u213121
u213121
Hoj! Res se opravičujem ampak mi dons ne bo uspelo objaviti nexta. Mela sm ga že napisanega pa se mi je baterije zmankal na telefonu in je šlo vse v franze. Bom objavila enkrat v tem tednu, RES!
12. marec 2017
Skoda..
12. marec 2017
probi čim prej
13. marec 2017
Ok super komaj čakam Next !!!!!!!!!!!!!!

Vem da bo super pa upam da bo dolg no kr uzem si čas drgač pa še enkrat Next
15. marec 2017
u213121
u213121

Zazrla sem se Maxu v oči. 'Kdo je bil to?' 'Znanec, pozabi.' se je nasmehnil in me nežno poljubil na lice. Nasmehnila sem se. Bila sem izmozgana. Dokončno. Samo spala bi. 'Max, rada bi se malo spočila. Te pokličem kasneje, prav?' Prikimal je in zapustil sobo. Legla sem in v trenutku zaspala. Naenkrat so se vrata sobe odprla in zagledala sem svoji ljubi sestrici, Rose in Davea (posvojitelja). Amy mi je skočila v naročje, sekundo kasneje pa še Julia. Rose je sedla poleg in me objela, Dave pa tudi. Vse je bilo po starem. Ali pač? Moralo bi biti, vendar mi je v srcu naenkrat zazevala luknja. Poskusila sem jo zapolniti s čustvi, a ni šlo. Del srca se je zaklenil, a ključa nisem imela. Rose mi je razložila, da sem bila vse od reševanja Amy v komi. To me je potrlo. Ubogi Max, kako me je pogrešal.
.
Naslednji teden sem ostala doma, da sem vsaj malo predpisala snov teh nekaj mesecev. V možganih sem imela luknjo in začela sem se več učiti. Vikki mi je zelo pomagala. Če je ne bi bilo, bi šolo že obesila na klin. Teden je potekal po običajnem urniku: bujenje, zajtrk, šola, malica, šola, kosilo, počitek, šola, večerja, spanje. Prišla je nedelja. Začelo me je skrbeti, kaj si bodo ostali sošolci mislili, da bom po nekaj mesecih spet prišla v šolo. Že zvečer sem si pripravila torbo in oblačila. Dave je za večerjo spekel lazanjo, a sem jo le malo pojedla. Odšla sem v kopalnico in se zastarela v ogledalo. V mene je strmel koščen obraz z velikimi podočnjaki. Kljub Rosinemu prepričevanju, naj jem več, nisem v tem tednu dobila niti enega kilograma. Odšla sem v sobo in se vrgla na posteljo. Zaprla sem oči in odpotovala v svet sanj.
.
Zjutraj sem se zbudila okoli pol petih: zelo zgodaj. Potiho sem vstala, se oblekla in odšla ven. Sicer ne bi smela ampak mi je bilo vseeno. Počasi sem stopala po parku in sedla na klopco. Opazovala sem, kako so svetilke počasi začele ugašati. Čez kakšne pol ure sem odšla nazaj v hišo. Vsi so še spali. Pripravila sem si zajtrk in počakala sestrici. Okoli 7.00 smo že stale pred njuno šolo. Zaželela sem jima lep dan in se odpeljala proti šoli. Nisem želela, da me kdo prepozna, zato sem si globoko na obraz potrgnila kapuco. Kmalu se mi je pridružila Vikki. V šoli so me bili vsi veseli. Cho se je med mojo odsotnostjo odselila, drugega pa ni bilo novega. Učiteljice so bile do mene prijaznejše kot do ostalih, ampak sošolcev to ni motilo. Po pouku sem odšla po Amy in Julio. Odpeljala sem ju domov, potem pa sedla na okensko polico in se zazrla skozi okno. Na šipo so začele padati velike dežne kaplje. Opazovala sem jih. In opazovala...
.
Na vratih je pozvonilo. Amy je stekla odpret. 'O Max.' Max je prikimal in odšel do Alexi. Odprl je vrata in jo zagledal sedeti na okenski polici. Poklical jo je. Nič. Objel jo je. Nič. Zazrl se ji je v oči. Namesto dveh modrih safirjev je zagledal dve temni očesi. 'Alexi.? jo je stresel. Nič. Dihala je, saj je njena sapa risala lise na steklo. Poskusil jo je dvigniti v naročje, a se ni premaknila. Poklical je Rose in Davea, a se še vedno ni premaknila. Prišla je Vikki, a ni pomagalo. Kot da bi duša zapustila telo.
.
Sedela sem na polici. vseeno mi je bilo za vse. Začutila sem, kako me je nekdo položil na nosila. Odnesli so me iz hiše. na obraz so mi padale dežne kaplje. Zaprla sem oči. Dež pa je nežno padal na streho kombija.

takole, pa mi je ratalo. se opravičujem za zamudo. hvala da še vedno berete.
vaša keep calm girl <3
18. marec 2017
Next
18. marec 2017
Next
18. marec 2017
u220918
u220918
OMG!!! To je perfect!!! Neeeeeeeext
19. marec 2017
u222184
u222184
Next
19. marec 2017
Next nadaljuj
19. marec 2017
Neeeeeexxxxxxxttttttt
21. marec 2017
u213121
u213121
nadaljevanje v tem tednu hvala za vse nexte
22. marec 2017
SUPER ZDAJ JE RES ZANIMIVO
PA SAJ VEŠ CIM PREJ Next
22. marec 2017
u213121
u213121
Počasi je stopala po hodniku. Sestra ji je povedala, da leži v sobi 27. 24, 25, 26,... Končno! Počasi je odprla vrata. Na postelji je ležala njena prijateljica. Vstopila je, zaprla vrata in sedla na stol ob postelji. 'Alexi' jo je tiho poklicala. Ni se odzvala . V tem času je močno shujšala. Lasje so izgubili lesk. Oblečena v preveliko pižamo je izgledala majhno. 'Alexi' jo je še enkrat poklicala. Ni se odzvala. Vikki jo je še enkrat stisnila za roko, potem pa ji v naročje položila album. Tiho je vstala in zapustila sobo.
.
Ležala sem v postelji. Drugega nisem čutila. Ni mi bilo mar za nič drugega. Naenkrat se je v mojem naročju znašlo nekaj težkega. Počasi sem odprla in začela listati. Album je bil poln fotografij. Z glasnim tleskom sem ga zaprla. Poskusila sem vstati, a sem se nemočno sesedla na posteljo. Krasno! Naenkrat je naprava poleg postelje začela glasno piskati. V sobo je planilo kup zdravnikov. Poskusila sem jih razumeti, a ni šlo. Oči so se mi same od sebe zapirale.
.
Zbudila sem se. Vse me je bolelo. Ob postelji sem opazila kup postav. Počasi sem jih razlocila. Rose, Dave, Vikki, sestrici in Max. Rose se je sklonila k meni in zašepetala: 'ne odidi' pokimala sem in utonila v spanec.
.
SIX MONTHS LATER
'Prispeli smo!' je zaklical Dave. Počasi sem pokimala in se nasmehnila. Prebrodila sem vse psihične težave, še vedno pa sem se borila z anoreksijo. Dave je kombi zapeljal na pot. Po 5 minutah smo se pripeljali do prekrasne plaže. Povsod so bile majhne palme, ob robu pa je stalo počitniško naselje. Z bazenom! Odpela sem varnostni pas. Amy in Julia sta že tekali na okrog. Počasi sem stopila iz avta in se opotekla. Pravočasno sem se ujela. Prijela sem svoj kovček in ga počasi odvlekla do naše. Bila je krasna. Imela je veliko spalnico za Rose in Davea, majhno za sestri, majhno kopalnico in neke vrste dnevno sobo s kavčem-> zame. Iz kovčka sem vzela kopalke in se v kopalnici preoblekla. Bila sem že čisto izmucena, zato mi je Rose pomagala priti do bazena. Veliko raje bi plavala v morju, a so zdravniki odsvetovali. Namazala sem se s kremo in sedla v nižji del bazena. Občutek je bil božanski! Ko bi le trajalo za vedno.
27. marec 2017
Next ful cool
27. marec 2017
u222184
u222184
Next
27. marec 2017
Next
29. marec 2017
Next Next Next nimam besed
29. marec 2017
ful dobr