zunanjost
http://web.vecer.com/portali/podatki/2009/05/23/slike/online_010517-300.jpg
27. julij 2010
zunanjost

27. julij 2010
cool nextttt
27. julij 2010
u8763
u8763
naprej
27. julij 2010
next
27. julij 2010
Ramsey mi je razkazal hišo. Bil je zelooooooooo prijazen. Kar naprej mi je odpiral vrata, ko sem hotela v kakšno. Če bi bilo po njegovo bi šel še na wc z mano. Pri večerji je od mize odmaknil stol, da sem se lahko usedla. Njegova mama je bila prav tako zeloooooo prijazna. Ker ni bilo veliko postelj je Ramseyeva mama Nina predlagala, da bi jaz in Laura spale v Ramseyevi postelji on pa bo spal na kavču, ki ga je imel v sobi. Imel je zakonsko posteljo z baldihinom. Ker je bilo vse belo sv bili z Lauro bosi v hiši. Imeli so 7 služabnikov, ki so vsk dan očistili hišo. Imeli so tudi zasebnega kuharja, saj Nina ni marala hitre hrane. Pol ure po večerji smo šli jaz, Laura in Ramsey plavat. Kakšen užitek je bilo plavati. Voda te je dobesedno posrkala in te sprostila. Potem smo odšli v Ramseyevo sobo. Ramsey seveda ni spal na kavču.
27. julij 2010
next???
27. julij 2010
u21760
u21760
ja itak
27. julij 2010
jap super je
27. julij 2010
u21760
u21760
hitro zanima meeee
27. julij 2010
Takoj ko sta Nina in moja mami zaspale je zlezu k nama v posteljo. Šli smo se flašo resnice. Ramsey je vedno izbral iziv in Laura je bila tako kruta, da je rekla, da se morava zalizat! Ramsey je brez pomišljanja prisesal njegove ustnice k mojim. V usta mi je optisnil jezik in z njim začel raziskovati notranjost mojih ust. Bila sem predrzna in enako strastno sem mu začela vračat poljub. Kmalu sva padela na posteljo in začel me je gladit po stegnu. Odrinila sem ga . Laura se je pridušeno smejala. Ramsey se mi je nasmehnil in rekel, da se odlično poljubljam. Zdaj sem se nasmehnila tudi jaz. "Nisem hotel iti tako daleč. Oprosti." se mi je opravičil. "Oprosti za kaj? Uživala sem" Hitro sem mu ukradla poljub. "Mislim, da imam za danes dovolj." sem rekla. Ura je bila 22.00 kar je pomenilo, da je v Atlanti ura 02.00 zjutri. ULegli smo se in v trenutku zaspali. Ko sem se zbudila je bila Ramseyova roka na mojem pasu. Obrnila sem se. Bil je buden. Poljubil me je nato pa rekel. Danes gremo raziskovat mesto.
27. julij 2010
next?
27. julij 2010
men je to zmeri bolj všeč
next
27. julij 2010
next next next
27. julij 2010
u8763
u8763
naprej
27. julij 2010
bom takoj k se spomnem naprej
27. julij 2010
Ramsey je hotel, da gremo pogledat kje trenira. S podzemno železnico (metrojem) smo se odpeljali do Arsenala. V vlaku smo se stiskali kot srdine. Ramsey naju je odpeljal na ogled štadiona. OMG! Kakšno kopalnico imajo nogometaši. Imajo tuše zraven pa je neke vrste majhen bazen s kristalno čisto vodo. Stadion je bil ogromen. Po ogledu smo se odpravili v trgovino. Laura je navdušena nad nogometom, zato si je kupila originalen dres. Bil je zares dober dopoldan. Popoldan sem morala k mojemu agentu. "Direktor je rekel, da te moram spremeniti v bolj samozavestno." je začel. "Hodila boš po ulici in fante spraševala za številke. Če zbereš nad 25 številk dobiš 50 funtov, ki jih lahko zapraviš za karkoli." 50 funtov! Splača se potruditi. "Začneš zdaj in končaš čez 3 ure." Takoj sem se odpravila do skupine še kar srčkanih tipov. Z veseljem so mi dali številke. Jupi! Imela sem pet številk. Odšla sem do druge skupine.fantov. Vsi so mi jih dali. Zaden fant pa je za številko zahteval poljub. Na hitro sem ga poljubila na usta in dal mi je svojo številko. Zdaj sem imela že dvanajst številk. Če bi mi šlo tako naprej bi imela čez sto številk. Vendar se je promet na ulici razpršil. Eno uro pred koncem sem imela devetnajst številk. Ker ni bilo več skupin fantov sem odhajala tudi do starejših moškev, ki so le redko dali številko. Do konca sem časa sem zbrala dvaintrideset številk. Jupi!
27. julij 2010
next?
27. julij 2010
stadion Arsenal

27. julij 2010
next next next
28. julij 2010
Agent je bil zelo prijazen moški. Ime mu je bilo James. "Obljubim, da boš po konu snemanja filma dobila veliko vlog." Pogledala sem ga. "Jaz?" "Ja lepa si in suha in naredila si kar sem ti naročil. Ne zdiš se mi nesamozavestna. Saj nisem le na avdiciji me je bilo grozno strah." "Vem vsi imajo tremo, ko morajo javno nastopati le, da to odlično skrijejo. In to se bova učila ta dva tedna. Pojdi se preoblečt. Ti, jaz, Laura in Ramsey gremo danes na zabavo. Predlagam, da ne piješ punča." "Zakaj?" "Ker nočem, da bi bila že prvi dan pijana. To naredi slab vtis. Ramseya lahko predstaviš kot fanta. Tako te moški ne bodo obletavali." Ojej, kako naj to razložim Ramseyu on bo hotel biti moj fant ne samo za zabavo. Do konca življenja. Mi bo to ugajalo?
next?
28. julij 2010
A boste komentiral?
28. julij 2010
nexteii
28. julij 2010
u23938
u23938
nextttttt
28. julij 2010
nextttttttttttttt
28. julij 2010
Vedela sem, da se bo to zgodilo. Ramsey se je odločil, da me bo do zabave osvojil in bo moj fant. Spet me je razvajal. Pred zabavo sem ugodila njegovi želji. Če želi biti moj fant naj bo. Povedala sem mu tudi, da nočem dlje od mečkanja. To ga ni motilo. James je mene, Lauro in Ramseya čakal pred hišo. Bil je z limuzino. V avto mi je razlaga kako pomembni bodo gostje na zabavi. "Je to zabava ali poslovna večerja. Zveni kot, da bodo tam sami starci." James se je ob mojem vprašanju do srca nasmejal. "Seveda bo zabava vendar so 'starci' najbolj pomembni saj so povečini oni direktorji ali producenti." Stem odgovorom sem bila zadovolnja. V Angliji hočem spoznati tudi nove prijatelje ne pa samo snemati filmov. "Večino reklam, seri in filmov boš posnela v Ameriki tako, da veš. Amerika je središče zabavništva. Ne navadi se preveč Londona, Anglije." Zavzdihnila sem. Če se bom morala posloviti od Anglije se bom morala posloviti tudi od Ramseya. Naslonila sem se na njega. "S tabo bi šel do konca sveta" mi je šepnil v uho." Je vedel v čemu razmišlam? Njegovo vprašanje pa ni bilo o tem kar sem razmišljala. Gledal je zabavo. "Obljubi, da bi šla tudi ti zame na konec sveta." je rekel ukazovalno. Samo pokimala sem. Gledal je v zapeljivo dekle v obleki, ki ji je razkrivala skoraj cela stegna.
Next?
28. julij 2010
nextttttt
28. julij 2010
k dobim še mal komentarjev
29. julij 2010
okej
29. julij 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani