NEEEEEEXXXXTTTT
31. julij 2016
u213121
u213121

Amerland
31. julij 2016
u213121
u213121

31. julij 2016
Next
31. julij 2016
Next + nova bralka
31. julij 2016
Neeeeeeeext!+hvala za posvečen Next
31. julij 2016
Next
31. julij 2016
u213121
u213121
Kaj mislite da se boste zgodilo zjutraj
31. julij 2016
Papagaj bo pobegni
ali
Sisi bo poginila
(ugibam)
31. julij 2016
u213121
u213121
Zanimiva teorija
31. julij 2016
u213121
u213121
Zjutraj sem se zbudila pred Katy. Hitro sem smuknila v kopalnico, se preoblekla in lase spletla v kito. Ko sem prišla nazaj v sobo se je Katy ravno zbudila. 'Bi lahko nahranila živali?' me je vprašala. 'Ja, ampak...' 'Hvala' je še rekla in zaprla vrata kopalnice. Zavila sem z očmi in stopila do živali. Za vse sem poskrbela. Takrat pa je Katy stopila iz kopalnice. 'Pa pojdiva!' je rekla. Vzela sem svoje stvari. 'Samo še domov skočim po denar.' Saj bova šli skupaj. Avtobusna postaja je ravno pred tvojo hišo.' In sva šli. Doma sem vzela denar, muckama natrosila hrano in šla ven. Čez deset minut sva že bili v nakupovalnem centru. Najprej sva zavili v trgovino z oblekami. Katy je kupila belo obleko z rožami, jaz pa dolgo belo modro obleko. Kupili sva še čevlje: jaz modre all-starke, Katy pa neke visoke pete. Ker je bil že čas kosila, sva zavili še v restavracijo, nato pa odšli domov. 'Se vidiva zvečer na zabavi! ' mi je zaklicala Katy, nato pa odšla domov. Vstopila sem v hišo. Najprej sem se okopala in umila lase. Potem pa sem se oblekla v obleko. Lase sem si spela v figo, nato pa se še naličila. Obula sem čevlje, ter odšla do Polly-jine hiše. Ko sem prispela se je zabava že začela.Do mene jwe stopil Jason. 'Waw, prelepa si.' 'Hvala' sem mu rekla, nato pa sva odšla na plesišče. 'Takoj se vrnem!' sem mu zaklicala in stekla v kopalnico, saj se mi je pričeska razdrla. Nato pa sem po hiši začela izkati Jasona. Odprla sem vrata balkona, saj samo še tam nisem pogledala. naenkrat pa sem zaslišala Jasona. 'Kako si lepa, lepša kot zmeraj!' Stopila sem na balkon, ampak Jason ni bil sam. Poljubljal se je z...
S kom se je poljubljal? Mnenja, teorije,...
Pa kdo bi rad posvečen naslednji Next.

Katyina obleka

moja obleka

čevlji

s kom se je poljubljal?
01. avgust 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. avgust 2016
Next
01. avgust 2016
neeeeeeeext
z Katy
01. avgust 2016
Next!
01. avgust 2016
u213121
u213121
Katy! Kako sta mogla! Jason me je slišal in se obrnil. 'Alexi, počakaj!' Obrnila sem se in stekla ven iz hiše. V obleki je bilo težko teči, a mini bilo mar. Avtobus je ravno pripeljal na postajo in planila sem vanj. Voznik je zaprl vrata in Jason je nesrečen butal po njih. Stopala sem po avtobusu, ko je voznik nenadoma sunkovito ustavil. Nisem se držala, zato me je odenslo čez pol avtobusa. Obležala sem na tleh, moje telo pa je stresla grozna bolečina. Ozrla sem se naokoli in videla, da ljudje hitijo k meni. Potem sem omedlela.
.............................................................................................................
Zbudila sem se v postelji. Poleg mene je neka naprava piskala prav moteče. Nisem vedela, koliko časa sem bila nezavestna. Odprla sem oči, poleg mene pa je stala medicinska sestra. 'Koliko časa sem bila nezavestna?' sem jo slabotno vprašala. 'Vse je v redu. V nezavesti si bila dva dni. Imela si srečo, da nisi bila tudi več. Zlomila si si roko, se malo odrgnila, na glavi pa dobila veliko buško. Rentgen je pokazal tudi, da si si žal zlomila nekaj reber.' Zaječala sem. 'Koliko časa bom morala biti še tu?' 'Kakšen teden. Počivati moraš. Na nočni omarici imaš darila tvojih prijateljev in družine.' Prijateljev? Nimam prijateljev. Sestra je še nekaj zapisala, nato pa odšla iz sobe. Ozrla sem se k omarici in takoj zagledala risbico mojih ljubih sestric. Očka in mama sta mi prinesla nekaj mojih knjig. Tretje darilo je bilo v kuverti. Bilo je pismo:
.
Draga Alexi!
Žal mi je za tisto, kar si videla na zabavi. Želela sva ti povedati, a je bilo še prezgodaj. Obenem pa...
.
Oči so mi zalile solze. Pismo sem zmečkala in vrgla v smetnjak, nato pa tiho zaihtela.

moja soba
02. avgust 2016
u213121
u213121
pa oprostite za kratek Next
02. avgust 2016
Next
02. avgust 2016
Next
02. avgust 2016
u214480
u214480
Next NUJNO
02. avgust 2016
Next
02. avgust 2016
Neeeeeeext! Svetovno!!!
03. avgust 2016
u213121
u213121
Kdo bi posvečen Next
03. avgust 2016
neext nujnooo
jaz prosiim
03. avgust 2016
u214480
u214480
Jzzzzz
03. avgust 2016
u213121
u213121
Next posvečam I❤ᒍᑌᔕTIᑎ ᗷIᕮᗷᕮᖇ
Takrat je v sobo stopila sestra. 'Alexandra, obisk imaš' 'Kdo pa je?' 'Neka Katy. Pravi da je tvoja najboljša prijateljica in da te mora nujno videti.' 'Nimam najboljše prijateljice.' se rekla, in sestra je odšla.
........................................................................................................................
Čez en teden sem lahko šla domov. Tam me je pričakala cela družina. Objeli smo se, potem pa sta mama in očka oznanila, da gremo danes za cel dan v živalski vrt. Punci sta skakali do stropa, jaz pa sem se nasmehnila. Šla sem v sobo ter si v torbico spravila telefon. V sobo sta pritekli Amy in Julia. Amy je bila oblečena kot za na safari, Julia pa je na glavi imela mojo preveliko kapo, okrog vratu pa fotoaparat. Kapo sem ji vzela in jima rekla, naj si gresta pripravit malico , ter naj meni naredita sendvič s sirom ter jabolko. Ko sta odšli sem si v torbico dala še nekaj denarja ter odšla dol. Sedli smo v avto in se odpeljali. V ZOO smo prišli čez pol ure. Najprej smo šli pogledat terarij, nato evropske živali, nato pa opice, afriški oddelek in Azijo. Vmes sem fotografirala Amy in Julio. Najbolj mi je bila všeč slika, na kateri sta bili obe, v ozadju pa je bil slon. Nato smo šli pogledat še ptiče. Deklici sta želeli še enkrat videti geparde, jaz pa sem bila že preveč žejna. Šli so do ograd, jaz pa na pijačo. Naenkrat je nekdo po zvočniku oznanil. 'Pozor! Na oddelku z Afriškimi živalmi je iz ograje ušel lev. Če ga zagledate ostanite mirni in ne delajte naglih gibov!' Prebledela sem. Tam je bila moja družina. Na mizo sem vrgla nekaj denarja in stekla proti afriškim živalim. Zagledala sem oskrbnike, ki so v leva izstrelili nekaj uspavalnih puščic. Na tleh so ležali trije ljudje. Ozirala sem se, vendar nikjer nisem videla nikogar: mame, očka, Amy ali Julie. Postalo me je na smrt strah.

kaj mislite, da se je zgodilo.
Naslednji Next bom posvetila Hσт'η'cσƖɗ, če pa si želi še kdo, naj pove.
03. avgust 2016
Neext
03. avgust 2016
u214480
u214480
Next in hvala <3
03. avgust 2016
u213121
u213121
Nzk
03. avgust 2016
u193768
u193768
Neeeext
Upam da se jim ni kej zgodilo. Po mojem so šli iskat Alexi, ona pa njih pa so se zgrešili.
03. avgust 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg