Kdo je potrkal na vrata? sobarca
Bo Alison res srečala kakšno slavno osebnost? In če bo, koga? ja 1D
Next? ja itak!!!
NEEEEXXXXTTT!!!!
14. april 2013
Kdo je potrkal na vrata? sobarca
Bo Alison res srečala kakšno slavno osebnost? In če bo, koga? ja 1D
Next? ja itak!!!
NEEEEXXXXTTT!!!!
14. april 2013
1. Louis mjbi
2. Ja Louisa pa ostale iz 1D
15. april 2013
Neeeeeeeeext!!!
15. april 2013
Kdo je potrkal na vrata?Robert al pa sobarica al pa kakšen sostanovalec.....
Bo Alison res srečala kakšno slavno osebnost? In če bo, koga?1D stoprocentno pa še kakega igralca
Next? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
16. april 2013
u125108
u125108
Kdo je potrkal na vrata?-Robert
Bo Alison res srečala kakšno slavno osebnost? In če bo, koga?- Louisa
Next?- neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. april 2013
Next pride danes, samo verjetno bolj pozneje, ker trenutno nimam časa
20. april 2013
bereš,prosim?
https://www.igre123.com/forum/tema/dance-is-my-life-(one-direction)/53848/

hvala!
u126564
neeeeeeeeeeeeeeext
20. april 2013
neeeeeeeeeeeext
20. april 2013
Evo next, včeraj nisem utegnila.

Alison:
Robert se je nagonsko postavil predme in hotel odpreti vrata, a sem ga odrinila stran. Namenila sem mu grd pogled. "Samo zavarovati te hočem" je rekel. "Pa saj mi nič ne bo, kaj misliš, da me je prišla mafija ugrabit, ali kaj?" "Toliko, da veš Alison, tole ni Slovenija" Je rekel. Zavila sem z očmi in odprla vrata. Takrat bi me pa skoraj heart atack. Dekle, ki je stalo pred mano pa prav tako. Nisem mogla, do zraka, bila sem preveč...presenečena. "A-a-a Alison?" je vprašala. Pokimala sem. "Amy?" tole je bila bolj trditev, kot vprašanje. Pred mano je stala Amy Johnson. Moja bff iz otroštva. No pravzaprav sva bile bff celo osnovno šolo. "Kako si prišla sem?" me je vprašala. "Dolga zgodba, pa ti?" "No ja...pobegnila sem" začudeno sem jo pogledala. "Jaz sem tudi!" naenkrat me je objela. Šele takrat sem se zavedala, kako sem jo pogrešala. Po osnovni šoli sva šle vsaka v svojo pot. Nekaj časa sva še tu in tam govorile po telefonu, potem pa sva nekako prekinile vse stike. "Slišala sem za tisto z Kelly in Mio" Je rekla, ko me je spustila. Začudeno sem jo pogledala. "Zadnjič sem ju srečala v nakupovalnem centru in povedali sta mi, da si baje ena navadna k**** zato sta nekaj sošolcem povedale, da nekaj čutiš, do Louisa..." pričakujoče me je pogledala, jaz pa sem vzkipela. "Nekaj sošolcem?! Celi šoli sta raztrobili!! In ja, če te že zanima tisto z Louisom...res je" čakala sem, da bo presenečena, ali pa da se bo začela smejati, ampak ni niti trznila z očesom. "Pa tvoj razlog zakaj si pobegnila?" sem jo vprašala, ko nisem več morala prenašati molka. "No...se spomniš Tashe?" prikimala sem. Tasha je bila najina prijateljica iz osnovne šole. Ko sem jaz šla svojo pot sta Amy in Tasha postali zelo dobri prijateljici in sta bile močno navezani ena na drugo. "No odselila se je sem, pa sem šla za njo. In tudi jaz sem v tem hotelu, prejle, ko si šla v sobo, se mi je zdelo, da si ti in..." "In tako si zdaj tukaj" sem jo dokončala. "In še nekaj ti moram povedati" je rekla jaz pa sem jo z zanimanjem pogledala. "Če se ti zdi čudno to, da si zaljubljena v zvezdnika, se nikar ne žri, ker sva midve z Tasho na istem" je rekla. Oči bi mi skoraj padle iz jamic. Nasmehnila se je. "1d?" Sem vprašala. Prikimala je. "Zayn" Je rekla. Ugotovila sem, da bi bila Zayn in Amy zelo lep par. "Pa Thasha?" "Liam" je rekla.
Amy:

Tasha:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=17684948[/img]
Se opravičujem za beden next
21. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeext *__*
p.s. ni beden
21. april 2013
neeeeeeeeeext! in ni bedn
21. april 2013
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeext!
21. april 2013
neeeext
21. april 2013
u125108
u125108
neeeext!
21. april 2013
Nextttttt!!!!
21. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. april 2013
Next
22. april 2013
nova bralka
ni beden neeeeeeeeeeeeext
23. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
23. april 2013
neeeeeeext!
23. april 2013
Se opravičujem, ker je tale next beden, ampak enostavno danes nimam nekih idej
Alison:
Z Amy sva se tako nekaj časa pogovarjale v moji sobi. Robert se je odločil, da bo raje stal pred vrati, tako, da naju ne bo motil. Amy je bila točno taka, kot sem se je spominjala, preprosto dekle z bujno domišlijo in norimi idejami. Povedala mi je, da sta z Tasho že večkrat poskušali pred 1d vzbuditi pozornost a jima ni uspelo. Po tem sem ji še jaz povedala, kaj vse smo počele jaz, Kelly in Mia. Neštetokrat smo jim pisale preko twitterja, in nekajkrat so se celo odzvali-enkrat Liam in enkrat Harry. Zaradi tega je bila Mia cela iz sebe, saj je čisto zatrapana v Harrya. Amy sem povedala tudi, da bi rada nekako anomimno navezala stik z Kelly in Mio. Obe sva se zamislili, naenkrat pa je Amy kar poskočila v zrak. "Že vem!" vprašujoče sem jo pogledala. "Naredi si nek twitter in skyp profil in ne uporabi svojega imena, naveži stik z Kelly in Mio in poskrbi, da ju bo "tisto dekle" čim bolj spominjalo nate, tako boš tudi ugotovila, če te še vedno imata radi" naširoko sem se nasmehnila. "Amy, to je genialno!!" Naslednjo uro sva se posvečali delanju mojega novega twitter računa in skyp računa. Punci bo ime Lucy in imela bo mlajšega brata, ki se bo delal, kot, da je odrasel-tako kot Ross. Stara bo toliko, kot me in živela bo v Los Angelesu, ter si močno želela postati igralka-tako kot jaz. Ostalo si bom izmišljala naknadno.
Pozneje sva se z Amy se poslikali in sliko objavili na twitter. Ker se nama ni več dalo biti v hotelu sva šle malo po mestu. Še posebej sva se ustavili na trgu slavnih in na koncu me je morala Amy dobesedno odvleči stran. Potem sva šle obiskat Tasho. Bila je točno taka, kot sem se je spominjala. V tistih dveh urah, ko sva bile z Amy pri njej smo postale zelo dobre prijateljice. Kako lepo je izreči to, da imaš prijatelje... Vse sem jima povedala, kako sta me Kelly in Mia IZDALE, kako sem pobegnila,... Na koncu je Tasha zatečnarila, da bi rada šla po trgovinah, midve z Amy nisva imele nič proti. Ves čas, ko smo nakupovale smo se smejale in se zafrkavale. Z Tasho sva Amy prisilili, da je kupila enako jakno, kot jo ima Zayn, Tasha in Amy, pa mene, da sem kupila rdeče kavbojke, črtasto majico in naramnice. Tasha in Amy sta bile TISOČKRAT, NEŠTETOKRAT boljša družba, ko Kelly in Mia. Nikoli me nebi izdale, si o meni izmišljevale stvari, ki niso resnične, se hvalile z stvarmi, ki niso resnične-Kelly in Mia sta si nekoč izmislili, da so onidve, Eleanor in Danielle bff, nasrečo nisem tako naivna, da bi verjela. Z Tasho in Amy smo si kupile tudi zapestnice prijatelstva. Zraven črtaste majice, rdečih hlač in naramnic sem kupila še:

Potem pa smo si še uredile nohte:

Ta dan je bil res čudovit, na koncu smo se odločile, da bosta Amy in Tasha prespale pri meni. Šle smo na računalnik in tam zagledale, da nam je na twitterju nekdo pisal...
28. april 2013
neeext!!
28. april 2013
u58662
u58662
Neeeeext!
28. april 2013
u125108
u125108
Neeext! aww končno rdeče hlače
28. april 2013
Ja Ema, če že ne v esnici, ko maš takoo močno željo, da si kupim te rdeče hlače, potem naj ti željo uresničim vsaj v zgodbici
28. april 2013
u122996
u122996
haha jst mam rdeče hlače domaaa : $$ in črtasto majico hahhaahhahah
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. april 2013
Sej jst mam črtaste majice v vseh možnih oblikak, kratki rokavi, srednji, pa dolgi, poleg tega so te točno takšne, kot ma Louis, une bele z modrimi črtami
28. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani