u136975
u136975
Dolguješ nam dooooooooooooooooooooleg next ko boš pisala
25. avgust 2013
wem :3
26. avgust 2013
u40877
u40877
kdaaj bo next?:3
26. avgust 2013
u27814
u27814
Neeext
26. avgust 2013
z Irisovo deklino ( ) piševa zgodbico, in bi nama vlko pomenlo, če bi jo vsaj pogledale, ker sva zguble kar nekaj bralk.
http://www.igre123.com/forum/tema/zivi-svoje-sanje-ff-one-direction/43760/
sori za oglaševanje!
26. avgust 2013
kdaj bo next???
26. avgust 2013
a lahko dobimo že next haha js sm tok neučakana:$$
26. avgust 2013
wma
http://www.igre123.com/forum/tema/never-in-a-million-years-(one-direction-ff)/61131/
Novo zgodbo pišem in bi bla zelo vesela če bi kdo prebral.
Hvala če boš, sori k smetim
27. avgust 2013
nextam
27. avgust 2013
pa hmal
27. avgust 2013
Jaaj
27. avgust 2013
yaaaaaay
27. avgust 2013
u40877
u40877
kdai bo??
28. avgust 2013
Hello!
Vem, da ti grejo modri linki že na živce ampak a bi prosim pogledala še tega? Sej je samo nedolžen link ..
http://www.igre123.com/forum/tema/hate-the-way-i-love-you-ft.-one-direction/61154/
Sorry za oglaševanje :/
28. avgust 2013
next
28. avgust 2013
u136975
u136975
Dej hiter že 8 dni ni nexta
28. avgust 2013
Neeeeeeeeext!
28. avgust 2013
just smile <3 pet dni ga ni in to sam zarad prublemou duma
28. avgust 2013
u136975
u136975
Boš zdej nextala?
28. avgust 2013
čez pou ure bom začela ker s prjatlco neko rpg online igro igram
28. avgust 2013
Wiiii can't wait
28. avgust 2013
Jeeej<3
28. avgust 2013
torei že pišem (mam že tri vrstice lol)
28. avgust 2013
Jeeeej
Hahaha no lepo napreduješ
28. avgust 2013
yaay can't wait
28. avgust 2013
________________________________________________________________________________
Naslonila sem se nazaj medtem, ko je Alli odšla odpreti vrata. Verjetno je bil le nekdo, ki je želel kaj prodati ali pa je bil mogoče le kakšen poštar in je Alli rabila kaj podpisati. Še enkrat sem zazehala in premaknila kanal. Pred menoj se je začela serija Nadnaravno ( o moj bog res je popowna serijaa ) in naslov je bil Lucifer Rises. In ker sem bila s serijo zelo zasvojena, sem vedela da je to zadnji del četrte sezone. Ko se apokalipsa začne!!!
»Hej Cass!« sem zaslišala se Allison dreti iz veže. Zavila sem z očmi in nekaj pramenov las umaknila iz čela.
»Gledaaaam!!« sem se zadrla nazaj in zvišala jakost glasu.
Nisem dobila odgovora, ampak sem zaslišala glasne stopinje, ki so se mi hitro bližale. »Samo pojdi pogledati kdo je! In uredi zadeve z njim, čez tri dni greva.«
Počila se je poleg mene in mi namenila ša zadnji pogled, ki me je prisilil, da sem ustala in se odvlekla do vhodnih vrat. Mislim saj ve, da sem zasvojena s to serijo in potem eli, da je ne gledam? Čeprav sem že pogledala ta del, se mi ni zdelo pošteno! Puj!

Stal je v veži. Oblečen je bil v neke sprane strgane kavbojke, oblečeno pa je imel belo majco s potiskom in črno usnjeno jakno. »Kaj pa ti delaš tukaj?« sem vprašala s tresočim in nezaupljivim glasom. Še enkrat sem si ga ogledala. Bil je drugačen. Kot, da se bi v dnevu spremenil.
»Oprosti,« je rekel, glas se mu je zlomil. Skoraj sem mu stekla v objem in mu začela govoriti, da mu je oproščeno. Pomagal mi se je postaviti na noge, čeprav se tega takrat ni zavedal. Brez njega me mogoče tu ne bi bilo več. In zaslužil si je več kot samo oproščenje.
»Oprosti za kaj?«
Zmajal je z glavo in s kretnjo rok nadaljeval: »Za vse. Ker ti nisem stal ob strani. Vem, da ti ta služba pomeni ogromno.«
Spustila sem pogled na tla: »Obožujem delati intervjue in podobne stvari. Ampak verjemi, da ti ne moram zameriti za tvoja dejanja.« Ko me je nadrl sem bila jezna. Res jezna. Toda sedaj, ko je stal pred mano, se mi je zdelo,d a to ni več pomembno.
Naredila sem nekaj hitrih korakov in ga objela ter glavo stisnila ob njegove prsi. Spet sem skoraj jokala. Z roko je šel skozi moje lase in nato glavo naslonil na mojo.
»Prisežem, da te nikoli ne bom več razočaral.«
Pokimala sem: »Verjamem.«
Nekaj sekund sva samo stala tako, objeta, jaz pa sem zadrževala grenke solze. Rahlo sem smrkala. Tako zelo sem si oddahnila. Kot, da bi se mi kamen odvalil od srca. Lažje sem dihala. Sploh se nisem zavedala, da sem bila tako zelo pod stresom zaradi tega.
»Connor.« sem začela.
»Pšššš,« je rekel in me stisnil še bolj k sebi, kolikor je to bilo sploh še mogoče. »Vem kaj boš rekla. Da še vedno moraš iti. In razmišljal sem o tem. Prekleto, celo noč sem bil buden zaradi tega.«
Končno sem zmogla odmakniti glavo in se mu zazreti v oči. »Res?« sem vprašala kot majhna punčka.
»Res.« Nasmehnila sem se, on pa mi je nasmeh vrnil. »In odločil sem se, da bom odšel s tabo. Logan in drugi bodo že potrpeli brez mene.«
Preplavil me je al čustev, ki sem jih zlila s poljubom, ki sem ga dobila od njega. Stala sem na prstih in roki sta počivali za njegovim vratom.

Čarobni poljub je prekinil in me zmedeno ter žalostno pogledal: »Še nekaj je«
»Kaj?« sem prestrašeno vprašala, nisem vedela kaj pričakovati sedaj. Bila sva spet skupaj, ne? In potem me prestraši s tako izjavo, takim pogledom.
»Niall je v mestu. Vidil sem po poročilih.«
»Oh,« sem rekla in spet povesila pogled. »Še dobro, da potem kmalu odhajamo naprej.« Zakaj sem mu lagala, oz. ne povedala resnice? Nekaj mi je to preprečevalo in skoraj sem se zadavila od bolečine grlu.
________________________________________________________________________________
Nič posebnega vem, hehehehe. Ampak se moram dobro naspati za premiero jutri <3
28. avgust 2013
Neeext
28. avgust 2013
next
28. avgust 2013
wma
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
Neeeeeext! Fajn se mej
28. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani