u110366
u110366
αfтeя đαяκ•łeт'š geт иακeđ (øиe đıяe¢тıøи fαиfı¢тıøи)
Part 2

"Kaj je tisto?" Je uprašala in pokazala na zvezdni utrinek. "Ta zvezda je umrla zate. Nekaj si zaželi." Sem rekel in jo opazoval, kako je zaprla oči. Čez nekaj časa jih je spet odprla in še kar zrla v nebo. "So ti zvezde ušeč?" Sem uprašal. Pogleda ni odmaknila, je pa počasi prikimala. "Kako pa ti je ime?" Sem uprašal po dolgih minutah tišine. "Ime? Meni?" Je zmedeno uprašala. "Nimaš imena?" Sem začudeno vrnil uprašanje in ona je odkimala. Zamislil sem se. "Kaj pa Skyler? Sky pomeni nebo. In mislim, da bi ti lepo pristajalo." Sem rekel in se nasmehnil. Pogledala ne vame in nagnila glavo. "Sky." Je potiho rekla, potem pa veselo prikimala. "Pridi. Greva domov." Sem rekel in jo prijel za roko. Ko sem jo končno prepričal, da je sedla v avto, sva se odpeljala. Kmalu sva prišla do moje in Louisove hiše in ko sem jo odprlu vrata, ni hotela ven. Pritiskala je gumbke, radijo daja potiho in naglas, avto ji je uspelo celo prižgati in čudno, da ni sedla za volan in se odpeljala. Vse je gledala z zanimanjem, kar je naredilo njo še bolj zanimivo. Res je, da je nujno potrebovala frizerja, ampak bila je prečudovita. "Pridi že no!" Sem se zasmejal. Pogledala me je, potem pa se spet obrnila in dala radijo tako naglas, da sem se mogel prijeti za ušesa. Hitro sem se sklonil in iz avta potegnil ključe, da je radijo utihnil. Začudeno Skyler sem uzel v naročje in jo nesel v hišo. Spustil sem jo na tla in ona je začela tavati po hiši. Splezala je na mizo in si ogledovala lestenec iz kristalčkov. "Skyler? Veš, normalni ljudje ne plezamo po mizah." Sem jo poučil. Skočila je dol in me začudeno pogledala. "Ti si tudi človek?" Je izstrelila čudno uprašanje, spet nagnila glavo in zožila oči. Najbrž je bila hiba, a bila je luštna. "Ja kaj pa si mislila?" Sem v smehu odvrnil. "Ljudem se oči ne svetijo." Je resno rekla. Oči se mi svetijo? "In.... Ninajo tako velikih las in niso tako visoki..." Je še naštevala.

•Skyler•
"Pojdi pod tuš, potem pa bova šla spat" je rekel in me peljal po stopnicah navzgor. Prišla sva v sobo v kateri je bila tudi kopalnica. Blago sem zvlekla z sebe in se stuširala. Ko sem končala sem se obrisala in stopila ven. Harry je sedel na postelji in ko me je zaglelal je odpru usta in postal rdeč. "Sky mislim, da si... Nekaj pozabila." Je rekel. Pogledala sem dol. "kaj?" Sem uprašala in ga zmedeno pogledala. "Pozabi. Saj tudi jaz rad spim nag." Je rekel in se začel mučiti z odpenjanjem tistih okroglih stvarc. Ko mu je končno uspelo, je ustal in čakal, da se zganem. "Sky? A greš spat ali kaj?" Je uprašal, jaz pa sem ga ignorirala. "Kaj je to?" Sem uprašala in pokazala na stvarco med njegovimi nogami. "Penis?" Je bolj uprašal kot rekel in me obrnil stran od sebe, ter porinil čez vrata v drugo sobo. "Če kaj rabiš kar povej. Lahko noč." Je rekel, se mi nasmehnil in zapru vrata. Šla sem do postelje in se vrgla nanjo. Zaprla sem oči in v trenutku potonila v spanec.

•Harry•
"Aaaaaaaa!!!!!!" Me je zbudil Louisov krik. Skremžil sem se in spal naprej. "Harry, kaj dela gola punca v moji postalji? Kaj si počel, da je tako skuštrana?! Bljak nikoli več ne bom spal v tisti postelji." Je govoril in se sprehajal gor in dol po sobi. "Skyler je. In ne deri se." Sem rekel in sedel. "In nič nisva delala." Sem še dodal. Lou je zavzdihnil in pokimal. Oblekel sem se in šel zbudit še Sky. Posodil sem ji oblačila, da sva lahko šla med ljudi. Najprej sem jo peljal k frizerju, ki jo je postrigel tako, da je imela lase le še do sredine hrbta. Sicer se je upirala, se igrala z sušilcem za lase in frizerja špricala z balzamom, a mu je uspelo. Šla sva tudi v trgovino in kupila nekaj stvari, potem pa nazaj domov.

Kako se vam zdi?
28. april 2013
u129782
u129782
HAHAHAHAHA JAZ UMIRAAAAAAAAAAAAM POPOLNA IDEJA AHAHAHAH NEEEEXT !
28. april 2013
suppr
neext !!
28. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
Šuper je!!!
Neeeeeeeeeeext
29. april 2013
u126192
u126192
Hahahahah neeeeeeeext
29. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeext ;'D
the best pišeš *w*
29. april 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
men se je tako dopadlo, da ga je špricala z balzamom pa to ves next v glavnem svetoven.
29. april 2013
next
29. april 2013
u85301
u85301
nextttttttttttttttttttttttttt
29. april 2013
u27814
u27814
hahahaaa
Neext
29. april 2013
neeext
29. april 2013
u103529
u103529
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH "Kaj je tisto?" sem vprašala in pokazala na stvaro med njegovimi nogami. "penis"
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA O FAK.. NE MOREM HAHA!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTT! ČIM PRREEEEEEJ! BOLJE REČENO TAKOJ, ŠE DANES!
29. april 2013
HAHHAHAHAHA OFG HAHAH
Ursa the best e ;***
Neeext!:*
29. april 2013
u124290
u124290
HAHAHA omgg :Đ
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
u107408
u107408
hahahahahaha omg js sm crknla x'D
"Kaj je to?" Sem uprašala in pokazala na stvarco med njegovimi nogami. "Penis?"
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!
29. april 2013
u76594
u76594
nextttttttttttttt
29. april 2013
hahahahahahahahahaahhahaahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..... kuk je to zakon zgodbica!!! x''D
neeeeeeeext!!
29. april 2013
neeeeeeeeeext
+ nova bralka
29. april 2013
u120491
u120491
hhahahahahaah jst umiram!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. april 2013
u126497
u126497