Super next
08. januar 2015
u173906
u173906
ti pisaltca da mi napišeš next zdle
KAPIRAŠ ZDLE, KER SM NORA NA TO ZGODBO
IN TO JE WAW
pa razumemo da dolg ni blo nexta
sploh ni problem
NEXT
08. januar 2015
Hejla
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Se opravičujem ker, ni bilo nexta sam dolgo me ni blo gor in sem čist pozabla.Sorry.
Upam da boste užival v mojem nextu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Capter 3/ Dej mi mir -.- / He

Ko me je zagledal je nekej rekel in se napotil proti meni.Ko sem zagledala da prihaja sem se obrnila in pospešila korak.Bila sem blizu pekarne a me je ena roka zaustavla.Bil je Ross.Zavila sem z očmi in mu še enkrat zabrusla "Daj mi mir že enkrat.Ali ti ta beseda ne zaide v glavo!" skorej sem se že drla.Pogledal me je z resnimi očmi in se potihem režal.V mislih sem si mislila ~oh bog kaj je, reci že~ tako je bil nekej časa me gledal in krožil okoli mene.Z očmi sem ocenila vsako njegovo potezo a se mi je kmalu skorej zvrtelo.Zavzdihnila sem in se pripravila da spregovorim."Halo človek a lahko že poveš kaj, rabiš ne pa da tu okoli mene se smukaš kot mačka okoli vrele kaše!" takrat sem se že pošteno zadrla.Nehal je krožiti in se režati ko so vsi pogledali proti nama.Potihoma sem rekla "No zdaj pa boš dal mir." Oddahnila sem si in se napotila naprej, ko sem se spomnila na Anno.Obrnila sem se na peti in odhitela proti šoli.Rossa ni bilo več.Le kam tako hitro izgine.Bila sem čisto zmedena.Ko sem prišla do šole me je Anna pogledala z ubijalskim pogledom.Celo pot sem se ji opravičevala in končno mi je odpustila."Huh" sem si odhnila.Nekaj časa sva se gledale in hodile po pločniku ko me Anna vpraša "Kje je pa Ross?." skomignila sem z rameni pri sebi pa sem si mislila ~huh, dobro da ga ni".Anna je bila dve hiši pred mano doma in je zavila svojo pot jaz pa sem se napotila v svojo.Poslovili sva se. Ko sem hodila po robniku ceste (pločnika ni) sem imela občutek da me nekdo opazuje.Ustavla sem se in pogledala za sabo.Zališala sem semeh oz. več glasov hihitanja.Skomignila sem z rameni in vzela telefon ki mi je vibriral v žepu.Bila je mama.Oglasla sem se in mi je rekla da gre nekam v mesto.Mene ni nič kaj brigalo, saj gre skorej vsaki dan in nič se mi nemore zgodit.Smet sem zaslišala hojo in hihitanje.Mislila sem da so samo bedni ostroci.<Stopila sem korak naprej ko se je od neznane osebe dveh ali več oseb korak pomagnil nazaj.Na obrazu se mi je prikazal nasmešek.Še vedno so me zasledovali sem nisem imela več opravka z njimi.Kmalu sem prišla do svoje hiše uzela ključe in odklenila.Iz kuhinje mi je nekaj lepo zadišalo.Torbo sem pustila na hodniku in se napotila proti kuhinji.Pogledla sem kaj je v loncu(posodi).Bila je goveja juha v pečici pa piščanec.Iz omare sem uela krožnik in ga nastavla da bi si nametala, ko zaslišim da je negdno ustopil v hišo,..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Upam da je dovolj dolg.Že v naprej se opravičujem za use možne napake in upam da ste uživali v mojem "bednem" nektu
-Kdo je prišel v hišo?
-Kdo jo je zasledoval?
-Zakaj se Ross vedno vali okoli Avri ?
-Opiši malo zgodbo oz. dele ki sva jih napisale (moji so ful bedni )
-Kak se vam zdi nasplošno?
-Next?
09. januar 2015
ross
ross
ker je zaljubljen v njo
kaj ti govoris da so tvoji deli bedni. od obeh so fenomenalni.
kako se mi zdi na splosno? fenomenalno,neverjetno,legendarno,svetovno... res perfektna zgodba in se perfektno piseta
next!
09. januar 2015
Next
09. januar 2015
u113053
u113053
ROSSS itaq :'D
RoSSSSSSSSSSSS spet itaq hahahhaha
ker mu je ušečč dddddd :'D
ful dobr pišeta sam probita bol jedrnato pisat pa slovnično pač bolj daljše nexte da bo več za prebrat pa take pa več podrobnosti not ;D
super je
JAAAAAAAAAAAAAAAa NEXTTTTTTTTTT <3
09. januar 2015
ross
ross
ker mu je všeč
fenomenalnoo!!
odličnoooo!
jaa
10. januar 2015
u173906
u173906
-Kdo je prišel v hišo? ross
-Kdo jo je zasledoval? ross pa njegovi frendi
-Zakaj se Ross vedno vali okoli Avri ? ker mu je všeč
-Kak se vam zdi nasplošno? čist fajn
-Next? ćim prej
10. januar 2015
ojoj tega pa že dolgo ni bilo na pregledu..nadaljeujeva ??..
07. junij 2015
ja
02. april 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani