Heeejla!Sara is here biches najbrš vas večino pozna AFTER , ki je na Wattpadu! meni je zgodba tako zelo prirasla k srcu, da sem se odločila, da jo prevedem in upam, da vam bo všeč, saj je to prvič, da prevajam kakšno zgodbico, zato prosim ne bit tok stroge glede mojega prevajanja. še enkrat zgodba NI moja jaz jo samo PREVAJAM
trailer(nisem ga jaz naredila)

PRELOG
Tessa Young je osemnajst letna študentka s preprostim življenjem in popolnim fantom. Vedno ima vse načrtovano dokler ne spozna grobega fanta po imenu Harry z veliko tetovažami. In ji ta uniči načrte.

UPAM, DA VAM JE VŠEČ
06. oktober 2013
neext
06. oktober 2013
u73465
u73465
neeeeext!!!
06. oktober 2013
next
06. oktober 2013
OMFG OMFG NEKDO JE ŠEL TO PREVJAT OMG. jazssem ta fanfic prebrlaa v angleščini in mi je tak najboljši in omg ljubim te ker si ga šla prevajat ok kaj zaj vpijem tu hahah OMG LJUBIM TE KERPREVAJAŠ o.O
neeeeeext
06. oktober 2013
u140647
u140647
Neeext! Jst sicer še nism brala to v angleščini ne v katerem drugem jeziku, ampak se mi zdi, da bo ta zgodbica prava uspešnica.
06. oktober 2013
wma
neext
06. oktober 2013
Next
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!1
06. oktober 2013
Neext
06. oktober 2013
te zgodbe še sicer nisem brala vendar sem videla trailer in mi je bil full všeč zato naj bo hitr next pliss...
06. oktober 2013
pet dni sem rabla da sem celotno zgodbo prebrala v anglescini zato zahtevam da hitro prevedes!
nnnnneeeexxxttt
06. oktober 2013
neeeeext!
06. oktober 2013
*have fun*

CHAPTER 1

»Tessa!!« sem zaslišala mamin glas iz spodnjega nadstropja. Pritoževala sem ampak vseeno sem se skobacala iz moje drobne ampak domače postelje. Medtem, ko pospravljam posteljo si vzamem čas saj je danes zadnje jutro, ki bo veljalo za mojo posteljo. (okej mau čudn stauk sam nisem vedla drgač kako nej ga prevedem )
»Tessa!!« me je poklicala še enkrat.
»Pokonci sem!« sem zavpila nazaj.
Slišala sem odpiranje in zapiranje omar, najbrž mi pripravlja zajtrk. Pod prho sem se počutila sem se kot bi imela vozlje v trebuhu.
Zadnja leta sem porabila za živčno pričakujoč kolidž. Vikende sem preživela med knjigami, saj sem se učila medtem, ko so moji vrstniki zapravljali čas s pitjem in zabavami. Dan, ko sem prejela svoje sprejemno pismo sem bila navdušena. Mama je jokala, ampak moram priznati, da sem bila zelo ponosna nase. Kajti moje trdo delo se je končno izplačalo. Enkrat sem imela možnost, da bi zapustila Washington, ampak sem se odločila, da ostanem. Saj obožujem domačnost.
Vroča voda je sprostila moje napete mišice, koliko časa sem bila pravzaprav tukaj notri?
Hitro sem si umila lase in telo. Brisačo sem ovila okli mojega mokrega telesa. Spet sem zaslišala mamine klice, vendar sem jih tokrat preslišala. Vem, da je nervozna zaradi mojega odhoda na kolidž vendar imam vse načrtovano že več mesecev v naprej. Moj fant Noah bo kmalu tu in z mano in mamo se bo odpeljal na kolidž. Noah je en razred mlajši od mene, saj so ga straši dali v vrtec eno leto prepozno. Noah je ravno tako kot jaz briljanten in bo zato naslednje leto z mano obiskoval WSU. Želim si, da bi že letos z mano obiskoval, saj tam ne poznam nobenega. Upam le, da bom imela solidno sostanovalko, to je bilo vse za kar sem prosila.
»Theressa!«
»Prihajam . Samo prosim ne kliči več mojega imena.« sem zavpila, ko sem hodila po stopnicah. Noah je sedel pri mizi v modri polo majici. Njegovi svetli lasje so bili počesani in malo nagelirani.(pač gel je meu na laseh)
»Hej študenka!« me je pozdravil s svojim svetlim, popolnim nasmehom in me objel.
»Hej!« dala sem mu svetel nasmeh in iz svojih umazano svetlih las naredila figo.
»Ljubica, lahko počakamo nekaj minut, da si urediš lase.« je rekla mama po tiho.
Odšla sem do ogledala in ugotovila, da ima prav. Moji lasje morajo biti spodobni danes. In seveda ni se obtavljala, da me spomne.
»Tvojo torbo sem dal v avto.« reče Noah in pograbi mamine ključe. In s hitrim poljubom na lice je zginil iz prostora.
Metuljčki v mojem trebuhu so poplesavali. Imam časa najmanj dve uri da se jih znebim. Nimam pojma ali mi bo kolidž všeč in ali se bom s kom spoprijateljila?

what do yo think?
06. oktober 2013
Neeeeeeeeeext. :3
06. oktober 2013
Neeeeext
06. oktober 2013
wma
neext
06. oktober 2013
nnnneeeeexxxttt
06. oktober 2013
Neeeeeeeext!!
06. oktober 2013
neeext
06. oktober 2013
jaz sploh nevem kaj sem prebrala ker je bla tekma
06. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! popolno prevajaš!
06. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext super je
06. oktober 2013
všeč mi je *o*
NEXT <3
06. oktober 2013
next
06. oktober 2013
next
06. oktober 2013
neeeeeeext!
06. oktober 2013