Napisal sem en fanfic o mojem najljubšem igralcu vseh časovvvv Adamu Sandlerju. Tule bom vsak dan objavljal en den zanimive in razburljive zgodbice o adamu sandlerju in meni (pride tudi Rob Schneider). Upam da vam bo všeč!
29. marec 2020
to, komaj čakam
Adam Sandler je moj najlubši igralec, moja najlubša filma pa sta Odrasli in Odrasli 2 ( Grown ups, Grown ups 2, v njuju igra Adam Sandler)
Všeč mi je da sem srečal še enega Adam Sandler fana ( oboževalca)
29. marec 2020
1. Bil je lep spomladanski dan, in s prijateljevo katrco smo se peljali na jezero Sandlersee. Tam smo se odloćili za skinny dipping (če ne veste kaj je to poguglajte loll) in takrat sem ga, zagledal. Stal je pri prodajalni s sladoledom in lizal sladoled: eno kepico kapučino in eno kepico modro nebo. Le kako je vedel da je moj najljubši okus modro nebo (???!!!)., Bila je ljubezen na prvi liz (ko sem prihitel in mu "ukradel" en liz iz njegovega korneta. Takrat so se najine, oči, srečale. Njegov pogled je bil mrtev in zdolgočasen, kot da bi gledal, v praznino satanovega srca...bil je prfekten. Nosil je majico Grown ups 2 zato sem ga ogovoril: o moj bog to je moj najljubši film EVEEER.....! Kdaj b0 tretji del?. Odgovoril je da ga ne bo, ker, je, bil scenarij preveč dober za kinomatografe in bi lahko prislo do izgredov. Potem pa mi je zašepetal na uho, da lahko greva k njeu pogledat prej še ne, videni trailer za ta film. Nato se je obliznil okoli ust, si povrtal po nosu in mi pokazal naj mu sledim. Dobil sem kurjo polt kajti to, je bil popoln moški na svetu! potem sva odšla v njegov brlog...
29. marec 2020
OMG kak najs. Nikoli nisem vedel da, je lahko, Adam sANDLER še bolj seksi lahko
29. marec 2020
2. v njegovi koči ali brlogu kot ji sam pravi mi je pokazal trailer. bil je predober res norija! med gledanjem sta se najini roki dotaknili...NEBESA! začel je kihati ker je bil alergicen na vse vrste oreščkov jaz pa sem imel polne žepe pistacij in brazilskih oreščkov (da ne omenjam mojih oreščkov v hlačah). Tako seksije bil ko si je brisal nos, kot kakšen upokojenec ki honorarno dela kot bademajster na bazenu (mi2 reference). Ko je posmrkal ves smrkelj iz nosa me je strastno poljubil. njegov poljub je imel okus po lavendru, vanish pralnem prasku in pokvarjenem jogurtu, skratka BOZANSKO! pozabil si je postricti nohte zato me je opraskal kot podivjani rosomah. njegove dolge dlake iz nosa so me zgeckale po zgornji ustnici, zacel sem se smejati hi hi hi. tudi on se je smejal potem pa mi je eno primazal okoli uses. nato me je z levo roko faliu in sem fasal gripo. tako sem moral predcasno domov in v bolnico. mislil sem da ga nebom vec videl dokler se ni oglasil moj hamster dance ringtone na telefonu...
29. marec 2020
točno vem kere oreščke misliš ( indijske se mi zdi) Tudi ti oreščki so mi všeč in jih rad jem
29. marec 2020
Next
31. marec 2020
TEXBRA ali hočeš nadaljevanje?
31. marec 2020
Jaaaa itakkk <3
31. marec 2020
prihaja
31. marec 2020
Spoštovani, poslovnim ljudem in posameznikom dajemo posojila za samo 2% obrestno mero. Posameznikom ponujamo naslednje finance

* Nepremičnine / hipoteke

* Posojila za izboljšanje doma

* Avtomobilska / medicinska / študentska posojila

* Konsolidirajte dolžniška posojila

* Poslovna posojila / osebna posojila.

Vsakim posameznikom / podjetjem po vsem svetu dajemo lokalna in mednarodna posojila in vaša obrestna mera se med odplačevanjem posojila ne bo spremenila! Naši osebni posojili lahko pomagajo pri sanje, zlasti ob sedanjem finančnem krču na svetu na splošno. Če želite pridobiti posojilo, ne potrebujete veliko dokumentov, se obrnite na nas. Če želite zaprositi, nas kontaktirajte preko spodnjega e-poštnega naslova.
05. april 2020
jep se
10. april 2020
Perfekcija! Najljubsi mi je del ko si je pozabu ostrict nohte Next
09. maj 2020

Predsednik Reuplike Slovenije, Borut Pahor, wants mor
N E X T
09. maj 2020
11. maj 2020
Hvala ljubček, predsenik Republike Slovenije podpira ta video
17. maj 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani