Neeeext
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
25. marec 2013
u114565
u114565
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
25. marec 2013
next
26. marec 2013
neeeeeeeexxxxxxttt!!!!!
27. marec 2013
Alison:

Začela sem korakati gor in dol po sobi. Še vedno sem malce dvomila vase, ampak sem imela bistveno več samozavesti, kot kadar koli prej. Torej......kako bom sploh odšla, da tega nebo nihče opazil?? In kdaj bi šla?? Hmmmmm. Spomnila sem se na nekaj. Nihče me ne mara, mar ne? Razen Rossa. Samo on bo vedel. Samo njemu bom povedala, da odhajam. Ostali pa naj kar trpijo. Itak si nebo nihče preveč belil glave z mano. Vzela sem list papirja. Nora sem, resnično sem nora. Nevem, če se zavedate, ampak prav zdajle poskušam napisati svojo lastno oporoko. Kako se to sploh dela? Torej, komu naj najprej pišem? A, že vem, najprej bom pisala Mii in Kelly. Predvsem zaradi njiju grem.

Mia in Kelly:
No, torej moji bivši prijateljici! Zdaj imata mir pred mano. Ni me več. Nikoli več me ne bosta videli, ker sem odšla. Verjetno skačeta od veselja, da sta se me končno znebile, ne bosta verjeli, jaz se skoraj jočem. Torej, zapuščam vama vse moje lake za nohte, in nekaj ličil-sami izberita. No, lahko vzameta tudi mojo verižico našega prijatelstva, ki je na prav posebnem mestu v moji sobi. Bile sta mi edini in najboljši prijateljici, ampak sta me izdale, me ponižale in si o meni govorile laži!!! Zdaj me ni več. Zdaj lahko prejokata cele noči, pa se ne bo nič spremenilo. Za vedno vaju zapuščam. Zdaj so vsi naši skupni trenutki samo še spomini. Ničesar več ne bo, nikdar več se ne bomo videle. Tako, da čaw za zmeraj.

(moja zapestnica prijatelstva)

Hm, niti ni tako slabo. Dala sem jima vedeti vse, kar sem trenutno čutila. Samo upam, da se ne bosta počutile preveč krivo. Tako mi je šlo na jok, ampak sem potlačila solze. Ne bom več jokala zaradi njiju. Nikoli več! No, torej tudi staršema bi bilo lepo pisati.....ali pa mogoče tudi ne. Mamo bi verjetno kap. Veliko lažje jima bo, če jima bo preprosto Ross povedal. Ross....kako mu naj razložim? Naj mu povem, da sem preprosto odšla, ker nisem več zdržala? Nevem. Nevem niti če sem se pripravljena odpraviti. Čakaj, kje je zdaj moja samozavest?! Kje je vsa tista zagretost?! Ja, naredila bom to. Zdaj sem bila trdno prepričana. Šla sem na računalnik in z tresočimi rokami uredila kaj je bilo potrebno. Zdaj sem imela sobo v hotelu in tudi prevoz je bil urejen. Ozrla sem se po sobi. Rada sem jo imela-sobo. Bila je edini kraj, v katerem sem našla zavetje. No ja, zdaj bom imela drugo stanovanje. Verjetno tudi druge prijatelje, če bom imela srečo. Mislim, da bi bilo pametno spakirat, saj imam jutri zvečer let! Tako sem odprla kovček in počasi začela zlagati vanj oblačilo za oblačilom.....

27. marec 2013
u125108
u125108
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
27. marec 2013
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
27. marec 2013
neeeexxxxxtttttt!!!!!!
27. marec 2013
Neeext
27. marec 2013
next
27. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!
27. marec 2013
neeeeeeeeext!!!!
28. marec 2013
next
28. marec 2013
Next
28. marec 2013
Neext-nova bralka
29. marec 2013
u114565
u114565
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!
29. marec 2013
u126564
u126564
next
29. marec 2013
Neeeeext+nova bralka. Res sveovn pises.
29. marec 2013
Tle je next, pa sorry ker ste mogle čakat

Alison:
Vse je bilo pripravljeno. Zdaj me je čakalo samo še tisto najtežje. Povedati Rossu. Počasi sem se po hodniku odvlekla do njegove sobe. Odprla sem vrata. "Ross" To je bilo vse, kar sem spravila iz sebe. "Kaj pa je?" Je zaskrbljeno vprašal. Niti sanjalo se mu ni, da bo slišal nekaj, kar ga bo čisto vrglo iz tira. Globoko sem vdihnila. "Odhajam" Sem rekla. Ross se mi nasmehnil. Ni mi verjel. "Aja?" Je nejeverno vprašal. "In kam bo šla? Na Antarktiko?" Začel se je smejati. V drugačnih okoliščinah bi se tudi jaz, a sedaj se nisem mogla. Kmalu je opazil moj resni obraz, tudi sam se je zresnil. "Saj se šališ kajne?" Žalostno sem odkimala. Približal se mi je. "Saj nisi resna, kaj pa mi? Kaj bom jaz brez tebe?" Sedaj mi je verjel. "Oprosti Ross" Sem rekla. Že v naslednjem trenutku sem padla v neustavljiv jok. "Vsaj poskušala bom uresničiti svoje sanje" Sem rekla. "Kam pa greš?" "Oprosti, ampak ne morem ti povedati. Ti si edini, ki ve, nikomur drugemu ne bom povedala, da sploh grem. Izbrisala se bom iz vaših življenj in živela svoje. Oprosti" Buljil me je z odprtimi usti. Ne morete se zavedati, kako so mi šle te besede težko z jezika. "Razumem" Je rekel. "Kdaj greš?" "Jutri" Prišel je do mene in me objel. "Vzami me s sabo, pazil bom nate" Naredil je puppy face, še zavedal se ni kako rada bi ga vzela s sabo, a ga nisem mogla. Odločno sem odkimala. "Sama se bom znašla, poleg tega pa si mlajši od mene, se spomniš?" Rahlo se je nasmehnil. "Še vedno sem bolj odrasel kot ti" Je rekel. Pa še res je bilo. "Vse bo vredu z mano, pridi" Prijela sem ga za roko in ga odvedla do svoje sobe. Tam sem vzela "oporoko" za Kelly in Mio. "Tole daj Kelly in Mii" Sem rekla. Papir je vzel v roke in ga na hitro preletel. "Kaj pa starši?" Je vprašal. "Povej jim, da je z mano vse vredu" Sem rekla. Videla sem njegov obupan obraz. "Tu in tam te bom poklicala" Sem rekla. "Upam, da se boš imela lepo, ko bodo na sporedu tvoji filmi me pokliči, začetka tvoje igralske karijere res nočem zamuditi" Je rekel in se nasmehnil. "Hvala ker verjameš vame" Sem rekla, bil je edini, ki je resnično verjel vame. "Vedno bom verjel vate ga. Tomlinson" Je rekel in se še bolj nasmehnil. "Pogrešala te bom" Sem rekla in ga objela. "Jaz bom tudi tebe"

*naslednji dan*

Zbudila sem se že on sedmih zjutraj. Spakirala sem še zadnje stvari. Čez dan sva bila z Rossom sama doma. Tako mi je šlo na jok. Sprehajala sem se po mestu in upala, da ga bom še kdaj videla. Kmalu je napočil večer. Limuzina je prišla pome in Ross je vztrajal, da gre z mano na letališče. Ko smo prispeli je bilo letalo že pripravljeno. Z Rossom sva se poslavljala verjetno kake pol ure. Prišla sem v letalo in se še zadnjič ozrla za bratom. Letalo se je začelo dvigovati. Z Rossom sva si še zadnjič pomahala. Jokala sem dokler mi ni zmanjkalo solz. Ross, bil je super brat. Upam, da ga bom še kdaj videla, prav tako tudi Slovenijo in no....tudi Kelly in Mio bi rada še kdaj videla. Spet sem začela jokati-pa sem mislila, da mi je zmanjkalo solz!! "Je kaj narobe gospodična?" Za samo sem zaslišala znan glas.........

Koga je slišala Alison?
Kakšne pohvale, kritike....
Next?
30. marec 2013
next
30. marec 2013
a) mogoče Louisa??
b) same pohvale!
c) neext
30. marec 2013
a)kakega iz skopine 1D, Kelly ali Mio
b)odlična zgodbica za bohvalit!