Punce,tukaj so moje zadnje ocene,saj vas potem zapuščam =D
In bo Karmen sama vodila top model.

Ocene ;

TejaDaddy'sGirl ~ Lepa slika.Zelo mi je všeč tvoj položaj nog,in hlače naredijo vse še bolj super.Tudi roke si zelo lepo postavila.In obraz je tudi lep =)
...............................................................................................................
Medii13 ~ Super slika.Zeeloo mi je všeč tvoje telo.Ne razumem kako si lahko naredila tako pozo.Zdi se nemogoča.Čudovita slikca =D
................................................................................................................
KaiaTHEobssed^^ ~ Hm...tvoja slika je okey.Všeč mi je poza,ki je zelo umetniška,a prav nič ne kažeš sprednji del obraza,kar mi ni všeč.Drugič se bolj potrudi.
................................................................................................................
Maix.GluGlu ~ Lepa slika.Všeč mi je da si eno nogo dvognila na ograjo,a to je pa tudi vse,kar si naredila s telesom.Lahko bi se bolj potrudila.Obraz pa je okey.
...............................................................................................................
katja&katt ~ Zelo lepa slika.Zelo visoko si dala nogo,kar izpade lepo,in tudi roke si uporabila.Obraz je zelo lep.Bravo.
Majć.Dellux ~ Slika je OK.Všeč mi je da si zelo uporabila telo,a slika ni modna,sploh nisi naličena in še profesjonalnosti ni.Prijavila si se na TOP MODEL.
TinNux.Abuuu ~ Lepa slika.Zeeloo mi je všeč poza,in to da se držiš za kravato,a lahko bi odprla oči,tako bi bila slika perfektna.
No in izšle so moje zadnje ocene.Le še izločenko in zmagovalko napišem,in se poslovim (;
08. december 2010
Zmagovalka je
.
.
.

.
.

,
,

,
,
,
,
,
,
,
,

.
.
.
.
.

kot že veste
.
.
.

,
,
,
,
,
,
,

,
,
,
,
,
,
,

,
Medii13 ~ Bravo,ravno to sliko sem imela v mislih (;

Izločena je pa na žalost
.
.
.
.

,
,
,
,
,
,
.
.

.
.
.
,
,
,
,
,
.
.
.
.

,
,
,
Majć.Dellux ~ Oprosti a slika ni modna & profesjonalna

No,izvedele ste katere ste odšle naprej in zdej se poslavljam.
BajBaj.
RVM < 333333333333333
08. december 2010
Hvala za zmago.
OoOo Škoda ! Zakaj pa greš ??
Pa kdo bo vodil tvoj top model ?
09. december 2010
u32558
u32558
Medii13 to je NAJIN top model ne pa samo od Nine (;
tako da jaz naprej vodim ta top model
09. december 2010
Aja Sorrry , nism te hotla užalt al pa kej tazga. Sorry
09. december 2010
u32558
u32558
sej nič nii
09. december 2010
u32558
u32558
Živijo dekleta!
Danes nadaljujemo z izziv, ampak brez ene naše voditeljice (Nike)
Dekleta slikajte se z belim ozadjem! Ozadje mora biti čist belo.
Primer;

09. december 2010

09. december 2010
u32554
u32554

09. december 2010
u32308
u32308

09. december 2010
u23965
u23965

09. december 2010

09. december 2010
u30912
u30912

09. december 2010
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem