u70873
u70873
- najdla bo dom pri 1D <33
- nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt <33
30. junij 2013
u140556
u140556
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne mi rčt da te nism upozorila hahaha <3
02. julij 2013
u140555
u140555
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt!!!!!!!!!!!
02. julij 2013
Zayn
Kakšen dolgooočasen dan je danes. Mislil sem ,da se bom danes družil z Nicki,ker pač ni šla v šolo. Zdaj pa so mi povedali ,da sta s Carly šli ven. Jah,kaj naj tudi ona verjetno potrebuje oddih od mene. Zadnje čase razmišljam o tem kako bi bilo ,če bi bila moja punca. Ali mislite,da sem ji všeč? Ne vem ,resnično ne. Moje razmišljanje pa je zmotil telefon ,ki je zvonil. Oglasil sem se »Ja prosim?« »Zayn! Hitro pridi v kafič ,nasproti nakupovalnega centra Nicki je omedlela in morava jo spraviti v bolnišnico!« se je drla Carly. »K-kaj se je zgodilo?!« »Ni časa zdaj za razlago le hitro pridi prosim te!« »Ja seveda tam bom v dveh minutah!!« sem zakričal telefon pospravil v žep in odhitel proti svojem avtomobilu. V dveh minutah sem bil pri kafiču in takoj ,ko sem videl Nicki tako nemočno ležati na tleh me je nekaj zaskelelo pri srcu ,ampak zdaj to ni pomembno. Hitro sem pohitel do Carly in Nicki in Nicki vzel v svoje naročje ter jo hitro odnesel do svojega avtomobila. Carly mi je tiho sledila in se zadaj usedla v avto ter pazila na Nicki. V tišini smo se odpeljali do bolnišnice. Ko smo prispeli sem z Nicki v naročju odšel do recepcije »Kako vam lahko pomagam gospod?« »Prosim pokličite zdravnika moja pu- prijateljica je omedlela!« sem rekel panično. »Prosim usedite se v čakalnico in malo počakajte.«je rekla ,kot da je sploh ne zanima kaj se dogaja. Takrat pa sem znorel »Oprostite gospa rekel sem ,da potrebujem zdravnika in to takoj!« sem se zadrl tako da so me vsi čudno gledali meni pa ni bilo mar saj je bila v tem trenutku najpomembnejša Nicki. »Gospod pomirite se ,tukaj so še drugi pacienti,ki čakajo na zdravnika in vi niste nikakršna izjema.« je rekla predrzno. »Poslušajte me zdaj to bom povedal samo enkrat ZAHTEVAM ,da greste po zdravnika ZDAJ TAKOJ ,kaj če je s punco kaj hudo narobe ,če pa ne mislite mi ugodit bom poskrbel ,da nikoli več ne boste dobili službe ali je to jasno?« »J-j-ja« je rekla prestrašeno in se odpravila po zdravnika. Saj vem,da sem bil malce pregrob ampak za Nicki me res skrbi. V trenutku je poleg mene stal zdravnik ,ki je Nicki pripeljal posteljo nato pa jo odpeljal v neko sobo za preiskave in mi obljubil,da mi pove kaj je narobe takoj ,ko izve. Jaz pa sem medtem šel v čakalnico in se usedel zraven Carly,ki mi je povedala ,da je že poklicala vsa dekleta in ,da so že na poti sem. »Carly kaj se je zgodilo?« »Ja,pač šle sva v kafič in tam sva srečale njenega očeta,ki ji je povedal,da se selijo nazaj v Ameriko,Nicki pa je rekel,da lahko ostane tu ,če si v roku enega tedna najde prebivališče drugače gre pa ona tudi v Ameriko nazaj. In potem je odšel. Nicki pa je to tako šokiralo,da se je začela jokati čez nekaj časa pa je kar omedlela.« je razložila Carly. Kaj zapustila me bo? Ne to se ne sme zgoditi kupil ji bom stanovanje v londonu ali pa še boljše lahko bi se preselila k meni po turneji v London. Ja to ji bom predlagal. Sčasoma so vsi prišli v bolnišnico ,o Nicki pa še vedno ni bilo ne duha ne sluha. Eno uro pozneje…. »Gospod Malik?« »To sem jaz!« sem vzkliknil in odhitel do zdravnika. Stopila sva v sobo kjer je še vedno spala Nicki in razložil mi je situacijo. »Gospodična Edwards je v redu ,omedlela pa je zaradi prevelikega stresa,zato predlagam,da nekaj dni počiva in ko se bo počutila 100% bolje se lahko vrne spet v šolo.« »Aha,najlepša hvala gospod!« sem rekel on pa je pokimal in odšel. Jaz pe sem šel sedet poleg Nicki. Fantje in punce so izmenično hodili v sobo. Zdaj trenutno pa sem tukaj samo jaz. Kar naenkrat me je nekdo stisnil za roko in ta nekdo je bila Nicki. »Nicki!!« sem zakričal. »Zayn? Kaj se dogaja ,kje sem?« je bila zmedena. »Omedlela si in sva te s Carly pripeljala v bolnišnico.« »O moj bog j-jaz jaz ne morem biti tukaj moram si poiskati stanovanje,ker res nočem it v Ameriko nazaj.« Bila je panična in se je tudi malo tresla. »Ja, vem Carly mi je povedala kaj se je zgodilo. Mislil sem,če bi mogoče po turneji se preselila k meni v London. No, če hočeš? Do takrat pa bi bila lahko pri eni od punc.. Ampak če nočeš ni treba.« sem rekel ter pogledal v tla. Povzdignila mi je glavo in me pogledala v oči ter spregovorila »Zayn, tvoj načrt je odličen, ampak ali si prepričan,da ti ne bom v napoto?« »V napoto?! Saj se šališ kajne ,jasno,da mi ne boš v napoto. Ravno nasprotno delala mi boš družbo in vsaj tako sam ne bom, poleg tega bi se lahko tudi dekleta preselila v kakšno stanovanje v Londonu,če bodo želela!« »Dobro,torej bova živela skupaj,komaj že čakam.« je rekla. Jaz pa sem se ji nasmehnil.
-Ali se bodo punce strinjale s selitvijo?
-kdo mislite,da bo naslednji postal par?
-Kaj bo rekel od Nicki oče?
-Next?
02. julij 2013
neeeeeeeeeext
02. julij 2013
u140555
u140555
- ja
- verjetno Zayn pa Nicki?
- upan da se bo strinjo z načrtom
-nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
02. julij 2013
u140556
u140556
-jap
-Zayn in Nicki
-da se lahko preseli in ji ni treba v Ameriko
-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
03. julij 2013
next
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttič
04. julij 2013
-pomojem se bojo strinjale
-pomojem ZAyn pa Nicki
-ammm upam čenme pa js pridem tota pa bom like a boss naredva red )
04. julij 2013
Liam
Na zmenku je bilo čudovito in Leigh-Anne sem peljal na sprehod,kjer sva bila sama ,kot sem obljubilin bilo je tudi veliko poljubljanjaa . Danes pa se Leigh-Anne že cel dan obnaša čudno le kaj ji je? Mogoče ji pa nisem všeč in me ne mara več.. Le kaj ji je? Moram se pogovoriti z nekom ,ampak s kom? Z eno od punc ampak s katero? Jade in Carly sta prezaposleni s pakiranjem ,Nicki je izmučena z Leigh-Anne pa očitno ne bom govoril o tem. Torej mi preostane samo še..Kristen. Uganite kje sem jo našel? Surprise,surprise bila je v Louisovi sobi! »Ehm… Kristen ali te mogoče lahko nekaj vprašam..na samem?« sem rekel obotavljajoče. »Ja seveda,Louis takoj pridem..« je rekla in mi sledila v mojo sobo. »Kaj te muči Leeyum?« »eem…jaz spraševal sem se ali mogoče veš zakaj se Leigh-Anne vede tako čudno danes?« sem jo vprašal. »Čudno se vede? Jaz nisem nič opazila jo pa lahko vprašam ,če je kaj narobe,če želiš?« je rekla z nasmehom. »Ja prosim,daj potem pa mi povej ,kaj je narobe.« »Seveda Liam se vidiva pozneje.«
Leigh-Anne
O moj bog na zmenku je bilo čudovito in vse od tiste noči do danes je bilo odlično,do danes zjutraj ,ko sem dobila sms,ki pa ni bil tako čudovit. V njem je pisalo naslednje: »Od danes naprej se NE BOŠ več družila z Liamom,sicer ti slaba prede! Predlagam,da me ubogaš,drugače bodo resnično hude posledice ,ne samo zate ampak tudi za ostala dekleta.« Bila sem šokirana! Ne vem kaj naj storim ali naj komu povem ali naj obdržim zase ali kaj? Cel dan se izogibam Liamu saj nočem,da se puncam kaj zgodi. Ravnokar v svoji sobi berem knjigo. Moja dejanja pa je prekinila Kristen ,ki je vstopila v mojo sobo. »Leigh-Anne?« »Ja?« sem rekla. »Ali te lahko nekaj vprašam?« »Ja ti kar.« »Toorej…zakaj se dane obnašaš,tako čudno?« Opazila je ,kaj naj pa zdaj? Hitro sem si izmislila izgovor »Jaz.. samo res slabo sem spala in sem utrujena, nič kaj drugega.« sem rekla hitro. »Oh,potem pa okej..« je rekla in skoraj že stopila iz sobe ,ko se je nenadoma obrnila proti meni in rekla »Ali si prepričana? Veš,da mi lahko vse poveš!« »Kristen, ne skrbi prepričana sem!« Pokimala je in odšla. Ne vem kaj naj storim,komu naj povem? Malo sem razmišljala,nato pa sem se odločila,da bom nekaj pojedla in se nato odločila kaj bom storila. Kot ,da ta dan en bi moral biti hujši je v kuhinji sedel Liam z…Danielle? Kaj? Pa saj nista ponovno par kajne? Tiho sem šla mimo njujo,proti hladilniku,ko me je Liam opazil. »Oh…emm Leigh-Anne živjo.« je rekel nekoliko čudno. Jaz pa sem ga pogledala in samo pokimala, ter iz hladilnika vzela jabolko in steklenico vode,ter se hitro odpravila v svojo sobo. Začela sem jokat,nisem vedela kaj naj storim. Liam je tako hitro pozabil name ali kaj? Še včeraj sva se imela tako lepo in se poljubljala in smejala ,se držala za roke itd. danes pa…Danielle. Jaz več ne razumem sveta. Kar naenkrat sem začela težko dihati in misel,da sta Danielle in Liam spet skupaj je postala preveliko breme in vsa objokana sem stekla navzdol in ven pri vhodnih vratih. Slišala sem,ko me je nekdo klical ,a se nisem ustavila. Morala sem biti nekaj časa sama ,zato sem se odpravila v park.
-Kdo je poslal sporočilo Leigh-Anne?
-Zakaj je bila Danielle pri Liamu?
-Ali sebo Leigh-Anne komu zaupala? Komu?
-Kdo je šel za njo v park?
-Next?
04. julij 2013
neeeeext takoj!!!!!!!!!!!!!!
04. julij 2013
neeeeeeeeeext
04. julij 2013
u140555
u140555
- nevem
- ker mu pomaga ko je žalostn???
- ja sam nevm komu
- mogoč Danielle???
- neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2013
u140556
u140556
-nevem pa že kaka lobusumna fenica?
-mogoč ga hoče nazaj pa ji on pove da ljubi Leigh-Anne
-jap mogoč keri od punc?
-Liam?
-neeeeeeeeeext tvoja zgodbica se mi zdi zelo zanimiva ne manka ljubezni prepirov vsega je pomalem!!! Zaj pa hitr en next za mene!!!!
04. julij 2013
kak diplomatski odgovor nuša
04. julij 2013
u140556
u140556
hahahaha če sem ji pa oblubla da ji povem kk se mi zdi!!!
05. julij 2013
05. julij 2013
sorry ker uglašujem samo a bi lahko brale :https://www.igre123.com/forum/tema/a-cinderella-story/58152/
09. julij 2013
zih je poslala to danielle.-.-"
hotla ga je nazaj.?
ja zaupala bo eni izmed punc...
Liammmeee
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
09. julij 2013
Punce js se opravičujem,kr tk dovgo ni blo nexta ,ampak oblubim ,da dobite jutri dva.!
Tu je pa še eden krajši hope you like it
Kristen
Videla sem Leigh-Anne,kako je odšla iz hiše in nekam stekla sama. Mislila sem,da bo Liam šel za njo a to se ni zgodilo. Šla sem pogledat in ga našla v kuhinji ,kako se…..poljublja z Danielle? Kaj?! A je zmešan? »Khm« sem se izkašljala,da bi dobila njuno pozornost. Hitro sta se odmaknila drug od drugega in Liam je gledal v tla. »Liam ,se lahko pogovorim s tabo na štiri oči?« sem rekla,zdaj že zelo jezna in radovedna kaj se dogaja. »Ja ,seveda.« je rekel po tiho in mi sledil v dnevno sobo. »Kaj za vraga?!« sem se zadrla. »Mislila sem ,da si rekel,da ne maraš več Danielle in ti je všeč Leigh-Anne?« »J-jaz… Kristen prej me je klical naš menedžer John in rekel ,da moram hoditi z Danielle za medije.« »Kaj?! In ti si se mu kar pustil,poleg tega ,če je to samo za medije zakaj sta se zdaj poljubljala? Kaj pa Leigh-Anne? Ali se sploh zavedaš,kako si jo s tem prizadel?! Veš kaj ne bom se zdaj ukvarjala s tabo zdaj grem poiskat njo in ko pridem nazaj se bova pogovorila o tem in verjetno bo moral biti nekdo z mano,da te slučajno ne umorim!!« sem se zadrla,ter stekla do svojega avta. Le kam je šla? AHA! Verjetno je v parku vedno gre tja kadar je žalostna. Ko sem se pripeljala do parka sem jo našla na klopci ,kako hlipa v samoti. »Leigh-Anne?« »K-kako s-si m-me n-našla?« je jecljala. »Vedno greš v park ,ko si žalostna to vsi vemo. Poslušaj,pomiri se in ko boš pripravljena mi povej kaj se je zgodilo.Prav?« sem rekla in jo objela. Pokimala in nekaj časa sva samo sedeli tam v tišini ,nato pa je spregovorila »Videla sem ga z Danielle in in ne vem kako ti naj to povem ,ampak nekdo mi grozi..« je rekla tiho. »KAJ?! Kdo?«sem zakričala. »Ne vem sama poglej« je zašepetala in mi dala svoj telefon. Prebrala sem sporočilo. »Ampak zdaj je tako ali tako vseeno on ima spet Danielle jaz ga bom pa ignorerala. Ali lahko greva zdaj nazaj? Obljubila sem Jade ,da ji bom pomagala pakirati saj jutri odhajata z Niallom.« je rekla. Bila sem šokirana,zato sem samo pokimala in šli sva do avta,ter se odpeljali domov. Ko sma vstopili skozi vrata ,sva najprej videli kako se Liam in Danielle stiskata na kavču,Leigh-Anne je takoj odšla mimo njujo in gor verjetno v Jadeino sobo. Jaz pa sem Liama grdo pogledala in sama šla po stopnicah navzgor,kjer sem šla mimo Louisove sobe ,ko sem slišala hlipanje. Potrkala sem na vrata in odprl jih je objokan Louis. »L-Louis kaj je narobe?« srce me je kar zabolelo,ko sem ga videla takšnega. »Vstopi« je rekel tiho in me povabil naprej. Usedla sem se na posteljo in Louis je sedel kmalu poleg mene ,nič nisem rekla samo objela sem ga.Ko se je pomiril sem ga spet vprašala »Kaj se je zgodilo?« »Nekaj ti moram priznati« je rekel. »Kaj pa?« »Verjetno že veš,da si mi zelo všeč po tistem poljubu in verjetno tudi veš,da Eleanor pričakuje mojega otroka.« »Jaa.« sem rekla obotavljajoče saj nisem vedela ,kaj bo povedal. »No ,jaz bi rad bil skupaj s tabo,ampak imam dve težavi..« je rekel in pogledal v tla. Prijela sem ga za brado in mu jo dvignila ter zašepetala »Veš,da mi lahko vse zaupaš Louis.« »j-ja torej 1. Je ,da verjetno jaz tebi nisem všeč in 2. Tudi če bi bila skupaj bi ti bila potem nekako mačeha mojemu otroku,kar pa ne smem dovoliti saj si še premlada,da bi te obremenjeval s tem.« »LOUIS?! Kaj pa govoriš seveda si mi izredno všeč in tudi jaz bi bila rada s tabo skupaj in tudi otrok ni nobena ovira zame ,ampak najprej te hočem res dobro spoznati in iti še na par zmenkov.« sem rekla šokirana od tega,da ne ve ,da mi je všeč. »Kaj res?« je vzkliknil vidno bolj vesel ,kot je bil prej. Jaz pa sem pokimala in se mu nasmejala. »Ok. Torej gospodična Michaels ali bi šli z mano na zmenek jutri ,potem,ko pospremimo naše golobčke na letališče?«je vprašal v ''finem'' naglasu. »V čast bi mi bilo« sem rekla ,ter se stisnila k njemu. Odločila sem se,da se z Liamom pogovorim jutri. Za danes pa….. je moj načrt zaspati v Louisovem naročju. In to se je tudi zgodilo.
-Kaj se dogaja z Liamom?
-Ali je grožnja in vrnitev Danielle ob item času samo naključje ali..?
-Kako se vam zdi zgodbica do zdaj?
-Ali jo nadaljujem? Komentarji in kritike?
-Next?
09. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!
10. julij 2013
neeeeeeeeext
10. julij 2013
u140555
u140555
- uboga menedžerja
- po mojem ni naključje
- fuuuuuuuuul zanimiva in koma čakam next
-nedaljuj eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. julij 2013
u140556
u140556
-nwm
-ne pomojem ni
-super
-fajn zapleti komaj čakam nex
-neeeeeext
10. julij 2013
heei punce vem,da sem oblubla dva nexta ampak mi internet neki ful steka ztao upam,da bo to dost jutri pa spet. Pa upam da vam bo všeč ker meni ni najbol fajni. Ok preveč nakladam. tukaj je next
Jade
Zjutraj ob 6-ih je začela zvoniti budilka. Hitro sem jo izklopila,ter se obrnila proti Niallu in ga malce potisnila,da bi se zbudil,a zgodilo se ni čisto nič. Ker si nisem namislila nič boljšega,kot pa to,da ga poljubim sem ga poljubila na usta. Sprva mi poljuba ni vračal,a čez nekaj časa ga je,takrat pa sem se jaz odmaknila od njega in rekla »Dobro jutro srček,vstati morava čez eno uro je let.« »Dobro jutro in veš lahko bi me vsakič tako zbudila!« je rekel nasmejano. Zavila sem z očmi ter se odpravila v kopalnico,da se spravim. Slišala sem,da se je Niall tudi spravil iz postelje in se začel pripravljati. Ko sva bila oba pripravljena sva se odpravila v kuhinjo kjer je sedela Leigh-Anne sama in pila kavo. »Dobro jutro Leigh-Anne kako si?« sem jo vprašala malce zaskrbljeno ,saj mi je včeraj zaupala kaj se je zgodilo in če danes ne bi odpotovala v Švico verjemite,da se Liamu ne bi godilo nič kaj dobro. »Sem bila že boljše,ampak bom že preživela.«je rekla tiho,skoraj šepetaje. Po zajtrku smo se vsi odpravili na letališče najin let je ob 7-ih od Carly in Harryja pa 7.20. Prva sva se poslovila midva objela sem vse punce in fante vključno z Liamom,čeprav sem jezna nanj. Z Niallom sva se vkrcala na letalo in spet me je spreletel občutek živčnosti. Niall je moral to videti saj me je takoj vprašal »Ljubica kaj je narobe,si vredu?« »Ja,vredu sem brez skrbi.« »Hej,ne laži se mi! Dobro veš,da mi lahko vse poveš.« »Niall kaj če me tvoji ne bodo marali? Saj vem,da sem že tečna s tem ,ampak me je res strah.« sem priznala in svoj obraz zakopala v dlani. »Hej,o tem sva že govorila moja mami komaj čaka,da te spozna in prav tako oče in brat nič ne skrbi vse bo dobro le zaupaj mi.« In to je bilo dovolj ,da sem lahko spala skozi cel let. »Jade! Zbudi se tukaj sva.« sem slišala Nialla. »Hej« sem rekla,ko sem se zbudila. Nasmehnil se mi je me prijel za roko in izkrcala sva se ,ko sva hodila proti izhodu letališča je kar naenkrat začel kričati nek ženski glas »Niall! Niall ,ljubček pogrešali smo te« se je kričala ženska,ki je verjetno bila njegova mama. »Mami!« je zakričal še on in ji padel v objem,takoj za njo pa sta prišla en fant,ki je bil z neko punco in starejši moški,ki domnevam ,da sta bila njegov brat in oče. Ko so se vsi objeli me je Niall predstavil »Mami,oče in Greg to je moja punca Jade in Jade to so moja mami Maura,oče Bobby in brat Greg.« »Me veseli,da sem vas vse spoznala«sem rekla in podala roko Gregu,ter Bobbyju ,ko pa sem se hotela rokovati še z Mauro je spregovorila »Oh,ljubica ne bodi smešna in me objemi!« Bila sem presenečena a sem jo vseeno objela. Vsi skupaj smo se odpravili na kosilo ven in Niall me je vedno držal za roko. Zelo dobro sem se ujela z vsemi še posebej z njegovo mamo s katero sva takoj začeli pogovor o Niallu in med sabo delile smešne zgodbe ,ki so se mu pripetile. No začetek je bil odličen ,komaj čakam,da vidim kaj me še čaka.
-next?
10. julij 2013
neeeeeeeeeext
10. julij 2013
neeeext
11. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2013
u140556
u140556