u156327
u156327
Ashley Anne William je normalno dekle,ki se jo premestili na drugo šolo,zaradi očetove službe.Živi sama z očetom saj ji je umrla mama,ko je imela Ashley 11let.Na stari šoli je nihče ni maral,zato se boji kako bo na novi šoli.Navi šoli jo opazi Justin,ki je najbogatejši,najbolj pokvarjen in najbolj vroči fant na šoli in želi,da je njegova.Želi jo samo spraviti v posteljo z njim,ampak ona je različna,ostala dekleta na šoli bi dala vse,da bi bile z Justinom,ampak njega zanima samo Ashley.Kaj se bo zgodilo na koncu ne vemo?Ga bo še naprej sovražila ali si bosta bližje? Predvidevam,da bomo morali izvedeti, kaj se dogaja.

Ashley Anne William played by Selena Gomez

Justin Bieber as himself

30. marec 2014
next
30. marec 2014
u168201
u168201
nexxtttttt
30. marec 2014
u156327
u156327
Hej sem Ashley Anne William.Stara sem 19 in hodim oz.bom hodila v 4 letnik.Prihajam iz Velike Britanije in zdaj bom živela v Kanadi.Po rodu sem napol Irka in napol Italijanka. Ja vem čudno ja.No vse sem že spakirala,saj jutri že gremo v Kanado.

NEXT DAY:
Zbudila sem se ob 05.00.resno nevem zakaj mormo tako zgodaj vstat.Oblekla sem se v to:

Zložili smo vse kovčke v kombi in šli v Kanado.(Vem,da je to drugače zelo stran samo tle bo čisto blizu)Naša nova hiša je izgledala takole:

OMG,Kok je to velika hiša.Šla sem v svojo sobo in ne morem verjet kok je ta soba lepa.Imamo balkon, 2 kuhinji,2 dnevni sobi,4spalnice,5 kopalnic,velik vrt,garažo in najboljše bazen.
Moja soba:

Se opravičujem za kratek next sam se morm ful učit,k jutr pišemo test,jst pa nč ne znam
01. april 2014
u156327
u156327
Nextam mogoče zvečer al pa enkrat jutr
01. april 2014
next
01. april 2014
next
03. april 2014
u156327
u156327
Sorry k ni blo nexta sam je moj brat skos na računalniku če ni on je pa mami tko da bom probala next napisat čim prej
03. april 2014
next
13. april 2014
u163790
u163790
next
01. junij 2014
next
03. junij 2014
next
03. julij 2014
u168201
u168201
NEXTTT
03. julij 2014
u156327
u156327
Next day :
Najhujši stvari v življenju sta združeni v en dan. Šola in ustajanje.Verjemite,če se ti šola začne ob pol osmih je najhujša stvar ustajanje ob šesti uri. Ampak tipična jaz more odriniti budilko s nočne omarice,da pade na tla in naprej zaspati,zbudi pa te šele rezervna budilka na telefonu,ki te zbudi ob 7:10. Hitro vstaneš iz postelje ,si umiješ zobe in obraz,hitro skočiš v najbližja oblačila ,ki jih vidiš,vzameš šolsko torbo ter se odpraviš v šolo.

Ashley
Prvi dan na novi šoli je vedno naporen,sploh pa če ga skoraj zamudiš.Že takoj ,ko sem prišla v šolo sem se zaletela v neko dekle. "Oprosti mi,samo nisem te videla in še moj prvi dan je..." Sem se ji opravičevala,ko me je prekinila"Vse ok,moje ime je Cher,kakšno je tvoje ime?"Me je vprašala Cher. "Ashley,in slučajno veš kje je učilnica za matematiko?"Sem jo vprašala sedaj jaz. "Ja vem,pojdi z mano" Mi je odgovorila. Prišle sve do učilnice za matematiko in to v zadnjem trenutku.
Kratek next,se opravičujem za čakanje in napake,ki sem jih napisala.
Obljubim,da bom nextala jutri.
11. julij 2014
u156327
u156327

ASHLEY

Prišle sve do učilnice za matematiko in to v zadnjem trenutku. Učiteljica me je na začetku ure predstavila. "No Ashley predstavi se!"mi je ukazala. "Sem Ashley Anne William.Stara sem 19 in prihajam iz Velike Britanije."Sem rekla in se nazaj vsedla na svoj stol. Učiteljica,ki se mi zdi,da se je pisala Brook,je začela razlagati nekaj o korenih in ulomkih,ampak je nisem poslušala.Resno, kdo ima prvo uro matematiko,to je tako mučenje ,da večjega ni. No razen vstajanje.Sedela sem zraven nekega piflarja,ki je vneto poslušal učiteljičino razlago. Takoj po koncu ure sem zašprintala iz razreda do Cher."No in kakšna se ti zdi prva ura matematike ?" Me je vprašala. "To je bilo tako mučno,kako lahko preživite pa še prva ura!" Sem ji odgovorila.Zasmejala se je."Se boš že navadila." Mi je še rekla preden sve odšle do učilnice za angleščino.Tudi ta ura je minila mučno.Po koncu ure je bila malica.S Cher sva sedeli za mizo,ko je k nama prišla neka blondinka. "Hej Cher!" Jo je pozdravila."O hej Perrie,Ashley to je Perrie,Perrie to je Ashley!" Naju je predstavila."Sem slišala ja.Torej Ashley,kakšna se ti zdi naša šola?" Me je vprašala Perrie."Še kar uredu,ampak učitelji so pa grozni!"Sem ji odgovorila.Obe sta se zasmejali."Saj se boš navadila,na začetku so grozni,potem te pa vsi vzljubijo(zihr sm narobe napisala),no razen ,če nisi Justin Bieber!" .Mi je zdaj odgovorila ona."Kdo je Justin?" Sem jo vprašala. "Justin je eden najbogatejših,ter najbolj pokvarjenih fantov na naši šoli. En teden ima punco,jo izkoristi ter na koncu pusti. Je pa tudi zelo seksi!" Je končala Cher s svojo pripovedjo o Justinu.
Pouk je hitro minil in Cher ter Perrie sta odšli z mano k meni domov. Pred hišo je obe skoraj zadela kap."In ti živiš v tem?"Je vsa hiptnotizirana(neznam pisat besed) vprašala Perrie. "Ja,pejta no,gremo noter." Odšle smo noter,do dnevne sobe. "O moj bog,ko umrem želim,da me pokopljete v tej hiši!" Je rekla Cher.S Perrie sva se zasmejale. Odšle smo do moje sobe in se začele pogovarjati,nakar je Perrie zazvonil telefon.Iz pogovora se je slišalo samo :"Hej mami,ja takoj pridem,ne nisem pri Zaynu,ok,pridem kmalu in adijo"..."Hej punci moram iti domov,mami spet nori zarad nekega obiska,tako,da grem!" Je povedala Perrie."Tudi jst moram počasi domov." Je sedaj rekla Cher. Kmalu sta odšli,jst pa sem odšla na sprehod.

Cher Lloyd as herself

Perrie Edwards as herself

dnevna soba:

Kaj mislte,da se bo zgodil?
11. julij 2014
next
12. julij 2014
u156327
u156327
Evvvvo next,nimam idej tko ,da mi ne zamert,pa tut jst fulll bedn pišem.
any way tukej je neext,pa lohk mi dati na zs tut kšne ideje kwa nej napišem če hočte.

JADE

Že eno leto hodim na to šolo,pa me še nihče ni opazil,danes pa pride nova sošolka in ima že kup prijateljev za razliko od mene. Vsak dan tako razmišljam in od razmišljanja me je začela boleti glava.
Tako,da sem se odločila,da grem na sprehod.Hodila sem po poti nakar sem se v nekoga zaletela. Jaz in ona (opazila sem, da je punca) sva zleteli po tleh. "Tako mi je žal!" Sem se ji začela opravičevati."Vse ok,čeprav sem jst kriva,moram se na učit gledat kje hodim!" Je sedaj rekla ona,: "By the way jst sm Ashley,kdo si ti?" me je nato vprašala."Jst sm Jade." Sem ji odgovorila. Na to sva se nekaj časa pogovarjala nato pa sve obedve odšle na svojo stran.

To je prvi del tega "poglavja" drugi pa še pride.
14. julij 2014
u168201
u168201
Nexttt
14. julij 2014
u168201
u168201
Aja sej ne pises slabo ampak se pa vidi da ti idej zmankuje
14. julij 2014
next
18. julij 2014
next