Zayn in začeli smo pet različne pesmi dokler se ni Anja(to je moja kobila sej si lahk na mojih slikah jo pogledate in dobla sem jo letos in tk ji je že blo ime) ustavila in ni žela it naprej. Hodila je zmeraj samo nazaj in vsi konji so postajali dobesedno živčni. Šele takrat sem opazila Nadjo. "O Ana, vidim da je tvoj bratranec tukaj. Z one direction. Louis preprosto obužujem te." je rekla in hotela sem jo zadavit."Veš kaj ti barbi, prosim če spokaš od tukaj da ne boš trpela posledic." sem zasikala skozi stisnkene zobe."O že trepetam." je rekla in se hinavsko zasmejala prav tako kot njene goske."Se vidiva na tekmi, zguba." je še rekla in hvalabogu odšla."Prisežem da jo bom ubila." je rekla Nuša in prikimala sem."Ne zmeni se zanjo." je rekel Louis."Samo ničvredna barbika je." je rekel še Harry in vsi so prikimali."Ja saj vem ampak preprosto ne morem." sem rekla in jahali smo naprej."Mogoče bi bilo dobro da se odpravimo nazaj ker smo jahali več kot eno uro. "To pa ni dobro. Poznam mojo predrago teto in spet bo vsa živčna." je rekel Harry. Prikimala sem in se zasmejala. Pogledala sem na telefon in imela deset zgrešenih klicov od mami."Šit." sem zaklela in obrnili smo konje."Fantje, to bo bilo zdaj malo hitrejše ker bo kmalu tema." sem rekla in jih pogledala. Prikimala sem in pognali smo konje v galop in moram rečt, mislila sem da bo veliko težje. Kmalu smo prišli nazaj in pred vrati sem našla vso objokano mamo in ji stekla v objem."Šššš... Mami vse je vredu." sem jo pomirjala in malo se je pomirila."Ana, da mi tega več nikoli ne narediš. Nikoli." je rekla in prikimala sem."Počistite konje in jih pospravite v bokse jaz pa grem noter in pridite čim hitreje ker se moramo nekaj zmenit."Ok." smo odgovorili vsi naenkrat in se zasmejali. Šli smo v hlev in odsedlali konje."Louis, narobe delaš." sem rekla in se zasmejala ko sem gledala Louisa kako neuspešno odpenja sedlo."Lahko prosim pomoč?" je vprašal in pomagala sem mu. Ko smo vsi uredili konje smo šli noter v hišo."Ok. Vsedite se za mizo." je rekla mama in ubogali smo jo."No, sedaj bom vse povedala kar na enkrat." je rekla mama in pogledali smo jo."Kakor že veste je pojutrišnjem tekmovanje v preskakovanju ovir. Jutri bote pomagali pri pripravljanju in fantje, Simon mi je naročil da morate pomagati. Vem da ne veste ravno veliko ampak vam bodo punce pomagale in tekmovanje je pri nas na tistem travniku. No, punce vam bodo razkazale hišo in hleve in podobne stvari. Prišlo je tudi do spremembe in z očetom greva na potovanje šele po tekmovanju in ne bo nas cele počitnice. Sporočala vam bova vse kaj morate delati oziroma pomagati in to. No... Sedaj p še punce razkažite sobe fantom in pojdite spat sej bo jutri naporen dan."je izblebetala in komaj smo ji sledili."Jaz grem pripravljat večerjo vi pa se namestite." je še dodala in fantom smo začele kazati sobe.

Vem da ni nekj pametnega in hvala vsem ki berete resss in upam da boste bral še naprej
19. marec 2013
u85929
u85929
neeeeext*********************♥♥♥
19. marec 2013
Aja.... Popravek... Dobila sem jo lani ne pa letos
19. marec 2013
next! <3
19. marec 2013
u85929
u85929
neeeext
19. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeext
19. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
19. marec 2013
u117761
u117761
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex xxxxxxxxxxxxxxt
19. marec 2013
next
19. marec 2013
next+nova bralka
19. marec 2013
neext !!
Dobr začetk
20. marec 2013
u85929
u85929
neeeext♥☻☺♥☻☺♥☻♥♥♥♥♥♥
20. marec 2013
next
20. marec 2013
next
20. marec 2013
neeext!!
20. marec 2013
NASLEDNJE JUTRO

Vstala sem se že ob sedmih in sploh ne vem zakaj. Oblekla sem se v raztrgane kavbojke in srajco. Bila je sobota in zmeraj se odpravim na jutranjo ježo. Šla sem v kopalnico in se umila. V kuhinji sem si naredila zajtrk in ga pojedla. Čudilo me je da mame in očeta še ni bilo in odpravila sem se ven. Pri ograji sem opazila Liama kako je ves objokan brcal v njo in hlipal. Odšla sem do njega in ga nežno prijela za roko. Obrnil se je in me z rdečimi očmi pogledal."Liam kaj je narobe?" sem ga vprašala."P-unca....M-e je... P-pustila." je rekel in spet začel jokati."Hej, pomiri se."sem mu rekla in ga objela."Pridi ti bom nekoga pokazala." sem mu rekla in odšla sva do hleva."Vidiš tisto punco?" sem ga vprašala in prikimal je."No, to je Danielle." sem rekla in mu pokazala punco."Zelo rada pleše in sem je prišla pogledat svojega konja. Mislim da bi se dobro ujela." sem mu rekla in mu pomežiknila. Neprestano je zrl vanjo in odšla sva do nje."Hej, Danielle." sem rekla in pogledala me je."Živjo Ana." je rekla in me objela."Danielle, to je Liam, Liam, to je Danielle." sem ju predstavila in kar dobro sta se ujela."Hej Ana, mi lahko pomagaš osedlat Iskro? " je vprašala."Ja seveda." sem rekla in ji pomagala osedlat konja."Liam, lahko prosim pomagaš zategnit pas? Nimam toliko mišic kot ti." sem rekla in zasmejali smo se."Ja seveda lahko." je rekel in zategnil pas Danielle pa ga je opazovala. Nekaj sta se še pogovarjala nato pa sem jaz odšla do moje kobile."Živjo lepotica.Greva jahat? " sem jo vprašala. Pač vem da je to malo čudno ampak vedno se pogovarjam s konji. Odpeljala sem jo ven in jo zauzdala ko je v hlev prišel Louis."Hej...Kaj si pa ti tako zgodnja?" me je vprašal."Morala bi te vprašat isto." sem mu rekla in se nasmehnila."Nisem mogel spat." je odvrnil."Aja... No jaz sem bolj jutranji tip." sem mu rekla in se nasmehnila."Greš jahat?" sem ga še vprašala in prikimal je. Pripravila sem mu konja in odpravila sva se na moje najljubše mesto, ki je bilo na vrhu hriba in imel si velik razgled."Uau... Tukaj je pa lepo." je rekel in me pogledal jaz pa sem se skoraj stopila."Ja.... R-res je..." sem mu izjecljala in se utapljala v njegovih prečudovitih očeh. Zazvonil mi je telefon in javila sem se. Bila je mami.
"Ja mami?"
"Živjo Ana. Kje si ti in kje je Louis in kje je Liam?"me je živčna vprašala.
"Mami, vsi smo živi. Louis in jaz sva na tistem hribu, Liama je pa pustila punca in našla sem mu novo prijateljico. Danielle." sem rekla in oddahnila se je Louis me je pa čudno pogledal. "Glede Danielle..." je začela mama."Njeni starši nekam grejo in prosili so me če bi bila za počitnice lahko pri nas. Saj te ne moti kajne?" me je vprašala."Seveda me ne moti." sem hitro odgovorila."Prav potem je zmenjeno." je veselo rekla."Aja... Prosim če čimprej prideta ker moramo urediti vse za tekmovanje." je rekla in prekinila."Razlagaj." je rekel Louis in razložila sem mu vse."Joj... Tista punca mi nikdar ni bila všeč." je rekel."Greva počasi?" sem ga vprašala."Ja lahko..." je rekel in odpravila sva se. Doma so naju čakali že vsi in mama precej živčna."Dobro da imamo Harryja ker je očitno da me nikoli ne ubogaš." je jezna rekla jaz pa sem jo zaigrano užaljeno pogledala in že ji je bilo žal drugi pa so se začeli smejati."Gremo pripravljat?" sem vprašala."Za vas bo že dovolj da samo ovire postavite pa še to bo trajalo sto let." je rekla mama."Ampak kako naj vemo katere? Kako velike? In kakšna naj bo proga?" jo je vprašala Danielle. Ja tudi ona je bila tukaj."Aja... Tukaj imate 'načrt'." je rekla in pogledala sem načrt punce pa tudi. Zajele smo sapo in gledale v preklet načrt in opazila sem kako so ovire velike."Nimam šans da zmagam." smo rekle vse naenkrat in pogledala mamo."Nisem jaz sestavljala 'proge'." je rekla in odšla. "Je tako hudo?" je vprašal Harry in prikimale smo."Lahko vidim?" je vprašal Zayn in podala sem mu list. Skoraj ga je kap."In ti misliš skočit čez meter pa pol visoko oviro?" je vprašal in mi vrnil list. Fantje so nas začudeno pogledali."Ja?" sem bolj vprašala kakor odgovorila in se nasmehnila."Raje bom tiho." je rekel Niall."Gremo raje postavljat progo?" je vprašala Maša in pogledala Nialla, Niall pa njo. Kako zljubljeno sta se gledala prav tako kot Harry in Nuša. Upam samo da ji ne bo strl srca ker ga drugače lastnoročno ubijem, Liam in Danielle pa tudi nista preveč zaostajala za pogledi."Ja gremo." me je iz sanjarjenja prebudil Louisov nežen angelski glas in šele takrat opazila kako me gleda. Zardela sem in odpravili smo se do travnika."Ok, veselo na delo." sem rekla in se namrščila. Začeli smo postavljati prekleto progo in končali smo šele ob treh saj smo vmes morali opraviti še en kup drugih reči kot naprimer pokosit travo, pograbit in šele nato postavljat ovire na tem gromozanskem travniku."Nikoli nisem rada postavljala ovir, toda z vami je lažje." sem rekla ko smo postavili zadnjo oviro."Huf...Lačen sem." je rekel Niall že najbrž desetič in zasmejali smo se."Gremo jest." je rekla Maša in šli smo jest. Počasi smo pojedli in se odpravili ven."Ana, pojdite malo na svež zrak." je rekla mama."Mama, že cel dan smo dejansko na svežem zraku." sem ji rekla in jo pogledala. "Pojdite se kopat." je rekla in se nasmehnila."Fantje, punce?" sem jih pogledala in navdušeno so se strinjali."Ok, vzemite si kopalke jaz pa bom poskrbela za drugo." sem rekla in zdirjali smo v hišo po kopalke. Šla sem v svojo sobo in vzela sem kopalke ter šla v kopalnico in se začela slačit. Ugotovila sem, da sem v sobi pozabila zgornji del kopalk."Pa ne no..." sem zajavkala in se nekako zavila v brisačo. Šla sem v mojo sobo in takrat je noter prišel Louis."Aaa!! Kaj ti tukaj?" sem zakričala."Oprosti sobo sem zgrešil." je hitro rekel in se obrnil ter odšel."Hufff..." sem rekla in si hitro oblekla še zgornji del kopalk in na vrh hlače ter majico. Šla sem v kuhinjo in vzela hitro nekaj hrane, pijače in podobnih stvari. Prišli so še ostali in odpravili smo se do hleva kjer smo vzeli konje. Maloxme je bilo sram predouisom zaradi tistega prej v sobi ampak nisem mu zamerila. Zajahali smo konje in se odpravili do gozda kjer je bila potka ki je vodila do nekega travnika in do vode kjer sva se z Harryjem zmeraj kopala ko sva bila še mala.

Ok, hvala za vse nexte in upam da vas ne moti kr so konji not sam pol jih itak več ne bo tk dosti in upam da bralk ne zgubim. Še enkrat hvallaa...

1)Next???
20. marec 2013
next
21. marec 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani