u126564
u126564
Koga je slišala Alison? Louisa
Kakšne pohvale, kritike.... pohvalee <3
Next? nujno
next *w*
31. marec 2013
Bereš mojo novo zgodbico?Vsebuje 1D

http://www.igre123.com/forum/tema/t-hudic-v-meni-(-zayn-malik-ff)t/52937/
Hvala! In sorry za oglaševanje
u114565
Koga je slišala Alison? Louisa?
Kakšne pohvale, kritike.... samo pohvale
Next? še vprašaš??
neeeeeeeeeeeext!!
01. april 2013

Alison:
Za sabo sem zaslišala znan glas..............Presenečeno sem se obrnila. "Robert!" Sem vzkliknila. "Vedno na uslugo gospodična" Je rekel in se mi priklonil. Robert je bil neke vrste varnostnik pri naši hiši. Precej dobro sva se razumela in v težkih trenutkih mi je priskočil na pomoč. "Naj uganem, Ross te je poslal" Sem rekla in se pri tem smejala. Kako sem lahko bila tako nora? Morala bi posumiti, da me Ross ne bo pustil kar same v Los Angeles! "Gospodič Potter me je poslal, da bom pazil nate" Je rekel. Gospodič Potter hahahaha!!! Moram priznati, da sem se ga razveselila. Sedel mi je nasproti. "Torej gospodična, v čem je težava? Zakaj tak nagel pobeg?" Me je vprašal. Začela sem naštevati na prste :"Prijatelji, sanje, druživa.......ljubezen" To zadnje je zvenelo bolj kot vprašanje. "Uhuhu, toliko problemav nima niti Obama!" Se je pošalil. Nasmehnila sem se. "In, kdo je srečnež?" Me je vprašal Robert z navihanim nasmehom. "Nekdo, ki je zame nedostopen" Sem preprosto rekla. Začudeno me je pogledal. "Kdo bi pa bil za gospodično nedostopen?" Hmmmm, kdo le.... "Nekdo, ki je slaven in ima punco" Sem rekla, ter se poskusila nasmehniti, ampak mi ni najbolje uspelo. "Auč" Je rekel Robert in me razumevajoče pogledal. "Pa gospodična misli, da ga lahko osvoji?" To, je bilo tisto. Ali ga lahko osvjim?...........
Se opravičujem, za kratek in beden next, obljubim, da bo naslednji boljši
03. april 2013
u126564
u126564
next *w*
03. april 2013
neeeeeext!
03. april 2013
nexttt nova bralka
03. april 2013
NEEXXXTTT čim prej plisss!!!!
03. april 2013
u58662
u58662
Neeeeeext!
03. april 2013
Neeeext
03. april 2013
u102390
u102390
Neeeeeeeeeeeeexti
04. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeexr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. april 2013
next+NOVA BRALKA
04. april 2013
.
04. april 2013
u103180
u103180
next
04. april 2013
Next
05. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
06. april 2013
neeeeeeeeeext!
06. april 2013
u114565
u114565
neeeeeeeeeeeeext!!!!!
07. april 2013
Hey! Vem nihče ne mara oglaševanja ampak vsaka zgodbica rabi bralce in vsaka pisateljica si jih želi. Tudi jaz. Oprosti za smetenje!
https://www.igre123.com/forum/tema/*-my-life-is-everything-but-perfect-but-in-the-end*-(one-direction)/51351/1
Hvala, če boš pogledala!
07. april 2013
neeeeeeeeext!
07. april 2013
Živjo (: Bi brale moj nov FF? http://www.igre123.com/forum/tema/amor!-one-direction-fanfiction/53400/ Hvala, če boste pogledale!+ sori za oglaševanje
09. april 2013
u82874
u82874
Neeeeextt!!!!
+nova bralka
13. april 2013
Js se opravičujem, ker dolgo ni blo nexta, sam enostavno nimam cajta, šola pa treningi pa to, obljubljam pa, da bodo nexti zdaj bolj pogosti

Alison:
Robert je kmalu odšel, jaz pa sem utonila v globok spanec. Sanje...zdele so se tako resnične......Vzdignil me je v svoje naročje. Poljubil me je. "Ljubim te" mi je zašepetal. "Jaz tudi tebe" sem rekla. Pogledala sem ga v njegove sinje modre oči. Nasmehnil se mi je. Tam nekje v daljavi sem opazila dve postavi. Mio in Kelly. Hodile sta proti meni in se mi na široko smehljale. In ne samo to. Kelly je za roko držal Niall, Mio pa Harry. Louis me je položil na tla. Mia in Kelly sta mi stekle v objem. Objele smo se kot nekoč. Od nekje, sploh ne vem od kod se je prikazalo polno paparacev in začeli so nas fotografirati. Louis me je potegnil v svoj objem in skupaj sva jim ušla....."Gospodična pristali bomo" Robertov glas me je vrgel iz mojih sladkih sanj. Zavzdihnila sem. "Samo sanje so bile" sem si nejevolno zamrmrala v brado. Ozrla sem se skozi okno. Ustnice so se mi razpotegnile v nasmeh. To je to. Tukaj sem. V Los Angelesu. V mestu slave. "Uspelo mi je" sem si rekla. Hm, no ja, uspelo mi je priti sem, ampak za uresničitev mojih sanj bo potrebno še veliko več. "Je gospodična zadovoljna?" "Zelo zadovoljna". Letalo je počasi pristalo. Z Robertom sva odšla do limuzine, medtem pa so vanjo že zložili moje kovčke. Sedla sem v limuzino. Ko smo se vozili se kar nisem mogla načuditi. Celo pot se mi je na obrazu poigraval nasmešek. Prispeli smo pred hotel. Čeljust bi mi skoraj odpadla.

Ko sem prišla v svojo sobo sem se nasmehnila, potem pa si z roko pokrila usta, saj mi je bila tako všeč. Za mano je prišel Robert. "Nice" je rekel.

En del sobe

Drugi del sobe

Kopalnica
Najprej sem razpakirala stvari, potem pa poklicala Rossa.
j=jaz r=Ross

j: Hello
r: Alison!! Si prispela? Si živa, si zdrava?!
j: Ok sem, omg sploh veš kakšno sobo imam?!
r: Si lahko predstavljam ja, si že videla kakšno slavno osebnost?
j: Lepo te prosim, komaj prišla sem!
r: Ja, ja, saj bo še čas
j: Mhm
r: Iti moram, starša nekaj težita, čisto sta histerična zaradi tebe!
j: Joj ubogi ti! No ja, čaw!
r: Čaw se še slišiva!

Potem je prekinil. Prav zasmilil se mi je. Lahko sem si predstavljala mamo kako vsa histerična kriči in skače naokoli. Ozrla sem se po sobi. Ok, tukaj sem, kaj zdaj? Odšla sem proti oknu. Kakšen razgled! Če sem dobro pogledala sem lahko videla pločnik slavnih. Tukaj bo še zanimivo! Sem si rekla sama pri sebi. Takrat pa je nekdo potrkal na vrata................

Kdo je potrkal na vrata?
Bo Alison res srečala kakšno slavno osebnost? In če bo, koga?
Next?
13. april 2013
neext!

nwm
ja 1D
13. april 2013
u58662
u58662
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!
13. april 2013
u126564
u126564