u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeeeeeext *__*
kok cute sam vrjetn tole,ne bo zadost za niju...in bota rabla še nek časa pa vzpodbud...da bota začela hodit
20. marec 2018
Next
20. marec 2018
Next
20. marec 2018
Next
20. marec 2018
28.

-Acacia Wenley-
Nisem mogla verjeti, da sva z Niallom bila na zmenku, ki sta ga nama organizirala Austin in Vanessa. In bilo je super in lepo. Med vožnjo sva bila z Niallom ves čas tiho. Nihče od naju ni vedel kaj bi rekel. Verjetno je tudi bil on šokiran tako kot jaz. Ampak bila sem vesela, da se je to zgodilo. Najraje bi kričala od sreče.
»Acacia boš celo noč sedela v avtu?« me je nenadoma vprašal Niall. Bila sem tako zamišljena, da sploh nisem opazila, da sva že doma.
»Oprosti, razmišljala sem… o družini.« sem se zlagala in na srečo mi je verjel.
»Pogrešaš jih kajne?« je vprašal, ko sva izstopila in je zaklenil avto.
»Ja res jih.« sem rekla.
»Šolsko leto bo hitro minilo in takrat bova lahko šla skupaj k najinim družinam.« je rekel in nasmehnila sem se ter pokimala.
»Pogrešam Irsko.« sem rekla.
»Jaz tudi. Čakaj malo… pa si res prava Irka? Znaš plesat irski ples?« je začel spraševati.
Zasmejala sem se.
»Seveda znam.« sem rekla.
»Boš dokazala?« je vprašal in iz žepa potegnil telefon.
»Zdaj? Tukaj?« sem se začudila. »Zbudila bova koga.« sem rekla.
»Ne bova ne skrbi. Rad bi videl če si prava Irka.« je rekel in oba sva se zasmejala. Niall je začel predvajati irsko pesem, ki sem jo zelo dobro poznala. Začel je plesati irski ples in jaz sem ga opazovala, bil je neverjeten. Potem pa se je ustavil in se na široko nasmehnil.
»Znaš bolje od tega?« je vprašal. Zasmejala sem se. Še sama sem zaplesala irski ples. Niall me je opazoval in njegove oči so bile na široko odprte. Uživala sem z njim, zelo.
»No gospod ocenjevalec, kaj pravite?« sem se pošalila.
Niall se mi je približal in me objel okoli pasu. Nenadoma se je začela predvajati počasna pesem. Niall se je zasmejal.
»Kar naprej po seznamu se mi predvaja.« je rekel in skomignil z rameni.
Zaslišala sem Niallov glas, ki je začel peti na posnetku. Zasmejal se je. Še vedno me je z eno roko objemal okoli pasu. Z drugo pa mi je umaknil pramen las z obraza.
»Je to One Direction?« sem vprašala.
»Ja. You and I z albuma Midnight Memories.« je rekel in se mi nasmehnil.
»Nehajta že plesat in pridita noter!« je zavpila Vanessa. Oba sva pogledala gor proti oknu. Vanessa in Austin sta naju očitno ves čas opazovala. Z Niallom sva se spogledala, potem pa sva se odpravila v stanovanje. Vanessa me je takoj zvlekla v kuhinjo in me napadla s vprašanji.
»Kako je bilo?« je vprašala.
»V redu.« sem odvrnila.
»Samo v redu? Sta se vsaj malo nategnila? Vsaj čez spodnje hlače?« je vprašala. Jaz pa sem jo čudno pogledala.
»Ne!« sem rekla. »Je bilo pa res lepo in sem vama hvaležna.« sem rekla in jo objela.
»Pa sta se vsaj zaliznila?« je vprašala spet.
»Ne Vanessa. Za roke sva se pa prijela.« sem rekla in obe sva se zasmejali.
»No, to je dober znak.« je rekla in se zmagoslavno nasmehnila.
»Vse ob svojem času.« sem rekla in se nasmehnila.
»Kako lahko tako dolgo čakaš brez da bi karkoli imela z njim?« je vprašala.
»Saj veš kaj je bilo s Thomasom. Raje sem bolj počasna.« sem zamišljeno rekla.
»Prav, bom nehala spraševati.« je rekla in se zasmejala. »Nesiva fantoma čaj.« je predlagala. Strinjala sem se. Šli sva do vrat dnevne sobe in tam sva se ustavili, ko sem zaslišala svoje ime. Omenjala sta me.
»Torej Acacia ti je tako pri srcu, da nočeš imeti z njo nič, če prav razumem?« ga je vprašal Austin.
»Nisem to mislil. Obožujem jo. Rad bi jo imel za sebe ampak nočem prehitevat. Vem da je zaradi Thomasa zelo trpela in verjetno noče, da kdo preveč sili v njo. Sva se pa imela na zmenku zelo lepo.« mu je povedal Niall. »Acacia je nekaj posebnega. Edinstvena je.« je še dodal. Še nikoli nisem slišala, da bi nekdo tako lepo govoril o meni. Z Vanesso sva potem vstopili v dnevno sobo in odložili čaj na mizo. Niall in Austin nista ugotovila, da sva slišali njun pogovor. Sedla sem poleg Nialla. Pili smo čaj in še malo klepetali, potem pa sem zazehala.
»Jaz grem spat.« sem rekla.
»Saj jaz tudi.« je rekel Niall.
Šla sva v najino sobo in takoj sem se ulegla v posteljo saj sem bila zelo utrujena. Odločila sem se, da pred spanjem še pokličem Aarona, Ario in mamo. Ampak nihče se mi ni oglasil, kar se mi je zdelo čudno. Najbrž so šli po božičnih nakupih. Tudi Niall se je ulegel v posteljo in preden je ugasnil luč, me je pogledal.
»Lahko noč.« mi je rekel.
»Lahko noč. Rada te imam.« sem rekla in ko sem ugotovila kaj sem podzavestno rekla, sem se ugriznila v jezik. Navajena sem bila govoriti to osebam, ki sem jih imela rada, ko sem se poslavljala od njih. Le kaj si je Niall mislil. Nekaj časa je bil tiho in tiste presnete luči ni in ni ugasnil. Jaz pa sem se osramočeno pokrila preko glave.
»Tudi jaz tebe.« mi je odvrnil. Potem pa je končno ugasnil luč in lahko sem normalno zadihala. Nekaj časa sem se še jezila, potem pa sem se zamislila. Rekel mi je, da ima tudi on mene rad.
21. marec 2018
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeext *__*
21. marec 2018
Hihihi omg dej itak, da se niso javl če pa jo bojo prišli obiskat po zaslugi Nialla aaa. Dej tole je tak dobr res
Next
21. marec 2018
Next
21. marec 2018
Next
21. marec 2018
29.

-Acacia Wenley-

Nekako mi je uspelo zaspati in spala sem kar trdno. Zbudila sem se okoli desetih dopoldne in pogledala po sobi. Nialla ni bilo v sobi. Zazehala sem in vstala ter si oblekla prvo trenirko, ki sem jo našla. Malo sem si počesala lase in se odpravila v kuhinjo. Austin in Vanessa sta tam že sedela in pila kavo. Vanessa je brala neko revijo, Austin pa je brskal po svojemu prenosniku.
''Jutro.'' Sem pozdravila in še enkrat zazehala.
''Dobro jutro.'' Sta pozdravila oba hkrati.
''Kje je Niall?'' sem takoj vprašala.
''Tvoj dragi je šel, ker ima neke opravke. Rekel je, da se vidimo malo kasneje in pošilja ti burek.'' Je rekla in mi dala vrečko v roke.
''Oh hvala bogu, sestradana sem.'' Sem rekla in takoj vzela burek ter ga začela jesti. Sedla sem za mizo.
''Boš kavo?'' je vprašala.
''Ja, prosim.'' Sem rekla s polnimi usti. Austin se je zasmejal. Vanessa mi je dala kavo in takoj sem naredila požirek.
''Burek in kava je odlična kombinacija za prebavne težave.'' Je rekel. Zasmejala sem se.
''To imaš prav. Ampak moj želodec lahko vse prenese.'' Sem rekla.
''No dekleti, lepo se imejta. Jaz grem do faksa, tokrat res po knjige.'' Je rekel in se zasmejal.
''Midve pa v shopping.'' Je Vanessa rekla navdušeno.
''Čuvaj se.'' Ji je rekel in jo poljubil.
''Sladkorno bom dobila.'' Sem se pošalila.
''Tudi midva bova ko vaju bova gledala skupaj.'' Me je opozorila Vanessa. Zasmejala sem se in skomignila z rameni. Iz žepa sem vzela telefon. Preverila sem če so mama, Aria ali Aaron prisotni na kakšnemu omrežju. Nikjer jih ni bilo. To je bilo res čudno. Aaron je ponavadi bil skoraj vedno prisoten, tudi ponoči. Moje razmišljanje je prekinil zvonec Vanessinega telefona. Dobila je sporočilo. Zasmejala se je.
''Hanna piše. Zanima jo če se nama lahko pridruži pri shoppingu, saj več ne more prenašati Emily v študentskem domu.'' Je rekla.
''Saj res. Kako je ona? Čisto sem pozabila na njo.'' Sem rekla in se zasmejala.
''V redu. Z Dylanom sta par.'' Je rekla.
''No, samo da ne z Mikom.'' Sem rekla in obe sva se zasmejali.
''Torej ji napišem, da lahko pride?'' je vprašala.
''Zaradi mene. Nič nimam proti njej.'' Sem rekla in skomignila z rameni. Šla sem se malo uredit, potem pa sva se z Vanessinim avtom odpeljali proti shopping centru. Tam naju je že čakala Hanna.
''Hej.'' Je pozdravila.
''Hej.'' Sva jo pozdravili.
''Res hvala, rešili sta me.'' Je rekla in zasmejale smo se.
''Je Emily tako grozna cimra?'' sem vprašala.
''Niti predstavljati si ne moreš. Sploh pa zdaj, ko je Thomas odšel k svojim na Irsko, njo pa je pustil tukaj. Pričakovala je, da jo bo peljal zraven in jo bo predstavil svojim. Pa je raje pobegnil.'' Je rekla. Ko je to povedala sem se smejala kot nora. Očitno se ji vse vrača iz preteklosti.
''Je tebe Thomas predstavil svoji družini?'' me je vprašala Hanna.
''Ja. Zelo dobro so me poznali in jaz njih. Super so bili. Ampak nažalost se jim ta sin ni posrečil.'' Sem rekla in spet smo se smejale.
''No, pustimo tega tepca. Gremo nakupovat.'' Je rekla Vanessa.
''Še vedno ne vem kaj naj kupim Niallu.'' Sem rekla in zavzdihnila.
''Nekaj boš sigurno našla.'' Je rekla in pokimala sem.
Nekaj časa smo hodile po trgovinah. Vanessa je hotela v vsako trgovino, jaz pa v vsako restavracijo, Hanni pa je bilo vseeno kam gremo. Ko Vanessa ni bila pozorna sem ji kupila ene čudovite zlate čevlje z visoko peto, ki so ji bili všeč. Austinu sem kupila CD od Green Dayev, saj je Vanessa rekla, da je njihov velik oboževalec in da mu manjka samo še ta CD od njih. Za Nialla darila pa še vedno nisem našla. Na koncu smo šle mimo neke trgovine z nakitom. Na vratih je bil napis NAKIT ZA SREČO.
''Počakajte, gremo tu noter.'' Sem rekla in ustavili sta se.
Vstopile smo in ženska za pultom nas je prijazno z nasmehom pozdravila.
''Kako vam lahko pomagam?'' je vprašala.
''Je vse to kar prodajate res za srečo?'' sem vprašala.
''Je, če tej osebi ki kupite to, res želite srečo in če je za vas res posebna oseba.'' Je odgovorila.
''No... Ja. Oseba, kateri bi to podarila je res posebna.'' Sem rekla.
''In v kakšnem smislu? Ljubezenskem? Ali prijateljskem ali družinskem?'' je spraševala. Pogledala sem Hanno in Vanesso, ki sta stali za menoj in me opazovali. Globoko sem vdihnila in se nasmehnila.
''Ljubezenskem.'' Sem rekla.
''No potem pa super. Priporočam vam, da sami izberete kakšno obliko obeska želite in sami izberete sporočilo, ki ga lahko vgraviram.'' Je rekla. ''Pomislite kaj ima ta oseba najraje poleg vas.'' Je rekla in se nasmehnila.
Nekaj časa sem razmišljala.
''Kitaro.'' Sem rekla.
''Odlično. Naredila bom kitaro. Kaj pa mu boste sporočili?'' je vprašala.
''Pomagajta mi.'' Sem rekla Vanessi in Hanni. Zasmejali sta se.
''To pa veš samo ti.'' Je rekla Vanessa.
Vzela sem list papirja in svinčnik. Napisala sem 'Always with you.' Kar pomeni, da bom vedno ob njemu pa naj se zgodi karkoli. Ženski sem to dala in prebrala je.
''Zelo lepo, res ga imate radi.'' Je rekla. ''To bo trajalo eno uro, tako da če imate kakšen opravek, še lahko greste.'' Je še dodala.
''Bomo šle jest. Hvala vam.'' Sem rekla. Spet sem postala lačna. Šle smo v eno izmed restavracij. Bila sem navdušena, saj sem najbrž izbrala odlično darilo za Nialla.
''Niall bo sigurno vesel darila.'' Je rekla Vanessa.
''Upam, da res.'' Sem rekla in se nasmehnila.
22. marec 2018
O to je ta kjut! On je šou pa na letališče po njeno družino. Aaa to je tak res najboljš!
Next
22. marec 2018
Next
22. marec 2018
u198831
u198831

'Tvoj dragi je šel, ker ima neke opravke. Rekel je, da se vidimo malo kasneje in pošilja ti burek.'' Je rekla in mi dala vrečko v roke.

Nekaj časa smo hodile po trgovinah. Vanessa je hotela v vsako trgovino, jaz pa v vsako restavracijo, Hanni pa je bilo vseeno kam gremo.

umiram,od smeha res ej
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. marec 2018
Next
22. marec 2018
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. marec 2018
Evo nov Next

30.

-Acacia Wenley-

Ko smo se najedle, sem šla po obesek. Hanna in Vanessa pa sta rekli, da me počakata zunaj pred vhodom. Vstopila sem v trgovino in ženska za pultom se je nasmehnila.
''Ravno sem končala. Mislim, da je res lep obesek in ga bo z veseljem nosil okoli vratu.'' Je rekla. Dala mi ga je v roke. Kitara je bila srebrne barve in na vratu je bil napis 'Always with you'. Bila sem presrečna. Res je bilo prelepo in upala sem, da bo všeč tudi Niallu.
''Hvala vam, zelo je lepo.'' Sem rekla in ji dala denar.
''Hvala vam gospodična.'' Je prijazno rekla.
Obesek mi je dala v majhno darilno škatlo in jaz sem hitro pospravila v torbico. Šla sem ven in Hanna in Vanessa sta me radovedno gledali. Pokazala sem jima.
''Prelepo darilo Acacia.'' Je rekla Vanessa.
''To bo sigurno ves čas nosil.'' Je rekla Hanna.
''Upam.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''No, jaz odhajam. Hvala vama še enkrat.'' Je rekla Hanna in naju objela.
''Kadarkoli naju lahko pokličeš.'' Je rekla Vanessa.
''In pozdravi Dylana.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Bom.'' Je navdušeno rekla. Šla je proti svojemu avtu, midve pa proti Vanessinemu. Odpeljali sva se proti domu in tam je bil parkiran Niallov avto. In Austinov tudi. Bil je že skoraj večer in nismo še postavili božične jelke. Bili smo dogovorjeni, da jo bomo. Z Vanesso sva pobrali vse vrečke in šli proti stanovanju. Vanessa je odklenila vrata in vstopili sva. V dnevni sobi sva zagledali Nialla in Austina. Postavila sta jelko. Bila je čudovita.
''Presenečenje.'' Je rekel Austin. ''Ker vaju tako dolgo ni bilo, sva se odločila da bova midva postavila jelko in naredila večerjo.'' Je še dodal.
''Super, sem že lačna.'' Sem rekla in se zasmejala.
Vanessa se je obrnila k meni.
''Čakaj malo. Po bureku, dveh hamburgerjih, petih sendvičih, treh tortiljah, dveh picah in šestih štručkah ter štirih torticah boš rekla, da si še vedno lačna?!'' se je začudila.
''Ja.'' Sem rekla in jo čudno pogledala. Vsi smo se zasmejali.
''Saj bomo jedli, ampak najprej bi ti rad dal darilo, ki ne more čakati.'' Je rekel Niall. Prišel je do mene in me prijel za roko.
''Zakaj pa?'' sem vprašala.
''Boš videla zakaj.'' Je rekel. ''Ampak zapreti moraš oči.'' Je še dodal.
''Ampak to ni pošteno.'' Sem se pritožila.
''Pa še kako je.'' Je rekel in se zasmejal. ''Daj no, zapri jih.'' Je rekel.
''Prav. Naj ti bo.'' Sem rekla in globoko vdihnila ter zaprla oči.
Zaslišala sem kako so se odprla vrata. Bo kaj velikega? Slišala sem tudi korake. Očitno je Niall šel odpret vrata. Nekaj sekund je bila tišina.
''Zdaj pa lahko počasi odpreš oči.'' Je rekel.
Zasmejala sem se in odprla oči. In doživela sem ogromen šok. Dobila sem mravljince po celem telesu. Obstala sem. Skoraj bi omedlela. Ampak to v pozitivnem smislu. Pred menoj so stali mama, Aaron in Aria. Tam so bili, v New Yorku. Ob meni.
''O moj bog...Kaj?!'' sem spravila iz sebe.
''Tukaj smo draga moja.'' Je rekla mama. Objela me je in jaz sem ji objem vrnila. Vlile so se mi solze sreče. Objela sem še Ario in Aarona.
''Prišli smo, da bi s teboj preživeli praznike.'' Je rekla Aria.
''In bodi srečna, veš koliko deklet sem prizadel, ker me ne bo v Dublinu za silvestrovo?'' je rekel Aaron.
Zasmejala sem se in si začela brisati solze.
''Ampak kako....'' sem začela spraševati. Vsi trije so pogledali Nialla in takoj sem vedela, Niall je uredil, da so prišli. Šla sem do njega in ga močno objela ter ga začela poljubljati vsepovsod po obrazu, malo je manjkalo, da bi ga še na usta. Ni se upiral. Samo smejal se je.
''Obožujem te Niall, zlat si! Neverjeten si! Ti si najboljši človek na svetu!'' sem govorila. Vsi so se smejali, ko so naju gledali.
''V redu je, samo ne ga zadušit.'' Je rekla mama.
''Ali pa posilit.'' Je rekel Aaron.
''Aaron!'' je vzkliknila mama, on pa se je samo smejal.
''Hvala Niall.'' Sem mu rekla in se mu še nasmehnila.
''Za tebe vse.'' Je rekel.
Spet sem šla k svoji družini in jih objela vse po vrsti še enkrat. Potem pa sem začela razmišljat.
''Ampak kje pa boste vsi spali?'' sem se začudila.
''S tem se ne obremenjuj, ker sem jim plačal najboljši hotel v New Yorku.'' Je rekel Niall.
''O moj bog Niall... Hvala.'' Sem rekla in spet jokala od sreče. ''To je najboljši božič v mojem življenju.'' Sem še dodala. Pogledala sem ga. ''In to zaradi tebe.'' Sem rekla. Nasmehnil se je.
Potem smo se odpravili jest večerjo, ki sta jo pripravila Austin in Niall. Bila je zelo okusna. Sedela sem med Niallom in Aaronom. Vsi so bili videti presrečni. Niall se je nenadoma sklonil k meni.
''Greva malo v sobo?'' me je vprašal.
Pokimala sem. Šla sva. Nihče ni opazil, da sva vstala od mize, ker so vsi bili zatopljeni v pogovor o tem kaj vse se dogaja v New Yorku. Vstopila sem v sobo, Niall pa za menoj in zaprl je vrata. Imela sem velik nasmešek na obrazu. Tako zelo hvaležna sem mu bila. Šel je do svoje omare in ven je potegnil neko darilno vrečko. Prišel je do mene.
''No in to je drugo darilo.'' Je rekel.
''Ampak Niall saj si mi že dal najboljše darilo.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''Ja, ampak želel sem ti dati še nekaj kar bi te spominjalo na mene.'' Je rekel.
Nasmehnila sem se in dal mi je darilo. Iz vrečke sem potegnila sliko. Bila je nekaj posebnega. Najina prva skupna slika, ko sva šla prvič skupaj na hamburger. Nasmehnila sem se. Bila je v prelepem zlatem okvirju.
''Niall to je čudovito, hvala.'' Sem rekla in ga objela. Potem pa sem vedela, da je čas, da mu dam darilo tudi jaz. Vzela sem tisto majhno škatlico in šla do njega.
''Tudi jaz imam darilo za tebe. Upam, da ti bo všeč.'' Sem rekla.
''Joj Acacia...'' je rekel in se mi nasmehnil. Ko je odprl škatlico in je ven potegnil obesek, je ostal skoraj brez besed.
''To je... Prečudovito.'' Je rekel in ga nekaj časa opazoval, brez da bi kaj rekel.
''Baje tak obesek prinese srečo.'' Sem rekla.
Pogledal me je v oči.
''Jaz imam srečo odkar sem spoznal tebe.'' Je rekel in me nežno pobožal s prstom po obrazu. Malo sem zardela, priznam. ''Ampak res je prelep. Prisežem, da ga ne bom nikoli snel z vratu. Ampak prosim reci, da je vodoodporen, ker drugače se ne bom smel umivat.'' Je rekel in oba sva se zasmejala.
''Je vodoodporen.'' Sem rekla in se spet zasmejala.
''Super. Ta obesek me bo vedno varoval, v to sem prepričan in ko ga bom nosil, bom vedno imel občutek, da si ob meni.'' Je rekel. Njegove besede so bile prelepe. Niall je čudovita oseba. Spet sva se objela.
23. marec 2018
Next
23. marec 2018
Next
23. marec 2018
u198831
u198831
neeeeeeeeeext
men je tok hecen...mi smo marca...ti pa pišeš o božiču
23. marec 2018
Spet sva se objela, namest tega bi lahka en dan bilo in spet sva se poljubila. Ne sej ne hec
Neext
24. marec 2018
***1L1V6*** : to pa zato ker ko sem začela to pisat je bil december in sem bla božično razpoložena

31.

-Acacia Wenley-

Niall me ni izpustil iz objema zato sva se še nekaj minut objemala in nisem se pritoževala. V njegovem objemu bi ostala zavedno. Ampak nažalost naju je prekinil Austin. Potrkal je in vstopil.
''Ojoj, sem kaj zmotil?'' je vprašal, ko naju je videl v objemu.
Nehala sva se objemati in ga oba pogledala.
''Ne motiš, darilo sem mu dala in on meni.'' Sem rekla in se nasmehnila. Pogledala sem Nialla. Gledal me je.
''No, vsi predvidevamo, da sta vidva še lačna zato pridita jest, da potem pospravimo.'' Je rekel.
Sledila sva mu v kuhinjo in sedla sva za mizo.
''Kje sta bila tako dolgo?'' je vprašala mama.
''Jaz si že mislim kaj sta delala.'' Se je oglasil Aaron.
''Aaron!'' je zavpila Aria.
Vsi smo se zasmejali.
''Izmenjala sva si darili.'' Je rekel Niall in me pogledal. Spet se mi je najlepše nasmehnil in v njegovih čudovitih modrih očeh bi se z lahkoto izgubila. Aria je prišla do mene.
''Na twitterju sem videla, da je Kendall Jenner v New Yorku in da ima jutri srečanje z oboževalci. Mama ne želi iti z menoj, Aaron pa ima zmenek. Greš lahko ti z menoj in mi še razkažeš mesto?'' je začela spraševati. Zasmejala sem se.
''Kendall Jenner je tukaj?'' je vprašal Niall.
''Jo poznaš osebno?'' je vprašala Aria radovedno.
''Nekajkrat sem jo videl, drugače pa jo ne poznam tako dobro.'' Je rekel.
''Saj res, s Harryjem sta nekaj imela.'' Je rekla. ''Kje pa je Harry zdaj?'' je vprašala.
''Joj Aria nehaj biti tako radovedna.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Če pa bi ga tako rada spoznala.'' Je rekla.
''Mislim, da je v Los Angelesu.'' Je rekel Niall. ''Lahko pa ga pokličem po dolgem času in ga vprašam.'' Je še dodal. Vzel je telefon iz žepa in vsi smo ga samo debelo gledali. Bo res to naredil? Nekaj časa je tipkal, potem pa je telefon postavil na mizo in vklopil zvočnik. Zvonilo je.
''Ja?'' se je oglasil moški glas.
Aria je skoraj izgubila oči, tako debelo je pogledala. Roko si je dala pred usta, da ne bi kričala.
''Živjo Harry.'' Je rekel Niall.
''Nialler? Kako pa to, da si se ti spomnil na mene?'' se je začudil. Očitno je to res bil Harry.
''Rad bi ti voščil vesel božič. Saj smo še vedno kot bratje.'' Je rekel Niall. Pogledal me je in se mi nasmehnil.
''Ja hvala, enako. Te še niso nagnali iz New Yorka, ker se prenažiraš s hamburgerji?'' se je pošalil Harry.
Niall se je začel smejati s svojim značilnim smehom.
''Ne, niso. Pa ti? Si v Los Angelesu?'' ga je vprašal.
''Ja, snemam film.'' Je odvrnil Harry.
''No, da ne boš pozabil, da si boljši pevec kot igralec.'' Se je pošalil Niall. ''Ampak imam pa eno prošnjo za tebe.'' Je še dodal.
''Kakšno?'' je vprašal.
''Si za zmenek na slepo?'' je vprašal Niall. Aria je čudno pogledala, meni je šlo pa na smeh. Vsi ostali pa so samo debelo gledali.
''Zmenek? S kom?'' je vprašal Harry.
''Tukaj je ena čudovita punca, ki bi te rada spoznala. Baje si ji najljubši član One Direction, takoj za menoj seveda.'' Je rekel in se začel smejati. ''Je pa sestra od osebe, ki meni veliko pomeni in zato je njena družina tudi moja družina. Rad bi jih osrečil.'' Je rekel. Nasmehnila sem se, saj so te njegove besede bile prelepe.
''To si pa res lepo povedal. Kako pa si to mislil, da bi prišel v New York?'' je vprašal.
''Ja, če ti ni odveč. Saj imaš privat letalo.'' Je rekel Niall.
''Prav, bom jutri uredil vse potrebno in pojutrišnjem priletim do New Yorka.'' Je rekel Harry. ''Ti jutri sporočim ob kateri uri.'' Je še dodal.
''Hvala stari, tega nikoli ne bom pozabil.'' Je rekel Niall. Prekinila sta klic in Aria ga je samo objela. Bila je videti presrečna.
''Hvala Niall. Jaz ne morem verjeti.'' Je rekla.
''No bomo videli če se mi boš zahvaljevala še potem, ko boš videla kakšna nadloga je Harry.'' Je rekel in se zasmejal.
''Še vedno želiš spoznati Kendall?'' sem jo vprašala.
''Ne več, jutri se bom urejala za Harryja.'' Je rekla. Vsi smo se zasmejali. Obrnila sem se k Aaronu.
''Ti imaš pa jutri zmenek?'' sem ga vprašala.
''Ja, z eno punco s katero sem se pogovarjal preko interneta. Tu živi.'' Je navdušeno rekel.
''Pravi šarmer.'' Sem se pošalila on pa je ponosno pokimal.
''No potem bomo šle pa z Ario in mamo na ogled mesta. Tebe bomo pa pospremile do te punce.'' Sem rekla.
''Pa saj nisem star 10 let.'' Se je pritožil.
''New York je veliko večje mesto kot Dublin.'' Ga je opozorila mama.
''Prav no.'' Je rekel.
''Mi gremo zdaj v hotel, da si odpočijemo.'' Je rekla mama in me objela.
''Vas bom jaz peljal.'' Se je ponudil Austin.
''Saj lahko jaz in Niall...'' sem rekla, a me je prekinil.
''Bom jaz, res mi ni odveč.'' Je rekel.
Poslovili smo se in šli so. Še vedno nisem dojela, da so res bili tam, v istem mestu kot jaz. Da je Niall vse to organiziral. Jaz, Niall in Vanessa smo pospravili posodo od večerje. Potem pa sva šla v najino sobo, saj je bila ura že precej veliko. Niall se je ulegel v posteljo, jaz pa tudi.
''Lahko noč.'' Je rekel.
''Lahko noč.'' Sem rekla tudi jaz. Ugasnil je luč in zaspal. Jaz pa nisem mogla zaspati. Ves čas sem razmišljala o njemu, kako neverjeten je. Kakšno srečo imam, da je v mojem življenju. In kako zelo zelo si želim poljubit njegove čudovite ustnice. In njegovi objemi, so nekaj najboljšega na svetu. Zavzdihnila sem, ko sem ugotovila, da ne bom mogla zaspati. Vzela sem svoj telefon in malo brskala po instagramu. Aria je seveda objavila selfie z Niallom. Nasmehnila sem se. Slika je bila čudovita. Odložila sem telefon na nočno omarico in si oblekla jopico. Austin in Vanessa sta tudi že spala, zato sem previdno in počasi šla na balkon. Naslonila sem se na ograjo in opazovala ulico. Zanimivo je bilo, da ni bilo gneče v tisti ulici. Spet sem začela razmišljati o Niallu. Moram okusiti njegove ustnice tako ali drugače. Odločila sem se, da ga poljubim medtem ko spi. Obrnila sem se in ko sem že hotela iti v stanovanje, sem se zaletela vanj. Stal je tik ob meni in najine ustnice so bile še čisto malo narazen. Najine oči so se srečale.
''Ne moreš spat?'' je potiho vprašal.
24. marec 2018
Next
24. marec 2018
Next
24. marec 2018
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeeeext
in zdej ga bo poljubila
24. marec 2018
Next
24. marec 2018
Next
25. marec 2018
Evo nov Next

32.

-Acacia Wenley-

Odkimala sem. Še vedno sva se gledala v oči in bila sva si čisto blizu. Na sebi sem čutila njegovo globoko dihanje. Tudi sama sem globoko dihala, saj sem si ga tako zelo želela poljubit. To več ni bilo normalno.
»Saj tudi jaz ne.« je rekel.
»Kako to?« sem začudeno vprašala.
»Ker ves čas mislim samo na eno stvar.« je odvrnil.
»Katero?« sem vprašala, saj sem upala da misli na isto stvar kot jaz.
»Nič ne bom rekel. Samo naredil bom to.« je zašepetal. Stopil je še želiš kobližje k meni in me pogledal v ustnice potem pa spet v oči in strastno me je poljubil. Zelo strastno. Naslonil me je na steno in me še naprej poljubljal, njegova roka pa je potovala po moji zadnjici ter stegnih.
»Greva noter?« mi je zašepetal. Pokimala sem. Tako zelo sem si ga želela. Dvignil me je v naročje in me nesel na posteljo.
»Zdaj pa boš samo moja.« je rekel in me spet začel strastno poljubljati. »Si me tudi ti želiš?« me je vprašal.
»Ja, želim si te.« sem rekla.
»Acacia?!« sem zaslišala Niallov glas. »Acacia zbudi se.« je spet rekel. Odprla sem oči in ga zagledala pred seboj, brez majice. Takrat sem dojela kaj se je zgodilo. Imela sem erotične sanje o Niallu. Sploh nisem res bila na balkonu. Zaspala sem takoj ko sem se ulegla v posteljo. Prijela sem se za glavo in se spravila v sedeč položaj. Niall je sedel poleg mene.
»Oprosti, da sem te zbudil. Globoko si dihala in zdelo se mi je kot da imaš nočne more.« mi je pojasnil.
Bila sem v zadregi. Nisem mu mogla povedati kaj sem res sanjala.
»Ja nekaj čudnega se mi je sanjalo.« sem se zlagala. »Koliko je ura?« sem vprašala, da sem spremenila temo.
»Deset. Čudovito božično jutro.« je rekel in se zasmejal.
»Uredila se bom in šla do hotela.« sem rekla ter vstala.
»Te pospremim?« je vprašal. Hotela sem se ga izognit ampak vedela sem, da to ne bo možno in seveda sem želela biti v njegovi bližini.
»Če želiš in ti ni odveč.« sem rekla in se mu nasmehnila.
»Seveda, zakaj pa ne.« je rekel. Oblekel si je majico. Hvala bogu, da mi ni bilo več tako vroče. Na hitro sem se uredila in šla v kuhinjo. Opazila sem, da je Vanessa na balkonu in da kadi. To je bila njena slaba razvada. Šla sem do nje.
»Dobro jutro.« me je pozdravila.
»Jutro.« sem še sama pozdravila in se naslonila na ograjo. Nekaj časa sem jo opazovala kako je kadila.
»Cigareti res pomagajo pri živčnosti?« sem jo vprašala. Čudno me je pogledala, potem pa je pokimala.
»Nažalost res. Zakaj te to zanima?« je rekla.
»Mi daš en dim? Da se prepričam če je res.« sem rekla.
»Kaj ti je? Bolje da ne.« je rekla, a jaz sem ji že vzela cigaret iz rok. Prvič v življenju sem naredila en dim. In to zaradi prevelikega poželenja po Niallu. Začela sem kašljati kot nora. Vanessa pa se je smejala.
»Ni smešno.« sem jo opozorila.
»Kaj vse delamo zaradi fantov.« je rekla in se zasmejala.
»Čakaj kako veš, da sem živčna zaradi Nialla?« sem vprašala začudeno.
»Saj te pa dobro poznam in jaz sem bila takšna zaradi Austina.« je rekla. »Pa zakak ga preprosto ne posiliš?« je vprašala.
»Ne vem. Res ne vem.« sem rekla. Začela se je smejati.
»Greva Acacia?« sem zaslišala Nialla.
»Ja.« sem odvrnila. Pogledala sem Vanesso, ki se je še vedno smejala.
»Uživajta in ne posiljuj ga več samo v mislih.« je rekla. Pokazala sem ji jezik, potem pa sem šla na hodnik, kjer me je že čakal Niall. Odpravila sva se ven. Zmenila sva se, da greva kar peš, da vidiva božično vzdušje v New Yorku.
»Tukaj je veliko večje vzdušje kot v Dublinu.« sem rekla.
»Res je.« je rekel in me pogledal. Na levi strani sem zagledala ogromen plakat z napisom TRADICIONALNI BOŽIČNI KONCERT V NEW YORKU. Spodaj pa je bil tudi seznam nastopajočih. Niall je opazil da gledam plakat.
»Bi šla?« me je vprašal.
»Kam?« sem vprašala in ga pogledala.
»Na ta koncert.« je rekel in se nasmehnil. »Naj bo to nadaljevanje tistega v kinu.« je rekel in se mi nasmehnil. Malo sem zardela potem pa sem se nasmehnila in pokimala.
»Ja, z veseljem.« sem rekla.
»Super potem pa greva zvečer.« je rekel in oba sva se nasmehnila en drugemu. Bila sva že čisto pri hotelu.
25. marec 2018
Next ful dobr sam to resno že dolg traja no
25. marec 2018
Omg dej dejansko sn misla da si se nas usmila sam se nas nisi haha
Neext
25. marec 2018
u198831
u198831
sam sanje??? resno jest bom mela prej sive lase...ko se bota pa te2 poljubila
neeeeeeeeeeeext
25. marec 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani