ja šola
pa sej ne bo tak hudo
treba je bit optimist haha
perfektno drgač
pa josh mi gre zmiri bol na jetre
res je smotan /:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. september 2014
Sorri da sm da nexta spustila...
Pizda ti materna Josh pofukani!!!! mislim kak si drzne se tak obnašat da nje? Pizda se ni njegova last. Js bi ga zdle najraj tak pretepla ko je on Zayna sam da js bi nardila majhno spremembo: Josh se nikol ne bi več ustau pa nikol več dihu majkemi da če se še sam enkrat dotakne Zayna al pa Alicie bo mrtu
drgač pa res ful svetovno pišeš
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. september 2014
Next is here :-)
------------------------------------------
Po pouku sva se z Nio skupaj odpravili k meni domov, da bi se pripravili za disko. Seveda sva morali najprej vprašati mamo. Vedno sem mamo spraševala stvari v družbi Nie, ker mi je vedno dovolila.
"Mami, Brooklyn ima zabavo." sem začela.
"Ja, in?" je rekla z nasmeškom. Dobro sem vedela da ve o čem govorim.
"Lahko grem? Z Nio?" sem vprašala.
Skomignila je.
"Pa že." je rekla in se obrnila proti štedilniku. Z Nio sva navdušeno stekli proti njej in jo začeli objemati.
"Da si ne bom premislila!" je rekla v smehu. Nehali sva in se veseli odpravili v sobo.
"Kaj bova oblekli?" sem vprašala in odprla omaro.
Nato je Nia od nekod privlekla vrečko napolnjeno z oblačili in mi pomežiknila.
Oblačila je sesula na posteljo in začeli sva izbirati.
Na koncu sem izbrala kratke jeans raztrgane hlače in črno majco, ki je razkrivala popek, Nia pa zeleno oblekico, ki ji je segala do kolen. Nato sva se našminkali. Obula sem še bele allstarke in vzela torbico. Lase sem spela v visok čop, nato pa sva se odpravili. Pozdravila sem mamo, ki mi je zabičala, da se naj ne napijem. Zavila sem z očmi in z Nio sva šli. Medtem, ko sva hodili sva se pogovarjali, sama pa sem razmišljala o Zaynu. Upala sem, da bo vse v redu. Kmalu sva prispeli do diska, pred katerim je stalo nekaj opitih moških. Ko sva stopili noter je v naju bušnil vroč zrak. Ločili sva se in iskala sem Zayna. Ker ga nisem našla, sem se odpravila do mize s pijačo.
"Hej." sem zaslišala glas za sabo. Obrnila sem se in zagledala Matta. Zavila sem z očmi in mu pokazala sredinec. Hotela sem iti naprej, ampak me je prijel za roko."Lepotička moja no, malo se bova pozabavala." je rekel in se nasmehnil. Bil je pijan. "Zdajle se bom jaz pozabavala." sem rekla in mu prisolila zaušnico. Nato sem stekla stran od njega in nadaljevala z iskanjem Zayna. Odpravila sem se v sobo z biljardom. Bil je tam. Nasmehnila sem se. Ampak, potem je vstal gor in poljubil neko rjavolasko. Bila je Brooklyn. Samo stala sem tam in zrla vanj. Kako mi lahko to naredi?! Jezno sem šla do njega in ga gledala, kako se poljublja z njo. Fantje okoli so se začeli smejati mojemu izrazu na obrazu, kar pa je prekinilo Zaynov in Brooklynov poljub. Po licu mi je spolzela solza. Zayn me je pogledal in me prijel za roko."Pusti me!" sem zavpila. Stekla sem v množico in se prebila ven.

Zakaj se je to zgodilo? Kaj je imela Brooklyn česar jaz nisem imela? Postalo mi je žal, da sem sploh prišla tja. Šla sem nazaj v disko in stopila do mize s pijačo. Nalila sem si vodke in začela piti. Nato mi je bilo premalo in vzela sem kar steklenico ter jo nagnila. "Ashley, kaj delaš?" sem zaslišala Niin glas."Utihni." sem rekla in se začela smejati. Iz roke mi je vzela steklenico in jo trdo postavila nazaj na mizo.
"Greva. Takoj." je rekla in me prijela za zapestje. Nato sem zagledala Zayna, kako zre vame. Spet mi je po licu spolzela solza in moj sredinski prst se je dvignil in salutiral Zaynu. Sklonil je glavo.
"No, boš že šla?!" je siknila Nia.
Sledila sem ji. Nato sem se sesedla na pločnik in začela jokati."Ashley, kaj je narobe? Zakaj si začela piti tisto vodko?" je začela Nia.
"Zayn... Prevaral me je." sem rekla in jokala naprej.
"A nisi rekla da ga sovražiš?" je sumljivo vprašala.
Sranje! Prijela sem se za glavo in stresla z njo.
"Whatever." vstala sem in stekla v disko. Nia je klicala za mano, a je nisem poslušala. Poiskala sem Zayna in ga naposled našla v kotu, samega. V roki je držal kozarec viskija in imel je sklonjeno glavo.
"Zakaj si mi to storil?" sem rekla mirno. Dvignil je z glavo. Spustil je kozarec, da se je razdrobil po tleh in vstal ter me objel."Ashley." je zašepetal. Odrinila sem ga od sebe."Nisem pozabila, kaj si naredil." sem se zadrla."Samo...preveč sem popil. Oprosti." je rekel."Oprosti?! Se ti zdi, da je to dovolj?! Veš kaj! Dovolj te imam. Kar zalizuj se z Brook. Saj je boljša od mene, kajne? Večje oprsje in zadnjica, to je gotovo boljše!" sem zavpila.
"Ash, ni tako! Ti si edina, ki jo ljubim, verjemi!" je roteče rekel."Ne. Pusti me. Sovražim te, prav?" sem se zadrla in ga udarila s torbici. Nato sem odvihrala ven. Nia je stala za vogalom in si grizla nohte. Ne bom jokala. Sedaj vem, pri čem smo."Ashley, hvala bogu." je rekla in me objela."Kam si šla?" je vprašala."Noter. Napela sem jih Zaynu." sem hladno rekla.
Nato sem začela iti v smeri proti domu.
"Hej kam greva?" je zaklicala za mano.
"Domov. Da ti razložim."
02. september 2014
omg ne no
ne smeta it narazn
zakaj zayn zakaj?!
upam da se bo vse uredil
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
02. september 2014
Shit...
Zayn ubila te bom
zaka je mogu to naredit? Ugh...
NE ZMETA IT NARAZN OK???
Vsen je še ful svetovno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. september 2014
Neeeeeeeeeeext
02. september 2014
nextt
03. september 2014
u173906
u173906
next
03. september 2014
Here's next
Potiho sva vstopili v hišo, da ne bi zbudile mame. Res mi ni bilo do njenih vprašanj, zakaj sva že doma.
Odpravili sva se do sobe, kjer sem ji vse razložila."Zayn se je čisto spremenil." je rekla Nia in zmajala z glavo.
"Josh, Josh je kriv, da se vse tole dogaja." sem jo popravila.
Nekaj časa sva se še pogovarjali, nato pa šli spat.

Naslednje jutro sva se zbudili okoli desetih. Mama je že bila v službi.
Ko sva se nazjtrkovali, sva se oblekli.
"Te pospremim do hiše?" sem jo vprašala in prikimala je.
"Samo še telefon vzamem." je zaklicala nazaj.
Ko se je vrnila nazaj sem zaklenila še hišo. Med potjo sva se pogovarjali. Nato sva srečali Zayna. Zavzdihnila sem."Am, jaz grem." je rekla Nia in šla naprej.
Tudi jaz sem začela iti za njo, a me je Zayn potegnil nazaj.
"Pusti me. Itak je pa bilo to v redu, Josh bo mislil da se sovraživa. Aja, saj se." sem rekla zajedljivo.
"Ash, prosim." je rekel in me proseče pogledal. Približal se mi je in me nežno poljubil. Vračala sem mu poljube, a sem ga nato odrinila.
"Nehaj." sem zašepetala in v očeh so bile solze.
"Oprosti Ash. Preveč sem spil in tista punca se je ves čas slinila okoli mene." je rekel in pogledal v tla.
"Daj no, Malik. Nehaj." sem rekla in ga odrinila od sebe.
Spet me je potegnil k sebi in me objel. Na vratu sem začutila njegove ustnice. Odmaknila sem in šla naprej. Nisem vedela, ali sem mu odpustila, ali ne. Ker sem preveč razmišljala, nisem opazila črnega avta, ki je šel nasproti. Nekdo me je dvignil in nato sem videla samo temo.
"Bo v redu?" sem zaslišala glas, potem, ko sem se zbudila.
"Ja." je rekel globji glas. Odprla sem oči. Ko sem pogledala, kje sem, sem zagledala nekega pogritega moškega za volanom in še nekoga na sprednjem sedežu. Počasi sem vstala gor. Vozili smo se neznano kje. Telefona nisem imela in tisti trenutek sem se počutila nemočno.
"O poglej miška se je zbudila." je rekel pobrit.
Vrata! Lahko bi skočila!
Prijela sem za kljuko, ampak vrata so bila zaklenjena.
"Kaj boste naredili z mano?" sem tiho s strahom vprašala.
"Nekaj, za kar nam boš hvaležna sedaj pa utihni." je rekel tip na sprednjem sedežu. Zavzdihnila sem in se naslonila na okno. To bo še dolga pot.
06. september 2014
u173906
u173906
omg preklet josh zihr je un UBILA GA BO RESNO UBILA GA BOM zakaj mora vse uničvat čist use, sam zakajj pa zajn ni pomagu sej je to pomoje vidu, kr zihr je gldeu za njo, alpa slišu krike, bedak je zayn tut da se je šel z tisto kravasto prasico polublat, no zdej pa nj bo lepo njej hero in jo reši
NEXT
06. september 2014
Neeeeeext
06. september 2014
jebemti ej kreten
whoever pač si
nwm zaka se mi zdi da ma josh zveze s tem
ubila ga bom majkemi... -.-
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. september 2014
Če ma Josh s ttolo ugrabitvijo veze majkemi da ga bom ubila resno mislim ne piše se mi dobt prasec prokleti
lahk bi blo da bi Zayn to naročiu da nje ne bi Josh ranu in ja pač...sm itak vem da to ni zato kr je biuon šofer hudobn do nje
JOSH MRTU SI!!!!!
Sam še vsen je tole svetovna zgodbica
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. september 2014
nextt
07. september 2014
Živjo
tale next je posvečen usem vam, ki ste tak prijazne da tole berete <3
Mogoče bi lahko pobegnila, ko prispemo. Pazljivo sem spremljala, kod smo se vozili. Kaj je mislil s tem, da bodo storili nekaj za kar jim bom hvaležna? Ashley, razmišljaj!
"Spravi se ven!" je zavpil moški za volanom. Sploh nisem opazila, da smo se ustavili.
Nisem se premaknila."Ne." sem rekla. Jezno je vstal in odprl zadnja vrata in mi prisolil močno klofuto. Začela sem jokati. Na silo me je zvlekel z avta proti neki kočuri. Upirala sem se in brcala, ampak držal me je v železnem prijemu."Zakaj to počnete?!" sem zakričala in ga brcnila. Ampak to ga očitno ni bilo.
"Utihni prasica in me poslušaj! Ubogala boš vse, kar bomo rekli, ali pa boš tepena!" se zakričal.
Zajokala sem in čutila, da se mi je razmazala maskara. Verjetno sem zgledala kot zombi.
Ko me je privlekel noter me je privezal na stol in mi zalepil ustnice.
"Počakaj tukaj." mi je zabičal in jokala sem. Nato je odšel ven.
Zakaj se je to zgodilo?! Zakaj nisem ostala z Zaynom? In zakaj me ni rešil? Gotovo je vse videl!
Kaj...kaj pa če mu ni mar? Ni mu več mar zame. Gotovo je to. Priteklo je še več solza in kmalu sem zaspala.
Zbudila sem se in vrat me je močno bolel. Ko sem ga s težavo dvignila, sem pred sabo zagledala Josha. Kaj pa on počne tukaj?
Nasmehnil se je in se mi približal.
"Sedaj pa boš gledala." je rekel in se zarežal. Grobo mi je odlepil trak iz ust in takoj sem pljunila vanj. Morala bi vedeti, da ima on veze s tem!
Takoj za tem me je močno udaril. Iz nosu me je pritekla kri.
Nato so se s treskom odprla vrata.
Zaprla sem oči.
"Spustite me!" je nekdo zakričal. In prisegla bi, prisegla, da je bil to Zaynov glas. Takoj sem dvignoila glavo. Res je bil Zayn. Kot stotič sem se spet vprašala, kaj za vraga se dogaja."Pustite ga, vi prasci ničvredni, ali pa bom.." sem zavpila in utihnila.
"No, kaj boš?" je Josh rekel.
"Zvezana, objokana, nemočna nam groziš." približal se mi je. Ustnice sva imela skupaj, a se nisva dotikala."Sploh ne veš s kom imaš opravka." je zašepetal. Umaknila sem glavo na stran in zamižala.
"Pusti jo kreten!" sem zaslišala Zayna. Dvignila sem glavo. Tipa sta jo zvezovala in ko je zakričal, naj me Josh pusti, je dobil klofuto. Kriknila sem.
Zvezala sta mu roke, tako da jih je imel v zraku. Slekla sta mu majco in bil je zgoraj brez."Kaj počnete?" sem s strahom vprašala.
Josh se je nasmehnil in prišel k meni.
"Veš, zdajle boš gledala, kako bomo Zayna malo pomučili. In medtem boš povedala, da ga ne ljubiš več, ker dokler tega ne boš storila, bo tepen." je rekel in se sladko nasmehnil.
"Josh, tega ne moreš narediti." sem rekla in solza mi je spolzela po licu.
"A da ne?" je rekel.
Stopil je k Zaynu in ga udaril.
"Ne!" sem zavpila."Prosim ne!" sem zakričala.
"Ashley?" je Zayn šibko rekel.
"Kaj?" sem zašepetala.
"Ljubim te. Moraš to vedeti, preden umrem." je rekel šibko.
"Zayn, ne boš umrl!" sem rekla in pogledala Josha ki je skomignil z rameni in pomignil tipoma. V roki sta imela jermene in na njegov znak sta začela tolčti po Zaynu.
"Ne! Prosim ne!" sem vpila skozi solze."Pustita ga!" sem zakričala.
"No, povej, da ga ne ljubiš več." je rekel Josh.
"Ne!" sem zavpila in moj glas se je zlomil, ko sta vdrihala po Zaynu. Zaprla sem oči in slišala samo udarce in Zaynove krike bolečine. Bila sem na tleh. To ne more biti res.
"Reci!" je zavpil Josh.
"Ne! Ne bom govorila laži!" sem zakričala in udaril me je, da se je stol prevrnil in pristala sem na tleh.
Zayn je kričal od bolečin in hotela sem umreti.
"Pustite ga! Pretepite mene!" sem zakričala. Jokala sem in tega nisem hotela skrivati.
08. september 2014
u173906
u173906
omg, kak lahka to dela, zakaj se ne zalež, prosim čim prej next, kr drgaš sem jst mrtva
next
08. september 2014
nexttt
08. september 2014
omfg ne more jima tega delat no
bogi zayn pa ashley
dej fak no kak bom js zaklala enkrat tega josha -.-
mislim resno no pa ka temu kretenu idiotskemu kretenskemu prizadetemu.......... ni jasn?!
a si lahka sama zberem njegovo smrt??????'' pleaseeeee? *puppyface*
no karkoli boš pač rekla bom js že naredla načrt za umr
in ker sm zelo 'prijazna' (ne sploh ne ubistvu) bom ga najprej mal mučla
najprej ga bom mal prvezala v verigam pa vrvmi nekam ful na močn da bo dobu dost vlke rane pol ga bom odvezala sam ne čist da ne bo pobegnu pol ga bom po ranah s soljo posipala (baje da boli) am... pol ga bom prvezala na avto pa ga vlekla zadi... pol ga bom vrgla morskim psom pa zadavla ostanke dele bom pa poslala njegovim sorodnikom da bojo lahk lep pogreb nardil
a nisn js prijazna?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
08. september 2014
ahahahhahha ofak, ja nekej tajga lahko nardiš ja sweet love <3 ampak to je premilo haha :/
brez skrbi ne bo je odnesu brez krute kazni
08. september 2014
hahaha ok
08. september 2014
O FAK PRASEC PROKLETI KURBA MOŠKA UPAM DA CRKNE
KAK SI TO LAHK DOVOLI??????? JS SE BOM PRIDRUŽLA Sweet love <3 pa ga bom ubila šerej pa mučla da bo crknu pa to mubom nardila ko je on Zaynu fak resno ne bo prežveu če bo nadaljeval s temle
se bi več napisala sm mamo pouk in sm zdle tak razjezena med poukom
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
09. september 2014
Haha jap next je posvečen sweet love<3 in ...dream...
Ki mata take sexy načrte za Josha haha
vas hapenin'
Po dolgem času je Josh tistima dvema kretenoma rekel naj se pobereta ven. Jokala sem, ker sem slišala Zayna, kako kriči od bolečin.
Slišala sem tresk vrat in nato korake proti meni.
"Poslušaj prasica. Sedaj vidiš česa sem zmožen. Verjamem, da ga ne boš več pogledala, poglej, kak je. Nemočen." je rekel in se nasmehnil.
"Res misliš da sem tako neumna?" sem vprašala skozi zobe.
"To je bil tvoj načrt? Pretepsti ga in nato reči da je grd in naj ga pustim? Res si se izkazal, dobiš nagrado ko se izvlečem iz tega!" sem zavpila in pljunila vanj.
"Prasica! Plačala boš!" je zakričal in me udaril. Iz nosu se mi je pocedila kri. Hkrati so pritekle solze.
Stopil je k Zaynu in odrezal vrvi, da je padel na tla. Od njega ni bilo odziva.
"Zayn?" sem s strahom vprašala. Ni bilo odgovora.
"Zayn, reci nekaj!" sem rekla s tresočim glasom.
Josh se je zarežal in me grobo poljubil.
"Se vidimo jutri. Na vrsti si ti." je rekel.
"Spokaj ven prasec izdajalski!" sem zavpila. Z nasmehom je odšel ven in slišala sem kako se je prižgal avto in odpeljal.
"Zayn?" sem znova poskusila.
Ležal je tam negibno in zgledalo je, da ne diha več.
"Zayn, prosim ne umri. Nočem te izgubiti." sem rekla med solzami.
"Prosim reci nekaj!" sem zavpila obupano.
Ni bilo odgovora.
Začela sem nenadzorovano kričati skozi solze. Hotela sem spraviti ven vse, kar se je zgodilo.
Zayn je umrl. Ni ga več. Ne morem verjeti. Ne morem verjeti, da njegovo srce ne bije več, da njegova glava nima več misli. Ko sem nehala kričati, sem samo strmela vanj, kot da bo vstal od mrtvih, če ga bom gledala.
Spet so mi pritekle debele solze.
"Vsega sem kriva jaz! Če ne bi šla iz zabave, bi bilo vse v redu! Zakaj sem morala to narediti? Zakaj sem bila tako prekleto neumna? Reci, da mi oprostiš, prosim reci nekaj!!!" sem vpila med solzami obupa in žalosti.
Nato sem zagledala samo temo.
Zbudila sem se čez nekaj minut, predvidevam. Zayn je še vedno ležal na tleh negibno in spokojno. Preučevala sem njegov obraz. Hotela sem občutiti njegove ustnice na mojih in biti v njegovem objemu, mršiti njegove lase.
Ampak nikoli več se to ne bo dogajalo. Izgubila sem ga. Izgubila sem samo sebe.
~Zayn ~
Udarci so bili premočni. Čutil sem veliko bolečino, ampak bolečina v srcu je bila večja. Ashley je jokala, ampak to sem zaslužil. Zaslužil sem, da se mi zadajo rane ter da gledam Ashley, kako trpi. Josh je vpil nad njo in to je bolelo enako. Nisem mogel iti k njej, je objeti, poljubiti, ji povedati da jo ljubim bolj kot vse na svetu. Nato sem zagledal globoko temo. Temno, gosto temo, ki ji nisem mogel ubežati.
Pozneje mogoče kakšne pol ure po tem, sem zaslišal krike. Kdo vpije?
Zakaj poznam ta glas?
"Prosim reci nekaj!" je vpil prelep glas.
Ashley.
Hotel sem ji povedati, da jo ljubil, nekaj spraviti iz sebe, da bi videla, da jo ljubim, ampak moj glas ni več obstajal. Mogoče pa v nebesih sploh ne govorijo, ali kjerkoli sem že zdaj.
Premaknil sem roko in počasi odprl oči. Moje telo je bilo mrtvo. Nisem čutil rok ali nog ali česarkoli. Počasi sem premaknil roko.
Torej še obstajam.
Oči sem premaknil k Ashley. Bila je tiho. Glava ji je slonela navzdol, kot bi spala.
"As..ash..ashley." sem šibko izdavil iz sebe.
Ni se odzvala. Poskušal sem vstati, ampak moje telo je stresla elektrika. Moram. Moram ji povedati da jo ljubim.
Na hitro sem sedel in spet me je vse zabolelo. Stisnil sem zobe in počasi vstal na noge. Takoj me je zamajalo in videl sem samo meglo. Nekajkrat sem zamežikal.
"Ash...ashley." sem izdavil in se oprijel zaboja ob strani.
Stopil sem proti njej. Vrglo me je po tleh, a sem se oprijel stola. Prijel sem jo za roko in začel jokati.
"Rec..reci n..nek..aj." sem izdavil in zakašljal.
10. september 2014
omg no
hvala za posvečen next
ej js bom res izpounala enkrat načrt -.-
bogi zayn pa ashley :'(
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
10. september 2014
O fak no js bo jokat zram začela resno :'(
Ja res js sam ful 'sexy' načrte z Joshom: najprej mu bom na živo prste poreza pol pa roko lepo po sklepih da ne bi več nikol nobenem nič slabga nardil
pol mu bo odrezala jezik da ne bi mogu več grdo Ashley pa Zaynu govorit pol bo vse tte rane s soljo posula pol bi ga dala levom razgrizit sam me do smrti sam tko da bi še žvem sam biu čist pogrižen in pol bi ga nakonc prvezala ob drevo in živga zažgala in pol bi ga razkosala pa dele poslala sorodnikom...to je ful sexy
OMFG ful ti hvala za posvečen next
fak kmal me bi kap zadela tamko si napisala da je Zayn mrtu in pol sm bla sam tko:KA? NE NE SME!! REČ DA NI RES!!
Zdej bi se lahk nekot odvezala pa pobegnala pa šla na policijo in bi Josha pa 'druščino' zaprl drgač ga bom js ubila
sam neki a si mi t slučajn pr tti zgodbici napisala takrat ko sobli v kampu da bo Josh kmal nehuludem grenit lajf??? Ka je zatebe kmal? Resno mislim
sam zgodbica je še vsen ful popouna
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
10. september 2014
nexttt
10. september 2014
...dream... Hahahah jas se tule režim ob tvojih sexy načrtih..
ja sm napisala ja, prej sm mela napisano celotno zgodbico že, shranjeno in pol se je use zbrisal, sm pa po drugih teorijah začela pisat haha
se opravičujem :*
11. september 2014
Aha ne sej je OK
ja lej js sm ful dobra v načrtovanju sexy načrtov z Joshom Muahahhaha
11. september 2014
Here's next
pa jas se bom pridružla temu načrtu za odstrel Josha haha
Vashapenin'
~Ashley~
Čez nekaj časa sem se pomirila. Bila sem zelo žalostna, ampak sem se sprijaznila s tem, da bodo tudi mene tako pretepli in da bova z Zaynom lahko skupaj. Zaspala sem in zbudil me je gib ob meni.
Odprla sem oči in zagledala Zayna. Takoj sem poskočila od veselja.
"Rec..reci ne.nek..nekaj." je rekel šibko.
"Zayn, tukaj sem. Mislila sem da si umrl." sem rekla in pritekle so mi solze sreče.
"Hoč...hočem d-da veš da... Te lj...ljubim." je izdavil.
"Tako sem se bala, da si umrl." sem zašepetala. Nisem hotela reči, da ga ljubim, ker še nisem pozabila na tisti dogodek.
Bil je šibek, ampak ker ni bil zvezan, sem še videla upanje.
"Zayn, bi me lahko odvezal?" sem previdno vprašala.
Pokimal je in s težavo vstal. Počasi mi je odvezal vrvi na rokah in nogah. Trajalo je dolgo, saj ga je vse bolelo.
"Oh Zayn." sem rekla, ko me je odvezal in ga objela.
Svoje roke je počasi ovil okrog mene.
"Ljubim te."je zašepetal. Na vratu sem začutila njegove ustnice.
~Zayn~
Takoj ko se je zbudila, sem videl upanje. Moje telo je dobilo naval nove energije, čeprav je bilo še vedno šibko.
Odvezal sem ji vrvi in jo objel. Po dolgem objemu sva se ločila in počasi odšla ven iz koče.
~Ashley~
Hodila sva po cesti in med nama je bila tišina. Svoje roke sem ovila okrog njegove rame, da bi lažje šel.
Prehodila sva že nekaj kilometrov in prišla do mesta. Oba sva bila izmučena. Stopila sem do prve telefonske govorilnice in vanjo vrgla nekaj kovancev, ki so bili v žepu.
"Nia..pridi pred Starbucks, prosim. Z Zaynov te čakava. Zayn je bil pretepen." sem zdrdrala in stopila iz govorilnice.
"Bo prišla?" je vprašal potiho.
Prikimala sem.
Čakala sva pet minut in pripeljal je avto ter ustavil pred nama. Odprlo se je okno in zagledala sem Zaynovo mamo.
11. september 2014
Here's next
Vashapenin'
~Ashley~
Čez nekaj časa sem se pomirila. Bila sem zelo žalostna, ampak sem se sprijaznila s tem, da bodo tudi mene tako pretepli in da bova z Zaynom lahko skupaj. Zaspala sem in zbudil me je gib ob meni.
"Zayn, tukaj sem. Mislila sem da si umrl." sem rekla in pritekle so mi solze sreče.
"Tako sem se bala, da si umrl." sem zašepetala. Nisem hotela reči, da ga ljubim, ker še nisem pozabila na tisti dogodek.
Pokimal je in s težavo vstal. Počasi mi je odvezal vrvi na rokah in nogah. Trajalo je dolgo, saj ga je vse bolelo.
~Zayn~
Takoj ko se je zbudila, sem videl upanje. Moje telo je dobilo naval nove energije, čeprav je bilo še vedno šibko.
Odvezal sem ji vrvi in jo objel. Po dolgem objemu sva se ločila in počasi odšla ven iz koče.
~Ashley~
Hodila sva po cesti in med nama je bila tišina. Svoje roke sem ovila okrog njegove rame, da bi lažje šel.
Prehodila sva že nekaj kilometrov in prišla do mesta. Oba sva bila izmučena. Stopila sem do prve telefonske govorilnice in vanjo vrgla nekaj kovancev, ki so bili v žepu.
"Nia..pridi pred Starbucks, prosim. Z Zaynov te čakava. Zayn je bil pretepen." sem zdrdrala in stopila iz govorilnice.
Prikimala sem.
Čakala sva pet minut in pripeljal je avto ter ustavil pred nama. Odprlo se je okno in zagledala sem Zaynovo mamo.
11. september 2014
Here's next
Vashapenin'
~Ashley~
~Zayn~
~Ashley~
Prikimala sem.
11. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani