next!
08. november 2012
next
08. november 2012
še 5...KJEEEEEEEEEE STEEEEEEEEEEEE?????????????????????????!!!!!!!!!
09. november 2012
ni ns (:
next
09. november 2012
next
09. november 2012
next
09. november 2012
next
09. november 2012
next( zdej pa nexti)
09. november 2012
rabim od različnih osssssseeeeeeeeeeeeb....
09. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-styles-me-in-amp-hip.hop/44929/
prosiiiiiiiiim prijavitee se..!!!
novi top model !! ne bo vam žal !!
09. november 2012
Next za moje pike...rada vas maaaaaam!!

(klikni)
Takoj ko sem prišla domov,sem se vrgla na posteljo....Harry je prišel gor in me objel..presenečenje...je rekel in me nekam vodil...imela sem zavezo na očeh..in..hodila sva nekaj minutk..ustavila sva se..snel mi je prevezo..in......."Kaj je to"? sem vprašala začudeno..."Vila...samo za naju.." je rekel in se nasmehnil...Grdo sem ga pogledala,on pa je potožil:Mislil sem,da ti bo všeč...! Še pol minutke sem ga tako gledala na koncu pa zmajala z glavo in roko in rekla: Hiša je prečudovita...Hvaaaala ti! OBjela sem ga okrog vratu...ko sva prispela nazaj domov,sva spakirala...nov dom...kako lepo..

Zvečer sva se stuširala in odšla spat..premetavala sem se...začutila sem roko ki me je prijela.."Hei.." sem pozdravila Harryja.."Jutro..za malo pa bi padla dol iz postelje!" je rekel in me primil...odnesel me je v dnevno pred televizijo...si morete misliti? na vseh programih skoraj samo: harry styles je kupil novo hišo,harry styles in nevem kaj,elizabhet hyuston in blaablabla...prižgala sem računalnik...Lina mi je na twitter napisala "Vso srečo" nasmehnila sem se,in se lotila zajtrka...
09. november 2012
next!
10. november 2012
u58662
u58662
next
10. november 2012
next
next
next
next
next
(da nouš rekla, da je PREMAL nextov)
10. november 2012
Začele so počitnice...tudi hallowen je šel mimo..Žalovala sem,saj bo jutri šola...a pri tem je vsaj nekaj dobrega..Harry me je spisal iz šole !!! juhuhuhuhu !!! prosta sem...! danes sva s harryjem odšla v trgovino,nato pa domov..zavila sem se v deko in see stisnila k harryju...gledala sva televizijo,nato pa sem na njegovih prsih zaspala..zjutraj me je zbudila prazna postelja..pogledala sem a harryja nikjer ni bilo..odšla sem dol in tam videla listek: Vrnem se čez nekaj minut! Naj ti zajtrk tekne ! zasmejala sem se in pojedla zajtrk...oblekla sem se,in sedla na kavč...ko sem samo šaltala programe,sem se spomnila na wii...poskočila sem iz kavča in takoj vžgala wii...igrala sem wii karaoke,wii sport,wii dance in še ostale...nisem opazila da je prišel harry..."Ti že tako zgodaj..." je rekel in me objel..."Ja...moram se malo ogret..." sem rekla in stopila do wii-ja..vgasnila sem ga in se prepustila roki,ki mi jo je ponudil harry...skupaj sva odšla ven,čez cel park na koncu pa še k ostalim fantom..bilo je..tako kot vedno...zayn se je gledal v ogledalo,liam je kuhal kosilo zraven pa je skakal niall,louis je jedel korenje...pozdravila sva jih in sedla za mizo..kmalu je bilo kosilo skuhano...pojedeli smo ga,in se nato odločili za eden film...Poklicala sem Ano,in takoj je privolila...louis je imel rdeča lička,saj sem mu povedala za ano..ko je prišla,je strmela v njega,on pa v njo...kmalu po 1 minuti sem rekla: no pa pojdimo k filmu,hehe...Prišla je še Lina...pozdravila je nialla in se vsedla na kavč...Zanalašč sem se stisnila k harryju,da bi bila lahko ana in louis skupaj..Ano je bilo zelo strah,saj sem na njej opazila...stiskala se je k louisu,on pa jo je objemal...ko je film končal,smo se odšli,......................
16. november 2012
u58662
u58662
next
17. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext hitro + nova bralka
16. december 2012
u110928
u110928
neext (:
16. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
šli so se flašo resnice )
16. december 2012
u115894
u115894
neeeeeeeeeext
sem nova bralka
16. december 2012
next + nova bralka
16. december 2012
next
17. december 2012
u76594
u76594
nextt
18. december 2012
Odšli smo se Twister....Igrali smo: Jst,Harry,Ana & Louis.....Ostali so nekateri gledali,nekateri pa vrteli...Ko je nastala zeloo smešna figura,sem jaz padla po tleh in izgubila...No,naj vam povem,sa smo po Twisterju vsi sedeli na kavču,s prekrižanimi rokami in tuhtali,kaj bi počeli...."Resnica ali izziv !!!!!!" je kar naenkrat zakričal Niall,jaz pa sem se tako vstrašla,da sem padla za nazaj s kavča...Ostali so se smejali,meni in Harryju pa ni bilo do smeha...in smo začeli...Prvi je vrtel Zayn....pokazalo je na Nialla...on je seveda izbral izziv...Medtem ko je Zayn razmišljal,je Niall govoril "Naj bo izziv o hrani..." ,Zayn pa se je odločil....mislim da se je začelo maščevanje...."Noo,Niall....Svoje nandose vrži v smeti...točno vse !!!" je rekel Zayn in se zakrohotal...."Pa ne no !!!" je rekel Niall in se ni hotel vstati..."Sprejmi to.." je rekel Zayn in Nialla nenadoma poslal v kuhinjo...jaz in Harry sva skoraj počla od smeha..."Ok?" je vprašal Niall ko je prišel..Zayn je pokimal,in tako smo se igrali naprej...Bil je večer....odločila sva se,da bova prespala pri fantih...blizu 20.00 smo gledali film...
Bližal se je božič...vse poteka pravilno..no,kmalu bo..čez 8 dni..neee !! čez komaj 6 dni..komaj čakam..Danes se bom odpravila v shopping,kjer bom kupila darila za božič.............
21. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. december 2012
še 5
21. december 2012
u110928
u110928
next
21. december 2012
nextaaaj

+nova bralka
23. december 2012
kje steee???!!!?
25. december 2012