Majkemi d bom Josha ubila al pa kirg od njegovih pajdašov če mu je kej reku pa pretepu pa groziu Ugh...
Drgač pa ful svetovno pišeš
res nimam besed
komi čakam nasledn next
pa daj bo veš kak bi bla lepa skupi
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
10. avgust 2014
Okejj next is here sej na konc bota skupej Ashley and Zayn tk daaa
"Dobro. Sedaj kot vidim ste vsi tukaj. Po skupinah boste, kor ste slišali nabirale sadeže po gozdu. Vse piše na listih, ki ste jih dobili. Skupina, ki zmaga je tri dni brez dejavnosti, dobi pa še skrivno nagrado. Na vašem mestu bi se potrudila."
Bila sem grozna v obraz, Zayn pa nič drugačen. Imel je modrico na očesu, ker je padel in z glavo udaril v skalo. Njegova ustnica je bila zatečena. Nisem ga mogla pogledati v oči."Ashley." Nia mi je mahala pred očmi s papirji."J-Ja?" sem zmedeno rekla. Josh in njegova banda so se privoščljico zasmejali."Tiho svinje!" je rekla Nia. Bila je vodja skupine. Josh je utihnil in se priklonil pred njo. Brcnila ga je in začeli smo iskati sadeže. Sama sem nabrala nekaj jagod. Preostanek pa sem razmišljala o Zayn. Kaj se je zgodilo? Je res padel, tako kot je rekel? Namenil mi ni niti besede ali pogleda, čeprav sem včasih ujela njegov pogled, ki pa ga je takoj umaknil. Z nikomer se ni pogovarjal, bil je sam. Nabral je največ sadežev, Josh in njegova pajdaša pa so se zafrkavali. Josh ga je boksnil v ramo."Kako si?" tako dolgo ga je boksal v ramo, da mu je prekipelo."Pusti me!" je zakričal nanj in ga porinil v trnov grm. Nasršeno je gledal vanj in se naposled obrnil nazaj. Prijel se je za glavo in zavzdihnil."Zayn." sem zašepetala. Zaprl je oči in usmeril pogled k meni."Vse bo ok. Tudi če sva samo prijatelja." solza mi je zdrsnila po licu. Divje je odkimal in brcnil najbližji kamen. Bil je čas, ko smo se morali vrniti nazaj. Hodila sem zadaj in upala, da se bom lahko pogovorila z Zaynom. Ampak bil je v družbi Josha."Pozabi nanj. Saj se menda nisi zaljubila vanj?" ali sem se? Nisem vedela. Ampak čustva do njega so bila res močna, česar nisem pričakovala. Ko so učiteljice pregledale naše nabirke, so določile skupino, ki naj bi bila zmagovalka."To je..." premor."Skupina: Zayn Malik, Ashley Rivers,Josh..." skočili smo si v objeme."Zayn, ti si nabral največ. Bravo," mu je veselo rekla Nia. Namenil ji je narejen nasmešek. Hotela sem da me pogleda. Da vidi, da ga pogrešam. Ampak, samo obrnil se je stran in šel stran.
Ammm kratko je.
Jutri grem na morjee in tam naj bi bil Wi-Fi inn bom nextala
11. avgust 2014
u173906
u173906
ok, fajn se mej na mroju pa next
11. avgust 2014
neeeeeeeeeeext
11. avgust 2014
Neeeeeext
11. avgust 2014
Uh vesela si ko boš mela wi-fi na mirju kr pr nas jebiu tak počasn da sm zgubl ypanje da mi bo kej naložl
swj je ok če je kratk sam da je
ful svetovno pišeš
jeej zmagal so
ugh... Josh. Idiot
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. avgust 2014
nextt
12. avgust 2014
hejj punce nexta še ne bo ker tule slabo vleče.://////tk da se ne da neki napisat inn ja žall mii jee ://
rada vas mam *.*
14. avgust 2014
Hello, girls
pravkar sem prišla z morja and you know what, wreme tam je just awesome. Ne da se primerjat s tem drekom ki je tukaj-.*
inn odločla sem se da bom next posvetila ...dream... Ker mi vedno nameni tak lep komentare in mi polepša dan
------------------------------------------
-13-
Naslednje jutro sem se zbudila in pogledala na uro na telefonu, ki je kazala 06:30. Nia je še spala, zato sem se potiho odpravila iz šotora. Šla sem k jezeru. V taboru je bilo vse tiho in mirno, slišalo se je le petje ptic. Kmalu sem prispela. Sedla sem na rob in opazovala naravo. Razmišljala sem o Zaynu. Kaj se je zgodilo, da si je nenadoma premislil? Zakaj se je obnašal tako čudno? Bila sem prepričana, da je povod vsega tega sranja Josh. Odločila sem se, da Zaynu napišem sporočilo.
'Vem, da se nočeš pogovarjati z mano, ampak rada bi vedela, kaj je narobe. Pridi k jezeru, ko boš buden. Rabim pogovor xx'
sporočilo je bilo poslano in upala sem da pride, čeprav sem po drugi strani vedela, da ga ne bo.
Zaslišala sem korake, vendar se nisem obrnila. Nekdo je sedel zraven mene. "Povej," sem zaslišala njegov glas."Zayn, kaj se je zgodilo? Si res padel?" ni odgovoril strmel je v daljavo."Zayn?" videla sem, da je zaprl oči.
"Josh me je po tistem pretepel s pajdaši. Vsi so me brcali in tepli, zmerjali. Obljubiti sem moral da se ne bova več sestala na samem." zavzdihnila sem in se glavo podprla z rokami."Zato je bil tole najin zadnji pogovor." dvignila sem pogled."Zayn, ne." sem rekla s tresočim glasom."Ash, tako je najbolje. Tega ne bom več prenašal. Ampak še vedno si mi všeč, ne pozabi tega." je še rekel, nato pa šel stran. Stekla sem k njemu in pritisnila svoje ustnice ob njegove. Poljub je bil poln nežnosti. Nato sem prekinila poljub in ga s solznimi očmi objela. Videla sem da joka. Potem sem stekla stran, nekam, kjer bi lahko jokala.
~Zayn~
Poljubila me je. V tistem trenutku sem bil tako srečen, a obenem žalosten, saj sem vedel, da ne bo mogoče. Solze so tekle po njenih licih. Težko jo je bilo gledati žalostno, ko sem vedel, da je ne morem potolažiti. Samo stekla je stran po objemu. Sesedel sem se in neutrudno jokal. Nisem ji povedal vsega, kar me je žrlo. Lagal sem ji in bil sem jezen. Brcnil sem v deblo in skorja se je odkrušila ter padla na tla. Toliko obupa me je navdajalo. Prekleto, kako težko je lahko življenje!
~Ashley~
Nisem gledala kam grem. Samo tekla sem in jokala. Bila sem obupana. Morala sem ga izbiti iz glave, kar mi je bilo čisto jasno. Prišla sem na jaso in se zgrudila na tla. Solze so tekle po licih. Zakaj se ne more postaviti zase? Mogoče mu je pa vseeno. Gotovo mu ni mar zame. Bilo mi je žal, da sem ga poljubila. Pomislila sem, da sta me mogoče z Joshem načrtno hotela uničiti. Po približno uri sem se umirila in vstala gor. Še vedno sem bila zelo žalostna. Poskušala sem se spomniti od kje sem prišla, ampak v mislih je bila sama črnina. Samo blodila sem po gozdu in naposled nekako prispela v tabor. Ura na telefonu je kazala 7:25. Nekaj jih je že bilo budnih, med njimi tudi Nia."Kje si pa bila?" me je vprašala. Odvedla sem jo v šotor in ji povedala čisto vse. Nisem izpustila niti teorije, da mogoče Josh in Zayn sodelujeta."Ampak, zakaj bi to počela? Josh mogoče, ampak Zayn se mi ne zdi taka oseba." skomignila sem in jo objela. Nisem več imela solz, zato nisem jokala.
"Danes smo prosti. Kaj bova počeli?" skomignila sem. Karkoli, samo da ne bom v Zaynovi bližini."Lahko bi šli na sprehod." pokimala je. Zlezli sva iz šotora. Nato sva zaslišali vpitje. Bila je voditeljica." Žal mi je da vam moram sporočiti tole novico, ampak mislim, da se morate vrniti domov." v množici je završalo in z Nio sva se spogledali."Napovedane so močne padavine s točo. Nočemo, da se komu kaj zgodi. Najbolje, da se odpravite pakirat. Preživeli smo lepe dneve in bili ste super učenci." vsi so se odvlekli do šotora, tudi midve z Nio. V tišini sva zložili še šotor."Škoda, tu je bilo kar v redu," je rekla. Skomignila sem. Od začetka je bilo. Ampak potem ne več tako. Peš smo se odpravili do avtobusa, ki je že čakal na nas. Imeli smo veliko srečo, da smo tako pohiteli, saj se je po nekaj minutah močno ulilo in zunaj se je razbesnela nevihta. Z očmi sem pogledala po avtobusu in zagledala da sedi z Joshem. Josh se je smejal, Zayn pa ga je zabodeno gledal. Nato sem zagledala, da ga je Josh stisnil za zapestje. Besno mu je nekaj šepetal v uho, Zayn pa je grobo izvlekel zapestje iz njegovega prijema. Nato se je zazrl skozi okno. Takrat sem bila prepričana, da ne sodelujeta.
15. avgust 2014
Neeext
15. avgust 2014
ful hvala za posvečen next
OMFG sej je logično da ne sodelujeta
JS BOM JOSHA UBILA. resno
drgač ša ful svteovno pišeš in nimam besed
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. avgust 2014
u149312
u149312
Nova bralka
pises legeeendarno, svetovno, najboljs...
js sm dobesedn jokala k sm brala omfg in to se mi nikdar ne zgodi
josh ce te kdaj spoznam ne bos prezivu niti sekunde grrrr
NNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2014
next
15. avgust 2014
Hello here's next ki pa je posvečen ☯Lυкє αη∂ Zαуη☯ hvala za tvoj koment :*
hope you'll like it ;D
Kmalu smo prispeli do šole. Starše so že obvestili, da prihajamo. Mame ni bilo, ker je bila v službi, zato sem se domov odpravila peš. Poslovila sem se od Nie in začela iti. Za seboj sem zaslišala korake in se ustavila. Zagledala sem Josha. Vedela sem, da mi sledi, ampak delal se je da nekaj gleda na telefonu. Zavzdihnila sem in šla naprej. Nato je pritekel do mene."Hej Ashley." je rekel in se nasmehnil. Srdito sem ga pogledala in šla naprej."Ashley. Pozdravi se." ko sem samo hodila naprej, me je grobo prijel za komolec in me obrnil k sebi."Tako se ne boš obnašala do mene. Ko te pozdravim me boš pozdravila nazaj." nisem pritrdila."Prav?!" je zavpil. Zdrznila sem se in prestrašeno pokimala. Nato se je nagnil k meni in me grobo poljubil. Moje roke je držal v svojem prijemu, zato se nisem mogla upirati. Poljubov nisem vračala. Močno me je ugriznil v ustnico, zato sem mu vrnila nekaj poljubov, nato pa se odmaknila."Josh pusti me pri miru, prosim." zahehetal se je. Poljubil me je na vrat in me grizel, zato sem se mu izmikala. "Pusti me!" sem zakričala. Spustil me je in me še enkrat poljubil na ustnice. Čudno, da je bil poljub nežen. Nato se je odpravil naprej, jaz pa sem še nekaj časa stala tam. Josh Deweer je retardiran kreten, ki nima čustev.
Ko sem po dolgem času prispela do doma, sem odklenila vrata. Na mizi me je čakalo sporočilo, naj si pogrejem kosilo. Ko sem ga pojedla sem šla pred televizijo. Nato je pred vrati pozvonilo.
Šla se odpret in pred vrati zagledala neko žensko z otrokom.
"Živijo, jaz sem mrs.Malik." ko sem zaslišala priimek sem otrpnila. Zajecljala sem svoje ime."Najbrž ti mama ni povedala, si se pravkar vrnila iz tabora?" zmedeno sem prikimala."Torej, tole je sosedov otrok, ki naj bi pazila nanj jaz
. Ampak poklicali so me v službo, na nujno izmeno. S tvojo mamo sem se zmenila da jo prinesem tebi. Bo to v redu?" prikimala sem."Ko bo ura sedem, jo prinesi na tale naslov. Najlepša hvala." nasmenhila sem se ji in odšla je. Deklica je bila stara okoli pet let. "Zakaj me pa ne pazi Zayn?" zdrznila sem se."Ne vem. Kako ti je pa ime?"
"Lisa." pokimala sem in se ji nasmehnila."Te ponavadi pazi Zayn?" prikimala je."Ampak danes je imel neke oplavke. Z nekim Joshem."
"Joshem? Ali veš kakšne opravke?"
prikimala je."Ne sme povedat kel bo Zayn jezen mi pa ne bo dal bombona." zasmejala sem se."Jaz ti dam bombončka, če mi poveš." prikimala je."Lekel je, da se molta pogovolit o Ashley." pokimala sem. Nisem več dregala vanjo. Šla sem po bombon in ji ga dala.
Naredila sem ji kašico, ki jo je v trenutku pojedla, nato pa je gledala risanke. Kmalu je bila ura toliko, da sem jo morala odpeljati."Kako je pa tebi ime?"
"Ashley."
Prijela me je za roko in odpeljala sem jo do naslova, kjer bi morala biti. Nato mi je zazvonil telefon."Pozdravljena. Tukaj mrs. Malik. Vem da bila zdajle prosta. Ampak bi lahko popazila na Liso?"
"Seveda."
"Kmalu se bo vrnil Zayn, tako da ne skrbi." nato je prekinila. Zayn se bo vrnil. Super. To je naravnost odlično. Prispeli sva pred hišo. Lias mi je pokazala, kje je ključ, nato pa sva prišli noter. Nekaj časa sva gledali film, nato pa je rekla:"Ashley, v Zaynovi sobi na omali je ena iglica. Lahko bi se jo sli, ampak jaz ne dosezem, ves?" prikimala sem."Tu počakaj. Takoj se vrnem. Šla sem po stopnicah navzgor in poiskala njegovo sobo. Bila sem presenečena, da je bila tako pospravljena. Na omari je bila velika škatla, ki sem jo vzela dol. Nato sem na Zaynovi postelji zagledala knjižico.'Dnevnik idiota' je pisalo na njej. Z zanimanjem sem odprla. Zagledala sem Zaynovo pisavo. Vedela sem, da ne bi smela brati, ampak radovednost je bila prevelika.
'Ashley mi je še vedno všeč. Žre me, da sem ji lagal. Upam, da se bo vse to nehalo. Ne morem živeti brez njenih poljubov in nasmehov. Pomeni mi vse, čeprav se ne poznava dolgo.' nisem več mogla brati naprej. Solza mi je pritekla in kapnila na stran knjižice.
Vstala sem in šla v spodnje nadstropje, kjer sem zagledala spečo Liso. Obrisala sem solze in j položila škatlo na mizo. Odnesla sem jo v Zaynovo sobo in dnevnik položila na polico. Zaprla sem vrata in odšla po stopnicah navzdol. Nato sem zagledala Zayna, kako obeš jakno na obešalnik. Videla sem mrki izraz na obrazu. Ni me videl. Stopila sem in stopnica je zaškripala. Pogledal je navzgor in me zagledal.
16. avgust 2014
Hello here's next ki pa je posvečen ☯Lυкє αη∂ Zαуη☯ hvala za tvoj koment :*
hope you'll like it ;D
Kmalu smo prispeli do šole. Starše so že obvestili, da prihajamo. Mame ni bilo, ker je bila v službi, zato sem se domov odpravila peš. Poslovila sem se od Nie in začela iti. Za seboj sem zaslišala korake in se ustavila. Zagledala sem Josha. Vedela sem, da mi sledi, ampak delal se je da nekaj gleda na telefonu. Zavzdihnila sem in šla naprej. Nato je pritekel do mene."Hej Ashley." je rekel in se nasmehnil. Srdito sem ga pogledala in šla naprej."Ashley. Pozdravi se." ko sem samo hodila naprej, me je grobo prijel za komolec in me obrnil k sebi."Tako se ne boš obnašala do mene. Ko te pozdravim me boš pozdravila nazaj." nisem pritrdila."Prav?!" je zavpil. Zdrznila sem se in prestrašeno pokimala. Nato se je nagnil k meni in me grobo poljubil. Moje roke je držal v svojem prijemu, zato se nisem mogla upirati. Poljubov nisem vračala. Močno me je ugriznil v ustnico, zato sem mu vrnila nekaj poljubov, nato pa se odmaknila."Josh pusti me pri miru, prosim." zahehetal se je. Poljubil me je na vrat in me grizel, zato sem se mu izmikala. "Pusti me!" sem zakričala. Spustil me je in me še enkrat poljubil na ustnice. Čudno, da je bil poljub nežen. Nato se je odpravil naprej, jaz pa sem še nekaj časa stala tam. Josh Deweer je retardiran kreten, ki nima čustev.
Ko sem po dolgem času prispela do doma, sem odklenila vrata. Na mizi me je čakalo sporočilo, naj si pogrejem kosilo. Ko sem ga pojedla sem šla pred televizijo. Nato je pred vrati pozvonilo.
Šla se odpret in pred vrati zagledala neko žensko z otrokom.
"Živijo, jaz sem mrs.Malik." ko sem zaslišala priimek sem otrpnila. Zajecljala sem svoje ime."Najbrž ti mama ni povedala, si se pravkar vrnila iz tabora?" zmedeno sem prikimala."Torej, tole je sosedov otrok, ki naj bi pazila nanj jaz
. Ampak poklicali so me v službo, na nujno izmeno. S tvojo mamo sem se zmenila da jo prinesem tebi. Bo to v redu?" prikimala sem."Ko bo ura sedem, jo prinesi na tale naslov. Najlepša hvala." nasmenhila sem se ji in odšla je. Deklica je bila stara okoli pet let. "Zakaj me pa ne pazi Zayn?" zdrznila sem se."Ne vem. Kako ti je pa ime?"
"Lisa." pokimala sem in se ji nasmehnila."Te ponavadi pazi Zayn?" prikimala je."Ampak danes je imel neke oplavke. Z nekim Joshem."
"Joshem? Ali veš kakšne opravke?"
prikimala je."Ne sme povedat kel bo Zayn jezen mi pa ne bo dal bombona." zasmejala sem se."Jaz ti dam bombončka, če mi poveš." prikimala je."Lekel je, da se molta pogovolit o Ashley." pokimala sem. Nisem več dregala vanjo. Šla sem po bombon in ji ga dala.
Naredila sem ji kašico, ki jo je v trenutku pojedla, nato pa je gledala risanke. Kmalu je bila ura toliko, da sem jo morala odpeljati."Kako je pa tebi ime?"
"Ashley."
Prijela me je za roko in odpeljala sem jo do naslova, kjer bi morala biti. Nato mi je zazvonil telefon."Pozdravljena. Tukaj mrs. Malik. Vem da bila zdajle prosta. Ampak bi lahko popazila na Liso?"
"Seveda."
"Kmalu se bo vrnil Zayn, tako da ne skrbi." nato je prekinila. Zayn se bo vrnil. Super. To je naravnost odlično. Prispeli sva pred hišo. Lias mi je pokazala, kje je ključ, nato pa sva prišli noter. Nekaj časa sva gledali film, nato pa je rekla:"Ashley, v Zaynovi sobi na omali je ena iglica. Lahko bi se jo sli, ampak jaz ne dosezem, ves?" prikimala sem."Tu počakaj. Takoj se vrnem. Šla sem po stopnicah navzgor in poiskala njegovo sobo. Bila sem presenečena, da je bila tako pospravljena. Na omari je bila velika škatla, ki sem jo vzela dol. Nato sem na Zaynovi postelji zagledala knjižico.'Dnevnik idiota' je pisalo na njej. Z zanimanjem sem odprla. Zagledala sem Zaynovo pisavo. Vedela sem, da ne bi smela brati, ampak radovednost je bila prevelika.
'Ashley mi je še vedno všeč. Žre me, da sem ji lagal. Upam, da se bo vse to nehalo. Ne morem živeti brez njenih poljubov in nasmehov. Pomeni mi vse, čeprav se ne poznava dolgo.' nisem več mogla brati naprej. Solza mi je pritekla in kapnila na stran knjižice.
Vstala sem in šla v spodnje nadstropje, kjer sem zagledala spečo Liso. Obrisala sem solze in j položila škatlo na mizo. Odnesla sem jo v Zaynovo sobo in dnevnik položila na polico. Zaprla sem vrata in odšla po stopnicah navzdol. Nato sem zagledala Zayna, kako obeš jakno na obešalnik. Videla sem mrki izraz na obrazu. Ni me videl. Stopila sem in stopnica je zaškripala. Pogledal je navzgor in me zagledal.
16. avgust 2014
fak dvakrat je objavlo, hate it +.+
16. avgust 2014
OMFG fak zaka si mogla glih tuki končat? hate you
omg dej hitr nedaljevanje kr drgač bom umrla od radovednosti
omg mogoč bo Zayn vidu da je en bral dnevnik kr je solzica kapnala na rob
drgač je pa ful popouno res in nimam besed
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
16. avgust 2014
neeeeeext
17. avgust 2014
Here's next
"Ashley?" je presenečeno rekel."Umm...tvoja mama me je prosila če lahko popazim na Liso." odvrnil je pogled z mene. Začel je iti proti meni, a je šel samo mimo. Na vrhu stopnic mu je zazvonil telefon. Sklepala sem, da govori z mamo. Zavil je z očmi."Mama, saj bo zdajle šla." slišala sem govorjenje na drugi strani, a je bilo nerazločno."Okeeej," je zadirčno rekel in odložil. Nato se je obrnil proti meni."Takoj pridem. Sedi." nato je šel v sobo, jaz pa sem sedla za mizo. Kmalu se je vrnil v beli majci na naramnice, kar je razkrivalo njegove mišice. Bil je tako sexy. Stopil je v kuhinjo in mi naredil sok, ki ga je postavil predse. Medtem, ko sem pila sok, je sedel na kavču in se naslanjal na svoje roke. Ko sem spila sok, sem vstala."Zayn." dvignil je pogled."Kaj je, Ash?" rekel mi je 'Ash' in še zadnjo sekundo dodal "Ley." nasmehnila sem se."Kakšne posle sta imela z Joshem o meni?" bil je tiho. Nato je vstal in se mi približal."Kako veš za to?" skomignila sem."Vem pač."
"To ni tvoja stvar."
"O pa kako je. Bilo je o meni. In moram ti povedati da me skrbi zate!" sem povzdignila glas.
"Mene pa ne zate!" je zavpil nad mano. Ostala sem tiho. Nato sem dodala:"Zayn, ne pretvarjaj se, da te ne skrbi. Ker vem, da te!" zasmejal se je s sarkastičnim glasom in še naslednji trenutek zmračil obraz."Ne laži. Ker poljubljanje na ulici nekaj mora pomeniti, ne? Priznaj, da si še vedno čisto v Joshu, zame pa te briga!"
zaprl mi je usta. Sem res tako zgledala?
"Zayn, poljubil me je on." spet sarkastični smeh.
"Vem, da sem ti še vedno všeč." takrat je prijel kozarec na mizi in ga vrgel v steno. Zagnal se je proti meni in me porinil v steno."Ne igraj se z mano, prav?" je srdito dejal skozi zobe."Ne veš, kaj mi delaš. Vedno ko te zagldeam se spomnim vsega tistega." naslanjal se je name. Najina telesa so se dotikala, roke pa je držal na steno. Postalo me je strah. Bil je res jezen."Ko se spomnim, kako sva se zaletela in sem ti hotel pomagati, ampak si me prijazno zavrnila, ko si med poukom zaspala in so se ti vsi smejali, razen mene, ker si se mi zdela ljubka," je surovo pravil. "Ko si v šolo prišla oblečena v prevelik pulover, ki si ga verjetno nataknila nase, ker si pograbila prvo stvar v omari, da ne bi zamudila v šolo? Misliš da mi je prekleto lahko, ko te vidim in pomislim na to, kako sva se poljubljala pri jezeru?!" je zakričal."Nehaj." sem rekla s tresočim glasom. Bila sem na robu joka."Ampak, na žalost ti je všeč Josh. Je že v redu." je rekel. Naslednji trenutek se je zlomil. Roke je povesil ob svoje telo in se naslonil na mojo ramo. Začel je jokati. Svoje roke sem počasi ovila okrog njega in ga potegnil v objem."Zayn. Po nesreči sem prebrala tvoj dnevnik."
18. avgust 2014
u173906
u173906
next, omg kak ganljivo, prosim čim prej next
18. avgust 2014
neeeeeeeext
19. avgust 2014
Next is here
hope, you'll like it.
"Zayn. Po nesreči sem prebrala tvoj dnevnik," sem zašepetala. Ni bilo prav, vedela sem to. Ravno tako ni bilo prav, da Zayn ne bi tega vedel. V tistem trenutku je hlipanje pojenjalo. Na rami je še vedno slonel. Nato se je odmaknil. Imel je rdeče oči od joka."K-kaj si naredila?" je vprašal s tresočim glasom."Oprosti Zayn. Samo zagledala sem ga in prebrala tri vrstice." sem zašepetala."Žal mi je." odmaknil se je in me porinil stran od sebe, da sem s hrbtom zadela ob steno."Ne morem verjeti da si taka!" je zavpil."Ne morem verjeti, da si taka vohljačka!" vpil je nad mano in me zmerjal. Pritekle so mi solze obupa. Sesedla sem se na tla in začela jokati. Hlipala sem v dlani. Nato sem začutila močne roke, ki so me potegnile navzgor. Zazrla sem se v njegov obraz. Bilo me je groza. Bil je tako jezen. V tistem trenutku si nisem želela ničesar drugega kot samo to, da bi ne bila zraven njega."Še žal ti bo." je grozeče zarenčal. Stal je čisto blizu mene, začutila sem njegovo sapo na vratu. Njegove roke so me držale v močnem prijemu. Ampak, spet se je zlomil. Njegov prijem je popustil. Sesedel se je ob steno. Bila sem odločna, da bom temu, kar se dogaja naredila konec. Sedla sem zraven njega in ga previdno prijela za komolec."Zayn." sem trdno rekla. Ni bilo odgovora."Zayn, poglej me." sem rekla. Ni dvignil glave. Počakala sem še nekaj sekund, nato pa prijela njegova lica z obema rokama."Zayn. Pobral se boš. Ne boš dovolil, da te poteptajo, kot ščurka, ki še ne zna hoditi. Bi se jim res rad predstavil v taki luči?"iz njegovih oči so tekle solze."Briga me, kaj mi bo naredil Josh. Tudi če me prekleto ubije! Samo da si ti v redu, ok?" približala sem se njegovemu obrazu in ga nežno poljubila.
~Zayn~
sesedel sem se na tla. Nisem mogel biti tak do nje, čeprav mi je Josh to naročil. Prekleti prasec. Ni še vedela moje skrivnosti. Ko me je klicala, nisem dvignil glave ali se odzival. Bilo mi je mar. Najraje bi umrl. Nihče me ne bi pogrešal.
Govorila je neke besede, ki jih nisem prav dobro razumel. Whatever. Samo gledal sem v njene oči, ki so bile božanske. Prekleto, tako sem si je zaželel. Ampak, le redka ženska bi marala moškega ki se cmeri. Nato pa sem začutil njene ustnice na mojih. Svoje roke sem ovil okrog njenih bokov. Poljubi so postajali strastni in v tistem trenutku sem si je zaželel še bolj. Roke sem prestavil na njena stegna in jih božal. Prekinil sem poljub in jo dvignil, ter nesel v sobo, kjer sem jo položil na posteljo."Ljubim te." sem izdavil in položil svoje ustnice na njene. Nato sem jo poljubljal po vratu, ter ga sesal. Zaslišal sem tihe vzdihe in stoke. Začutil sem njene roke na robu moje majce, ki pa je v naslednjem trenutku pristala na drugem koncu sobe. Svoje nohte je zasadila v moj hrbet in tiho sem zastokal. Slekel sem ji majco in jo začel poljubljati po trebuhu.
~Ashley~
Rekel mi je, da me ljubi. Besede so me tako prevzele a kaj ko mu nisem mogla odgovoriti. Zasipal me je s poljubi. Roke so same od sebe slekle njegovo majco. God, njegovo telo je bilo popolno. Slekel je mojo majco in nato še spretno odpel nedrček. Nežno je poljubljal moje prsi. Nato sem prekinila poljub."Zayn, ljubim te." nasmehnil se mi je."Res?" pokimala sem."Si pripravljena?" nekaj časa sem bila tiho."Nežen bom." je rekel prepričljivo. Nasmehnila sem se mu in prikimala. Poljubil me je, medtem pa me božal po stegnih. Začutila sem roke na gumbu mojih hlač. Počasi jih je slekel in jaz sem storila isto."Saj imaš.." pokimal je. Odvrgel je še zadnje kose oblačil in postalo mi je nerodno."Popolna si." je zašepetal."Zayn, strah me je."
"Vse bo v redu. Sprosti se. Nežen bom." je rekel resno. Nasmehnila sem se mu in spet me je poljubil. Nato je prodrl vame. Zastokala sem od bolečine in rahlega ugodja."Oprosti." je tiho rekel."V redu je." sem mu odgovorila in ga poljubljala. Najini telesi sta bili združeni v eno. Bolečino je zamenjal užitek in oba sva rahlo stokala in sopela."Zayn," sem zastokala, ko sem bila blizu."V redu je, Ash." je rekel nežno in zastokal. Ko je obema prišlo, je legel zraven mene in me poljubil."Zayn, čudovito je bilo. Hvala." sem se nasmehnila."Ljubim te." je ponovil."Jaz tudi tebe." sem odgovorila in ga spet poljubila.
Okeeeej it's first time for Ashley soo
19. avgust 2014
OMFG sorry kr sm zamudla
omfg kak sta lepa skupi
ful popoun next je
komi čakam next
ubila bom Josha
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
19. avgust 2014
nexttt
21. avgust 2014
neeeeeeeext
21. avgust 2014
Next is here
-----------------------------------------
Nekaj časa sva se poljubljala, naenkrat pa sva zaslišala zvoke v spodnjem nadstropju."Zayn, doma sem." sem zaslišala. Skočila sva iz postelje in iskala oblačila. Končno oblečena sva šla eden za drugim po stopnicah."Živijo Zayn, Živijo Ashley. Sta jokala?" je vprašala Zaynova mama začudeno."N-ne midva.. Midva... Gledala sva Titanik." sem se zlagala. Zasmejala se je."Sta vidva par?" je vprašala kar naravnost.Zardela sva."Mami." je rekel Zayn in se zazrl v tla."Nisva." sem pohitela. Nastala je nerodna tišina, ki sem jo prekinila."No, jaz bom kar šla." sem rekla."Ashley, najlepša hvala. Saj boš pripravljena to še storiti?" prikimala sem. V roko mi je pritisnila nekaj denarja."Gospa, res ni treba,.." sem pohitela, ampak denarja ni hotela nazaj."Te pospremim do doma?" je vprašal Zayn. Prikimala sem. Poslovila sem se od Zaynove mame in ji povedala da spi v zgornjem nadstropju, nato pa šla z Zaynom iz hiše."Ashley...saj t-ti ni žal, da si...spala..z mano?" je izdavil Zayn. Ustavila sem se in ga močno poljubila."Ne." sem trdno rekla."Ti si edini, s katerim sem hotela to doživeti. Moj prvič... Bilo je čudovito." sem mu zagotovila. Potegnil me je v objem. "Zayn... Je bil to tvoj prvič?" ostal je tiho."Zayn?" stresel je z glavo."Ne." je priznal."Imel sem punco, ki pa me je pozneje prevarala. Skupaj sva bila dve leti in...to se je zgodilo vmes." prikimala sem. Kmalu sva prispela do hiše."Hvala še enkrat." sem rekla. Približal se mi je in me nežno poljubil. Poslovila sva se in nato sem šla v hišo. Mame še ni bilo. Privoščila sem si prho in nato šla z mislimi na Zayna spat.
Naslednji dan sem se zbudila in se pripravila za šolo. Ko sem pozajtrkovala sem se z Nio odpravila proti šoli."Nia.." sem začela med potjo."Včeraj sem..." z zanimanjem me je pogledala."Včeraj sem s-spala z Zaynom." sem izdavila."Čakaj, kaj?" je vprašala z nasmehom."Res?" prikimala sem." Vse mi povej. Vse!" je zavpila. Utišala sem jo in ji povedala vse od začetka.
Vemmm kratko jee
21. avgust 2014
nextt
22. avgust 2014
Sej je vsen če je kratko sam da je
omfg ful je popouno
hahaha sta titanik gledala
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
22. avgust 2014
u173906
u173906
omg, tko je prefect, amapk ka bo z joshom, sam nexti čim prej