u213121
u213121
Uporabile domišljijo
08. julij 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
08. julij 2016
Neeeexxxxxxttttttttttt + nova bralka
FUL DOBER PISESSSS
Hitro nextt zanima me kako se bo nadaljevalo.....
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
08. julij 2016
u213121
u213121
Še kakšen Next? Pa kdo si želi, da mu Next posvetim?
09. julij 2016
u213121
u213121
https://www.igre123.com/forum/tema/new-keep-calm-competition/186413/
Pa če bi se kdo prijavil, ne bi imela nič proti
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
u213121
u213121
Kdo si želi posvečen Next?
09. julij 2016
jaz prosim

tvoje zgodbe so odlične
09. julij 2016
u213121
u213121
Ta Next posvečam Taylor Pikachu

Takrat je v sobo vsa objokana planila Amy. 'Alexi, v njini sobi je pajek. Ogromen je. Prosim, odnesi ga ven.' S Katy sva se le namuznili in odšli v sobo. Tam pa je sedela Julia. Na roki je držala pajka in rekla 'O kako je luškan. Ali ga lahko obdržim?' 'Ne, pajek se bo bolje počutil zunaj' sem rekla. Julia je stekla na balkon in pajka odložila. 'Joj, koliko je že ura!' je rekla Katy. 'Res moram domov. Se vidiva jutri.' 'Adijo!' sem še rekla in Katy je odšla.
Naslednji dnevi so si bili na las podobni. Dopoldne sem šla s Katy na bazen ali sprahod, popoldne pa va obe pazili na dekleti. Staše sem vprašala, ali se strinjajo, da Amy in Julio za en teden odpeljeva k babici in so se strinjali. Prišel je torek. Dekleti sta že prejšnji večer vsaka v svoj nahrbtnik spakirali vse potrebne stvari, nekaj pa sem jih jaz pospravila v vrečo. Pripravila sem jima zajtrk. Vmes ko sta jli je Katy že prišla. S skupnimi močmi sva na najini kolesi namestili otroška sedežka. Jaz pa sem v svojo košarico dala še nekaj stari, ki bi jih mogoče deklici potrebovali. Ko sta pojedli, sem amy dala na svoje kolo, Julia pa se je odločila, da bi se peljala s Katy. Pripeli sva ju, si nadeli njuna nahrbtnika in se odpeljali. 'Lepo vreme, kajne?' mi je rekla Katy, jaz pa sem ji le pokimala. Babičina vas je bila približno 15 km stran. Vmes smo se ustavile e enkrat, saj je Amy postalo slabo. Okoli poldneva smo se pripeljale v vas. 'Amy! Julia!' so kričali trije otroci in do babičine hiš tekli za nama. Bill in Bobby sta bila brata, Ginny pa njuna prijateljica. Deleti sta takoj stekli k svojim prijteljem. 'Čez petnajst minut bo kosilo, Amy in Julia!' je nekdo zaklical. To je bila moja babica Marge. 'Živjo babi!' sem jo pozdravila. 'To je moja prijateljica Katy.' 'Me veseli gospa.' je rekla. 'Ah, kar Marge mi reci' je rekla, potem pa smo šle notri. Amyjine in Juliine stvari sva odložili v njuno kamrico, potem pa sta že prišli, saj je bil čas za kosilo. Tudi midve sva se najedli. 'Hvala babi, zdaj pa morava na pot.' sem rekla in stopila do vrat. 'Nasvidenje gospa Marge. Vesello me je' je rekla Katy, potem pa sva sedli na kolesi iin se odpeljali. A komaj sva zavili z vasi se je ulilo kot iz škafa, zato sva se vrnili k babici. 'A sta že nazaj!' je rekla Julia, ko sva vse premočeni stali na pragu. Babica pa se je razumevajoče nasmehnila ter nama podala brisači.
Kako se vam zdi? A je kaj za popraviti. Slike pridejo takoj.
09. julij 2016
Next

in res ti hvala
09. julij 2016
u213121
u213121

Bobby

Bill

Ginny

vasica
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
u213121
u213121
Pa oprostite za slovnične napake
09. julij 2016
Next! Nč ni za popravit
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
Nextt
09. julij 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
u213121
u213121
kdo si želi posvečen Next?
10. julij 2016
Jaz
10. julij 2016
u213121
u213121
Dobiš
10. julij 2016
Hvala
10. julij 2016
u213121
u213121
Ali bi rada še posvetilo
10. julij 2016
Lahko
10. julij 2016
u213121
u213121
ta Next posvečam KatSomerhalder, najboljši pisateljici na igrah

'Kako bova pa zdaj prišli domov?' je zanimalo Katy. 'Če želita lahko nocoj prespita tukaj. Spita lahko v kuhinji, saj nima smisla, da se v dežju vozita naokoli' je predlagala babica. 'Vredu, strinjam se.' Takrat je pred vrati potrkalo. Odprla sem in zunaj so stali Bobby, Bill in Ginny. 'Kar naprej.' jim je rekla babica. 'Kdo pa je prišel?' je zanimalo Amy. 'Pojdite se igrat v jedilnico, jaz pa bom ačela kuhati večerjo'. 'Naj vam pomagava?' je zanimalo Katy, a babica je le zmajala z glavo. Otroci so se že posedi za mizo, Bill pa je na mizo položil Catan za otroke. Tudi medve sva se odločili, da se pridruživa igri, ker pa nas je bilo preveč, smo se razdelili v skupine: Katy je bila z Bobbijem, jaz z Ginny, Julia z Billom, Amy pa je bila sama. Zmagala sta Julia in Bill, takrat pa je babica zaklicala 'Večerja!'. Hitro smo pospravili, nato pa je babica prinesla skledo njenih najboljših štrukljev. Pojedi smo, potem pa so otroci mogli domov. Julia in Amy sta šli spat, babi je pletla, s Katy pa sva tudi šli kar spat.
Naslednji dan sva se zbudili okoli 5, saj je petelin zakikirikal. Babi nama je postregla zajtrk, potem pa sva se odločili, da bova odšli šele popoldne. Amy, Julia, Bill, Bobby in Ginny so naju že čakali pred hišo in odpravili smo se na ogled po vasi. 'O Bill, a je tvoja punca končno prišla. Zdaj vsaj ne boš vsak dan jokcal, da jo tako iskreno ljubiš.' Ozrla sem se in Julia je zardela kot paradižnik, Bill a je stisnil pesti. 'Pusti ju pri miru!' sem zasikala. 'Kaj mi boš pa naredila? A me boš zatožila, a?' se Mike še zmeraj ni nehal norčevati. Naenkrat pa mi je prekipelo in sem udarila. Mike je izbulil oči, iz nosa pa mu je začela teči kri. 'Je to vse kar zmoreš?' mi je rekel. Takrat pa sem ga še enkrat usekala in njegovo oko je pomodrelo. 'Zaleti se nekam, in pusti otroke pri miru, sicer boš imel opravka z mano.' sem mu še rekla, nato pa sem se obrnila. Katy je v rokah držala telefon in se smejala. 'Saj me nisi snemala, kajne?' sem ji rekla, a ona se je le še bolj začela smejat. 'Daj mi telefon!' sem rekla a ona je le odvrnila: 'Prepozno, sem že objavila.' 'Kako si mogla?' sem ji v smehu rekla, potem pa smo odli domov, saj je ura odbila poldne.
Kako se vam zdi? Je kaj za popravit?

Mike

Julia in Bill
10. julij 2016
Hvala za posvečen Next. Next
10. julij 2016
Next
10. julij 2016
Next
10. julij 2016
Next
10. julij 2016
u213121
u213121
Hvala, jutri bo Next, potem psa ga nekaj časa ne bo. Ne nehat brat prosim vmes. Pa hvala vsem, k berete.
10. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg