next
06. julij 2014
next
06. julij 2014
u124965
u124965
neext
dobila si novo bralko <3
06. julij 2014
Neeeeeeeeext
Cool pišeš
06. julij 2014
u142732
u142732
nexxxttttttttt aw prfektoooooo
07. julij 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2014
em kj bi ti nextala -.-
07. julij 2014
next
07. julij 2014
neeext+nova bralka
07. julij 2014
u161626
u161626
next
07. julij 2014
u166004
u166004
Neeeext *______*
07. julij 2014
u139348
u139348
Nextttt =)
07. julij 2014
Tole je preprosto fenomenalno
Next
07. julij 2014
perfektno:$ neeeext:3
07. julij 2014
u143259
u143259
The Best
next!!!!
+nova bralka
07. julij 2014
Slisala si da so mi roke, mozgane in oci pustili. To bom tut js teb pustila ostalo ti bo slo pa ziga zaga proc ce mi ne nextas.
(:
07. julij 2014
no oks tole je skos bl prfektno. in ja sploh nevem kaj nej komentiram...jz se sploh ne spomenm kako sm lahko skup sestavlala tok dolge komentarje. :/

uglaunem najbol pomemno je da komej čakam next.:$
torej po tem takem...

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.! <3
08. julij 2014
heyaa, barbara je tukaj x'd
in ja, spet mi je žal da ste mogli čakat na next ampak pospravljamo podstrešje in nimam skoraj nič časa :'p hahahaha hvala ker še berete<3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

odločla sem se da vam nekaj povem:
*ta zgodba temelji na resničnih dogodkih (ne nujno čist isto, ne nujno v tem zaporedju, ne nujno te osebe x'd ampak ja, rdeča nit, osnove, in ostalo je resnično.)
*ena mi je pisala na zs, če lahko dodam sliko glavne osebe, ampak sem se odločla da nebom (sorry.) zato ker hočem da si jo vsak predstavlja drugače in vam nočem vrinit neke tumblr osebe, k jo boste itak pozabli do naslednjič x'd.
*to je vse se mi zdi.
*aja, če bi bla jaz vi, bi kliknla na naslednjo slikico :'d

Lynn je odklenila vrata ter odložila torbo s treninga na polico ob vratih nato pa se odpravila v notranjost njihove hiše.
»Lahko bi mi vsaj zaželela dobrodošlico,« svojo torbo sem potisnila na tla pod polico ter se odpravila za Lynn.
»Tukaj si skoraj toliko kot jaz, ne pretvarjaj se.«
Zavila sem z očmi: »Okej okej. Kaj bova jedli?« Odpravila sem se za njo, v kuhinjo.
»Luke se je očitno odločil, da bomo jedli piščančje medaljone.« z glavo je nakazala na prižgano pečico.«
»Luke je doma?« sama pri sebi sem se nasmehnila. Luke je eden izmed glavnih razlogov, da toliko časa preživim pri Lynn. Če ne bi bilo njega, se verjetno ne bi niti začela družiti z Lynn.
Iz žepa sem povlekla telefon ter poklicala mamo.
»Hej mami!«
Lynn se je obrnila k vratom ter nato nazaj k meni. »Zakaj se pogovarjaš sama s sabo ali bolje rečeno z svojo mamo, če je sploh ni tukaj?« Nato je zagledala telefon v mojih rokah ter bruhnila v smeh.
»Hej Hannah..«
Zavila sem z očmi. Lahko bi se vsaj pretvarjala da je vesela da sem jo poklicala.
»..kdaj boš doma?«
Lynn je krilila z rokami ter mi kazala, naj vklopim zvočnik.
»V bistvu sem razmišljala, če lahko prespim pri Lynn?« No ja, tole je zvenelo bolj kot trditev. »Prosim?« sem dodala za vsak slučaj medtem pa vklopila zvočnik ter telefon položila na kuhinjski pult.
Na drugi stani zveze sem zaslišala mamin vzdih. »Človek bi pričakoval, da boš vsaj kak teden spala v svoji novi sobi, preden boš spet pri Lynn. Čeprav ne vem zakaj sploh sprašuješ..«
Za seboj sem zaslišala Lukov glas: »Zdravo, gospa Lee.«
S pulta sem pograbila telefon ter v nekaj korakih izginila iz kuhinje, iz katere je sedaj odmeval Lukov smeh. Tudi sama sem se nasmehnila nato pa si telefon ponovno pritisnila k ušesu.
»Oprosti mami. Torej lahko ostanem?«
»Mhm. Pozdravi Luka.«
Na hitro sem se zahvalila, nato pa sva se poslovili. Odšla sem nazaj v kuhinjo. Obrnila sem se k Luku: »Gospa Lee te pozdravlja.«
Luke in Lynn sta ponovno bruhnila v smeh jaz pa sem zavila z očmi, verjetno že stotič v zadnji uri.
Po tem, ko smo pojedli kosilo ter za silo pospravili kuhinjo smo pristali v dnevni sobi.
»Kaj bomo jedli?«
Lynn in Luke sta me hkrati začudeno pogledala: »Zajebavaš? Ravnokar smo imeli kosilo.«
V obrambi sem dvignila roke: »Samo razmišljam na glas.«
»Jaz bi sladoled.« Je po nekaj sekundah rekla Lynn.
Navdušeno sem pokimala: »Grem jaz ponj.« odpravila sem se v kuhinjo ter odprla hladilnik. Prosim, prosim, prosim. Po tem, ko sem vsako polico pregledala že četrtič sem razočarano zaprla hladilnik ter se odpravila nazaj v dnevno sobo. »Lynn, nimate sladoleda.«
To je bilo moje glavno pravilo v tej hiši. Ne govori z Lukom, če ni to nujno potrebno. Konec koncev sem tu zato, ker se Lynn moja prijateljica, ne? Patetično.
»Naj gre nekdo v trgovino,« sem dopolnila svoj prejšnji stavek.
»Ja Lynn, pojdi.« je dodal Luke.
Zasmejala sem se: »Ja, Lynn.«
Tokrat je bila Lynn tista, ki je zavila z očmi: »Saj vem da sta si všeč, ampak vseeno ni pravično, da se skupaj spravljata nadme.«
Oba sva jo pogledala: »Kaj? Ne, Lynn, daj no!«
»Že grem.« Na moje veliko presenečenje se je Lynn dejansko pobrala z kavča ter izginila skozi vhodna vrata.
Šele takrat sem ugotovila, da če Lynn odide, torej scenarij, ki se je ravnokar odvijal, pomeni, da z Lukom ostaneva sama. Kar se ne more končati preveč dobro, zato sem se odločila da bom preprosto tiho, dokler se Lynn ne vrne. Kar bo verjetno čez več kot uro, saj je do trgovine, v katero se je verjetno odpravila približno pol ure hoje, in vsi se zavedamo, da Lynn ne bo ravno hodila najhitreje kar zmore.
Zazrla sem se v televizijski ekran vendar se mi ni niti sanjalo, kaj se dogaja za steklom. Vsakih nekaj sekund sem na sebi začutila Lukove oči, vendar se nisem hotela obrniti v njegovo smer.
Zaprla sem oči ter razmišljala, kako bi bilo, če bi bila z Lukom še vedno skupaj.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

btw, posvečen je *drum roll* ker mi je obljubla kartico z avstalije<33 tenkju:* haha

next?
mnenja?

vesela bi bla, če bi se katera razpisala (ŽIVA TI SE MORŠ, NIMAŠ IZBIRE.) al pa če bi kdo oglaševal, sej vem da se vam nebo dalo :c haha please?
08. julij 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeeeeext
08. julij 2014
u124965
u124965
next :3
08. julij 2014
Nexttt
08. julij 2014
jas mam neke v glavi ka bi se zaj lahko zgodilo samo bom rajši tiho.. x'd tadada this is amazayn*0* spokaj se nextat lahko tui na podstrešju x'd neeeeext:3
08. julij 2014
Neeeeeeeeeeexxxt!!! *_______*
08. julij 2014
u167536
u167536
Wooow omg jaz sem sla zdaj vse prebrat in je megafantasticna zgodbica!!!!
Se sreca da sem sla na tvoj profil in jo nasla
Res ko sem ze prolog prebrala sem zgodbico takoj vzljubila!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
Saj bi se se bolj razpisala ampak ob vecerih se mi nic ne da in za to zgodbico sem se se posebej potrudla
08. julij 2014
Neeext
08. julij 2014
u167536
u167536
Aja pa nova bralka sem
08. julij 2014
u155253
u155253
Neeext
09. julij 2014
u154690