ok
30. julij 2010
juhuuuuuuu!!!
30. julij 2010
Zbudila sem se. Ramsey je bil buden-seveda. "Ljubim te, cukrček moj." mi je zašepetal. Ampak besede so samo besede. Ali te besede nekaj pomenijo? "Tudi jaz te ljubim, Ramsey." Šele zdaj sem opazila, da je Laura že odšla iz postelje. "Kje je Laura?" sem vprašala. "Na stranišče je šla." "Res? Kako veš?" "Videl sem jo." Šele takrat sem na omarici zagledala zavojček kondomov.
30. julij 2010
next?
30. julij 2010
u7396
u7396
dej!!!!! kar takoj.... fak kej sta unadva skupi pač unu??!!!! hitttrrrruuuuu!!!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2010
"A sta vidva z Lauro sexsala?" sem izstrelila. "Kaj?" "Kondomi..." nisem mogla nadaljevati. "OMG, ne. Mislil sem, da bova midva sexala. Lauri sem namignil, zato je šla spat v drugo sobo. Upal sem, da si boš zvečer premislila. Ko sem te hotel vprašati si že spala in kondomi so ostali na omarici. Tako mi je žal. Ne bi smel pomisliti, da boš hotela. Kakšen idiot sem!" "Ja, res si. Vendar to ne pomeni, da si ne želim. Samo nisem še pripravljena. To je vse." "Res? Obljubim, da bo popolno, ko boš hotela. Zakaj misliš, da bom prvič s tabo?" Ob njegovem bedastem obrazu sem se začela smejati. "Samo šalim se. Zdaj pa pojdiva po Lauro."
next?
30. julij 2010
nexttttttttttttt
31. julij 2010
u7396
u7396
juhuhu!!!!!!!!!!!!!!!!! dej hittttt naprej kr js bom umrla od radovednosti!!!!!!!!!!!!!!!!
31. julij 2010
neeext!!
31. julij 2010
u7396
u7396
next
31. julij 2010
bom zdele. Včer sm pozn pršla domov z ene ?zabave pa mi je blo slabo
01. avgust 2010
Laura je res spala v drugi sobi. Ko sva prišla v sobo jo je vrglo iz postelje. "Si še zmeraj devica?" "Ja" sem hladnokrvno rekla. Lauri so usta skoraj padla na tla tako je bila presenečena nad odgovorom. "A vidva potem nista...." "Nisva kaj?" Vedela sem, da je Laura glede tega bolj zadržana, vendar me je njena zadrega zabavala. "Ja no .... sej veš..... delala unga k delajo pari." Ob mojem butastem izrazu je nadaljevala. "Kako si nesramna Julie. Točno veš o čem govoriš. Zanima me ali nista sexsala." Tako hitro je to povedala da se ji je jezik zapletel. "Ne mogoče bova danes." sem jo podražila. Ramsey me je prijel za besedo. Takrat se tega še nisem zavedala.
Next?
01. avgust 2010
u23904
u23904
next
01. avgust 2010
u7396
u7396
hittttt!!!!!!!!!! i love your stories!!!!! dej hitru... napiši!
01. avgust 2010
next plis
02. avgust 2010
N
NE
NEX
NEXT
K
KE
KER
J
JE
C
CO
COO
COOO
COOOO
COOOOL
02. avgust 2010
nexttteiiiiiiiiiiii
02. avgust 2010
no zdej maš pa že 6 komentarjev
02. avgust 2010
u8763
u8763
naprej
02. avgust 2010
Danes sem začela snemanje. O ne! Bilo me je strah. Moja samozavest je bila spet na nuli. "Julie nehaj se tresti čudovita si." mi je pomagal Ramsey. Kolena so se mi umirila. Prišel je James. Nisem hotela, da me vidi prestrašeno. Zdaj sem vedela kako bom vadila prekrivanje čustev. Pred Jamesom moram zgledati samozavestna in pogumna. James se je začel režati. "Name ti ni treba narediti vtisa, vendar je to dobra vaja. Vseeno hmm... se ti vidi, da te je .... strah." Sprostila sem se in se začela smejati. Kakšnega dobrega agenta imam. Rasey mi je položil roko na ramo. "Greva." Začutila sem, da se trese. OMG, tudi njega je strah. To me je spravil v boljšo voljo. Vsedla sva se v limozino in se odpeljala.
Next?
02. avgust 2010
A bo kej komentarjev?
02. avgust 2010
u24469
u24469
next : D
02. avgust 2010
nextt
02. avgust 2010
Predn sva z Ramseyem iztopila iz limuzine me je strastno poljubil. "Veš zakaj sem te poljubil?" Odkimila sem. "Zato, da sem te opomnil k komu spadaš. Prosim ne spogleduj se." "Veš zakaj sem ti poljub vrnila?" "Ker ti je bilo všeč." je rekel se zarežal in iztopil. Ramsey je prišel na mojo stran in mi odprel vrata. Iztopila sem in se mu zahvalila. "Da se ne bi spogledovala." mi je zabrusil. Kmalu sem ugotovila zakaj je to rekel. Na snemanju je bil čudovit tip, ampak prestar zame. Poleg tega ne padam na črnce. Kmalu sem zvedela, da je star devetnajst. Torej je le eno leto starejši od Ramseya. "Hey, ti si vrjetno nova članica ekipe." je pritekel k meni. "Vrjetno" sem mu odgovorila. Zarežal se je. "Ime mi je Justin." "Meni pa Julie." "Si samska?" "Ne. Z Ramseyem hodim." "Z njim?! On mi je speljal punco!" "Kako ji je bilo ime?" sem rekla z mirnim glasom. "Tiffany." "Tiffany?!" Kakšni prasci so moški. Le komu jo je speljal Justin. Mogoče pa je Tiff taka...kurba, da gre z vsakim v posteljo.
Next?
02. avgust 2010
Justin

02. avgust 2010
u7396
u7396
ja..... next čim bl hitr!!!!!!!!!!!!! pa dej napiš dosti.... kr je res ratala najljubša zgodbica tle meni....
03. avgust 2010
"Jo poznaš?" "Da. Moj najboljši prijatelj jo je speljal Ramseyu." S kakšnimi tipi se družiš." je rekel Justin karajoče. "Zanima me komu si jo speljal ti." sem rekla hladnokrvno, čeprav moja čusta niti po pomoti niso bila hladnokrvna. Bila se, jezna in....prestrašena. Kaj če me bo Ramsey pustil zaradi druge? Ga poznam dovolj dobro? Justin je prekinil moje razmišljanje. "Pravzaprav je nisem speljal mojemu sošolcu. Ona me je osvajala in me spravila v posteljo. Potem naju je našel moj sošolec in bil jezen na Tiff. Jaz sem jo tolažil ona pa ni bila žalostna zaradi tega ker jo je pustil. Nato sva začela hoditi." Torej je Tiff res kurba. "Mislim, da ti je Ramsey ni speljal. Kaj če se je zgodilo isto kot pri tebi?" "Pomislil sem na to možnost in zdi se mi vrjetna. Zdaj pa bomo začeli snemanje zato bolje, da greš z Ramseyem do maskerke in stilista." Spet me je postalo strah. Približala sem se Ramseyu. "Ti nisem rekel, da se ne spogleduj?" je rekel in me zvlekel v najino prikolico, saj bova v času snemanja živela tam. Vrgel me je na posteljo. OMG, me bo posilil? Zvenel je dovolj jezen.
next?
03. avgust 2010
ja nextejj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cimprej !!!!!!!!!!! prosim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rada bi vedla ka se bo zgodl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cool zgodba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. avgust 2010
u7396
u7396
omg dej hitru... kar takoj napiši naprej če si gor prosim!!!!!!!!!!!1
03. avgust 2010
u8763
u8763
naprej
03. avgust 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani