u108686
u108686
zakon! next!
07. oktober 2012
neeeext!!!
07. oktober 2012
u40060
u40060
Zjutraj sem se zbudila ob šesti in pol. Počasi sem se odvlekla v kopalnico in se pogledala v ogledalo. Bila sem grozna. Hitro sem skočila pod tuš in si umila glavo in se stuširala. Imam manjši trik za popolne lase; nikoli si jih ne sušim.
Ko sem prišla izpot tuša sem se oblekla in obula približno tako:

Nato sem stekla v kuhinjo in si na kos kruha namazala Nutello. Med tem, ko sem jedla sem se začela igrati z telefonom. Imela sem osem neodgovorjenih klice od Liama, in tri sms-je.

'Oprosti mi.'

'Prav imaš. Slava me je res spremenila. In res te nisem hotel prizadeti. Oprosti : /'

'Počutim se zelo krivega. Obljubim, da se ti bom oddolžil. Prihajam domov.'

Ko sem prebrala zadnji sms sem zamrznila. Kaj?! Je rekel, da prihaja domov. Joj, ne. Res ga nočem videt. In to NI več njegov dom.

'Ne. Ne vračaj se. Nisi zaželjen. Nihče te noče videt. In mislim, da to ni več tvoj dom. Ti kar ostani pri tvojih neumnih prijateljih, ki so me nadomestili.'
sem jezno napisala.

Telefon sem zabrisala v šolsko torbo in odvihrala iz hiše. Kako me je razjezil!
Odpravila sem se do Amberine hiše in pozvonila. Amber je bila v trenutku pri vratih. ''Hej,'' se mi je nasmehnila. ''Joj, kaj je narobe?'' me je zaskrbljeno vprašala, ko sva se napotili proti šoli. ''Liam,'' sem zaškripala skozi stisnjene zobe. ''Joj, ubila bom tega prašiča!'' je jezno zakričala. ''Ne, Amber, prosim,'' sem rekla, a Amber ga je že klicala. ''Liam?'' je jezno vprašala. ''Amber tukaj,'' je rekla. ''No, kličem te zato, da ti povem, da NEHAJ! Si kdaj pomislil, kaj Lisi delaš s tem, da si tako nesramen in predrzen?! Da jo kar tako pozabiš, in da se ne držiš pogovora!? Prosim, postavi se v njeno kožo! Ubijaš jo, veš! Vsak dan joka zaradi tebe! Slabe volje je in dobiva slabe ocene! In to vse samo zaradi tebe! TEBE!'' je še zavpila in prekinila. ''Amber, to ni bilo potrebno,'' sem jo nekoliko jezno pogledala. ''Bilo je, verjami mi,'' sem mi je nasmehnila. Nato me je primila pod roko in skupaj sva zakorakali v šolo.
Ko sva vstopili so naju obkolili učenci. ''Hej Lisa, danes izgledaš super!'' ''Lisa, a bi prišla na mojo zabavo, ki jo prirejam v petek. In mogoče lahko povabiš še fante!'' ''Lisa! Kje si kupila to jakno? Nora je!'' in podobne stvari so se zaslišale naokoli. Zavila sem z očmi in si nadela fejk nasmešek. Z Amber sva nekako prišli do omaric. Nato sva se odpravili v učilnico. Sedli sva za klopi in se začeli pogovarjati. Takrat sem pa dobila sms.

'Oprosti. Počutim se neumnega. Obljubim ti, da se bom spremenil''

Zavila sem z očmi in telefon porinila nazaj v torbo. Liama bi najraje ubila. Si sploh zaveda, da mi je pokvaril življenje? In z besedo 'oprosti' tega ne bo mogel popraviti.
07. oktober 2012
u108672
u108672
neext :3
07. oktober 2012
Neekšteeej!!
07. oktober 2012
Next!!
07. oktober 2012
u91711
u91711
next
07. oktober 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
07. oktober 2012
u85994
u85994
neeeeeeeext
07. oktober 2012
next
07. oktober 2012
neeeeext!!!
07. oktober 2012
u108686
u108686
¸next!!!
07. oktober 2012
next
07. oktober 2012
next
07. oktober 2012
Neext!
08. oktober 2012
next!
08. oktober 2012
next!!!
08. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
08. oktober 2012
u40060
u40060
Lahko PROSIIIM glasujete zame! Sej samo moje ime napišete.
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najboljso-pisateljico-:$-3.-sezona/42960/2
08. oktober 2012
nexttt
08. oktober 2012
u73295
u73295
neext
08. oktober 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeexttttttttttttt!!!
08. oktober 2012
neeeeeexxxxxxttttttttttttttttt
08. oktober 2012
Neeeeeext
08. oktober 2012
u40060
u40060
Ko sva z Amber končali pouk sva se vrnili domov. Amber je ponavadi po šoli prišla k meni, a je imela danes frizerja.
Sama sem se odpravila proti domu. Ključ sem vtaknila v ključavnico in počasi odklenila. Ko sem prišla noter sem zaklenila in si nekaj prepevala. Odprla sem do kuhinje in torbo zabrisala na tla. Odšla sem do mikrovalovke in si naredila kokice. Potem sem jih natrosila v posodo in 'odskakljala' v dnevno sobo. Ko sem bila na vratih pa ŠOK! Kokice sem vrgla v zrak in posoda je padla na tla. Nemo sem bulila v pet bedakov ki so sedeli na mojem kavču. MOJEM! Tudi onio so bulili v mene in vse je verjetno zgledalo zelo neumno.

''Kaj delate tukaj?'' sem še vedno v šoku vprašala.
''Prišli smo k tebi, sestrica!'' se mi je nasmehnil Liam. Nato je vstal, razširil roke in prišel proti meni. Kot, da ga hočem objeti! X D.
Roko sem položila na njegoce prsi in ga z gnusom pogledala.
''Kot, da vas hočem! In kako ste sploh prišli noter?'' sem ga zmedeno pogledala.
''Tukaj živim. To je moj dom. Še vedno imam ključ,'' se mi je kislo nasmehnil.
''Ooo, ne! Počasi! Prvič: tukaj NE živiš! Drugič: to Ni tvoj dom! Tretjič: kako sme lahko pozabila na ključ!''
Kodrček se je ob moji zadnji izjavi zarežal. Prestrelila sem ga z pogledom in takoj je utihnil.
''VEN!'' sme jezno zakričala.
''Daj no! Sem smo prišli iz Londona! Ne moraš nas vržti ven!'' sem zaslišala črtkota.
''Liam me je kar tako vrgel iz svojega življenja, zato mislim, da imam pravico, da vas vržem iz hiše,'' sem ga prestrelila z pogledom.
''Dobro, no. Obljubim, da se ti bom oddolžil in res ti ne bomo v napoto, samo prosim, dovolila nam ostati. PROOSIM,'' je začel prosjačiti Liam. Joj, te njegove puppy oči. Nikoli se jim nisem mogla upreti.
''Prav, no!'' sem se vdala. ''Ampka, Liam, da veš, nikoli se mi ne boš mogel oddolžiti.''
08. oktober 2012
neeeext
08. oktober 2012
next!!!
09. oktober 2012
neeeeeeext
09. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
09. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani