Pogladila sem svojo crno oblekico in si popravila lase za uho. Napocil je ta cas. Sajni bilo kaj zako groznega, samo valeta, a zame ji bila 'samo' valeta. Groza!
Vsi me bojo gledali, opazovali ce bom naredila kak kiks. Pogledala sem proti odru. Mama in oce sta sedela v zadnji vrsti. Mama si je popravljala makeup vsaj tako se mi je zdelo saj se je gledala v ogledalce. Oce pa je sedel tja in gledal na oder. Bili smo postavljeni v vrsto po dva in dva s svojimi sopledalci. Zdraven mene je torej stal Anej. Bil je neverjetno lep v srajci... pogledal me je, morda zato ker sem ze nakaj casa buljila vanj. Na licih sem zacutila vrocino in takoj pogledala nazaj proti odru in tribuni. Cutila sem pogled na meni. Anej me je gledal. Zakaj?
Prestopila sem se in pogledal ja stran. Vsi so klepetali si meli roke od vznemirjenja, punce so komaj cakale da zaplesejo, jaz pa sem komaj cakala da grem domov in se nikoli vec ne vrnem sem na ta oder, na to solo.
Ravnateljica je koncala svoj govor in sledil je govor podravnateljice ki nas bo tudi napovedala.
Anej me je stresel in mi ponudil roko. Že? Najbrz sem bila tako zatopljena sama v svoje misli da sploh nisem opazila. Bila sva nekje na sredini vrste, ki se je pocasi zacela pomikati naprej.
Prisli smo na oder in se postavili v krog. Pogledala sem mamo in oceta.
A nekaj je pritegnilo moje oci cisto na konec dvorane v temen kot pri vhodu v fitnes. Tam sem videla crno figuro in zarece rdece oci. Odkimala sem z glavo. Saj to ne more biti res. Ljudje okrog mene, jaz, Anej... vsi smo bili v nevarnosti....

Rabim tri Next ce jih ne dobim ne bom nadaljevala z zgodbo in jo opustila.
Morda je to zadnji del....
17. februar 2017
u210820
u210820
Next
17. februar 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani