Yeeeeeey meni je posvecen <3 ker mam rd in ker sem najboljsa ane? Oh hvala hvala x'd
Tole je tok popouno da bol ne more bit *.*
Zdj bo pa sigurn sosed Luke prsu hahahah ne sej ne slaba sm v teorijah
Neeext!!!
02. julij 2014
Neeexxxtttt
02. julij 2014
neeeext c:
02. julij 2014
u166004
u166004
neeeeext
03. julij 2014
okaaay meni je všeč in samo čakam da boš napisala novi next.
na kar morm rečt da komej čakam. :*

neeeeeet.!
03. julij 2014
u151249
u151249
Barbi ma pa nou ff :*3 Tole je aschfdylk prfektno in si mi ne drzni nasprotovati♡ Začela si pa še ni že zdi da sem zaljubljena *w* Neeeeeeeeeeeeexxxxxxttttttt♥♥♥
03. julij 2014
u142732
u142732
nexxtttttttttttttt sam enkrat še reči da je bedno pa te bom........
03. julij 2014
Neeeeeeeeeexxt!! *OOO*
03. julij 2014
Tole je preprosto prfektno,šele začela si pa sem že navdušena nad tole zgodbico
Next
03. julij 2014
next
03. julij 2014
u155253
u155253
Neext
03. julij 2014
*0* wow to je tako carsko!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
03. julij 2014
u139348
u139348
http://www.igre123.com/forum/tema/moda-smrketk--)/72818/

next
Oprostite ker oglašujem, rabimo soodelujoče
03. julij 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/he-loves-me-or-not/72832/

Moja nova zgodbica

Barbi sej vem, da mi odpustiš, da oglašujem toto zgodbico na tvoji. :$ MašaMaTeRada. ♥
03. julij 2014
next
05. julij 2014
WAAAA OMFG PERF
NEEEEXXXTTT
05. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeext *-*
05. julij 2014
surprise, surprise, barbara ni pozabla na vas x'd hahah
ravnokar sem prebrala prejšnji next in sem ugotovila da je bil totalni shit, žal mi je<3

posvečen je anji, ker se ravno javla, da bi ga rada mela x'd @Goodbye.*<33

LET'S MAKE SOMETHING CLEAR:
*v zgodbici Luke Hemmings nebo slavn in nebo v 5sos bandu.
*Čeprav vem, da ma v resnici Luke dva starejša brata ma v zgodbi mlajšo sestro.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrnila sem se k Zoey: »Kaj imamo zadnjo uro?«
Pogledala me je ter zavila z očmi. »Šolskega leta je že skorajda konec, ti pa še ne poznaš urnika?« Zmajala je z glavo. »Glasba.«
Zavzdihnila sem. Še slabe pol ure kemije nato pa glasba. Čudovito.
Obrnila sem zvezek ter odtrgala del zadnje strani.
»Greš na trening? Lynn pride?«
Počakala sem, da se je učiteljica obrnila k tabli ter listek vrgla z zadnje klopi v prvo, k Evelin.
Nato sem se zazrla skozi okno. Ko sem ponovno pogledala na uro je bilo le še deset minut do konca. Sophia je nežno povlekla rokav moje levice. Komajda opazno sem se nagnila na njeno stran.
»Ne bodi očitna, ampak vseeno poglej Luka.«
Stegnila sem se čez prehod med mizami na svoji desni ter se pretvarjala, da iščem nekaj v Zoeyni peresnici medtem pa pogledala Luka ter se zdrznila. Z enim izmed Zoeynih svinčnikov sem se ponovno obrnila k Sophie ter se zasmejala.
»Izgleda, da si mu ne glede na vse še vedno všeč.«
Vedela sem, da dejansko gleda mene. Mislim, vsaj zdelo se mi je. Upala sem na to. Po drugi strani pa.. zakaj bi gledala mene, če ob meni sedi Sophia?
Zavzdihnila sem, ko je Sophie odgovorila nekaj v smislu, da vsi vedo, da gleda mene. V sebi pa sem se na široko nasmehnila. Res je, da sta, odkar sva bila skupaj, minili približno dve leti, vendar sem ga še vedno imela enako rada. Če ne še bolj.
»Misliš?«
Sophia je pokimala. Skomignila sem z rameni, ter se pretvarjala, da mi je vseeno.
Vedno sem upala, da če se bom dovolj časa pretvarjala se bo nekaj spremenilo. Lagala sem sama sebi. Zdelo se mi je, da če sem lahko vse ostale prepričala, da mi več ni všeč, da lahko prepričam tudi sama sebe. Vendar mi ni ravno najbolje uspevalo.
Še enkrat sem pogledala Luka. Samo, da bi se prepričala, da je vse skupaj resnično. In še vedno je bil obrnjen nazaj, njegove modre oči pa so bile kot prilepljene name. Ali na Sophie. Ko je opazil, da sedaj tudi jaz opazujem njega se je nasmehnil. Presenečeno sem se mu nasmehnila nazaj ter svojo pozornost preusmerila nazaj na učiteljico.
In končno je zazvonilo.
*
Čeprav je že odzvonilo, učiteljica še ni bila v razredu. Ne da bi se pritoževala. Prijela sem Zoeyno roko ter jo povlekla za sabo, iz razreda. Zoey me je vprašujoče pogledala. Skomignila sem z rameni:
»Če izgineva iz tega hodnika preden pride učiteljica z zbornice..«
Zoey je pokimala ter stekli sva po hodniku, nato pa k šolskim omaricam.
»Lynn!«
Nasmehnila sem se ko je za nama prišla Lynn, ki se je, očitno, tako kot midve z Zoey odločila, da učna ura ni vredna njene prisotnosti. Čeprav, no ja, midve z Zoey sva to ugotovili šele letos, v zadnjem letu osnovne šole, Lynn pa to prakticira že drugo leto, torej od sedmega razreda naprej.
»Francoščina?«
Lynn je pokimala: »Kot po navadi.« In vse tri smo bruhnile v smeh.
»Luke je postal priden in je dejansko pri uri?« nejeverno je zmaja z glavo.
Pokimala sem: »Če rečeš, da je igranje igric na telefonu med uro nekaj, kar delajo pridni otroci, potem je vsekakor priden.«
Lynn se je zasmejala: »Kakorkoli, prideš na trening?«
Pokimala sem. »Če greš pred treningom domov mi prinesi čokolado.«
»Pfff, tega ne boš dočakala.«
»Izgleda, da bo nekdo moral povedati učiteljici francoščine, da te spet po nepotrebnem ni bilo pri uri.«
Vendar mi je Lynn hitro vrnila: »Izgleda, da bo nekdo moral povedati učiteljici glasbe, da sta kar dve njeni pridni učenki po nepotrebnem..«
Bruhnila sem v smeh: »Okej okej.« pogledala sem Zoey: » Vem da Lynn nebo nič rekla, ampak midve si dejansko morava izmisliti razlog, zakaj zamujava. Lahko greva na primer k pedagoginji ter jo vprašava do kdaj moramo oddati prijavnice za srednje šole.«
Zoey je pokimala. Poslovili sva se od Lynn ter se odpravili k pedagoginji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

že zdaj se vam opravičujem za vse slovnične napake al pa za narobe izpisane besede al whatevs((: haha<3

what do ya think?

mnenja? pohvale/graje?
predlogi? Ideje?
next?
05. julij 2014
Neeeexxxttt :33
05. julij 2014
OKEJ GURL TI PISES TAK KO ONA PISATLCA OD KERE ZAJ BEREM KNJIGO O FAK ITS PERF TAKE ZGODBE SE MI NAJBOLJ DOPADEJO *O*
NEEEEEXXXXTTTT
05. julij 2014
u142302
u142302
super pišes
NEXT
05. julij 2014
neeext (:
05. julij 2014
u155253
u155253
Nexttt ..noroo pises
06. julij 2014
u151249
u151249
Bby tole je perfektno :3 Sicer se mi zle ne da na dolgo pisat ker sem na fonu ampak tole je preprosto čudovito.
Ampak si me pa malo razočarala... Ko sem odprla stran se mi je next zdel noro doug in sem bla cela navdušena pol pa sem ga prebrala v treh minutah in ono... A je že konec???
No na kratko tole je perfektno in ti prepovedujem da jo kadarkoli nehaš pisati.
Neeeeeeeeeexxxxxxxxxtttt ;3
06. julij 2014
u166004
u166004
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttt!!!!!! *________*
06. julij 2014
Neeeeeext
Ne govor mi da so moj ezgodbice popolne ker so tvoje *00*
06. julij 2014
Svetovnooo *_____* Nikoli še nisem brala fanfica o Luku, tak da je to še dodatno bolj zanimivo
Neeeeeeeeeeeeeeexxxt!! *www*
06. julij 2014
u166765
u166765
Nextt :3
06. julij 2014
Waaaw *-* me veseli da je tuki ksn Luke ff
drgac pa nexti cim preeeej <3
06. julij 2014
u165577
u165577
popolno je(tut 1 del )