next
14. julij 2014
hajj, yeah, i'm sorry. Naslednji next bo prej kot ta, zato ker je že napisan ((:

posvečen ~ ksenji<33333 @band members.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

»Resno?« pogledala sem Iana.
»Saj če nočeš, ti ni treba. Mislim, če ti starši ne bi dovolili ali pa ti sploh ni, da bi prišla ali pa če te je strah..« je začel Ashton.
Odkimala sem: »Ideja je svetovna, samo nisem pričakovala česa takšnega.« nasmehnila sem se: »Pridem.«
Vsekakor hočem priti. Če to pomeni, da bom dva dni preživela z Lukom, pridem, če bo treba, tudi mrtva. Sama pri sebi sem se nasmehnila. Eden izmed razlogov, zakaj sploh še hodim na praznovanja rojstnih dni je on. Eden izmed popularnejših fantov v razredu, na šoli. Povabljen na večino zabav, tako kot jaz. In to je pomenilo dodatne ure skupaj preživetega časa.
Starši? No ja, glede na to, da oče po navadi dela vseh sedem dni v tednu, velikokrat tudi ponoči, mama pa večino časa preživi doma, zakopana med službene papirje, ali pa na sestankih, bi lahko rekli, da mi pustita skoraj da vse, za kar ju prosim.
Samo.. strah me je. Ugh, kot da še nikoli nisem spala v šotoru. Zavila sem z očmi, sploh pa tako ali tako ne bomo spali, zato to verjetno res ni pomembno.
»Hannah?«
Obrnila sem se k Zoey: »Ja, lahko naju pelje moja mama, če slučajno nimaš prevoza.«
Zoey je bruhnila v smeh: »Kako si vedela?«
Skomignila sem z rameni, kot da je sploh pomembno. Poslovila sem se ostalih ter se odpravila domov.
*
»Zoey, v tvoji ulici sva.«
»Ja, saj vem. Samo..«
Prekinila je klic ter po nekaj minutah pritekla skozi vrata. »Vem! Vem! Samo nisem mogla najti trenirke in.. Kakorkoli, če hočeš, lahko pustiš stvari tukaj, ker bo Sophiin ati pripeljal vse stvari zvečer.«
Pokimala sem ter ji skozi okni potisnila torbo z oblačili.
Ko je končno zaklenila vrata in sedla na zadnji sedež našega avtomobila se je v nekaj sekundah zapletla v pogovor z mojim očetom. Zavzdihnila sem ter se udobno namestila.
Mislim, da se atiju niti ne sanja kam naju mora peljati.
»Ati? Si ti prepričan da veš kam gremo?«
Oče je, na moje presenečenje pokimal. »O tem igrišču vem več kot ti-«
Kar ni ravno presenetljivo, glede na to, da res ne vem kam gremo.
»-nekaj krat smo tu igrali nogomet.«
Pokimala sem. Je v bližini sploh kako igrišče, kjer oni niso igrali?
Po nekaj minutah je oče zavil na levo ter nas zapeljal čisto do gozda. Ne jebi. Dejansko? Zavila sem z očmi in se poslovila. Dejansko bom morala dva dni preživeti z ljudmi, ki jih ne maram? Sredi gozda?
Sedla sem na eno izmed klopi ter se zapletla v pogovor z Zoey.
-
Tole ni bila dobra ideja. Zakaj sem sploh prišla sem? Saj je samo še ena izmed ne zanimivih rojstnodnevnih zabav. Fantje so igrali nogomet, med tem je nekaj ljudi sedelo v golu, ostali pa so raztreseni po obeh igriščih ter klopcah zdolgočaseno zrli v nebo. Zakaj sem tu?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ideje? teroije?
mnenja? graje? pohvale? *hočem iskreno, hvala<3* haha x'd
next?
15. julij 2014
u155253
u155253
nexxt<3
15. julij 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeeext
15. julij 2014
u169861
u169861
neeeeeeeeeext
15. julij 2014
Neeeext
15. julij 2014
u142732
u142732
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeext
15. julij 2014
u167536
u167536
ideje? teroije? hmm... ja pač nwm kaj se bo zgodlo
mnenja? graje? pohvale? *hočem iskreno, hvala<3* haha x'd Kot veš je to najbolj popouno!!
Obožujem to zgodbico in ja to je najbolj megafantasticna zgodbica!!! :$
Pohvale: to prfekt zgodbico piše prfekt pisateljica
next? Ja itaq da neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!! :$
15. julij 2014
u155122
u155122
http://www.igre123.com/forum/tema/fuck-this-love!-%28an-n-s-%29/73272/1

Bi katera brala?

Oprosti ker smetim...
15. julij 2014
next
15. julij 2014
next
15. julij 2014
neeext:3
15. julij 2014
ideje? teroije? zalizala se bota tam pred vsemi xđ
mnenja? graje? pohvale? *hočem iskreno, hvala<3* haha x'd perf perf perf perf perf perf perf perf
next? jaaaaa
nEEEEEEXXXXXXXXTTTTTTT :$$$$
16. julij 2014
BTW- HVALA ZA POSVEČEN NEXT <3 xx
sorry za capslock xđ
16. julij 2014
u166004
u166004
Perfect *-*

Neeeext!
16. julij 2014
Bi kdo brala nadaljevanje ljubezenskega romana'' Ljubezen pod krinko'' ?
http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-pod-krinko-in-lt-3/73291/
16. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
16. julij 2014
o fak kak je dobra zgodba .... next nujno res nujno ... obožujem to zgddbo, majkemi da skoz sam gledam kdaj bo next hahaha ....
... ammm ideje? da bi se polubla pa da bi bla spet skupi
... menje? PERFEKCIJA
... graje? pohvale? a ti mene zajebavaš????? NEMA JIH!!!!
ITAQ DA NEXXXT ... please *puppy eyes*
16. julij 2014
neeext
17. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
+nova bralka
17. julij 2014
jutro<3 haha

posvečen - ♥Josie☺Smith♥

Pred nekaj minutami je sonce izginilo za oblake, in nič ni kazalo na to, da se ima namen prikazati nazaj. Obrnila sem se k Sophii, na katero je v istem trenutku nekdo vrgel vodni balon. Na hitro sem se odmaknila ter stekla na drugo strani igrišča. Ploskam tistemu, ki se je na vodne balone spomnil šele sedaj, ko ni več sonca in se je ozračje že ohladilo za nekaj stopinj. Sarkazem. Za mano sta pritekli Zoey in Sophia.
»Ne, ne, ne. Sophia? Odmakni se vstran od mene.«
Vsem je bilo jasno, da je Sophia tarča vodnih balonov. In meni je bilo jasno, da, če hočem ostati vsaj približno skuha, ne smem stati blizu nje.
Prijela sem Zoeyno roko ter stekla na drugo stran ograje ter nazaj do klopce, kjer smo bili prej.
Kako je mogoče, da so bili tisti, ki so ostali na tej klopci, klopci, ki je najbližje vodni pipi, še vedno suhi? Odkimala sem ter si ožela del premočene majice. Hvala tistemu, ki me je zadel z balonom.
Ne vem, kaj natančno se je dogajalo v naslednjih minutah. Ko sem se naslednjič razgledala po igrišču sta bile Zoey in Sophia premočeni do kože, večina ostalih je imelo prav tako mokre vsaj majice, le nekaj punc na drugi strani igrišča je bilo še vedno suhih. Ko sem za sabo zaslišala zvok korakov sem vstala ter se obrnila. Nekaj metrov vstran se je ustavil Luke z vodnim balonom v roki. Ne jebi.
»Moja majica je že mokra, lahko greš recimo k Brooklyin, ki je še vedno popolnoma suha.«
Luke je odkimal. »Si videla Sophio?«
Zavila sem z očmi. Nočem biti tako kot ona.
Obrnila sem se ter stekla po cesti, ki je vodila iz gozda. Ko sem pritekla da obrobje sem se ustavila saj mi je Luke nekaj slediti. Hvala. Pogledala sem nazaj. Svojo zahvalo vzamem nazaj. Res je, da mi Luke ni več sledil, vendar ni bil več sam.
Dobesedno vsi fantje so stali stali v skupini ter se pogovarjali. Preden sem uspela ugotovili kaj se dogaja se je Luke ločil od skupine ter se pognal za mano. Vsekakor ga nimam namena čakati. Stekla sem naprej po cesti vendar sem kmalu ugotovila da je brezsmiselno. Luke je verjetno najhitrejši v razredu. Torej jaz proti njemu nisem imela niti najmanjših možnosti. In ker sem že pritekla do glavne ceste nisem imela veliko izbire. Ustavila sem se ter počakala na Luka.
»Lukeee? Prosim.«
Nasmehnil se je ter pritisnila balon ob mojo majico. Zavila sem z očmi. Če bi bilo to vse se nebi pritoževala. Ampak.. Proti nama so sedaj hodili še ostali fantje. Večina jih je imela v rokah le balone, nekateri pa lončke ali vedra z vodo. Jebeš. Moje misli so se premikale z svetlobno hitrostjo ter poskušale najti vsej zasilno rešitev. Objela sem Luka.
»Če bom že mokra, vsaj ne bom edina.«
Čeprav nisem mogla videti njegovega obraza sem vedela, da ima na njem enega izmed čudovitih nasmeškov. Za trenutek sem čutila njegove ustnice na svojem licu nato pa me je močno objel.
In čeprav sva bila čez nekaj sekund oba premočena do kože, je bila ta minuta najlepša minuta mojega življenja.

that's it. sem hotla še nekaj dodat, pa se mi je zdelo da je tak lep zaključek :3

MNENJA?
TEORIJE? ideje?
NEXT?

hočem da se mi nekdo razpiše ker drugače ne dobite nexta x'd srsly.
18. julij 2014
u167536
u167536
MNENJA? Juuuuuuuuuuj kako je blo pa to luskano juuuuuuuj prava cukrcka sta juuuj ^_^
Joooooooooj kako cute del jiuuuuj ^_^ Hvalabogu je pocakala drugace se to ne bi zgodilo
Kak je blo lepo tisto da ga je objela pa da ji jepotemon lupceka dal pa jo mocno objel potem sta bila pa SKUP mokra *_*
A se ti sploh zavedas kako PRFEKT ti pises??
No ce se ne ti pa jaz povem da pises PRFEEEEKKKKKTTTTTNNNNNOOOOOO <33333
TO ZGODBICO OBOZUUUUJJJJJJEEEEEMMMM <333
Res woooooooooooooooooooooooooooooow *_*
To je the best story ever ^_^
TEORIJE? ideje? Amm... pac zdaj sta bla mokra zdaj bojo pa sli nazaj pa bo Hannah bolj zadaj hodla pa bo potem Luke jo pocakal pol jo bo pa kar naenkrat poljubil ^_^
Ja pac to so moje ideje hahaha ceprav vem da bos ti napisala veliko bolj prfektno in verjetno ne bos uporabila mojih idej in bo potem nastal en megafantasticen del *_*
NEXT? A se sprasujes?? Itaq da neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!<3
Juuuuj kako sta luskana *_* haha to ze cel cas pisem
Ampak sta res fuuuuulllll luskana <33
Zdaj pa upam da sem se dovolj razpisala in da bos napisala nov del (:
Aja pa dobro jutro (;
18. julij 2014
waaaw :3
neext
18. julij 2014
u142732
u142732
neeeeeeeexttttt uhu <333333
18. julij 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeext
18. julij 2014
Okej pru kot pru hvala za posvecen next ... ti se res ne zavedas kok perfektno je blo tole napisan res alo fak ... cist sm se spomnala kok smo se zadn tedn v soli vsak dan tkole polival .... and now i miss them -.-''
Res perfekcija od perfekcije ... ko ga je objela in on njo nazaj sm se kr topit zacela majkemi res ... neki najlepsga kar sem sploh prebrala kdaj koli ....
.... si razmislala da bi knjigo napisala kr ce jo bos jo bom jz prva kupla hahah .... uglavnem res hvala za tko lep next ... neki najlepsega kar sm sploh prebrala kdaj ...
.... tak sta kjut v tem prizoru bla .. sploh se jima ne vid da sta bivse .. ce bi komi zdele zacela brat bi mislala da sta skupi ker se cist tko obnasata ... uglavnem ..PERFEKTNO PERFEKTNO PERFEKTNO RES sorry za capslick hhhhhh ... pa sorry da se nism nwm kok razpisala ker mi racunalnik ni hotu delat in sm na hitr naisala prek fona ....
... res popolnost od popolnosti ... tole mores pisat v neskoncnost ker nocem da se kdaj konca .....
.... NEXXXXXXT :**** ♡♥♡♥♡♥♡♥
18. julij 2014
aja pa še ideje .......
.... hmmmmmmm, zdej pač ko sta cela mokra bi oni šli nazaj po še vodo da še druge polijejo onadva bi pa tam še kr bla objeta in pol pač ko bi bla sama bi eden od njiju pru kr neki govoru pa pol tko ''še kr si mi ušeč'' pa pol spet kr neki .... pač kull bi blo če bi to rekla Hannah in pol bi Luke biu čist zmeden pa bi ji reku če lahka ponovi in pač pol bi mu čist potih rekla da ji je še kr ušeč in on bi bil pol full vesel in bi jo dvignu v zrak pa jo poljubu ... tedi bi pa pru eden od fantov mim pa bi zakašlu da bi pridobu njuno pozornost in bi pol šli vsi skup nazaj tja na tisto jaso al kar koli je in pač ko bi pa zvečer mel muzko pa se zabaval bi se onadva nekam potuhnala ... nwm mogoče šla k ognju sedet in bi se tam cartala
vem zanič ideja .... haha jbg tole sm se zdele tko na hitr spounala
drgač pa itaq sm že napisala da je popolnost od popolnosti .. perfekcija od perfekcije
NEXXXT nujno ... pa res čim prej ... tnx rtm :*****
18. julij 2014
okk jaz sem ti ze prej prebrala sam sem se vedno na fonu in se nisem mogla razpisat zato ja, se ni sem xđ
ampakkk zaj smo tu da se joCEMO POLEG TEGA KAK STA LUSNA SKUPAJ RESNO MEN SO SE SOLZILE OCI KO SEM ONI ZADNJI DEL BRALA FAK KAK LUSNO OBJELA STA SE IN JO JE KUSNO NA LICE (CE SEM PRAV PREBRALA) UGH I WANT THIS.
in ti pises popolno
resna sem
da ne bos zanikala
ker je res da si perf pisateljica
in zgodbica je BDALOSWBKAPSHEJSPSDBUEPSPW there are no real words ok?
pol ko koncas to zgodbo boljse zate da zacnes novo. ok in mi mors povejat ja kr jaz bom zagotovo brala.
im still not okay.
so many cuteness
so sexy
this is perf
ur perf
ily
(ok sam tolko da ves sla sem prevest muke smut im still laughing bc i cant believe da sem res sla prevest lahko ti poslem ce hoces jutri xđ)
anywayssss i love this stpry and i love and i know this is short sam sem na fonu.
zaj sem se spomnila da se lahko teorije napisem hahhaha jao xđ
no ok.
teorija ena: ne bota sramezljiva, ze jutri se bota pofukala hm hm hm xđ in se zalizovala vsepovsod ok ok in celi ta shit PDA is about to happen lol
in pol bodo vsi jelly bc they have such a great relationship
and
they will stop hanging out in pol bota vedno sama in se dOTIKALA HE MAY FINGER HER AND SHE MAY GIVE HIM BLOWJOB xđ

teorija dva: cela sramezljiva bota pa se ful druzla hahaha in nota frenda pol pa bota enkrat doma pa bo luke prineso ivo pa vodko pa se bota napila in mela seks na kavcu pa bo nekdo vstopo in ju bo dobo kak fukata hahhahaha am so dirty minded lol xđ pol pa bo ravno luke-ju prislo in sperma everywhere xđ
in pol ja. nevem xđ
nnnnnnnnnneeeeeexxxxtttt

okaaaay im veryyy sorry about this barbara hahahah but ily <3 xđ
18. julij 2014
oh god*0* neeeext:3
18. julij 2014
asdfghklskhdjs
neeeextt
18. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani