u172703
u172703

Chapter 20

*Tom*

Še bolj sem se zavil v svoj plašč. Stal sem pod nekim nadstreškom in čakal da dež neha padati. Še vedno sem imel v žepu pištolo. Z enim nabojom, pa vendar. Pogledal sem kaj imam v drugem žepu. Zagledal sem nekaj bankovcev. Dovolj da bom preživel nekaj dni. Telefon mi je začel zvoniti. Razmišljal sem ali naj se javim. Ugotovil sem da je bolje da ga pustim zvoniti. Ozrl sem se naokrog in zagledal smetnjak. Telefon sem vrgel noter. Še enkrat sem se ozrl naokrog in opazil da je dež že skoraj nehal padati. Pogledal sem če je kje kakšen policaj. Ker nisem opazil nikogar sem nadaljeval s potjo. Nimam pojma kaj naj naredim ampak se bom že nekaj spomnil. Glavno je da preživim in ne grem v zapor. In da ubijem Kurta.

*Kurt*

Kmalu po tem ko sta policaja odšla iz sobe je notri vstopila Steph. "Hey, Kurt,"me je pozdravila. V odgovor sem ji zamrmral nekaj podobnega. "Si v redu?"me je vprašala. "Preživel bom," sem se zasmejal. Nasmehnila se mi je nazaj."Kaj se je pravzaprav zgodilo?" sem vprašal. "Verjetno vem ravno toliko kot ti, ali pa še manj. Tom je ustrelil proti vama, nato pa pobegnil skozi okno. Nato je pobegnil v smeri proti mostu."
"Si povedala policiji?"
"Ne, sama ga hočem ujeti. Ne bo se on delal norca iz mene."
"Če potrebuješ pomoč pri lovu na Toma, sem ti vedno na voljo."
"Hvala, Kurt. Ampak mislim da boš s tako roko lahko bolj malo naredil." Ko je to rekla sem pogledal svojo roko in zavzdihnil. Nikoli ga ne bomo ujeli.

*Tom*

Po nekaj urni hoji sem bil že precej utrujen zato sem se ustavil v neki gostilni. Naročil sem si pijačo in nekaj hrane. Ko sem že nekaj časa jedel je k meni pristopil malo starejši gospod."Tom Pee, kajne?"je vprašal."Odvisno, kdo ga rabi,"sem odgovoril. Zarežal se je in potiho rekel: "Steven Dallas. Gotovo si že slišal zame." Pogoltnil sem slino. Seveda sem že slišal zanj. Plačani morilec. "Ja, jaz sem Tom Pee." Nič kaj prijazno se mi je nasmehnil: "V redu, Pee. Imam ponudbo zate."
"Kakšno?"
"Jaz ti pomagam oditi iz države in te skriti, da te policija nikoli ne bo našla. V zameno pa moraš ti postati član moje organizacije."
"Bom premislil."
"V redu. Vedno me lahko najdeš tukaj."
Odšel je, jaz pa sem zavzdihnil. Nikoli si nisem mislil da me bo to pripeljalo takop daleč, v take težave. Seveda nočem postati plačani morilec, ampak je to edina možnost.
01. marec 2015
Ne kje pa tomnoce postai plačani morilic,kako pa je potem zmozen ubiti kurta

next
<3
01. marec 2015
Next
01. marec 2015
u182144
u182144
sam da gre iz države pol pa itak ni važn kaj bo z njim pa da pusti Kurta pa Steph na mir.
next <3
01. marec 2015
u184443
u184443
next
01. marec 2015
u180171
u180171
neeext nujno
03. marec 2015
omg next! ful dobr res! ;33 kr 2 nexta sem zamudila joj, kok je loh Tom takšn no??????!!! o to ni fer, Kurt si tega ne zasluž
03. marec 2015
u187485
u187485
next
03. marec 2015
u172703
u172703
Men ju ful žal da tok časa ni bilo nexta, mela sem prepoved tablice. Pa če se komu da brat .pink floyd. piše en ful dobr ff. https://m.igre123.com/forum/tema/yes-the-river-knows/79091/

Chapter 21

*Kurt*

Čez nekaj dni so me spustili iz bolnice. Ramo sem še zmeraj imel povito. Starši so mi dovolili da sem nekaj dni pri Steph. Sicer pa razen mene in nje ni nihče vedel za njeno misijo. Iz dnevne sobe v kateri sem spal zdaj ko sem bil pri Steph sem se odpravil do Stephanieine sobe. Na tleh je ležala torba, zraven nje pa pištola. "Res misliš narediti to, Steph?" sem jo vprašal. "Ja. Ubil je tri ljudi, ranil tebe in mene. Policija ne bo naredila nič. Ima preveč dela." mi je odgovorila ne da bi prenehala pripravljati stvari. Zavzdihnil sem. "Grem lahko s tabo Steph? Nočem da se ti kaj zgodi."
"Ne, Kurt. Poglej se kakšen si. Roke sploh ne moreš premikati."
"Prosim, Stephanie."
"Ne."
"Prosim."
"Ne, Kurt. Ne boš me prepričal."
"Samo zraven tebe želim biti. Nočem da se ti kaj zgodi."
"V redu, Kurt." Iz predala je potegnila še eno pištolo in mi jo podala. "Pripravi se Kurt. Jutri greva." Stekel sem v dnevno sobo in se vrnil nazaj s svojo torbo. "Sem že pripravljen," sem se nasmehnil.
------
A/N
Vem da je kratko in bedno, sm mam ful mau časa. Ful dost testov mamo ta teden :/ bom probala čim prej nextat
10. marec 2015
u184443
u184443
neext
10. marec 2015
Vredu je hah komaj čakam da steph mahne toma muahahahha
next
10. marec 2015
u182144
u182144
hahahhahhaha se strinjam z Rose
next <3
10. marec 2015
hah Rose zdj si me spravla v smeh in v dobro voljo ;3 hvala ti.
Omgg...ta slikca :$$ *_* pa všeč mi je, da si oglaševala zgodbo od Morrisona hah
+ nujno next! komi čakam, ka se bo zgodlo zaj.
10. marec 2015
u182144
u182144
omg sploh nism pogruntala! kok sm js čudna
hvala ti ful <333 dobiš oglaševanje v naslednjem nextu. promise.
10. marec 2015
Omg komi čakam da nextaš
10. marec 2015
u172703
u172703

Chapter 22

*Kurt*

Nekaj minut čez polnoč sva se s Steph splazila iz hiše. Vsak je nosil svojo torbo, Steph pa je imela v roki prižgano svetilko. Najin načrt je bil tak:" Pobegneva iz hiše. Greva do Virginije, Steph pravi da Tom vse počitnice preživi tam in da je to prvo mesto kamor bi se skril. Ko ga najdeva, Steph obračuna z njim in nato ga (mogoče) predava policiji. Nato prideva domov, vse skupaj pojasniva staršem, preživiva kreganje in to je to. "Steph, saj ga ne misiš ubiti, ne?" sem šepnil.
"Malo tišje, Kurt. In seveda ga mislim ubiti."
"Zakaj, Steph? Potem greš tudi ti v zapor."
"Saj je vseeno."
"Saj sploh ni naredil nič takega. Samo pretepel te je. In mene je ustrelil. In ubil tri ljudi. Nima smisla, Steph."
"Ja, ima smisel. Morilec je. In zdi se mi da bo postal 'bad guy'."
"On tako ali tako je 'bad guy'. Sploh nima smisla."
"Še hujši bo postal. In policija ne bo ukrepala. Moram to narediti, Kurt. Če si ne upaš, lahko ostaneš tu." Pred njo sem postavil roko, kar naj bi jo začasno ustavilo. Pogledal sem jo." Prosim, Steph." Z jezo v očeh me je pogledala."Ne oviraj me, Cobain." Jezno je stekla naprej, jaz pa sem obstal na mestu, brez najmanjšega pojma kaj se je zgodilo.
11. marec 2015
u184443
u184443
neext
11. marec 2015
u182144
u182144
omg ta slika
pa ne no! sovražm Toma sam Steph ga ne more ubit k bo drgač čist ista k on! pa še u zapor bo šla. in kaj bo pol Cobain brez nje???
"On tako ali tako je 'bad guy.'" ker dobr stavk
next! <3
11. marec 2015
Kera slika waaa, dojencek bo gate zgubo muahahahahahhaha
pač am, ne vem zakaj steph splohhoče umorit tom, jaz bi ga pozabla pa šla naprej hahahah
next

Spela, ma ka zaj ti fejkaš moje razpiske v katerih izpisujem stavke. Ka je zaj to? joke
11. marec 2015
Dojencek je gate zgubo hahaha
sam ne vem zakaj steph hoce umorit to a, jaz bi pozabla pa šla naprej.
next
špela, ka fejkas z razpiski zaj mene pa stavke izpisujes, ka je zaj to? joke
11. marec 2015
Ups, dva sn napisala :/ sorehy
11. marec 2015
u172703
u172703
No problem
11. marec 2015
Neext upam da bo steph ubila toma
11. marec 2015
u172703
u172703

(klikni, gif je)
-------------

Chapter 23

*Kurt*

"Oh, shit,"sem zaklel čez nekaj sekund ko se je mojemu počasnemu umu končno posvetilo. "Stephanie, počakaj!" sem se zadrl. Steph se ni hotela niti obrniti. Stekel sem za njo kar je povzročilo da je zvišala tempo. "Stoj!" sem se zadrl in se že v naslednjem trenutku spotaknil ob vejo na tleh. Sranje. Dvignil sem se in stekel za njo. Kmalu sem odnehal. V športu je bila zmeraj boljša od mene. Fak. Kolikor jo poznam bo naredila neka neumnega. Imel sem dve možnosti: 1. Grem v hišo in se pretvarjam da ne vem kaj se je zgodilo. 2. Povem staršem kam gre Steph. Odločil sem se za prvo možnost. Nekako sem se spravil v hišo in šel v posteljo, vendar nisem zaspal. Razmišljal sem o težavah na katere bi Steph lahko naletela.

*Tom*

Sedel sem za mizo in z žlico mešal po juhi, čeprav nisem bil lačen. Nisem imel niti najmanjšega pojma kam naj grem. Steph bo gotovo povedala policiji glede Virginijie. Raje bom šel v Baltimore. Rabim nekaj denarja za vlak. Iz Seattla do Baltimorea je precej dolgo.
12. marec 2015
Neeext
12. marec 2015
u182144
u182144
a pol ga je ubila? al ne? sam zakaj ni šel Kurt za njo?
next!
12. marec 2015
Next. Pa naj se tomu župa polije v fris jebote tip.
next
12. marec 2015
u182144
u182144
hahahahaha Rose you made my day
12. marec 2015
u184443
u184443
neext
12. marec 2015
u172703
u172703

Chapter 24

*Kurt*

Zbudili so me zvoki policijskih siren. Pretegnil sem se in stopil do okna. Zazrl sem ven in zagledal dva policista ki sta izstopala iz avta. Zdi se mi da sta tista dva ki sta me spraševala v bolnišnici. Kako jima je že ime.... Zdi se mi da sta Timothy in John, ampak nisem čisto prepričan. Zakaj pa sta sploh prišla sem? Hotel sem steči dol po stopnicah in prisluškovati pogovoru, vendar sem bil še zmeraj v pižami in sem se moral najprej preoblečt. Hitro sem nase navlekel druga oblačila in stekel dol. "Torej pravite, da je izginila vaše hči Stephanie Way?" Lahko bi si mislil. Njena starša morata v vsakem trenutku vedeti kje je. 15 let ima, prekleto. Ko sem se prikazal v sobi sta seveda začela spraševati tudi mene če vem kje je Steph. Preprosto sem odgovoril da ne vem in vprašal kaj se je zgodilo. John ali kaj je že bil me ji rekel, da sta njena starša prijavila Stephanieino izginotje. "Torej res ne veš nič?" me je zopet vprašal John. "Prosim te, Kurt. Gotovo nekaj veš." je v joku rekla Stephina mama in si z roko prekrila obraz. "Nič ne vem. Gotovo se bo kmalu pojavila," sem odgovoril. Nato sem se spomnil še nečesa. "Je kaj novega o Tomu Peeju?" sem vprašal. "Ne še. Zakaj?" mi je brezbrižno odgovoril Timothy. Videlo se je da mu je vseeno tako za Toma, kot tudi za Steph. Roke sem zatlačil v žepe in mu na tak brezbrižen način kot je on odgovoril meni, tudi jaz odgovoril njemu. "Samo vprašal sem."

*Tom*

Stal sem na postaji. Natančneje pod veliko uro, ki je kazala da je do mojega vlaka še pet minut. Prestopil sem se na mestu in roke zatlačil v žepe. Dež je padal že približno deset minut. Na srečo sem tukaj že nekaj časa in dobil mesto pod streho. Okrog mene je še veliko drugih ljudi. Vlak za Baltimore je edini vlak danes zato grejo tja verjetno tudi drugi. Gotovo so videli mojo sliko v časopisu. Če mi uspe priti do Baltimorea brez da me policija opazi sem srečnež. Pod prsti sem zatipal pištolo. V glavi so se mi spet odvrteli vsi tisti trenutki. Sprašujem se, če je debeli policaj preživel. In če je Kurt preživel. Upam da ni.
13. marec 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani