super je Next čim prej
31. julij 2017
ja tle ga morm tut nextat bom ahah
01. avgust 2017
Ta je malo krajši a takoj za tem bo prišel daljši Next
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Začela se mi je približevati jaz pa sem še vedno stal na mestu. Kmalu sem se premaknil in začel teči ta stvor pa za mano, veliko hitrejši je bil ja itak, če je pa žival. Mogoče je pa medved?. Kamorkoli sem zavil ali se skril je opazil tako mi ni preostalo drugega kot da samo tečem. Noge so me počasi utrujale in bil sem precej zadihan. Lahko bi tudi padel na tla a tako lahko me že ne bo ujel . Tekel sem mimo dreves in se spotikal ob koreninah. Naenkrat pa se mi noga zatakne ob eno iz med njih. Poskušal sem jo osvoboditi a ni mi šlo najbolje. Kmalu se je nad mano pojavil ta stvor. Bil je podoben volku a je bil večji. Nisem se zmenil zanj in sem se še vedno poskušal osvoboditi. In mi je uspelo osvoboditi nogo. Poskušal sem zbežati a njegova šapa je že v tistem trenutku zamahnila in me poškodovala po hrbtu. Od bolečin sem zakričal. ''Moja najljubša majica je bila!!!!'' sem mu povedal z jeznim pogledom, ko sem prišel do sape. Ponovno je dvignil šapo da bi me opraskal a pravi trenutek sem se mu izmuznil in stekel. Pred sabo sem zagledal prepad in se ustavil. Želel sem iti nazaj a tam je že bil ta volk. Začel se mi je počasi približevati jaz pa nisem mogel nazaj saj bi padel in lahko tudi umrl!!!Zakaj nisem upošteval gozdarja takrat. A v daljavi zagledam nekega človeka, ki v rokah drži lovsko puško. Nameri in ustreli v volka ali nekaj takega podobno volku. Ta zacvili in me še enkrat jezno pogleda ,kako se tresem od strahu in zbeži stran. Človek s puško se mi je približeval. No super volk me ne bo pokončal me bo pa zato lovec. Zaradi pomoči lune sem prepoznal človeka. Bil je.......
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In zdaj vprašanje kdo res je bil ahaha.. Kaj mislite?
1- oče
2-mama
3- Kim ( )
4-gozdar
01. avgust 2017
u224813
u224813
Next
01. avgust 2017
Next
Sestra Kim ga, kolikor vem ne mara, oče pa tudi ne. In ker oče, mama in Kim obožujejp živali, sigurno ne bi ustrelili
Tako, da mislim, da je bil gozdar
01. avgust 2017
Dobro razmišljaš
01. avgust 2017
Hvala
01. avgust 2017
Next pa pomoje je bil gozdar
01. avgust 2017
Ziherl je bil gozdar in mu bo na redu predavanje o tem kk mu je že prej povedu o tem kaj se lahko zgodi
Next
01. avgust 2017
haah dobr razmišljaš Pa3cija Styles pa to k skos omenjaš tega gozdarja skor v vsakem nextu
01. avgust 2017
Hahahaha ups sploh nism opazla hahaha
01. avgust 2017
01. avgust 2017
in sm tud pr tep vedla da bos rekla gozdar
01. avgust 2017
Hahaha logično je če mi pa očitno sam on po glavi hodim ko berem tvojo zgodbico
01. avgust 2017
haha sm ugotovla ja da te ful skrbi zanj pa cakas da se spet pojav
01. avgust 2017
Ta Next je POSVEČEN: Pa3ciji Styles ( tvoj ljubljeni gozdar haha) se bo končno spet pojavil hah

Hvala za vse nexte in komentarje.. ja imeli ste prav.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Bil je gozdar. Čakaj malo kaj!!?? ''g-gozdar??!'' nisem se mogel zadržati da ne bi od navdušenja spregovoril. ''hahah kak gozdar tepček haha saj sem lovec, ki včasih hodi v gozd po drva'' se je zasmejal. ''oprostite a ,ko sem vas prvič videl res nisem vedel tega no in rekli ste da tudi zadnjič'' sem se opravičil. ''saj je kul... ja sem želel potem oditi, ko sem vam povedal glede tega oz. Tebi toda vedel sem da taka mladina ob tem kar vidi na tem lepem kraju sredi gozda ne more kar oditi haha in sem spet prišel, ker ne želim no..... '' je spregovoril in se kmalu zresnil '' starši pač jaz itak nisem želel priti samo ta stvor, ki me je lovil..res vam hvala da ste me rešili'' sem se mu še zahvalil. ''te je poškodoval?'' me je vprašal z resnim pogledom. ''no nekaj prask imam na hrbtu'' sem mu resno odgovoril. ''Si prepričan da samo praske?' me je še vprašal. Pokimal se mu on pa je pogledal moj hrbet in videl praske , namignil naj mu sledim. Sledil sem mu saj mi je tudi rešil življenje in zgledal je kar prijazno. Prišla sva ven iz gozda, kjer je stala lepa lesena hišica. Rekel mi je da naj vstopim in da mi bo vse razložil.. Stopil sem noter in se usedel na naslanjač.. on pa se je usedel nasproti mene na kavč . Razgledoval sem se po hiši in nad omaro zagledal sliko na kateri sta bila 2 moška nekje 34 let na omari pod sliko pa sveče, ki so svetile. Bila sta si zelo podobna, opazil je da gledam sliko in začel s pogovorom '' tu sem živel s svojim bratom kot ga vidiš na sliki desno od mene... '' je žalostno rekel in pogledal v tla '' kaj se mu je zgodilo?'' sem ga z zanimanjem vprašal. Pogledal me je '' vedno je rad hodil v gozd in to vsak dan, kjer je lovil in opazoval divje živali ni ga bilo do večera medtem ko sem jaz doma bral časopis. V njem je vedno pisalo naj zvečer nihče ne hodi v ta gozd. A me brat ni poslušal. Ko je prišel domov ponoči mi je rekel da je videl nekaj osupljivega nekaj posebnega. Povabil me je da grem jutri zraven pogledat saj je ta stvor videl ponoči. Odšla sva spat.. tudi če nisem želel iti me je prisilil da grem tako nisem imel izbire. A to se je zgodilo prav tisto noč, ko je na nebu bila polna luna., sabo sva naslednji dan tisto noč vzela lovske puške. hodila sva po gozdu in nekam čudno se je obnašal. Vprašal sem ga kaj mu je. Povedal mi je le to da ga je ta stvor podobno volku tisti večer ko ga je videl ugriznila. Na roki mi je pokazal ugriz, ki mi ga ni želel pokazati prej saj se mu je zdelo nepomemben in da zarad tega ne bi šel z njim. Naenkrat se je pred mojimi očmi začel čudno spreminjati.. spremenil se je v volkodlaka. Poskušal sem mu dopovedati da sem to jaz in da me pozna, a ni poslušal začel me je napadati in tudi opraskal mojo nogo podobno kot je tvoja na hrbtu a uspel sem se izogniti ugrizu. Nisem imel druge izbire res bi me pokončal, če ga ne bi ustrelil direktno v srce. Takrat je bila moja najhujša nočna mora. Bilo mi je žal a nisem imel druge izbire, nisem mu mogel preprečiti nočnega lova, ki ga je imel vsak dan. Preden sem odšel sem ga še pokopal in s solzami v očeh odšel domov. Mislil sem da se bom tudi jaz spremenil saj me je opraskal. Ko je bila naslednja polna luna ni bilo ničesar. Nisem se spremenil a ta rana se mi pozna še danes. Pomemben je le ugriz da te spremeni. In tu so še vedno drugi volkodlaki jaz pa ne morem zapustiti te hiše saj moram preprečiti ostalim, ki pridejo kampirat da zapustijo ta kraj saj nihče danes v teh časih ne verjame časopisom . A vedno se zgodi isto da se tudi oni spremenijo redko pa tudi poslušajo in zapustijo ta kraj'' je povedal in solza mu je spolzela po licu. '' niste vi krivi poskušali ste in tudi druge izbire niste imeli. In rešili ste mi življenje in druge rešujete da se ne bi z njimi zgodilo enako'' sem ga miril. '' ja toda ta volkodlak, ki te je lovil je še živ. Strel ga ni zadel v srce..'' Mi je rekel. '' ne vem kaj storiti ,moji starši me ne bi verjeli in ne bi poslušali lahko jim poveste isto kot ste meni zagotovo bi vas poslušali'' sem mu rekel a on je le odkimaval '' ne bi verjemi razen če bi se jim enako zgodilo kot tebi da bi jih lovila ta zver'' mi je žalostno dejal. Jaz pa sem dobil idejo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02. avgust 2017
Next
03. avgust 2017
Next
Zanimiv je tale gozdar/lovec
03. avgust 2017
Next
03. avgust 2017
Hahahaha kak lepo očitn res
Next
04. avgust 2017
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Pogledal me je z velikim zanimanjem. Jaz pa sem pričel z načrtom in mu povedal vsako malo podrobnost. ….. Strinjal se je in me z nasmehom pogledal. Pričela sva z delom. Iz predala mi je pokazal 2 svetilki in rdečo barvo. Pokimal sem mu z nasmeškom. Jaz sem risal kako bo potekal načrt on je pa izdelal lutko, ki naj bi bila podobna človeku. Vem samo njemu sem povedal načrt vi pa izvedete kmalu hehe. Malo sem lutko pobarval z rdečo barvo in praskami da je zgledalo kar prepričljivo .Počakala sva da se je znočilo in odšla do našega šotora in opazila da vsi spijo v njem zunaj šotora pa je svetil ogenj, ki naj bi odganjal živali. Potiho sva se zasmejala in pričela. Približeval sem se šotoru no jaz ga še kličem gozdar. Torej gozdar pa me je počakal pri drevesu. Ko sem bil pri šotoru sem na telefonu, ki sem ga imel pri sebi ( od gozdarja je bil ). poiskal volčje tuljenje. Dal sem na najvišjo glasnost in ga prislonil k šotoru. Iz šotora se je kmalu zaslišalo kričanje jaz pa sem samo ugasnil zvok in stekel k gozdarju. Ven so vsi pritekli v pižamah na sebi. Vsem so se tresle noge razen oče je gledal okoli in kot se je slišalo do sem je preklinjal. Videl sem tudi da me nihče ni pogrešal. Šli so kar spat namesto da bi me čez noč iskali. Čisto njim podobno a to jim bom vrnil z maščevanjem hehe. Prijel sem 2 svetilki, ki mi jih je dal gozdar in mu dal telefon. Svetilki sem naenkrat prižgal in jih imel 5cm narazen. Posvetil sem, gozdar pa je vključil zvok volka (rjovenje). Svetilki sta zgledali kot oči volka hhah. Vsi so strmeli v te oči, Jaz pa sem jih malo premikal sme ter tja. Z gozdarjem sva se potiho smejala. Kim je začela kričati mama pa je skoraj padla v nezavest. Gozdar je telefon, ki je še imel vključen zvok položil na tla in lutko, ki sem jo tudi jaz uredil hehe vrgel naprej od oči z. svetilk. Ogenj, ki je bil zakurjen pred šotorom je lepo svetil tako se je videla tudi lutka in vse njene poškodbe, ki sem jih uredil. Oče je zakričal kot punčka , mama je padla v nezavest. Kim pa je tekala v krogih. Na srečo so nasedli in mislili da je lukta res človek. Vsi so stekli nazaj v šotor. No mama pa je še kr zunaj ležala v nezavesti. Ugasnil sem svetilki in pobral lutko. Gozdar pa je ugasnil zvok in sva se odpravila nazaj do njegove lesene koče.. (ali hiše). Prespal sem pri njemu in preden sva zaspala sva pred kaminom, kjer je gorel ogenj spila še skodelico vročega kakava. Nisva pa vedela da naju je čez okno nekdo opazoval.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
06. avgust 2017
Next
06. avgust 2017
Next
06. avgust 2017
Next
06. avgust 2017
Next
06. avgust 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani