u166004
u166004
..Luke jo opazuje.. Očitno mu je ful všeč :3
Upam da bo ona (hahaha kak ji je že ime?) tut sprevidla, da sta si USOJENA in se mu vrgla v objem al pa še kaj več haha xđ

Neeext supermultinadperfektna zgodbica *-*
09. julij 2014
u142732
u142732
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt KAK STA PRFEKTNA SKUPI KDAJ BO POROKA'
09. julij 2014
i actully wanna cry they are so perf together <3 origghhfoidhdfsi
neeexxxxxtttt <333
09. julij 2014
next
09. julij 2014
next...sory sam men se neda tok dolge nexte brt ampak kot vidim pišeš zlo supa in upam da boš pridobila še vlko bralcev.. <33
09. julij 2014
Tokrat je bila Lynn tista, ki je zavila z očmi: »Saj vem da sta si všeč, ampak vseeno ni pravično, da se skupaj spravljata nadme.«
Oba sva jo pogledala: »Kaj? Ne, Lynn, daj no!«

UMRLA SM ZDI SE MI DA DANES NE BO NIČ NIČ Z BALLETOM hahahah
popolno je tole *.*
neeeeeeeeeeeext!!
09. julij 2014
u151249
u151249
Hvala za posvečen next:*
Tole je enostavno perfektno. Men je res noro ušeč. Oblubim da se razpišem ko pridem domov :*neeeeeexxxtxtttt
10. julij 2014
u169861
u169861
neeeeeeeeeeeeeext
10. julij 2014
te zgodbice ne rab nihče oglašvat sam tko povem. drugače pa ja noro mi je všeč in komaj čakam next...

in upam da bo to danes ker jutr odhajam v grčijo za 14 dni in potem nebom mogla brat.

neeeeeeeeeeeeeeeeeeext. <3
10. julij 2014
u156327
u156327
next
+
nova bralka
11. julij 2014
jep, i'm backk<3 haha *acctually niam pojma kaj naj napišem tu*

posvečen - LondonHarrysBff
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

»Woah, sem že rekla, da sta luštna skupaj?«
Woah Lynn, sem ti že rekla da me ni treba zbujati, če spim? Prijela sem odejo ter si jo potegnila čez glavo. Čakaj, kako je odeja sploh prišla sem? Stresla sem z lasmi ter se poskušala ugotoviti kaj točno se dogaja.
Zadnje česar se spomnim je, da sem gledala nek film.
Pri Lynn.
Z Lukom!
Zavzdihnila sem, ko je nekdo, verjetno Lynn, z mene povlekel odejo. Z rokami sem si poskusila pokriti oči vendar je bila svetloba premočna. Nežno sem si zdrgnila obraz z prsti, v poskusu, da bi se vsaj nekoliko prebudila. Tik za tem sem se spomnila, da imam na sebi še vedno vsa ličila.
To se ne bo dobro končalo.
Obrnila sem se na trebuh ter glavo zakopala v blazino. »Lahko, prosim, odideta?«
»Oprosti? Kaj je bilo to?« je v smehu rekla Lynn.
»Ugh.« vstala sem ter se z hitrimi koraki odpravila v kopalnico. Za sabo sem zaprla vrata, ki so, vsaj delno, zadušila smeh z dnevne sobe. Odprla sem omarico nad umivalnikom ter v njej poiskala blazinice za odstranjevanje ličil.
»Lynn?«
»A?«
Zavila sem z očmi: »Mi lahko prineseš torbo?«
S spodnjega nadstropja sem zaslišala smeh.
»Če pa si lepa brez ličil.«
Lynn, ne jebi. V koš sem vrgla uporabljeno blazinico ter previdno odprla vrata kopalnice. Z balkona sem imela razgled na celotno dnevno sobo ter del kuhinje. Na kavču je še vedno sedel Luke. Kaj vse lahko gre danes še narobe? Po stopnicah sem se odpravila navzdol, molče mimo Lynn skozi kuhinjo ter pri vhodnih vratih pograbila svoje torbe. Obrnila sem se ter bila v nekaj korakih ponovno zaklenjena v kopalnico. S sebe sem slekla oblačila ter jih vrgla v koš z umazanim perilom. Stopila sem pod tuš ter pustila, da je topla voda segrela moje telo.
Luke. Zakaj mora biti on Lynnin brat? Vse bi bilo preprosteje kot zdaj. No, razen najpomembnejšega: Ne bi ga mogla videvati tako pogosto, če ne bi bil njen brat. Ne bi mogla spati pod isto streho kot on. Med spanjem naju ne bi mogla ločevati zgolj stena in kvadratni meter zraka. Zavzdihnila sem. Zakaj ne more biti ljubezen preprostejša? Zakaj ljudje ne moremo dejansko ljubiti drug drugega? Zakaj ne more ljubezen biti vedno dvostranska?
Čez nekaj minut, kar se je zdelo kot več ur razmišljanja o Luku, sem stopila izpod tuša ter se zavila v brisačo. Na hitro sem si skrtačila zobe ter si mokre lase spela v visoko figo. Nase sem navlekla 'preveliko' majico, svoje stvari pa pospravila nazaj v torbo.
Vrgla sem se na kavč ter se udobno namestila med kupom blazin.
»Sem zdaj mogoče končno na vrsti še jaz?« Je napol v smehu rekla Lynn.
Jezno sem pokimala ter z roko nakazala, da ima prosto pot.
Zavezniško se mi je nasmehnila ter mi pomežiknila: »Uživajta.«
Ugh. Kot da sva sploh v istem taboru.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yep, that's it haha hope you really liked it<3 hoho

mnenja?
next?
*ful bi bla vesela, če bi napisali več kot sam "next" zato ker meni pisanje nexta vzame precej časa, vam pa bo ta comment vzel manjo kot minuto in me bo naredo ful veselo<33
11. julij 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeeeeext
11. julij 2014
u169861
u169861
superprfektna zgodba in upam da bosta skupi fast and forever *______*
Neeeeeeeeeeeeeeeext :3
11. julij 2014
to je top*0* zaj se pa more neke zgoditi hohoho:3 sam vem da se nebo-.- x'd neeext:33
11. julij 2014
u175788
u175788
next
11. julij 2014
neeeeext
11. julij 2014
u60555
u60555
next
11. julij 2014
neeext
11. julij 2014
OMFG ful je svetovno+nova bralka
mnenja? Ful je faboLOUIS pa amaZAYN
iiiiiii kak bi bla lepa skupi Hannah p Luke
next? To ni treba sprašvat drugič kr je logično da ja
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. julij 2014
Neeeeeext
11. julij 2014
oh wow i luvv this *o*
neexttt
11. julij 2014
next
11. julij 2014
u167536
u167536
mnenja? Wooow to je tako megafantastino da jo hocem vedno znova inznova prebrat in to bom verjerno tut naredla
Res woooow *_*
Upam da se bo Lynn cimbolj dolgo umivala in se bota onadva zacela pogovarjati in bo preskocila kaksna iskrica potem bosta se pa poljubila *_*
Ti pises sijajno prfektmegafantasticno zgodbico
Komaj cakam nov del ^_^
next? Ja itaq da Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!! :$
Aja skor bi pozabla najlepsa ti hvala za posvecen next zato pa dobis enega lupceka
Hahaha
11. julij 2014
Neeeext *00*
11. julij 2014
u155253
u155253
Sj bi napisala več kot next pa sn lena preveč pa ne znam se razpisovat :$
Neext
11. julij 2014
jAZ SE TI HOČE RAZPISAT TAK KO SE TI MENI UGH SAM NEVEM KAK TEBI TO RATA BOM PAČ POSKUSLA? XĐ
okej, so here it is xđ
fist: srsly, pišeš tak ko prava pisatlca i cant even- včeraj sem brala eno knjigo in sem se ves čas spomnijala na to zgodbo dont even. ful mi je všeč tvoj stil pisanja in se vidi da si nadarjena niti ne poskušal zanikat.

second: arE THEY CUTE OR ARE THEY CUTE? tak sta cute skupaj i-
viji se da je ona zaljubljena v luke-a in oihgfoihiohohioghihiofdho

third: this is just wow. this is my fave luke hemmings ff (za vsakega mam fav ff pač odvisno z kero osebo ne morm met sam enega fav ff-ja xđ)

fourth: iojfdiohiohfihoghiooihoioifdifd is all i can say this is so perf.
irgfihohfoioihiofoififds

hočem posvečen next gurl <3 xđ

neeeeexxxxxxxttttt
iubfvhofgooihoihfo9fpojohidsos
12. julij 2014
u143259
u143259
ful dobr!!!
next
12. julij 2014
u166004
u166004