u188661
u188661
next+še daljši next :c no
25. februar 2015
next
27. februar 2015
ej a ti lohk neki predlagaam... piši daljše nexte pa ti jih nerabi tko pogosto pisat drgač pa super zgodbicaa :$$ neext
27. februar 2015
Sej bi pa ne morem tok casa bit gor,k mam zlomljeno nogo,moja sestra pa si je zlomla obe zapestji,zato moram mal pomagat,pa še psička mam
27. februar 2015
u189745
u189745
Božica
27. februar 2015
ooooooooo velik sreče
27. februar 2015
Ej vem da nisem napisala že skor dva dni nic,ampak nam internet nagaja vcasih dela včas pa ne,enkrat sem pisala pa sem hotela poslt pa se mi je zbrisal :*(
27. februar 2015
ooooo I feel you
27. februar 2015
Pristala sem na konju. Skoraj sem padla,a me je Zac ujel. Tako sem si oddahnila,Zac je prijel mojo kobilo. Konj od Amber se je tudi ustavil. Stopili smo s konjev in se usedli na tla. Nekaj časa smo bili tiho potem pa sem vprašala,če je kje kakšen lep prostor.
vem da je zlo kratek next,ampak moram naredit nekaj za šolo.Bom napisala naprej,ni treba nextat.
01. marec 2015
nextala nism dolg res dolg kr sm mela šolo in nism mela časa tko da nebom nextala pogosto kr mam natrpan urnik za počitnice...

...Zac je predlagal da gremo na oddaljen hrib za pašniki.Z Amber sva se strinjali a je bil čas za kosilo zato smo se zmenili da gremo jutri.Opravili smo se domov.Ko smo prišli smo oddsedlali konje jih odpeljali v hlev in jih nahranili.Odpravili smo v hišo.Zac je poklical Kaira in ga odpeljal v hišo da dobi hrano. Joey ga je pozdravil in ga vprašal če bo jedel z nami.Umili smo si roke in sedli za mizo.Joey je prinesel govejo juho,pečen krompir,zrezke in solato.Z Amber nikoli nisva marali goveje juhe zato sva razmišljali kaj bi si prvo vzeli.Nisva hoteli biti nevljudni zato sva si je vska vzela eno zajemalko juhe. Bili sva presenečeni bila je zelo dobra. Malo sva si je še vzeli a sva si morali pustiti prostor za kaj drugega. Pri krompirju in mesu sva bili bolj skromni,sva si pa vzeli več zelenjave. Po kosilu smo jaz,Amber in Zac šli v sobo počivat. Pogovarjali smo se o šoli,fantih-puncah,prijateljih,...Zac je omenil njegovega prijtelja,ki živi v bližini.Ime mu je bilo Nick in bil je 1 leto starejši od nas. Amber je predlagala,da povabimo tudi njega,ko bomo jutri šli jahat. Tudi nama z Zacom se je zdela pametna ideja.Poklical ga je in ga vprašal,če bo prišel. Dopoldan je imel čas zato j rekel da lahko. Dve uri smo bili v sobi potem pa nas je Joey poklical v dnevno sobo. Rekel je Zacu,če nama lahko pokaže kaj bova morali tu delati...
04. julij 2015
next
04. julij 2015
http://www.igre123.com/forum/tema/zivljenje-kot-iz-sanj/84174/
oprostite ker smetim ampak a bi kdo bral? plissss
04. julij 2015
popravek: v prejšnjem ne xtu so jedli večerjo ne kosilo

Ura je bila sedem. Prvo smo šli do kokoši,pokazal je kaj bova morali zjutraj narediti:morali sva jim natočiti vodo in pobrati jajca,a vedno pustiti enega. Zac je začel naprej govoriti,a ga je Amber ustavila.Rekla je da stekla v hišo po list,da si to zapiševa.Ko je prišla nazaj smo nadeljevali. V nasljednji ogradi so bili zajčki.Bilo jih vsaj 20. Odprli smo kletko in hitro stopili noter.Vrata smo za sabo zaprli.Zraven ograde zajčkovje bila lopa,ker so bile shranjene stvari,ki jih potrebuješ,da poskrbiš za živali. Zac je prinesel seno in odšel do vodnjaka.Prišel je z vedrom polnim vodo. Napolnili smo vse posodice in odšli iz ograde.Šli smo do prašičkov.Zac si je obul škornje iz lope,zato sva si jih tudi midve.Odprli smo vrata in stopili v blatno lužo.Prašički so hrkali in tekali naokoli.Eden je skoraj"zbil" Amber.Dali smo jim ostanke od večerje in se odpravili k vrato.Zelo je drselo.Malo mi je spodrsnilo a nisem padla.Amber je spricnilo blato v obraz.Stopili smo ven in se smejali.Šla se je obrisat potem pa smo šli v hlev.Konjem smo dali seno in vodo.Rekel,da jih morava zjutraj spustiti na pašnik,a da bo on itak tam.Šli sva v hišo,Zac pa domov.Umili sva si zobe in šli spat...
04. julij 2015
NEXT NUJNOOOOOOO
04. julij 2015
vsaj 3 nexte še
04. julij 2015
next <333
04. julij 2015
še dva
04. julij 2015
next
10. julij 2015
Sam še en
11. julij 2015
Nexxxxt
16. avgust 2015
ko sva se zjutraj zbudili sva naredile palačinke.Čeprav ni bilo nutelle so bile dobre.Potem sva se oblekle in počesale.Hotele sva iti v sobo,ko sem spomnile,da morava narediti to kar nama je naročil Joey.Prvo svakokšim zamenjali vodo in pobrali jajca,nahranili in dali vodo zjacem.Potem sva šli doprašičev in jim dali z jest in pit.Šle sva v hlev in tam srečale Zaca.Pomagale sva mu spustiti konje na pašo.Šli smo se spočiti čez pol ure pa smo se jaz,Amber,Zac in njegov prijatelj Nick dobili v hlevu.Nick je imel svetlo rjave lase in modre oči,Amber je bil takoj všeč.Mojega konja smo ponesreči spustili na pašo.Zac je rekel,če bom zlezla na Amisa in se usedla za njim.Z Amber sva se nasmehnili in zlezla sm na konja.Zraven smo vzeli sendviče in odeje.Joeyu smo rekli,da bomo pozni na kosilo.Odpravili smo se.Pašniki imajo na vsaki strani vrata zato smo šli kar čez pašnik.Drugikonji se niso zmenili za nas.Pot se je nadaljevala med drevesi.Hodili smo ob potoku.Zac je rekel,da je na vrhu hriba slap.Pospešili smo tempo.Čez 15 minut smo se ustavili in privezali konje za drevo.Pojedli so nekaj trave,mi pa vsak en sendvič.Malo smo se spočili,potem pa spet šli na pot.Po dolgi poti smo končno prišli gor....
3 nexti
16. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. avgust 2015
neeeext
16. avgust 2015
Next
18. avgust 2015
nextt+nova bralka
19. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani