u210820
u210820
lepo
05. avgust 2016
05. avgust 2016
domov sem prišla izmučena.
ignoriranje in preprosto dolgočasje sta me utrudila. bila sem brez volje in bi samo spala. a mama mi je takoj ob prihodu domov naložila veliko dela po hiši. groza.
ja lahko bi poklicala mojo BFF da bi mi pomagala a raje ne hotela sem biti sama.
najprej sem mogla posesat in nato še pobrisat po tleh. pobrisat prah in počistit kopalnico.
veliko dela za ves dan.
brat mi ni hotel pomagati. brata so vedno razvajali, nikoli ni nič dela in jaz sem mu mogla biti sužnja.
zvečer sem opravila vsa dela + še skuhala večerjo in pospravila cunje.

ko sem šla spat sem videla Mana.
stal je v najtemnejšem kotu sobe, da se lahko videla samo njegove rdeče oči. strah me je bilo. a hkrati sem bila že navajena nanj. a zdaj ko sem vedela da je demon me je bilo še bolj strah kot prej.
po dolgih minutah, ki so se vlekle kot ure sem vstala.
uredila sem se in pojedla čoko lino (na skrivaj drugače bi me brat ubil)

mama je pristopila k meni.
'' kaj se je dogajalo na debelem rtiču?''
me je vprašala kot da bi kaj naredila
'' nič'' se zamomljala.
'' ja slišala sem da si prijateljice strašila z duhovi''
'' ne nisem, same so jih klicale''
''ahha'' je zamomljala mama,
'' saj veš da duhovi in podobno ne obstaja?''
'' mhm''
'' morala bi biti bolj pozitivna''
''mhm''
'' a lahko prosim normalno govoriš?!'''
''mhm''
odkorakala je stran mrmljajoče in se lotila pometanja. zakaj saj sem jaz včeraj posesala.
zakaj misli da sem vedno jaz kriva? ja vedno sem jaz kriva.
enkrat me je brat porinil z gugalnice ko sem se gugala in sem si zlomila roko. potem sem dobila kazen. sploh ne vem zakaj. ko sem povedala da me je bratec pahnil je začel lagati da me ni in da sem ga brcnila v trebuh in zato padla s gugalnice.
mama je seveda verjela njemu in mi dala kazen. še ko sem imela zlomljeno roko sem mogla pometat hišo vsak drugi dan!

moje življenje ni pravično!!
05. avgust 2016
u214480
u214480
Haha no zdej si p priznala da ni realna zgodba ampak Next
05. avgust 2016
u213849
u213849
Next
05. avgust 2016
ja kak bot se morš mal pohecat da maš mal več folka k bere
sorri

še en Next
05. avgust 2016
u210820
u210820
Next
05. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
1. del
(sem dala na dva dela ja se boste načakali!!!)

ja bila sem čudno dekle v bistvu sem še vedno.
spoprijateljila sem se z demonom, če lahko sploh temu rečemo prijateljstvo.
po tem se mi ni kar nekaj časa prikazal.
kuhal je mulo, haha.

moji BFF sem zaupala vse kar se je zgodilo na debelem rtiču.
in rekla je, da bi rada mojega '' prijatelja'' spoznala, a potem ko sem ji povedala da je demon ni bila več tako prepričana.

mislim za demona ni niti bil tako zelo zloben. ni obsedal ljudi in take fore in jih ni ubijal, no samo ranil.
bog ve koliko časa je že prej živel v naši hiši.

potem sem ga videla. sredi dnevne sobe sredi dneva.
vedno je bil v kaki senci zdaj pa se je pokazal na svetlobi.
imel je še vedo rdeče oči a imel je bolj izrazito obliko. lahko sem videla njegove obrazne poteze in nasmeh.
takega grozljivega nasmeha še nisem videla nikoli v življenju.
nekdo mu je prerezal lica, da se mu je videlo zadne zobe.
saj veste ko nekdo reče, da se smeješ do ušes. takrat ne misli resno, a to je bilo točno to.
od gnusa sem skoraj bruhala in tako me je prestrašil, da sem zakričala.
mama je pritekla k meni in me začela spraševati kaj delam jaz pa se odgovorila, da preverjam kako na glas lahko zakričim
včasih sem si lahko izmislila vse mogoče, samo, da bi lahko prikrila resnico. v bistvu sem mami že povedala da imamo duha samo ni verjela.
prvi dan šole.
grozaaaaaaa!
tako sovražim šolo, da bi najraje pobegnila.
ja oblekla sem si črno krilce in temno modro majčko. in črne balerike.
ja sem pač malo črno bitje. vedno sem se oblačila v črno, odkar sem se začela sama oblačiti.
šla sem v šolo.
fantje višjih razredov so žvižgali za mano jaz pa sem se delala da nič ne slišim.
opazila sem svojo BFF in priletela mi je v objem.

prvi dam šole smo imeli skoraj vse prosto. tako da smo si lahko vse povedali.
no in tako me je BFF začela spraševati vse o mojem demonu, ki sploh ni moj. samo ona gat tako kliče.

konec 1. dela
07. avgust 2016
u213849
u213849
Next
07. avgust 2016
si že tako hitro prebrala?
07. avgust 2016
drgač rabm še dva NEXTA
07. avgust 2016
u213849
u213849
že kr vnaprej dam Next, kr vem da bo blo itak ful dobr!!! drugače pa ful dobr pišeš!!!!!!!!!
07. avgust 2016
hvala
pa preberi!
07. avgust 2016
u213849
u213849
sej sm že
07. avgust 2016
še 2 X Next
07. avgust 2016
u210820
u210820
Next
07. avgust 2016
še enga
08. avgust 2016
mnenje???
še en Next
08. avgust 2016
prosim ???
pa mnenje plz??
tnx
09. avgust 2016
u210820
u210820
zakon je
09. avgust 2016
še en Next
10. avgust 2016
Next
11. avgust 2016
Zlo dober. Next
11. avgust 2016
so trije deli. ja.

2. del

ja no seveda mi je demon pomagal pregnati nesramne ljudi in jih prestrašiti. seveda jih
je tudi spodil od mene da nisem imela družbe.
saj sem imela svojo BFF, vsaj ona mi je še ostala.
ja samo še ona.
a se nisem zavedala, da se najina vez tako močno razteza, da samo še malo manjka da se... pretrga.

ja bile smo v šoli in mi je toliko časa sitnarila, da bi rada videla ' mojega demona' in jaz sem toliko časa pravila NE, da sem na koncu pouka privolila, da pride prespat k meni med vikendom, grozaaa.
----
ja prinesla je spalko in še nekaj pomembnih reči in lahko smo šle spat.
nee, saj se hecam !
bile smo ponočnjakinje nikoli nislo šle spat pred trejo ponoči in starši so se zaradi tega jezili.

brale smo revijo Cool (večinoma samo strašljive zgodbe) in nato smo se igrale Resnica, izziv in šotorčki.
tako je kmalu bilo zelo pozno. treja ponoči. čas duhov in demonov. čas ko največ ljudi umre.
res je bilo strašljivo že ob misli na to.
brat je bil pri bratrancih. mama in taata pa sta že spala v zgornjem nadstropju. (imam sobo v pritličju.)
in ja šla sem na Wc. frendica je bila še v moji sobi in brala.

iztopila sem v temo in kopalnice.
takrat sem občutila kot da me nekdo opazuje.
obrnila sem se.
na koncu hodnika sem videla par rdečih oči in nasmeh hudiča.
stekla sem v sobo. še vedno se nisem navadila na ta strašen nasmeh, brrrrrrr.
tega nisem omenila BFF, da je ne bi prestrašila.
zdaj je šla ona na WC in vprašala če grem z njo ker jo je strah.

počakala sem jo zunaj in prižgala luč na hodniku.
tam je stal.
ON.
''prosim ne prestraši je''. sem zašepetala.
nasmehnil seje.
'' prestrašil. jo. bom'' je tiho zarenčal in izginil.
zgrabila me je panika in poklicala sem jo.
prišla je z Wc-ja in me čudno pogledala.
'' rekel je da te bo prestrašil'' sem ji povedala.
'' ja, ja. in če si jasovidka, če lahko vidiš duhove?''
zdaj pa sem začela razmišljati. in če sem res jasnovidna?

konec 2. dela.
13. avgust 2016
u210820
u210820
Next
24. avgust 2016
še 2 Nexta rabm pliz???
29. avgust 2016
u214417
u214417
duhovi. tako... skrivnostni. ne, to ni dobra beseda. lahko bi rekli... eh, ne bom se trudila, ker ne vem, kako bi rekla. seveda verjamem vanje. ne mislite zdaj, da verjamem v votle rjuhe, ki letijo po zraku. huh, ne vem, kako naj pojasnim. morda bom začela pisati zgodbo o teh bitjih-morda ne. kakorkoli, tukaj je prvi odlomek:

mislim, da ne bom več zdržal prav dolgo. ne morem je samo opazovati. to je tako... mučno. toda ne morem, ne smem se ji pokazati. izgnan bom, uničen, če ogrozim skrivnost našega obstoja. obstoja duhov. res nisem vedel, kaj mi več pomeni. pa saj niti ni bilo pomembno. jaz nisem bil pomemben. samo še ena figura, orožje v tej bitki brez konca. tako bo za vedno. kaj vse bi dal, da bi lahko živel kot navaden najstnik. s normalnimi najstniškimi problemi. zavzdihnil sem in si prižgal cigareto. pogled mi je obstal na globokih zarezah v koži na mojem zapestju. poskušal sem se ubiti. uspelo mi je. toda to ni bila takšna smrt, kot sem si je želel. ne. gospodar je moral izbrati ravno moje telo, da je noter naselil demona. zakaj jaz? želel sem samo umreti. nisem želel postati duh. in zdaj se je pojavila edina svetla točka, edini žarek upanja v mojem življenju: ona. toda ona je bila človek. zakaj? večkrat me je obšla sebična misel: da bi jo ubil in nato v njeno telo naselil demona. lahko bi bila skupaj. lahko bi postal nekaj več, kot le meglica, ki čaka, da jo bo najrahlejši vetrič razpihal na vse štiri strani neba. hitro sem stresel z glavo in odgnal te mračne misli. nisem bil prepričan, če bi ji lahko kaj storil.

tko da ja, če dobim 3 nexte nadaljuejm.
29. avgust 2016
ja nadaljuj kar v svoji temi ta je moja in tu jaz pišem
hvala !!!!
29. avgust 2016
še 2 nexta
29. avgust 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani