next
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
Neeeeeeext
12. avgust 2012
neeeeeeexxxxxt
12. avgust 2012
are you happy now? I'm not happy because they do not next
NEEEEEEEEEEXTTTTTT
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
neext....
I
12. avgust 2012
Next!!
12. avgust 2012
u76594
u76594
neexttttttt
13. avgust 2012
Neext
13. avgust 2012
oprostite ka tok cajta nisem nextala ampak bla sem na dvodnevnem potovanju in zdele že pišem next. drgač pa hvala za tok nextou...
13. avgust 2012
u74377
u74377
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt
13. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
13. avgust 2012

Harry

Lou je bil ves paničen ker je pozabil dati telefon tisti rjavolaski… mislim da ji je ime Megan. Ja Megan je. » pa še neki Jess jo je klical.« nam razlaga v dnevni sobi. In ko je izgovoril besedo Jess se je namrdnil. »saj ji ga lahko jutri daš.« predlagam. Odkima in šele zdaj se spounem da je jutri sobota. Nekaj se dogaja z njim. Zjutraj je bil še čisto normalen, dokler ni odkril da ima od Megan telefon je bil ves zasanjan, zdaj pa je ves paničen. Nisem vedel kaj naj naredim, kajti Elizabeth mi je bila zelo všeč in sem moral izvedeti kje živi, zato sem jima sledil do doma… in imata zelo lepo in veliko hišo. Če bi jim povedal, bi se delali norca iz mene, če jim pa nepovem bo pa Lou ves žalosten cel vikend. » povedal jim bom!« rečem odločno in šele zdaj ugotovim da sem to rekel naglas. »kaj nam boš povedal Harry?« v smehu praša Zayn. Vse sem jim razložil in Louisu so se zasvetile oči. » greva!« vzklikne, me prime za roke in v naslednjem trenutku sva že v avtu. Lou je vozil, jaz pa sem mu govoril kam naj gre. In prišla sva. Louisu se je videlo da je zelo živčen. Prišla sva do vhoda in pozvonila. Iz notranjosti se je slišal smeh in kričanje. Ob tem sem se samo nasmehnil in odprla so se vrata. Pred njimi je stala Megan. Najprej je pogledala mene, potem Louisa potem pa njen telefon v njegovih rokah.

Megan
Ponavadi je Liz hitrejša od mene in je prva pri vratih, a danes sem to jaz. Liz se je spotaknila ob zavihan del preproge in pogrnila po tleh kakor je bila velika in široka.  nazaj sem pogledala če je z njo vse uredu, očitno je bilo ker se je režala, kot da bi ji povedal najzabavnejši vic. Smeje sem odprla vrata a nasmešek se mi je izbrisal iz obraza. Najprej sem pogledala tistega kodra, potem tistega, ki mislim da mu je ime Louis in na koncu moj telefon v njegovih rokah. Nisem vedela kaj naj naredim zato sem samo zaprla vrata. Kmalu priteče še Liz… »Megan, kdo je?« me vpraša v smehu, a ko odpre vrata se tudi ona neha smejati. Bila je v rahlem stresu in zelo sem se bala da omeglela…
» am… heei?« je uspela izjavit. Povabili sva ju naprej in dobila sem nazaj svoj telefon, ki sem ga pustila pod klopjo. Nekaj časa nam je bilo vsem nerodno, čez nekaj časa pa smo se sprostili in zavzeto klepetali. » am kako sta sploh vedela kje živiva?« previdno vprašam. Harry je zelo zardel, Louis pa je izjavil da sta pobrskala po internetu. Čez kakšno uro sta se morala odpraviti. »se še kaj vidimo? vpraša Louis. Z Liz se spogledava in hrati pokimava, nato pa sta odšla. Jaz sem odšla nazaj pred TV, Liz pa se je drla. Malo pobrskam po telefonu in opazim da me je klicala Jess. Jess je najina sestrična. Uradno ji je ime Jessica, ampak z Liz jo kličeva kar Jess. Pokličem jo nazaj in pogovor poteka nekako takole:
M: heiii baybe!
J: hay miki mousee!! Zakaj se nisi uglasila?
(z Jess sva si zmeraj dajali najrazličnejše vzdevke)
M: hm douga zgodba… ka pa ti?
J: am… a mata z Liz še kej prostora v hiši?
M: uf še preveč…
J: no pesenečenje mam!!
M: puveej hittt…
J: čez teden dni pridem h vama!! Saj veš, mami vztraja da se vpišem v gimnazijo v Londonu in sem razmišljala da se dobr razumemo in….
M: IN DA SE PRESELIŠ H NAMA!! (zacvilim v telefon)
J: hm ja… no seveda če mata plac pa če vama je prou….
M: jaa itaaqq
J: no zdei pa morm jitt. Vaju še kej pokličeem.. bayy
Maayy
» Meg, kdo je biu?« se zadere Liz in nevem kje. Hitro zdrvim do nje in ji vse pojasnim… » pozabila si dihaat!« reče z velikim nasmeškom na obrazu… tudi jaz se zahihitam. Hitro smuknem pod tuš in grem spat, saj je ura že 11.30… čez kakšno minuto mi zazvoni telefon. Sms od neznane številke…

Jess
14. avgust 2012
JESS bo bla z Niallom plis nextej
14. avgust 2012
Next!!
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u76594
u76594
neeeeeeeextttttttttt
14. avgust 2012
še 2 nexta?
14. avgust 2012
nexttt
16. avgust 2012
u70925
u70925
Neext
17. avgust 2012

Liz
Harry?? In Louis!! In od Megan telefon. Nisem vedela kaj naj naredim. Samo stala sem tam. » am… hei?« uspem izjavit in ju povabim v hišo. Nekaj časa smo se pogovarjali bolj sramežljivo, a žez 15 minut smo že veselo klepetali, kot da se poznamo že od otroštva. » am kako sta sploh vedela kje živiva?« previdno vpraša Megan, Harry pa zardi. » ah po internetu sva izvedela.« odvrne Louis. Čez kakšno uro se odpravita. » se še kaj vidimo?« vpraša Louis in midve pokimava. Z Megan še počakava da se odpeljeva, potem pa se začnem dreti, Megan gre pa v dnevno. Čez čas slišim da se z nekom pogovarja. » kdo je bil??« se zaderem iz kuhinje. Megan se zapodi proti meni in mi razloži da Jess pride živet h nama in narediti gimnazijo. » pozabila si dihat!« jo upozorim in se nasmehnem. Tudi ona se nasmehne in gre nazaj v dnevno jaz pa za njo.
Gledali sva Yes dear na Fox Life. Kmalu sva obe postali utrujeni in se odpravili proti sobama. Skočila sem pod tuš, se oblekla v pižamo in čez trenutek sem bila že v postelji. Premišljevala sem o današnjem dne. Harry mi je postajal vedno bol ušeč. Oh kaj pa govorim! Da bi se zvezdnik zaljubil vame? Nikoli! Z mučno mislijo da sem samo navadno dekle, on pa zvezdnik sem zaspala.

Megan
Odprla sem sms… In bil je od Liz:
Good night my sister
Liz
» lahko noč tudi tebi!« se zaderem in iz sosednje sobe se zasliši smeh. Še sama se nasmehnem in zaspim.
(zjutraj)
»Megan…« me čisto nežno zbudi Liz. »Kaj je pa tebi, da me tako zbujaš?« jo uprašam in se usedem na posteljo. » a ti ni ušeč?? No uglaunem, usi člani 1D so v dnevni sobi.« mi razloži jaz pa jo pogledam in se nasmehnem. Vedela sem da je to samo še ena njena šala. Najprej njo potem pa uro ki ja kazala pol dvanajstih. Hitro sem skočila v kopalnico, se osvežila in oblekla. Ko sem prišla nazaj v sobo sem vzela telefon iz nočne omarice in se odpravila v kuhinjo. »Liz!! Kaj je za zajtrk?« se zaderem, kajti ponavadi je Liz delala zajtrke. Ker se ni oglasila sem šla v dnevno. » veš Liz, nevem kolikokrat ti moram še povedat da…« sedaj sem dvignila pogled iz telefona in vame je gledalo 6 glav.» da mi ne pošiljaj smsjou če si v sosednji sobi.« dokončam stavek, se obrnem in zdivjam nazaj v kuhinjo.
»Kuhinja , takoj zdaj«
Megan
Kliknem pošlji in nestrpno čakam. Kmalu se zaslišijo koraki in v sobo vstopi….
Next??
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
19. avgust 2012
Next!!!
19. avgust 2012
neext
20. avgust 2012
sorry za smetenjeee
a bi kera brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/zelene-kopalke/40400/1 (ft. one direction)
20. avgust 2012

LIZ
Zjutraj sem se zbudila z velikim nasmeškom na obrazu. Stekla sem po stopnicah v kuhinjo in si pripravila kakav in nutello na kruhu. Moj in Meganin značilen zajtrk. Ko sem pojedla sem šla v dnevno in prižgala TV. Na sporedu je bila moja najljubša risanka: spongebob. Naravnost oboževala sem jo. Kmalu jo je bilo konec in prestavila sem na kanal kjer se je predvajala glasba.
»You don't know you're beautiful« se je zaslišalo iz ekrana. Nasmehnila se in povišala glasnost. Začela sem peti in plesati po sobi ko je nekdo pozvonil. Le kdo bi lahko bil ob taki uri. Odšla sem do vrat in jih odprla. »ja?« rečem preden pogledam predse. Vsi člani One Direction so bili pred vrati. No zdaj sem imela razlog za paniko. Razkuštrana, v preveliki majici, ki mi je segala do sredine stegen in z skodelico kakava v rokah. Najraje bi se pogreznila v zemljo, ampak sem jih povabila v dnevno in šla v Meganino sobo. » Megan…« jo čisto lepo zbudim. »Kaj je pa tebi, da me tako zbujaš?« me presenečeno vpraša in se usede. » a ti ni ušeč? No uglaunem vsi člani One Direction so v dnevni sobi.« ji razložim. Ona me samo pogleda češ da mi ne vrjame in se odpravila v kopalnico jaz pa v svojo sobo. Čez pet minut sem bila nared in odpravila sem se nazaj v dnevno. » tukaj toraj živita z tvojo prijateljico?« me vpraša Niall. » sestro dvojčico.« ga popravim. Vsi me pogledajo kakor da bi padla iz marsa. »kaj?? Saj vem da si nisva nič podobni ampak sva kakršni sva.« jim povem in končno me nehajo tako buljiti. » veš Liz nevem kolikokrat ti moram še povedat da…« zaslišim znan glas. Obrnem se proti vratom in vidim svojo preljubo sestrico z začudenim obrazom. » mi ne pošiljaj smsjov, če sem v sosednji sobi.« dokonča in se odpravi neznano kam. Čez minuto dobim sms.
»kuhinja! Takoj, zdaj«
Megan
Nasmehnem se in grem proti kuhinji. Ko vstopim Megan sedi na stolu in živčno pogleduje na telefon. » ne pošiljaj smsjov, če sem v sosednji sobi.« ji rečem in se zahihitam.
M: zakaj nisi povedala da so zares tukaj?
J: pa saj sem! Pa mi nisi vrjela.
M: koliko časa so že tukaj?
J: 15 min? pridi greva v dnevno.
Megan pokima in greva. Vsedeva se in nenadoma spet pozvoni. Pogledam Megan ona pa mene in spet se zapodiva proti vratom. » to se je toraj slišalo včeraj…« naglas razmišlja Harry, jaz se pa sama pri sebi nasmehnem. Z Megan sva izenačeni. » fantje, pomagajte!!« zakričim ko me Meg nekako spravi na tla. V trenutku so v igro vključeni tudi fantje. Vsi so se zapodili za Megan. Žalostno sem pogledala proti Harryu .Obležala na mestu in zaprla oči. Čez trenutek jih odprem in pred sabo zagledam Harrya kako se mi smeji in mi poda roko. Sprejmem jo in vstanem, potem pa se smeje odpraviva proti vratom. Megan se je izmuznila iz Liamovega oprijema in kar poletela proti vhodu. Odprla je vrata in zaslišal se je znan glas….
Next?
23. avgust 2012
next !
23. avgust 2012
neext
24. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani