pišem!!!!
23. maj 2013
4.PART

"Ja!Ne bodi tečna!Gremo k Glavni!" me je utišala Greener in pomignila,da naj ji sledima. "Kdo je Glavni?Fant ali punca?Mislim,da fant,ker mislim,da...."sem začela filozofirati,a me je Rosie utišala. "Tu smo.!" me je prekinila.Zdaj sem se le zavedala,da smo stali pred razkošno palačo.Bila je karamelne barve in obdajale so jo drevesa vseh oblik in velikosti.Stopile smo notri."Zavežite ga s pasom IZDAJALSTVA!" beseda je odmevala po dvorani. "Ne,ne,NE!!!"Drug glas. Dvignila sem pogled in videla...Čakaj malo.ŽENSKO?! "Ja,vem ime je moško!" se je razzlegal glas.Misli bere! Pogledala sem jo.Krvavo rdeče ustnice,čokoladne oči in rjavi lasje...Ampak nekaj me je motilo.Praska na njenem licu. "Zaradi boja." je rekla in se je dotaknila. "Torej,Nicol-ime vem,supermoči- prišla si zaradi SVOJIH moči,aneda?" me je vprašala in se mi nagajivo nasmehnila.Pokimala sem."OK!Dobro..Prvo!Odpeljite ga!" je ukazala.In moški...IZGINIL JE!Tak kot ,amm.dobesedno IZGINIL!
"Prinesite rožo Moči!" je še kazala.Od nekoder se je znašla roža."Zazri se v njo,občuti jo.Pokazala ti bo moč!" mi je šepnila ta Glavni ali Glavna?"Pusti zdaj to."je rekla.Prijela sem rastlino.Navadna rdeča rastlina.Osredotočila sem se.Zajel me je mir.Spokojen mir.Nič nisem čutila.Pokazale so se barve. Rdeča! "Kot ogenj."je rekla.Modra. "Kot voda!".Črna "Tema!" Siva! "Veter." Rumena! "Sonce-svetloba!Ampak to je neverjetno ima 5 supermoči,ampak NI ŠE KONEC!" Zelena. "Narava!" Zlata. "Misli!" Roza. "Sluh,voh in vid!" Bela. "To je neverjetno¨!Nedolžnost!" Mavrica. "To ni mogoče!!Nesmrtnost,moč!Še nihče nima te lastnosti!"Zbudila sem se iz tranza.Začutila sem oči na sebi. "To je...." je začela Rosie. "Super,mega,svetovno!" je nadeljevala Greener. "To ni mogoče!Še niti jaz nimam teh supermoči."glas od Glavne. "Ime mi je Pihch!" mi je odgovorila ta Glavna ,Pihch.Nenavadno ime. "Ti si naše upanje,za vojno!" nov glas,globok. "Čakaj,malo!VOJNA?!" sem preplašeno kriknila....
u127848
u127848
NEEEEEEXXXXT
23. maj 2013
u70873
u70873
nextttttttttttttttttttt
23. maj 2013
u59329
u59329
neeext!!!
23. maj 2013
u71250
u71250
next
24. maj 2013
neeeeext
24. maj 2013
u63177
u63177
OMG, this story is getting me, NEXT of course!
24. maj 2013
u66509
u66509
haha angles and demons, Iluminatti
26. maj 2013
u136908
u136908
NEEEEEEEEEEEXXTTT! Omg! Ti tok KUL in carsko pišš!
27. maj 2013
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
31. maj 2013
Bi napisala eno zgodbicoz mano loolipoop
31. maj 2013
neeeeexxxxxtttttt!!!!! :$$$
31. maj 2013
u63177
u63177
VSE NAJBOLJŠE ZALA!!!
((Who cares if I'm one day too soon))

http://wolfgirlll.deviantart.com/art/Happy-birthday-Zala-375036063
31. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. maj 2013
neeext! :* <3
01. junij 2013
5.PART

"Čakaj,malo!VOJNA?!" sem preplašeno kriknila. Vojna? 3. svetovna vojna?Med kom?Kdaj?Kje ?Zakaj? "Shut up!Zmešalo se mi bo zaradi tvojih vprašanj!!!Polno glavo jih imam!" je zatulila Greener in se prijela za glavo. "Sorry,sorry,sorry!!Ne bom več!" sem prisegla. Greener je od sile zaprla oči.Pihch je stopila do Greener.Začutila sem nekakšno energijo. Greener je presenečeno spustila roki. "Prenehalo je!" je presenečeno zašepetala Greener. "Lahko bi se navadila,da je naša gospodarica eno veliko presenečenje!" spet se je oglasil moški.Natančneje sem si ga ogledala.Iz kamna izklesano telo,snežno beli lasje,svetlo modre oči,elegantne in močne poteze.Njegova podoba je izražala moč in ogenj. "Pozdravljena!Moje ime je Asaf.Sem voditelj vojske angelov." se je predstavil.Iz njegove roke je švignil ogenj.Čakaj...OGENJ?! "PRINESITE VODO!!ROKA MU GORI!!!KAJ NE VIDITE??!!" sem kričala kot zmešana. "Nicole.Nicole.NICOLE!" je vzkliknila Rosie in mi eno primazala. Končno sem lahko zadihala.Ampak ogenj!Zakaj ga nihče noče pogasit?! "Nic - saj te lahko tako kličem,ne? - njegova moč je OGENJ." mi je rekla Pihch. "Torej....?Tisto si sam naredil?" sem ga vprašala. Pokimal je. "Waw....!Jaz bi tudi to znala!!" sem zatarnala. "Saj boš.Prvo sem moreš k tajnici prijavit." je odgovoril Asaf. "Pridi!!" mi je nežno rekla Rosie in me povlekla proti vratom,ki jih je držal Asaf. "Hvala!" se je zahvalila Greener.Pokimal je. Vstopili smo v kot nekakšno "čakalnico". Brezbarvne stene,ki so se ujemale z krili,čista rjava tla,kjer sem videla svoj odsev.Pred oknom velika miza,na njej ležijo papirji,knjige in skodelica kave. Nasproti mize so bili stoli za "ljudi",če bi lahko tako rekli.Zraven stolov ,velika omara polnih knjig,zgodbic,pripovedkah,pesmicah,... "Prosim?" ostri glas.Iz kota sobe se je pokazala postava. "Prišli smo k vam,ker je prišla nova "članica"." je odgovorila Rosie. "In bo rešila svet pred vojno!" se je zahihitala Greener. "To ni smešno gospodična Ginger Anna!" je strogo rekla tajnica. Poslovna obleka.Smaragdno zelene oči,rjavi lasje,ki so bili trdno speti v figo,doben lasek ni "štrlel" iz popolne pričeske.Zgledala je strogo. "Torej,novinka!Ime mi je Cristina in sem tajnica.Moja super moč je veter"....
02. junij 2013
u136908
u136908
Neeeexxt
02. junij 2013
u63177
u63177
Next!!
02. junij 2013
neeext
02. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. junij 2013
Neeexxxxtttt <3
02. junij 2013
u71250
u71250
next
03. junij 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeext
03. junij 2013
u59329
u59329
neeeeext!!
03. junij 2013
6.PART

"Torej,novinka!Ime mi je Cristina in sem tajnica.Moja super moč je veter". se je predstavila."In ti si...?" "Ime mi je Nicole in moja moč je..." Kakšno te imam?Če povem vse,bi zgledalo kot da bi se važila? "Uff...VSE!!!" je zažvižgala Greenr. Cristina se je namršila. "Kako to misliš vse?" (besedo VSE je poudarila) "Am...Ogenj,veter,narava,misli bere,voda,tema...Sem še kaj pozabila?" je zdrdrala Rosie. "Aha!Pozabila si še na svetlobo,sluh,vonj,vid,nedolžnost,nesmrtnost,moč in čustva (pri 4. nextu sem pozabla dat čustva )!" jo je dopolnila Greener. Tajnica je zazijala. "Kaj...Kako...Ne mogoče..." je jecljala. Zardela sem.Pa saj nisem takoo posebna.... "O ja!Navadite se!" je rekla Rosie in se mi nasmehnila. "Torej ,nekaj moremo se vpisat,al kak že?" se je zmedla Greener. "Ha'Kaj?Aja,ja!" se je tajnica zbudla iz tranza. "Tukaj maš Nicole!Svoje podatke moreš napisati in svojo moč oz. moči.Hja....To bo pa problem.....Stisni nekam! " mi je ukazala in mi dala "anketo"...
next je prišel,jej!!!!
kak se vam zdi?
predlogi,mnenje?
next?
07. junij 2013
u59329
u59329
kak se vam zdi? superrrr
predlogi,mnenje? še en neeext!!
hitroo neeeeext!!
07. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
omg... popouna zgodbica... sam MOGOČE res MOGOČE bi lahka bli mal dalši nexti??!! drgač pa kfgnjrkjgnhlkrengvjhgdshbvnfdkjvds supeeeeeeeeeeeeeeer zgodbicaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. junij 2013
u63177
u63177
Next

Zgodbica se je šele začela ampak je zelooo zanimiva. Komaj čakam, da boš napisala več in da bo še več akcije! Pa saj veš bralci obožujejo tovrstne zaplete in ljubezen (če je ta prepovedana je še bolj zanimivo).

Tko, da ja NEXT!
08. junij 2013
u71250
u71250
neeeeext
08. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani