Next+nova bralka
03. maj 2014
next
+nova bralka
17. maj 2014
ᴄʜᴀᴘᴛᴇʀ sᴇᴠᴇɴ:ᴊᴇɴɴᴀ

Ko sva končno vse pospravili, je bilo že krepko čez trejo uro popoldan, zato sva se izmučeni odlekli do najine podtrešne sobice in se ulegli na posteljo, pa čeprav nisva dobili kosila. Bila sem setradana a si nisem več upala iti nazaj v kuhinjo, kajti prepričana sem bila, da nama bo potem teta spet dala kaj težkega za delat.
"Ugh, umrla bom," sem zastokala ter se prevalila na bok. Bella me je posnemala, le da se je ulegla na hrbet in dala glavo na stran, da bi me pogledala. V njenih očeh sem zagledala nekaj težkega in vem kaj je razmišljala; kako so nama lahko kaj tekega naredili?
"Boš v redu?" sem jo vprašala in odgovorila mi je, da je super, pa čeprav ni bilo lahko delo. Strinjala sem se z njo in nato sem malo zadremala.
Ko sem se zbudila, je bila ura osem zvečer in v želodcu mi je močno krulilo. Zaspala sem na boku, torej sem se obrnila, da bi videla, kje je Bella. Spala je in zgledala je kakor angel. Moja setra je bila popolna in priznam, zavidala sem ji, ker je bila res srčkana. Njen privihan nos je bil daljši od mojega in to ji je poudarilo oči, ki so se svetile kakor lučke, ko se je nečesa razveselila. Tako sem jo imela rada, da bi zanjo kar umrla... saj sem skoraj, če pomislim.
Ker pa nisem mogla prezreti kruljenja sem vseeno šla dol v kuhinjo, po stopnicah, mimo bratrančeve-torej od zgage-sobe. Vrata so bila na strežaj odprta in v sobi se je videlo, da jo nihče ne pospravlja, kakor da je lenuh; in to je potrdilo da sem imela prav. Robert je bil prava zgaga! Večjega kretena od njega pa še ne! sem zadovoljno pomislila in uživala ob prizoru ki sem ga videla v mislih, to da ga požrejo psi na ulici. Ni kaj, moja domišljija je kar zabavna.
Tete ni bilo, torej sem si lahko kaj 'sposodila'. Stekla sem v najino sobo, se zaklenila vanjo in pomolila ven plen, ki je bil dva sendviča s salamo.
Bella se je prebudila, kaji zavohala je nekaj dobrega in z veseljem sem ji dala jesti. Nato sva obe zaspali z mislijo na jutri, ponedeljek, najin prvi dan šole.

Vem da že veliko časa ni bilo nexta in zato se opravičujem v imenu obeh...
imate kakšne predloge ali teorije? Lepo bi bilo če bi se malo razpisali
next?
17. maj 2014
u140000
u140000
next kokr vedve hočeta
17. maj 2014
next
17. maj 2014
imate kakšne predloge ali teorije? Lepo bi bilo če bi se malo razpisali......Nimam predlogov teorij tut ne.supppeer je *o* se ti razpišem ko bodo nexti bol pogosti hahahaha sem morala celo zgodbo od začztka prebrat ker sem pozabla za kaj se gre!!
next?
Itaaak!!!!Še vprašaš
17. maj 2014
Next,super pišeta
18. maj 2014
neext
18. maj 2014
neeext
18. maj 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeext :3
30. maj 2014
u165577
u165577
Res se opravičujem ker ni bilo nexta še z moje strani.Ta next pa je posvečen
●вυввle ɢυм● ker se je tako lepo razpisala.Hope you like it<33

Nikoli še nisem tako hitro zasovražila ljudi.No ponavadi ljudi sploh nisem sovražila,a pri moji novi družini je bilo čisto dugače.Če jim bi sploh lahko rekla družina.Že takoj prvi dan ko sem že mislila da ne bo tako hudo se je pojavila tete tako pijana da je komaj stala pokonci ,z metlo in smetišnico v roki in naju nagnala da pospravima celo hišo.Rabili sma skoraj cel dan da sma pospravili vse ampak najhujša je bila Robertova soba.Mislim notri je kot da bi eksplodirala bomba,in ne šalim se.
Izmučena sem se ulegla na posteljo in zaprla oči.Zakaj so nama to storili.Ni bistvo da imaš otroke da jih imaš rad ter jih vzgajaš?Zakaj sma si midve zaslužili takšno življenje?
"Ugh umrla bom"je zastokala jenna.Obrnila sem se ter jo pogledala.Poznala me je in videla da nisem v redu.
"Si v redu?"me je vprašala ter se mi spodbudno nasmehnila.
"Seveda"sem odgovorila ter se ulegla nazaj in poskušala zaspati,da bi pregnala slabe misli.Kmalu sem potonila v spanec brez sanj.
Zbudila sem saj sem nekaj zavohala.Odprla sem oči in videla Janno,ki se je smejala z sendvičem v roki.Takoj sem bila budna in planila na sendvič.
"Kako si ga dobila?"sem vprašala saj nisem verjela da ji ga je dala teta kar je pomenilo da ga je uzela kar sama.
"Sama sem ga vzela"je rekla ter se nasmehnila.Nasmehnila sem se še sama ter pogledala skozi okno.Bilo je oblačno in rahlo je škropilo.Veliko ljudi je bilo zunaj kar me je čudilo saj meni še na kraj pameti nebi prišlo da bi šla ven na takšen deževen dan.Stresla sem se ter se usedla nazaj k Jenni na posteljo.Zlezla sem pod odejo ter zaprla oči.Objela me je ter se ulegla zraven.
30. maj 2014
neeeeeeeeeeeeext<3
30. maj 2014
neext
30. maj 2014
Hvalaaa za posvečen next....grem še enkrat zgodbo mal prebrat da se spomnm

NEEEEEEEEEEXTTTTT!!!!!!!!!
30. maj 2014
neeeeext
31. maj 2014
Next
31. maj 2014
u161938
u161938
Neext
31. maj 2014
u142585
u142585
Nextt!
05. junij 2014
u172733
u172733
Next next<3
Res dobr pises <3
06. junij 2014
u165577
u165577
hvala<333
06. junij 2014
u140000
u140000
Next
07. junij 2014
next
08. junij 2014
u142585
u142585
next?
10. junij 2014
u165577
u165577
Lina je na vrsti
10. junij 2014
kmalu napišem ali ne x'D
10. junij 2014
u165577
u165577
Kaj ali ne?
10. junij 2014
Heila, vem že dolgo časa ni bilo nexta... se opravičujem in ta je za * ∂αяк αηgєℓ*

*

ᴄʜᴀᴘᴛᴇʀ ɴɪɴᴇ:ᴊᴇɴɴᴀ

In tako je bil naposled dan, ko greva v šolo. Teta nama je pred časom dala dve oguljeni torbi in enih pet zvezkov, učbenikov še videli nisva. Tako sva se v zelo neumnem vremenu odpravili ven (deževalo je) in upali da nama bo vsaj všeč šola. Napaka.
"Ugh, to je šola?" sem se pritoževala, ko sem videla ene par sošolk ki so hodile v najin razred. V razredu je bilo deset fantov in to je bilo to. Bila sem malo razočarana nad izborom a sem se zadržala. Navsezadnje sem bila še pred enim tednom brezdomka, če bi lahko temu tako rekli...
"Lahko prisedem?" me je vprašala neka punca. Z Bello sva naredili prostor v klopi in usedla se je zraven mene.
"Ja seveda," sem se nasmehnila. "Jaz sem Jenna, to je moja sestra Bella."
"Živijo, jaz sem pa Cleo," me je veselo pozdravila in me objela. Nisem vedela ali se dela nirca iz mene ali ne,sem pa bila raje tiho in ji vrnila objem. Nato se je poleg Belle usedel en fant. O, potem jih je enajst, super. Videti je bil zadihan in še vedno je lovil sapo. Moja malo sramežljiva sestra ga je potiho vprašala (ter se opogumila);
"Kaj si zamudil?"
"Ja malo. Mama me ni zbudila." začutila sem rahel dregljaj ljubosumlja; imel je mamo, na katero se je lahko naslonil v težkih časih. Jaz tega nisem imela.
"Nisi edini," se je oglasila Cleo. "Nisem si napravila budilke pa sem morala iti na avtobus."
"Hah, na istem sva." Cel čas sem bila tiho in nato je vstopila profesorica (razredničarka)
"Dober dan, dijaki, dobrodošli v prvem letniku nanaši šoli. Sedaj bomo začeli s poukom in prosim vas, da date vsi mobitele na mojo mizo, nato jih pa boste na koncu pouka nazaj vzeli." Vsi so vstali razen naju z Bello, kajti obe sva bili brez mobitela.
"Hej tudi vidve morata to narediti!" se je oglasila neka najina sošolka. Zardela sem od glave do peta in tiho zamomljala: "Saj nimava mobitela..."
"Kje pa živita na marsu?" se je taista oglasila in se zlobno zasmejala. Odlično, prvi dan in vse gre kot po načrtu, ni kaj...

to je z moje strani.. a vam je všeč?
15. junij 2014
u142585
u142585
next
15. junij 2014
Jaaaaa!Next!
15. junij 2014
Ja,next
15. junij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani