neeeeexxxxxxtttt..!!!!!
08. junij 2013
7.PART
"Tukaj maš Nicole!Svoje podatke moreš napisati in svojo moč oz. moči.Hja....To bo pa problem.....Stisni nekam! " mi je ukazala in mi dala "anketo". Izpolnila sem vse ustrezne podatke,razen pri močeh sem mogoče kakšnega spustila,ampak vseeno,ne?"Torej tukaj imaš urnik!" mi je rekla in mi ga potisnila v roke.Pogledala sem ga.Ne,no!!Še vedno imamo matematiko.Zakaj??!!
Drugače pa se predmeti kar zanimivi:

-Bojevanje in varovanje
-Preživetje v naravi in novem okolju
-Spoznavanje svojih moči
-Vojska
-Vedeževanje
-Karate

Drugi pa so še bili :

-Matematika
-Književnost
- Glasba
-Ples

Rosie je kukala iz mojega ramena in gledala moj urnik. "Skupaj bomo v učilnicah!!Sošolke smo!!Ampak...Ti maš predmet VOJSKA,jaz tega nimam,ti Greener?" je zdrdrala. "A-a" je odkimala Greener. "Samo najnadarjeni imajo ta predmet,ker se počasi bliža vojna z Demoni." je resno rekla tajnica. "Waw,Demoni obstajajo!" sem navdušeno rekla. "Halo!Ne tak veselo,res da so zelo,zelooo hot (tajnica jo je grdo pogledala) so zelo hudobni in nesramni!" je rekla Greener. Pokimala sem. "Nic!Pohiti!predmet VOJSKA te čaka!" je hitro rekla Rosie in me porinila proti vratom. "Aha...Torej...Nasvidanje!" sem komaj zaklicala,saj me je Rosie že porinila k izhodu. "Ja!Saj že grem,!" sem zagodrnjala. "Pojdi k travniku,tam maš!" mi je še zaklicala Greener. Stekla sem. Vsa zadihana sem prišla. Ozrla sem se.Sami fantje in to kar lušni. "Kaj pa ti tu?" me je vprašal en z temnimi lasmi "To je predmet za fante in najmočneješe,ne za punce in neuporabne!" se je gromko zasmejal blondinec. Sklenila sem pesti. "Zakaj pa si laufala?Se maš krila!" je rekel fant z mastnimi belimi lasmi. "Začetnica!" sem jezno izdavila. "Hohohoh!" so se zasmejali. "Mularija!Da ne bo pretepa!" je rekel moški glas. Bil je Asaf. "Torej fantje!Naj vam predstavim novo članico Nicole Swan!" je rekel. Fantje so zazijali. "Ampak...To je pomota!Saj...Glejte kaka je!Sigurno nima niti ene moči!" je izdavil rjavolas. "Ni!Kar pokaži jim Nicole!" je rekel Asaf. "Ampak...Kako?" sem mu zašepetala. "Moreš se zbrati,vso moč usmeri vase in VOLA!Supermoč pride!" mi je zašepetal nazaj. Globoko sem vdihnila. "No,kdo bo tarča?" premor. "Johny,ti boš!" V osrednje je stopil rjavolas...

1. Se bo kaj zgodilo totemu Johny-u?
2.Bo Nicole prišla vstik z Demoni?
3.Predlogi,mnenje?
4.Next?
15. junij 2013
u70873
u70873
nexttttttttttttt
15. junij 2013
neeext
15. junij 2013
1. nekaj se mu bo že moglo ;D
2. pomoje se bo borila proti njim pa mogoče jo bojo razumeli al pač neke..
3. supeeer jeeee
4. valdaaa.. NEEEEXXXXXXTTTTT < 3
16. junij 2013
NEXTT
22. junij 2013
next
22. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
22. junij 2013
u73962
u73962
next,next,next!!!! OMG
1. Se bo kaj zgodilo totemu Johny-u? ja
2.Bo Nicole prišla vstik z Demoni? mislim da se bo v enega zaljubila
3.Predlogi,mnenje? cool jeeeee
4.Next? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
22. junij 2013
next
22. junij 2013
neeeeeeeeeeext!! najbolša zgodba!
22. junij 2013
1. Se bo kaj zgodilo totemu Johny-u? Ne vem Mislim da ne bo dobro
2.Bo Nicole prišla vstik z Demoni? Težko vprašanje.... Mislim da ne.
3.Predlogi,mnenje? ni predlogov in mnenj, razen mogoče kakšna romanca ne bi škodila
4.Next? ITAK!!!!!!!!
22. junij 2013
1. Se bo kaj zgodilo totemu Johny-u? am.. mogoče bo tko hudo, da ga bojo mogl v njihovo bolnco pelat sam ona si bo pa tak prislužila spoštovanje useh fantov
2.Bo Nicole prišla vstik z Demoni? ne... dokler vojne mislim, da ne
3.Predlogi,mnenje? omg *_* popolno!!!!!!!!!!!! mogoče sam mal dalši nexti*!
4.Next? še uprašaš??!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext čimprej!!
22. junij 2013
u136908
u136908
Neeeeeeeexxtt
24. junij 2013
MENE NE BO JU3 PA DO NEDELJEE!!
24. junij 2013
u136908
u136908
Oooooooooooooo D;
24. junij 2013
next
24. junij 2013
ja dons napiši NEXT!!!!!
24. junij 2013
u63177
u63177
NEXT.
24. junij 2013
ju3 bom,ker komaj ob 17. grem
24. junij 2013
u138724
u138724
neext
24. junij 2013
NEEEEEEXTTT!!!!!!!!!!!!
24. junij 2013
u140941
u140941
NEEXT OMG KOK NAJBOLŠ EJJJ TAKOJ NEXTI JS HOČM BRT TO ZDELE OMG
24. junij 2013
ju3 ker grem bo en zeloo dolgg
24. junij 2013
u136908
u136908
¤ ρяøøøøøšıм ρøgłeנ!
¤zgøđвα נe łנυвezeиšκα♥
¤υραм đα ρøgłeđαααααš...
¤łıиκ: http://www.igre123.com/forum/tema/kill-me-if-you-do-not-love-me!/57154/1
¤šøяяч zαяαđ øgłαšeναиנα!
24. junij 2013
u140941
u140941
okk komi čakam resnoo!
25. junij 2013
Tu bojo fantje tak neknjižno govorili )

8.PART
"Johny,ti boš!" V osrednje je stopil rjavolas.Kako sladko je maščevanje!Globoko vdihni Nicol!Vdih,izih,vdih,izdih,vdih.... "No?Še postaro se bom" je sarkastično izjavil.Zasmejali so se. Zdaj ali pa nič!!Zbrala sem se.Pogled sem uprl v moje roke.Tri,štiri,ZDAJ! Roke sem stegnila.Vročina je stekla po mojih rokah. Trdno sem zaprla oči. Zaslišal se je krik.Hitro sem povesila roke.Pogledala sem.Vsi fantje so strmeli v mene.Nisem vajena pozornosti.
Čakaj!Kje pa je Johny?Zagledala sem ga.Stal je 10 m stran od mene.Stekla sem proti njemu.Približevala sem se mu ter "trenerju" Asafu. "O,nee!" sem vzkliknila,ko sem ga videla.

Njegov obraz....Bil je cel krvav in....In...bel je bil!Ni dihal!!Jaz sem kriva!Zakaj sem mu to naredila?Lahko bi preprosto rekla ne!
"Nicole,umiri se!" je ukazal Asaf.Ne morem se!Kaj ne vidi,da se mu to naredila JAZ??!!
"NICOLE,DA SE MI ZDAJ UMIRIŠ!!!!!POMAGALA MU BOŠ!" je zakričal Asaf ter mi eno primazal.Prijela sem se na mesto,kjer me je peklo. "Hvala!" sem zamrmrala. "Misli,kako mu boš pomagala" je rekel Asaf.Ampak!Kaj če ga spet poškodujem?
"Ne boš!Verjamem vate!" je rekel Asaf.Kaj misli bere?Ali sem na glas razmišljala?
"Na glas si razmišljala!" mi je pomižiknil.
Zdaj pa na glas razmišljam,znorela bom!
Globoko sem vdihnila.Močno sem razmišljala.
"Ko se bo ga dotaknila moč,bo ozdravel!Preživel bo!" sem tiho molila.
Objela sem njegov obraz.Začutila sem vročino.Zdaj pa zdaj bo! Upam,da ga bom pozdravila in NE ubila...

1.Ga bo rešila?
2.Teorije?
3.Mnenje,predlogi??
4.DANES GREM OB 16.30 PA ME NE BO DO NEDELJE!NAJ BO DOSTI NEXTOV!!
25. junij 2013
u59329
u59329
1. Verjetno
2. Newem
3. Še en next napiši pa ne izsiljuj me več!!
neeeeeexttt!!!!!
25. junij 2013
u70873
u70873
nwm
nwm
super
nextttttttttttttt
25. junij 2013
u126497
u126497
1. Ja res upam,da ne bo morilka.....da ga ne bo mela na vesti zažganga
2. Zakon zgodbica-nek drugačnega,kar je suppa
3. Am pa nč lih sam lohk bi mau bl podrobno opisovala dogodke,drgač je pa kulj use
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!! <3
25. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani