u214586
u214586
Next
02. avgust 2016
u214691
u214691
Next
02. avgust 2016

Hey vsem
Tu je novi Next
Upam, da vam bo všeč.
Love you all❤

Začelo se je temnit in zvezde so se pokazale na nebu. Stali smo v vrsti za vodni vlakec. Ljudje so od tam prihajali nasmejani in čisto mokri. Ko smo prišli na vrsto smo se vsedli v vagonček in se pripeli. Začeli smo se premikat in dobivali smo hitrost. Voda je špricala vsepovsod in hitro smo se spuščali po hribih in ovinkih. Sedela sem čisto spredaj in se smejala vsakič ko nas je zalila voda. Ko smo prišli ven me je Leon začudeno pogledal in rekel:"saj si čisto suha!" Pogledala sem moja oblačila in imel je prav. Bila sem popolnoma suha vsi okoli mene pa so bili mokri in iz njihovih oblačil je tekla voda. Opazila sem, da sta si Sarah in Mike izmenjala zaskrbljene poglede. Že sem hotela vprašati kaj je, ko se je Hanna zadrla:"kužaaaaa" in nekaj je glasno zarenčalo. Počasi sem se obrnila in zagledala največjega psa, ki obstaja. Bil je kot gromozanski tovornjak a zgledalo je kot, da ga ljudje ne opazijo in Hanna je očarano strmela vanj. "kako lep mali kuža" je rekla Sarah in se nasmehnila Hanni. Strmela sem vanjo. Kaj?!?! Tu je gromoznski pes, ki bi z lahkoto pojedel enega slona in ona reče:"kako lep mali kuža?" Še naprej sem zmedeno gledala vanjo, ampak ona je že prijela Hanno za roko in odpravili smo se proti stojnici z sladkorno peno. Že sem hotela za njimi, ko je pes zatulil in šavsnil proti meni. Preplašeno sem kriknila. Vse je bilo kot, da bi se čas ustavil. Ljudje so obstali sredi koraka. Deček blizu je skoraj ugrizil v sladkorno peno in je zdaj stal tam z odprtimi usti, zamrznjen v času. Premikala sem se samo jaz in na mojo veliko žalost...gromozanski pes. Pogoltnila sem slino in ga pogledala v oči. Očitno je bila to napaka saj je pobesnel in začel renčati. Zakričala sem in pobegnila. Pognal se je za mano in me v nekem trenutku preskočil in se znašel pred mano. Njegov pristanek me je vrgel od tal in pristala sem nekaj metrov nazaj na hrbtu. Vsaka mišica me je bolela ampak psu je bilo za to očitno vseeno. Svojo gromozansko taco je dvignil in stegnil kremplje, da bi jih zapičil vame. Zadnji trenutek sem se zavalila na bok in kremplji so se zapičili samo nekaj centimetrov od moje roke. Hitro sem vstala in se z hrbtom nazaj pomikala proti stojnici z hot dogi. Skrila sem se za njo in slišala psa, ki je vohljal okoli stojnic in me iskal. Na stojnici se je nekaj svetilo. Nož. Pograbila sem ga in opazila, da je narejen iz brona on ima v ročaj vklesano nekaj v drugem jeziku. Nisem imela časa razvozlavati tega ker me je odbilo v steno. Pes me je našel in vrgel stojnico v zrak. Zdaj je bil pred mano. Povspešeno sem dihala in razmišljala kaj naj. Naenkrat mi je prišlo na misel nekaj norega. Če nebi bil pred mano pes v velikosti tovornjaka in dvigoval svoje tace, da me potepta si tega verjetno nebi upala. Pograbila sem igračo iz bližnje stojnice in jo začela stresat, da je oddajala smešen cingljajoč zvok. "hey, kužaaa. Poglej kaj imaaam" sem se drla in molila k bogu, da bo to delovalo. Pritegnila sem njegovo pozornost in spustil je taco. Pogledal je igračo z velikim zanimanjem in jo povohal. Takrat sem jo vrgla v drugo stran in med tem, ko jo je poskušal ujet sem stekla v nasprotno smer in preden se je zavedal sem mu bodalo zapičila v vrat. Vprašujoče je pogledal in se z glasnim pokom spremenil v dim. Sekundo kasneje sem se znašla na istem mestu kot se je prej prikazal pes in zraven mene je stala moja družina. Sarah me je zaskrbljeno pogledala in rekla:" Anna, ljubica je vse vredu?". Zmedeno sem pokimala. Kaj se je zgodilo? Niso ničesar videli?
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
u209910
u209910
Next ^^
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
Next
09. avgust 2016
Next
20. avgust 2016
u214586
u214586
To je dobra zgodbica, zakaj ni nexta?
Upam, da bo kmalu.
Next
24. avgust 2016
Next !
Pišem zgodbo https://www.igre123.com/forum/tema/peti-element/187722/ sori k oglašujem
24. avgust 2016
Ni problema samo naslednic rajsi prvo vprasaj prosim
26. avgust 2016
Next!! Nujno!!! Hčerka Atene in Pozejdona??!???? Potem bi morala biti resnično močna polkrvna!!! OMG nujno Next!!
27. avgust 2016

Heyla vsem.
Tu je nov nextt.
Res mi je zal da ga nisem dala prej ampak sem mela polno vsega med pocitnicami.
Danes dam nextt za zadni dan pocitnic
Malo je kratek ampak zato dobite v kratkem se enega dalsega. Mogoce se danes.
Upam da vam bo všeč
Love you all❤

4. The best feling in the world

Hanna me je potegnila proti vrtiljaku. Odločila sem se, da bom pozabila na vse in se odpravila za ostalimi. Končno smo šli na vrtiljak.
Postavili smo se v vrsto in plačali karte. Ves čas, ko smo stali v vrsti sem nestrpno cepetala z nogami in se ozirala okoli mene. Nikoli nisem mogla biti pri miru. Na šolskem pregledu so mi povedali, da imam ADHD. To je nekakšna motnja v obnašanju in zato nemorem biti nikoli pri miru. Ozirala sem se okoli po znakih, ki sem jih kjub disleksiji nekako prebrala. Vedno so me imeli za pametno deklico in kljub ADHD-ju sem vedno bila pridna in sem vedno vedela odgovore na vsa vprašanja. V vseh stvareh sem se znašla in sem vedno vodila skupine ker sem vedno izbrala najboljšo taktiko na tekmovanjih.
Končno smo prišli na vrsto in z gručo ljudi smo se potegovali za najboljše sedeže. Na koncu sem sedela na modrem sedežu čisto ob robu. Na moji levi je bil na dvojnem sedežu Mike z Leonom in za mano sta bile na dvojnem sedežu Hanna in Sarah. Vrtiljak se je začel premikat in se vrteti vse hitreje. Dvigovali smo se višje in višje. Veter mi je vihral okoli glave in počutila sem se tako...svobodno. kot, da sem spadam. Kot, da bi bila ptica, ki lahko poleti kamor želi. Zvezde so svetile na žametno črnem nebu in bilo je tako lepo, da sem skoraj pozabila dihat.
Moje oči so žarele kot kresničke in veter se mi je zapletal v lase.
Vožnja je minila prehitro in ko sem bila spet na tleh in sem prinela Hanno in Leona za roko sem počutila srečno, in domače in....dobro.
31. avgust 2016
OMG kak zakon!!! NUJNO neeext!!!
31. avgust 2016
**BeatricePrior da bi bila Anna hčerka Pozejdona in Atene praktično ni šans. Kot prvo tadva bogova se ne marata zaradi razlogov ki jih zdajle nebi naštevala ker sm prelena.kot drugo pa potem nebi bila polkrvna ampak boginja. Ker dva bogova ne morta ime skupi polkrvnih otrok.polkrvni otroci imajo enega umrljivega starša in enega nesmrtnega.pa brez zamere prov? si pa dobr mislila.Next
31. avgust 2016

Heyy
Torej kot sem obljubila vam dam še en nextt.
Posvečen je Half-Blood in **BeatricePrior.
Upam da vam bo všeč.
Love you all❤

5. Truth?

Kasneje ta večer, ko smo se vozili domov sem v svojem žepu začutila nekaj trdega. Segla sem v žep in izvlekla broško. Bila je okrogla in na njeni sredini je bila sova, na njenem trebuhu pa je bil trizob. Zlato se je svetila in sumila sem, da je tudi res iz zlata. Spraševala sem se od kod je prišla in kaj se sploh dogaja. Stisnila se na trizob in naenkrat se je broška spremenila v bodalo. Bilo je isto bodalo s katerim sem ubila gromozanskega psa. Bilo je čudovito. V ročaju je imelo male modre in sive diamante in vgravirane so bile besede v...stari grščini? Nevem kako ampak znala sem prebrat. Pisalo je: plimin valj
Takrat smo prišli, do našega bloka in izstopili smo iz avta. Leona in Hanno je Sarah spravila spat jaz pa sem sedela na kavču in gledala televizijo. Mike se je vsedel poleg mene in ko sta otroka zaspala še Sarah. "no Annie, zdaj je čas, da ti dama najino darilo" se je nasmehnila Sarah. Iza hrbta je potehnila veliko škatlo. "vedno si hotela vedeti kaj več o sebi in obljubila sma ti, da vse kar vema izveš na svoj enajsti rojstni dan" je rekel Mike. "in tukaj je vse, v tej škatli" je še dodala Sarah in mi podala škatlo. Občutila sem vznemirjenje. Bom končno dobila odgovore? Bom končno izvedela kdo so moji starši?
Že sem hotela odpreti pokrov škatle, ko je skozi okno priletela jantarna sova. V kjljunu je imela pismo in mi ga vrgla v naročje. Na kuverti je bil grb v katerem so bili lev, jazbec, kača in sokol. Na kuverti je s tanko, zeleno pisavo pisalo:
Anna Zoë Bianca King
Soba pred kuhinjo
London
Začela sem odpirati ovojnico, ko je nekdo potrkal na vrata. Stekla sem odpret in na pragu je stal star gospod iz spodnjega nadstropja, ki je bil na vozičku. Hitro je prišel noter brez, da bi kaj rekel in za sabo zaprl vrata. "Anna? Kdo je?" Sem zališala Sarahin glas iz dnevne sobe. "samo jaz sem" je odgovoril starec. Stopil je v dnevno sobo jaz pa še vedno šokirana za njim. Zato namreč ker tam kjer bi mogle biti noge ali pa vsaj voziček je imel konjski trup. Sarah in Mike sploh nista bila presenečena bolj prestrašena. " je že čas?" Je tiho vprašal Mike in starec je pokimal. Sarah me je z hripavim glasom poklicala. "pridi sem Annie ljubica. To je gospod, ki ti bo razložil vse." Sedla sem na kavč in pričakujoče pogledala človeka-konja. Toplo se mi je nasmehnil. "Anna. Že dolgo te opazujem in vedno si bila nekaj posebnega. Kot si zelo verjetno opazila sem..." "kentaver" je Anna dokončala stavek. "da kentaver sem" se je nasmehnil. "kot vidim poznaš grško mitologijo. Če mi boš dovolila ti bom razložil celo zgodbo ampak te moram prositi, da me ne prekinjaš." Anna je samo pokimala. Kentaver se je odobravajoče nasmehnil. "dobro. Torej začel bom na čistem začetku."
31. avgust 2016
Next.awww hvala za posvečen Next
31. avgust 2016
OMG tnx za posvetitev. Ne skrbi HalfBlood ne zamerim saj napisala sem prej kot pomislila.... Mislila sem , da bi bila Anna hčerka dveh polkrvnih (ampak ker je dobila pismo je po mojem mešanica čarovnika in polboga)... Saj vem da se Pozejdon in Atena ne marata ker ga je atena zalotla z Meduzo v njenem templju in vse to... Ampak sodelujeta tudi ne? Kočija na primer... Sploh pa to ne vpliva na polkrvne... Tam so lahko kdorkoli z komerkoli... Samo ne od istega boga... Res odlična zgodbica ~ForeverDancer~! Sory če te to moti samo mogla sem samo pojasnit...
Sory... Komaj čakam na Next
01. september 2016

Hey
Spet novi nextt
Upam, da vam bo všeč
Love you all❤

6. Story of my life

Kentaver je zavdihnil in zaskrbljeno pogledal Anno.
Poznaš vse tiste mite o Grških bogovih in pošastih in polbogovih?
Ahil, Perseus...to so vse polbogovi. Polbogovi so otroci človeka in boga. So umrljivi a imajo posebne moči. Resnični so. Prav tako resnične so pošasti. Danes v parku si naletela na eno od njih. Tisto je bil peklenski pes iz podzemlja. Bila si zelo pogumna in če se ne motim si takrat dobila darilo. Mi ga pokažeš prosim? "
Anna mu je podala broško in gospod si jo je z zanimanjem pogledal. Anna se je obotavljala potem pa je le vprašala: "oprostite gospod, ampak...kdo sploh ste?"
"oh saj res" se je zahahljal kentaver. "moje ime je Hiron in sem vodja dejavnosti v taboru polkrvnih."Anna je že hotela nekaj vprašati ampak jo je Hiron prehitel. "tabor polkrvnih je tabor v katerem so vsi polbogovi, ki smo jih našli. Je edino varno mesto za polbogove in v njem se urijo za preživetje v svetu. Tudi ti, Anna si polbog ampak izredno močen. Noben od tvojih staršev ni bil bog ampak sta bila oba polbogova.
Že dolgo nazaj, ko sta bila tvoja starša stara 12 let je tvoj oče ali kot so ga klicali prišel v tabor in tam spoznal tvojo mamo, ki je tam bila že od sedmega leta saj je pobegnila od doma ker je njen oče ni maral. Bila mu je odveč za to je pobegnila. Z veliko težavami je prišla v tabor in ko je srečala tvojega očeta sta se zapletla v veliko dogodivščin in na koncu, ko sta premagala Kronosa-gospodarja časa sta seveda tudi pristala skupaj. Tvoja mama očeta najprej ni marala zaradi sovraštva med njunima staršema. Ampak po petih letih dogodivščin skupaj sta se zaljubila in morem reči, da so takrat bili vsi zelo veseli zanju saj so vsi videli kaj se bo zgodilo samo onadva nista. Kasneje sta šla še čez eno vojno in po zmagi se je tvoj oče odločil, da bo zaprosil tvojo mamo. Seveda je rekla ja in poroka je bila res lepa. Potem pa po enem letu zakona smo izvedeli, da je noseča. Devet mesecev kasneje si se rodila ti. Imela si mamine svetle lase in najbolj nenavadne oči na svetu. mamino nevihtno sivo in očetovo morsko zeleno. Par, ki si je tako različen a hkrati tako popolen. Ko si bila stara komaj pol leta pa se je zgodilo nekaj groznega. Ravno sem bil pri njima na obisku, ko je v hišo pridrvela pošast. Bila nekaj takega kot še nisem videl nikoli. Vsa je bila v ognju in od nje so vele lovke in prav tako je imela deset groznih krempljev. Tvoja mama mi je v roke potisnila tebe in mi rekla naj te odnesem. Hitro sem odšel ven in te skril v grmovje potem pa sem šel nazaj, da bi pomagal. Ravno sem videl kako sta Annabeth in Percy izginila v soju zlate svetlobe, pošast pa se je zgrnila v prah. Nihče ne ve kaj se je zgodilo z tvojo mamo in očetom. Nevemo kje sta, nevemo če sta živa. Še vedno ju iščemo in upamo na najboljše. Tebe smo med tem časom dali, ki prijateljem tvoje mame in očeta, ki vejo za polbogove. Od takrat si tu. Anna Zoë Bianca Jackson. Hčerka Annabeth Chase Jackson in Perseusa Jacksona". Pogledala sem ga. Prvič je nekdo uporabil moj pravi priimek. "in še nekaj je" "kaj?" Sem vprašala in upala, da ni kaj še bolj groznega. "kot smo ugotovili si ti izjemno močen polbog. Edini takšen pravzaprav. Otroci polbogov vedno nasledijo samo eno moč njihovih staršev. Ti si drugačna. Imaš moči obeh staršev. Si izjemno inteligentna in prav tako lahko obvladaš vodo. Voda te ne zmoči če ti tega nočeš, prav tako ti, da veliko moč in lahko dihaš pod vodo. Saj boš sama ugotovila vse. Ampak poleg vsega tega si še nekaj drugega. Tvoja praprababica namreč je bila sama Helga Hufflepuff.
Soustanoviteljka Bradavičarke akademije za čarovnike in čarovnice in prav tako ena najmočnejših in najboljših čarovnic tistega časa. To pomeni, da si ti Anna Zoë Bianca Jackson čarovnica.
01. september 2016
OMG!!! Kak zakon!! Anna ma čist preveč moči. Pol je ona razcepljena med polbogovi in čarovniki?? Ampak je še vedno obržala polno moč? Po kateri smrtni strani njenih staršev so čarovniki??!! Next Next Next
02. september 2016
Neeeeeeext!!
Nova bralka
07. september 2016
Okej. Vem, da je to samo zgodba in nočem biti zlobna, ampak drugo vojno (z Geo) sta skupaj z ostalimi končala v svojem 17 letu starosti. Malo čudno bi bilo, če bi se takrat že poročila in bi Annabeth rodila pri 18. Plus, kdo poimenuje svojo hčerko po sebi. Ja, sinovi so imenovani po očetih, ampak tudi to je srednje ime. Najbolje bi bilo, če bi bila samo Zoë Bianca.

Zanima me pa tudi, katera mitološka pošast bi premagala Annabeth in Percya, polkrvna, ki sta premagala Kronosa in Geo? Malo nemogoče, kaj?
In po kateri strani je ona potomka rodbine Hufflepuff? Se ne bi to moralo poznati že na staršu, ki sta se mimogrede pisala Chase in Jackson in ne Hufflepuff?
Hkrati si otroku dala samo pozitivne lastnosti. Brez zamere, ampak nihče ni popoln. V knjigah sta lepo predstavljeni tako Percyeva kot Annabethina slaba stran. Mislim, dobi dobre moči (voda, pamet) obeh in čisto nobene slabe (napuh, nemunost, zvestost...).
Tudi Hiron ne bi kar tako stekel stran. Tip je izuril Heraklja! Ostal bi in branil svoje učence skupaj z Anno.
Še enkrat oprosti, ker sem te takole skritizirala, ampak zdi se mi pošteno, da povem tudi tisto, kar me moti. Fanfiction je bil dobra ideja in pazi, da to nadaljuješ - drugače lahko razjeziš oboževalce dveh danes (potrjeno) najbolj branih knjig. In teh ni malo.
07. september 2016
Oprosti ampak jaz se ne strinjam z tabo.
1. Nihce ni reko da sta se porocila pri 18. Letih. Pisalo je samo, da se je Percy nekaj casa po zmagi odlocil da jo zaprosi. In da sta se seveda tudi porocila. Ni pisalo KDAJ. Lahko je blo vec let po vojni.
2. Annabeth jo ni poimenovala po sebi ampak ji je ime ANNA! Ne ANNABETH ampak ANNA. To je razlika. Meni se zdi kjut ker ji je ime kot je Percy vcasih klical Annabeth ceprav tega ni marala. Zdi se mi kot spomin na dobre stare case.
3. Posast ju ni premagala. Ne vidis da pise, da se je posast spremenila v zlat prah? To pomemi, da je unicena. Pisalo je tudi da sta Annabeth in Percy izginila. Ne umrla, nista bla premagana enostavno izginla sta. Nevem kaj se je zgodilo ampak verjetno bo pisateljica te zgodbice to se vpletla v zgodbo(upam vsaj).
4. To je pa res cisto ne logicno. Nevem sicer po kateri strani je potomka Helge Hufflepuff ampak po keri logiki bi se mogla pol pisat Hufflepuff? ali pa zakaj bi se Percy in Annabeth mogla pisat Hufflepuff? Pomisli malo kaj napises.
5. Tega ne vemo. Res da je v knjigah tak ampak zgodba se je sele zacela. Kak ves da nima Anna nobenih napak? Tega nihce ne ve. Mogoce bo pisalo, mogoce ne. Ne napadaj pisateljice zaradi necsar kar sploh ni 100% res!
6. Hiron je stekel ven in skril Anno v grmovje potem pa sel pomagat. Delal je v dobro Anni! Hotel jo je zasciti in je potem takoj tekel na pomoc. Beri! Se vidi da nisi prebrala pozorno in tak kot bi mogla!
7. Ne kritiziraj zgodbe brez da bi dejansko mela prav. Ne napdaj. Ce ti ni vsec preprosto ne beri in se ne zmeni za zgodbo.
07. september 2016
Nisem rekla, da mi ni všeč. To so tvoje besede. Rekla sem tudi, da ne mislim nič slabega. Tvoj problem je, če si kritiko predstavljaš kot napad.
Glede poroke: piše, da jo je zaprosil po zmagi zato prosim zaradi nenatančnosti ne obtožuj mene.
Ime? Kdo bi otroka poimenoval po vzdevku, ki ga ne mara? Ali pa mogoče sovraži. Tako jo je klical Luke in kljub temu, da so mu odpustili ona še vedno čuti posledice njegove izdaje.
Pisalo je, da sta izginila, ja. Veš, kako je smrt boga (bledenje) opisana v knjigi? Bog zbledi kot duh in na koncu izgine v zlatem blišču. Četudi sta ona samo pol boga se mi zdi razumno sklepati, da sta tudi onadva umrla.
Mogoče je nelogično zate. Meni se ne zdi logično, da bi nekdo skrival veličastno rodbino. Še posebej Annabeth, ki je znana po ponosu.
Spet si rekla, da jo napadam. Kot vidiš so na koncu stavkov ločila imenovana pike. To pomeni, da stavek povem v normalnem tonu. Ti si tista, ki očitno rada uporablja klicaje. Poleg tega ja, mogoče smo šele sredi, ampak ali to pomeni, da ne smem izraziti svojega mnenja? Do tega pa le imam svobodo.
In kako, lepo prosim veš, da nisem brala pozorno? Ker nisem omenila, da je je Hiron upošteval nasvet mlade mamice? Sam bi lahko vedel, da so zmožni premagati ali pa mogoče uporabil urok, ki ga mimogrede Annabeth in Percy spoznata ob srečanju z družino Kane (knjiga Demigods and Magicians, če slučanjo ne veš) in s tem zavarovala tako sebe kot Hirona. Poleg tega ne vem niti, kako se je pošast tam znašla, saj v drugi zbirki (Heroes of Olympus) Percy jasno izrazi željo, da bi skupaj živela v Campu Jupiter, ki ima tako kot Camp Half-Blood dobro urejeno zaščito.
Nikoli nisem rekla, da imam prav, je pa moje mnenje podprto z dejstvi. Mislim, da to nekaj šteje. Prav tako nisem rekla, da mi zgodba ni všeč (ali pa sem površno prebrala moj lasten komentar in tega nisem opazila). To je prvi crossover PJO in HP, ki sem ga našla v slovenščini in vse pohvale avtorici.
Mimogrede: zdi se, da je pisateljica kar dobro sposobna pisanja, zato bi bilo čudovito, če bi odgovor na moj komentar prepustila njej. Tema je njena ne tvoja.
Opravičujem se za onesnaževanje teme. Ti kar piši naprej.
Prejšnjič sem nekaj tudi pozabila stisniti in zato se iskreno opravičujem. Naj ti ovire na poti ne vzamejo poguma.
Next.
07. september 2016
Prosim ne se prepirat. Hvala Speedy133 za tvojo kritiko. Spostujem jo ceprav se nekje strinjam z ~just a dream~ ampak tp sploh ni pomembno. Hvala obema za mnenja in za spodbudo, da naj pisem naprej. To mi res dosti pomeni
07. september 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani