N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
29. julij 2010
C
CO
COO
COOL
COO
CO
C
29. julij 2010
bom zvečer
29. julij 2010
neeeeeeeeeee dej zdeii
29. julij 2010
Bila je lepa. Njena koža je bila temna, njena lica so bila rahlo zardela in njene ustnice so se premikale hitro in elegantno. Njeni dolgi skodrani lasje so plavali po zraku za njo. Vsak njen gib je bil eleganten. V primerjavi z njo sem bila neroda. Ramsey jo je gledal rahlo z občudovanjem in z veliko mero sovraštva. Le kaj mu je naredila. Zgledala je prijetna Zvedela sem, da ji je ime Tiffany. Nekaj časa sva se pogovarjali - Raseya ni bilo zraven - in zdela se mi je prijazana. Na zabavi sem poiskala Ramseya in ga odpeljala v osamljen kotiček. "Kaj ti je Tiffany naredila?" "Kaj? Kdo? Aja Tiff. Ona mi ni naredila popolnoma nič. No... jaz.... ona....midva..." "Vidva?"
Next?
29. julij 2010
Tiffany

29. julij 2010
N
NA
NAP
NAPR
NAPRE
NAPREI
NAPRE
NAPR
NAP
NA
N
29. julij 2010
nextttttttt
29. julij 2010
u8763
u8763
napreejjj
29. julij 2010
"Midva sva skupaj igrala v nekem filmu. Tiff je popolnoma netalentirana. Najeli so jo samo zato, ker jim je njen očka plačal vse stroške. Lepa je in dobro postavo ima vendar ni za igralko. Nima talenta. Vanjo sem bil zaljubljen preden smo začeli snemati. Dva meseca sva celo hodila. Potem pa je postala vzvišena in zahtevna." "Zahtevna?" "Ja. Dobimo svojem plačilo in ona me je prisilila, da sem skoraj ves denar porabil, da sem ji kupoval darila. Bila je ...grozna. Nekega dne pa sem jo imel dosti. Našel sem jo v moji postelji z mojim najboljšim prijateljem Timom. On živi v Ameriki vendar je prišel z mano v Anglijo za dva meseca." "Ali je star šesnajst?" "Ja. Julie, kaj ti je?" Zamajala sem se. Vrtelo se mi je. Saj ne more biti on. Tim je šel pred enim letom za dva meseca v Anlijo Je to samo naklučje ali je Tim spal s punco najboljšega prijatelja?
Next?
29. julij 2010
*Anglijo
29. julij 2010
dejte komentirat
29. julij 2010
nexttttttttttt
29. julij 2010
še kšn komentar?
30. julij 2010
u8763
u8763
naprej
30. julij 2010
u21086
u21086
next
30. julij 2010
next
30. julij 2010
Ko mi je Ramsey povedal priimek najbolšega prijatelja sem bila že pošteno razkurjena. Povedala sem mu za Tima. "Vedno je trdil, da je še devičnik." sem pojasnila z gnusom v glasu. Ramsey me je tolažil in me poskušal pomiriti. Poljubil me je. "Čas je, da greva domov. Spoznala si že vse pomembnejše ljudi. Poklical bom Jamesa in Lauro potem pa gremo domov." Laura ni hotela oditi saj je spoznala srčkanega tipa. Na koncu ji je dal telefonsko, jo poljubil in ji obljubil, da se bosta slišala. "Alex je res popolen." je Laura začela razlagat v limuzini. Ni se mi dalo poslušati zgodb o Alexu. Razmišljala sem o Timu. To moram povedati Lauri. Najin naj. prijatelj nama je lagal o svojih spolnih izkušnjah. Lahko si predstavljam zakaj. Verjetno pa je trdil, da je devičnik, ker je imel potem več oboževalk. Kakšen presec! Fuj!
Next?
30. julij 2010
alex

30. julij 2010
o cool
dj next!!!!
30. julij 2010
u8763
u8763
naprej
30. julij 2010
nexttttt
30. julij 2010
Sedela sem na Ramseyovi postelji. Ramsey se je tuširala, Laura pa me je poslušala z odprtimi usti. "Kakšen kreten!" je rekla Laura ko sem ji povedala za Tima. "Komaj čakam, da to povem v šoli." "Laura, da ne bi. Povedale mu bova, da veva in ga preziravanato pa to objavili v šolskem časopisu." "Julie, nora si." "Vem, samo hecam se. Ne glej me tako očitajoče. S Timom se ne bom več družila tudi če je zares zaljubljen vame." "Kaj?" "Ti nisem povedala za poslovilno zabavo." Začela sem ji razlagati kaj se je zgodilo. "Tim te je poljubil?!" je ves besen v sobo vdrel Ramsey. "Ja preden sva se midva spoznala. Zakaj mi nisi povedal, da veš kdo je tip na fotografiji?" Ramsey me je začudeno gledal. "Na letalu." sem ga spomnila. "Sliko sem samo na hitro pogledal. Večino časa sem gledal tebe. Ampak prisežem, da mi Tim ne bo spet speljal punce!" "Tega ne bi dovolila. Od zdaj naprej ga preziram in sovražim iz dna duše!" Ga res?
next?
30. julij 2010
u7396
u7396
no hitrr napiš dalje!!!!!!
in plis pridi prebrat tud mojo zgodbico kr bol mal komentirajo... sicer pa ni še dolga.. naslov je premlada. zlo ti bom hvalezna!!!
30. julij 2010
next next next next next !!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2010
nexttttttttttt
30. julij 2010
Ne vem. Še zmeraj ga ljubim, ampak tega ne bo izvedel nihče. Samo obsojali bi me. Raje umrem kot, da kdo izve, da ljubim tega prasca. Ramseya ljubim bolj. Šli smo spat. Ramsey me je tesno stiskal k sebi kot, da bi se bal, da me bo kdo vzel. Ljubim ga tako močno, da že boli. Še vedno ne morem vrjeti, da sva skupaj. On je .... popolen. Ampak on.... Ali me ljubi?
30. julij 2010
next?
30. julij 2010
nexttttt
30. julij 2010
dj napreeeeeeeeeeeeeej!!!!!
pa veeeeč napiš k je tko zakon!!!!
30. julij 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani