Ful je dobro, zgodbica me je kar posrkala vase. Komaj čakam nadaljevanje
Next
07. marec 2018
Hvala vsem za take lepe komentarje. Tukaj pa je nov Next

16.

~Acacia Wenley~

''Gremo proti šoli? Da ne zamudimo, ker jaz in Acacia še rabiva burek.'' Je rekel Niall. Zasmejali smo se in skupaj smo šli proti šoli. Jaz in Vanessa sva malo upočasnili, da sta Austin in Niall hodila pred nama. Vanessi je šlo na smeh.
''Zakaj si to naredila?'' sem vprašala.
''Veš kako je hudo spati brez Austina?'' je zastokala.
''Ne vem in niti nočem vedeti.'' Sem rekla in se zasmejala.
Najin smeh je prekinil Thomas, za njim pa še Emily. Na obrazu je imela modrico, Thomas pa je imel poškodovano ustnico. In očitno so že vsi vedeli kaj se je zgodilo, saj so vse oči bile usmerjene v nas.
''Vidim, da si hitro našel zamenjavo. Je zdaj on tvoj najboljši prijatelj?'' je vprašal Thomas Austina.
''Zagotovo je boljši prijatelj od tebe.'' Mu je zabrusil Austin.
Thomas je pogledal mene. Najraje bi pobegnila. Nisem ga mogla gledati v oči. Preveč je bolelo. Stopil je bližje k meni.
''Acacia rad bi govoril s teboj, prosim.'' Je rekel. Umaknila sem pogled in na srečo se je že vmešal Niall.
''Rekel sem ti, da jo pusti pri miru. Imej Emily, Acacio pa pusti!'' je zavpil. Thomas ni vedel kaj bi rekel. Samo šel je, Emily pa za njim kot neka kokoš. Mimo je prišel Mike, ki je očitno spremljal celotno situacijo. Imel je hinavski nasmešek. Očitno mu je bilo vse to smešno. Res mi je šel na živce. Ampak ko sem mu hotela povedati svoje, me je Niall ustavil. Prijel me je za roko in me ni spustil, dokler se nisem pomirila. Pomagalo je, saj sem čez nekaj sekund že bila pomirjena.
''Hvala.'' Sem mu zašepetala.
Namenil mi je lep in prijeten nasmešek. Austin in Vanessa sta naju opazovala in šlo jima je na smeh.
''Kaj?'' sem vprašala.
''Če vaju ne bi poznala, bi že mislila, da sta par.'' Je rekla Vanessa.
''Midva?!'' sva rekla oba z Niallom hkrati. Niall se je začel smejati s svojim značilnim smehom in ker mi je njegov smeh bil zelo smešen, sem se tudi jaz smejala. Austin in Vanessa sta se odpravila v šolo, midva pa prej seveda še po burek. Najedla sva se in šla sva v učilnico. Profesor za kitaro je prišel noter ves nasmejan.
''Dobro jutro.'' Nas je pozdravil.
''Upam, da vaše pesmi napredujejo.'' Je rekel.
Niall se je obrnil k meni.
''Danes morava nadaljevat pisanje. Jaz ti bom pomagal tvoje stvari prestavit v mojo sobo, da bova čimprej pisala.'' Mi je rekel na uho. Pokimala sem. Do konca pouka sem bila zamišljena zaradi Thomasa. Seveda nisem kar čez noč mogla pozabiti vsega kar mi je naredil. Ko je končno zazvonil šolski alarm, sem hitro vzela svoje stvari. Šla sem ven in Niall za menoj. Hitro sva šla do moje in Vanessine sobe. Tam sem spakirala vse stvari in pomagal mi je, da sva jih znosila v njegovo sobo.
''Ti ta postelja ustreza? Drugače lahko tudi zamenjava.'' Je rekel.
''V redu je.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''Aja, samo še eno opozorilo. Jaz spim v spodnjicah, ne maram pižam. Upam, da te to ne moti.'' Je rekel. Zasmejala sem se in skomignila z rameni.
''Saj sva prijatelja, zakaj bi me motilo.'' Sem rekla.
''Ne vem. Za vsak slučaj vprašam. Nekatere ženske so bolj občutljive.'' Je rekel in se zasmejal.
''Jaz ne.'' Sem rekla in se nasmehnila.
V naročje sem vzela svoj prenosnik in opazila sem, da je na skypu dosegljiva Aria. Poklicala sem jo, saj se že nekaj dni nisem slišala z nobenim iz svoje družine. Nekaj sekund je zvonilo in oglasila se je.
''Acacia! Pogrešala sem te.'' Je rekla.
''Tudi jaz tebe. Kako ste?'' sem vprašala.
''Odlično ampak ti nam manjkaš.'' Je rekla.
''Saj vem, tudi vi meni.'' Sem rekla. ''Kje pa sta mama in Aaron?'' sem vprašala.
''Mama je malo dlje ostala v službi, Aaron pa je na zmenku.'' Je rekla in obe sva se zasmejali.
''Najin bratec res odrašča.'' Sem rekla.
''Ja res.'' Je rekla in se zasmejala. ''Kako je tam? Se še vedno družiš z Niallom? Kdaj mi ga boš predstavila?'' je začela spraševati. Pogledala sem Nialla, ki mu je šlo na smeh. Namignila sem mu naj prisede in to je tudi naredil. Usmerila sem kamero v njega. Aria je skoraj omedlela.
''O moj bog!!'' je zavpila. ''Niall! Res si ti!'' je zacvilila.
''Ja, na rojstnem listu mi piše Niall James Horan.'' Je rekel.
Aria je začela delati selfije s svojim računalnikom in Niall je poziral. Začela sem se smejati.
''Niall je zdaj moj cimer. Delila si bova sobo.'' Sem rekla.
''Kaj? Res? Ne bo Thomas jezen?'' je vprašala. Zresnila sem se in pogledala sem Nialla. Spet me je prijel za roko, da sem bila malo bolj pomirjena.
''Jaz in Thomas več nisva skupaj.'' Sem rekla. ''Dolga zgodba, ampak bolje je tako.'' Sem še dodala.
''O moj bog... Pa saj meni je on vedno bil kreten.'' Je rekla. ''In zdaj imaš tega lepotca v sobi, ki je veliko bolj seksi kot Thomas.'' Je še dodala. Niall se je začel smejat, jaz pa sem jo grdo pogledala.
''Aria ne bodi perverzna.'' Sem jo opozorila.
''Če pa res. Niall bo kdaj prišlo do vrniteve One Direction?'' je vprašala.
Niall je odkimal.
''Mislim, da vsaj še nekaj let ne.'' Je rekel.
''Pa še imaš stike z ostalimi?'' je vprašala. Aria je bila precej radovedna.
''No, dovolj Aria. Se slišiva spet jutri. Povej mami in Aaronu, da ju imam rada.'' Sem rekla.
''Ampak počakaj ni odgovoril....'' je še govorila, a sem hitro prekinila. Zaprla sem prenosnik in ga dala na mizo. Niall se je še vedno smejal.
''Imaš pa prijetno sestro. In zgovorno tudi.'' Je rekel.
''Ja, oprosti za tole. Včasih je preveč radovedna.'' Sem rekla. Zasmejal se je.
''Le komu je podobna.'' Je zamišljeno rekel. Zgrabila sem blazino in mu jo vrgla v glavo.
''Jaz nisem radovedna!'' sem zavpila. Oba sva se smejala.
''Te bojo prišli za praznike kaj obiskat? Če zmagava na tekmovanju bi najbrž bilo lepo če bi te videli nastopati na Times Squaru kajne?'' je vprašal. Nasmehnila sem se in pokimala. Še vedno nisem našla službe, da bi jim lahko kupila letalske karte.
''Rada bi, da pridejo. Iščem službo, da bi zaslužila za letalske karte ampak nikjer nič ne najdem. Mama pa zasluži ravno dovolj za hrano.'' Sem zamišljeno rekla.
''Oh, žal mi je. Nisem te hotel spravit v slabo voljo.'' Je rekel in dal je roko na mojo ramo.
''Nič hudega. Kaj če bi šla pisat najino pesem?'' sem predlagala.
''Ja, pa dajva.'' Je rekel in prijela sva vsak svojo kitaro v roke.
07. marec 2018
u198831
u198831
ne vem zaka mi občutek pravi...da bo on plačal karte...da bo,njena familija sem pršla,za praznike
pa tale z burekom je legendarna
neeeeeeeeeeeeext
07. marec 2018
Next
07. marec 2018
Všeč mi je tvoj stil pisanja, zgodba je tut zelo zanimiva, med mojimi ljubšimi je
07. marec 2018
Next
08. marec 2018
Hvala vsem

17.

~Acacia Wenley~

Nekaj časa sva pisala in šlo nama je odlično. Pesem je uradno dobila tudi svoj naslov, Seeing Blind. No, saj je bil že čas, ker čez dva dni bo predstavitev teh pesmi pred celo šolo na prireditvi. Še preden sem prišla v New York, si nisem nikoli mislila, da bom kdaj pisala pesem s svetovno znanim pevcem, sploh pa z Niallom.
''Zakaj si tako zamišljena? Spet razmišljaš o Thomasu?'' me je vprašal. Nasmehnila sem se in odkimala.
''Če sem iskrena, danes nisem veliko razmišljala o njemu. In za to se lahko zahvalim tebi.'' Sem rekla. ''Ti še razmišljaš o Emily?'' sem ga vprašala.
Zamahnil je z roko in se zasmejal.
''Saj sem vedel, da se ne bo obneslo.'' Je rekel. ''Zdaj pa dovolj o tem. Greva nekaj pojest.'' Je rekel in vstal.
''Zdaj?'' sem se začudila, ko sem pogledala na uro, ki je kazala na skoraj polnoč. ''Je sploh kaj še odprto?'' sem se začudila.
Niall se je začel smejati kot nor.
''Acacia v New Yorku si, tukaj je marsikaj odprto še celo noč.'' Je rekel. Zasmejala sem se in se prijela za glavo, to bi lahko vedela. Oblekla sem si jakno in šla sva ven do njegovega avta. Skoraj vsi so že spali, tako da sva se trudila, da ne bi bila preveč glasna. Odpeljala sva se do centra New Yorka in tam sva šla na hamburger. No, seveda sva si naročila vsak dva hamburgerja in dva krompirčka, ker sva bila zelo lačna. Pisanje nama je pobralo energijo.
''Obožujem ameriško hrano.'' Je rekel Niall.
''Kaj pa je narobe z irsko hrano?'' sem vprašala in se zasmejala.
''Saj tudi irska hrana ni slaba. Včasih pogrešam očetove palačinke.'' Je rekel zamišljeno.
Nekaj časa sem bila tiho.
''Boš šel obiskat svojo družino med prazniki?'' sem vprašala. Skomignil je z rameni.
''Če zmagava na tekmovanju in bova nastopala na Times Square, potem ne, bodo oni prišli sem. Vsaj starša.'' Je rekel. ''Brat ima že družino in svoje obveznosti.'' Je še dodal. ''Bomo videli kako bo.''
Začela sem jesti svoj hamburger in spet sem se spomnila na svojo družino. Skoraj dva meseca jih nisem videla in res jih pogrešam. Ko sva se najedla, sva se odpeljala nazaj proti domu. Šla sva do glavnih vrat in Niall jih je poskusil odpreti.
''Sranje!'' je zavpil in jezno brcnil v njih.
''Kaj pa je?'' sem vprašala.
''Zaklenili so naju ven, morala bi jim povedati, da greva ven.'' Je rekel in spet je poskusil odpreti.
Panično sem še jaz poskusila odpreti.
''Halo! Je kdo tukaj?!'' sem zavpila v upanju, da je še kdo v bližini vrat. Ampak nikogar ni bilo. Niall je šel stran in pogledal je gor, samo opazovala sem ga.
''V tretje nadstropje bi mogoče lahko splezal, ni tako visoko. Okno imava odprto.'' Je rekel. Pogledala sem gor proti najinemu oknu.
''O moj bog Niall raje ne. Kaj če padeš?'' sem vprašala panično.
''Saj bom najprej splezal na drevo.'' Je rekel in me pogledal.
''Ti pa straži če slučajno kdo pride, da ne pristanem spet v kakšnem časopisu.'' Je rekel in se zasmejal.
''Si prepričan?'' sem vprašala.
''Seveda, ne bova celo noč zunaj. Ampak problem je, da boš mogla tudi ti splezat, če boš hotla noter.'' Je rekel.
Skoraj sem omedlela. Nisem bila ravno navdušena nad višino.
''O moj bog ne.'' Sem rekla prestrašeno.
''Saj bom šel jaz prvi gor in ko boš splezala na drevo, te bom samo potegnil noter. Nič hudega ne bo.'' Je rekel in me pogledal v oči.
''Bom spala v avtu.'' Sem rekla. Zasmejal se je in odkimal.
''Oba greva gor.'' Je rekel. ''Vse bo v redu, zaupaj mi.'' Je rekel. Zavzdihnila sem in pokimala.
''Prvič in zadnjič.'' Sem ga opozorila. Hotel je že na drevo, a sem ga ustavila.
''Če ne preživim, prosim povej Arii, da jo imam rada in da sem poskušala srečati Gigi in Caro a ni šlo, mami povej, da jo obožujem, Aaronu povej, da ga imam tudi rada ampak da je še vseeno premajhen da bi razmišljal o seksu, Vanessi povej da.....'' Zasmejal se je in me prekinil.
''Ne dramatiziraj Acacia, preživela boš.'' Je rekel.
''prav.'' Sem rekla in globoko vdihnila.
Splezal je na drevo in opazovala sem ga kako je skočil do okna in že je bil v sobi. Pogledal je dol.
''Vidiš, sem že tu. Zdaj pa še ti.'' Je rekel.
Bilo me je zelo strah. Ampak Niallu sem verjela in mu zaupala. Počasi sem splezala na drevo. In ko sem bila na vrhu, je manjkalo samo nekaj centimetrov, da bi bila pri Niallu.
''Daj mi roko.'' Je rekel.
Ubogala sem ga in roko sem dala proti njemu. Niall me je močno prijel.
''Držim te, zdaj pa skoči proti meni.'' Je rekel.
''Skočim naj?!'' sem panično rekla.
''Ja. Nič ne bo.'' Je rekel.
Zaprla sem oči, ker me je bilo strah in skočila sem proti njemu. Tako zelo sem skočila, da sva oba padla v sobo in sem jaz pristala na Niallu. Odprla sem oči in ga pogledala. Gledal me je. Videla sem njegove modre oči od blizu, ki so se svetile. Na obrazu je imel nasmešek. Njegove oči so potovale po mojem obrazu, do ustnic in nazaj k očem. Hitro sem se spravila dol z njega. Niall je planil v smeh.
''Kaj pa če bi se ubila?!'' sem zavpila.
''Ne pretiravaj, uspelo ti je.'' Je rekel. Objel me je in jaz sem mu objem vrnila. Pobožal me je po hrbtu, počasi in nežno. Res mu ni bilo vseeno za mene. Ko se je ta objem končal, je šel do svoje omare.
''Grem zdaj pod tuš.'' Je rekel. Pokimala sem in se nasmehnila. Sedla sem na posteljo in ko se je tuširal sem bila čisto pri miru. Bila sem nekako zmedena, ne vem zakaj. Kot da bi se nekaj v meni premaknilo. Še sama sem šla do omare in si vzela ven svojo pižamo, ki je bila samo navadna majica. Čakala sem, da je Niall prišel iz kopalnice. In ko je prišel, me je skoraj zadela kap. Prišel je z brisačo v rokah, ker si je brisal lase in bil je samo v spodnjicah. In bil je neverjetno seksi. Še bolj kot sem mislila, da je. Samo strmela sem vanj. Opazil je, ampak še vedno nisem mogla umakniti pogleda.
''Acacia si v redu?'' je vprašal in mi pomahal pred očmi.
''Jaz... Jaz.....'' sem poskušala spraviti iz sebe, a ni šlo. Njegovo telo me je šokiralo čisto preveč. Hitro vstala.
''Pod tuš moram.'' Sem hitro spravila iz sebe in se zaklenila v kopalnico. Potrebujem hladen tuš, ker sem očitno zadeta.
08. marec 2018
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
a bi lahko napisala v enem nextu še kako Niall to doživlja
08. marec 2018
Neext
08. marec 2018
Next
08. marec 2018
Next kok je ona nora nanj lol
08. marec 2018
***1L1V6*** - pride niallov Next kmalu brez skrbi

18.

~Acacia Wenley~

Upala sem, da bo Niall že spal, ko bom šla iz kopalnice, saj mi je bilo grozno nerodno. Ne vem zakaj sem kar naenkrat začela gledati nanj kot na moškega, ki bi ga takoj do onemoglosti ''pojahala''. Acacia res si perverzna. Oblekla sem si majico s kratkimi rokavi, ki sem jo vedno imela za spat, ter črne čipkaste spodnjice, ki sem jih imela najraje. Šla sem nazaj v sobo in Niall je ležal na postelji ter nekaj tipkal po telefonu. Pogledal me je in telefon mu je padel z rok, na tla.
''Oh...Sranje...'' je rekel in ga zmedeno pobral.
Sedla sem na posteljo, on pa me je še vedno opazoval, medtem ko je telefon odložil na nočno omarico.
''Si v redu Niall?'' sem ga vprašala.
''Am...Ja sem ja.'' Je zmedeno rekel.
Ulegla sem se in se pokrila ter se udobno namestila. Postelja je bila bolj udobna kot tista v prejšnji sobi.
''Lahko noč.'' Sem rekla in zaprla oči.
''Lahko noč.'' Je še sam rekel in slišala sem kako se je še nekaj časa premetaval po postelji. Oba sva potem zaspala. In po dolgem času sem nekaj sanjala. Hodila sem po šolskem hodniku in zavila sem na žensko stranišče. Nikogar ni bilo na hodniku, samo jaz. Očitno je to bilo med poukom. Vstopila sem in Niall je stal tam, naslonjen na umivalnik. Gledal me je. Z očmi je potoval po mojem telesu in zdelo se mi je kot da me slači z očmi.
''Niall to je ženski wc. Kaj delaš tu?'' sem mu rekla. On pa se je le nagajivo nasmehnil.
''Pusti vprašanja za kasneje.'' Je odvrnil in se mi približal.
''Zakaj?'' sem vprašala.
''Zato, ker si moja.'' Je rekel in se mi nasmehnil.
Zardela sem in ga debelo pogledala.
''Kaj si rekel?'' sem vprašala.
''Moja si.'' Je rekel.
''Prijateljica ja.'' Sem rekla. Prijel me je okoli pasu in me potisnil k steni.
''Moja, samo moja.'' Je rekel in preden bi lahko karkoli rekla, me je poljubil. Poljub je bil strasten.
''Acacia!'' sem zaslišala Niallovo vpitje in zbudila sem se. Zasmejal se je, jaz pa sem ga zmedeno pogledala. O moj bog, sanjala sem o Niallu.
Oblačil si je majico, jaz pa sem počasi vstala in ga opazovala. Njegovo telo je bilo popolno. Veliko lepše kot Thomasovo. Pa kaj se mi kar naenkrat dogaja? Hitro sem šla do omare in vzela ven prva oblačila, ki sem jih našla ter si jih v kopalnico šla oblečt. Prišla sem ven in Niall me je čakal.
''Kako si spala v novi sobi?'' je vprašal.
''Super.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''Se mi je kar zdelo in očitno si v sanjah nekoga poljubljala.'' Je rekel in se zasmejal.
''Kaj? Zakaj?'' sem začudeno vprašala. Kako je vedel?
''Ker ko sem te prišel zbudit, si premikala ustnice kot da se poljubljaš.'' Je rekel in se zasmejal kot nor. Ojoj, sramota.
''Greva raje k pouku.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Prav imaš, greva.'' Je rekel in šla sva.
09. marec 2018
Next
09. marec 2018
Next
09. marec 2018
Next
10. marec 2018
Evo tukaj je nov Next
19.

~Acacia Wenley~

Do konca dneva mi je bilo zelo nerodno Nialla sploh pogledat v oči. Zakaj mi je nenadoma postal tako zelo privlačen, če pa sva prijatelja? No, saj mi je bil že prej privlačen, ampak imela sem oči samo za Thomasa in nisem nikoli niti pomislila, da bi ga prevarala. Nisem bila takšna kot on. Pouk v šoli je potekal normalno in imeli smo že vaje za naslednji dan. Z Niallom, Austinom in Vanesso smo bili zmenjeni, da se dobimo pred šolo. Ampak jaz sem bila že zelo utrujena. Z Niallom sva sedla na klopco, ker ju še ni bilo.
''Izmučena sem.'' Sem rekla in se naslonila nazaj.
''Tudi jaz, danes je bil res naporen dan. Ampak jutri bo še bolj.'' Je rekel in se zasmejal.
''Pa saj ti si takšnih stvari že navajen.'' Sem rekla in ga pogledala. Skomignil je z rameni, potem pa pokimal.
''Res je, ampak sem večkrat že hotel obupat.'' Je rekel.
''Zakaj?'' sem ga vprašala.
''To hvala bogu ni prišlo v medije. Harry, Zayn, Louis in Liam so vsi imeli več energije kot jaz. Jaz sem enkrat omedlel zaradi prevelike utrujenosti, saj sem namesto da bi spal, raje pisal pesmi in vadil.'' Je rekel. Zavzdihnil je in se prijel za glavo. ''Ampak na srečo me je mama prišla spravit k sebi. Dopovedala mi je določene stvari.'' Je še dodal. Nasmehnila sem se in pokimala. Tudi on ima super mamo tako kot jaz.
''Jaz pa ponoči nisem mogla spati in je vedno prišla k meni v posteljo ter me božala po glavi tako kot je samo ona znala in sem zaspala.'' Sem rekla. Zasmejal se je.
''Kako pa? Mi lahko pokažeš?'' me je vprašal.
''Te res zanima?'' sem se začudila. Nialla so kakšne stvari včasih preveč zanimale. Pokimal je in me pogledal s tistimi čudovitimi modrimi očmi, ki se jim nisem mogla upret. Svojo dlan sem položila na njegove lase in ga začela božat. Zaprl je oči in prekrižal roke, zraven pa mu je šlo na smeh. Njegovi lasje so bili tako čudoviti in mehki.
''Acacia to mi boš delala vsak večer pred spanjem.'' Je rekel in se zasmejal. Z glavo se je naslonil nazaj na mojo ramo in še vedno sem ga božala.
''Kaj pa vidva delata? Midva kaj ne veva?'' sem zaslišala Vanessin glas in Austinov smeh. Niall je hitro odprl oči in ju pogledal.
''Acacia mi kaže kako jo je mama božala.'' Je razložil Niall.
''Zagotovo ja.'' Je sarkastično rekel Austin.
Nenadoma sem zagledala Thomasa in Emily. Šla sta mimo in držala sta se za roke. Smejala sta se. Videti sta bila srečna. Ampak jaz sem jima privoščila, da njuna sreča ne bi trajala dolgo.
''Gremo nekam na pijačo?'' je predlagal Austin. Zazehala sem.
''Jaz grem spat, vi pa kar pojdite.'' Sem rekla.
''Si prepričana?'' je vprašala Vanessa, Niall pa me je samo gledal.
''Ja, res sem utrujena in bi rada bila spočita za jutri.'' Sem rekla.
''Pridna bodi.'' Je rekel Niall in se zraven naglas zasmejal.
''Tudi ti.'' Sem rekla.
''Adijo.'' Mi je rekla Vanessa in me objela. Jaz sem ji objem vrnila.
''Hej kaj pa jaz kje pa je moj objem?'' je vprašal Niall. Čudno sem ga pogledala, potem pa sem se zasmejala in razširila roke. Močno me je objel, zraven pa me je nežno pobožal po hrbtu. Njegovi dotiki so bili tako prijetni. Nekaj sekund sva se objemala, potem pa sem se mu nasmehnila in šla v dom v najino sobo. Preverila sem če je kdo od moje družine dosegljiv na skypu ampak nažalost ni bilo nikogar. Malo sem še preverila objave na instagramu, potem pa sem zaspala. Bilo mi je grozno vroče, ker sva z Niallom pozabila zapreti radiator, zato se sploh nisem pokrila in bila sem samo v spodnjicah in majici. Zbudil me je nek hrup. Opazila sem da na Niallovi strani sobe gori luč. Slišalo se je rahlo vzdihovanje. Zagledala sem Nialla. Skoraj me je zadela kap. Niall se je samozadovoljeval. Njegov korenjak je bil popolnoma trd in velik. O moj bog kaj tako lepega še nisem videla. Ampak seveda sem ga zmotila, ker sem bila preveč šokirana. Niall je imel zaprte oči.
''Niall?!'' sem zavpila.
''Emm... Kaj?'' je zamomljal in ravno takrat mu je iz njegovega penisa špricnilo. Na steno, na njegov poster. O moj bog. Hitro je vstal. Bil je čisto rdeč in hitro si je oblekel spodnjice ter stekel v kopalnico.
''Niall si v redu?!'' sem zaskrbljeno vprašala, zraven pa mi je šlo na smeh. Ta prizor me je zelo vzburil, priznam.
''Ja!'' je kratko odvrnil nazaj. Čez nekaj minut je prišel ven še vedno čisto rdeč in sploh me ni pogledal.
''Lahko prosim pozabiš na to kar se je zgodilo pred nekaj minutami?'' je vprašal.
Nasmehnila sem se in pokimala.
''Lahko ja.'' Sem rekla. Čeprav seveda ne bom pozabila, ker mi je bilo preveč všeč.
''Lahko noč.'' Je rekel in ugasnil luč ter se pokril preko glave, jaz pa sem še nekaj časa razmišljala kako velikega ima.
11. marec 2018
OMGGGGG NEXTAJ TAKOJ ZDEJ!
11. marec 2018
Next
11. marec 2018
Next
11. marec 2018
Next
11. marec 2018
neext
11. marec 2018
Evo ga

20.

~Acacia Wenley~

Naslednje jutro me je zbudila budilka, ki je bila neverjetno glasna, tako da sem bila takoj budna. Tudi Niall je slišal in je že bil v sedečem položaju. Zehal je. Pogledala sem ga in se zasmejala.
''Dobro jutro.'' Sem rekla. ''Danes je poseben dan.'' Sem še dodala. Res je bil poseben dan, saj je bil dan, ki sva ga z Niallom čakala. Izvedela bova, če bova z najino pesmijo Seeing Blind nastopala na Times Squaru za silvestrovo. Niall me je na hitro pogledal v oči in hitro umaknil pogled. To je prvič naredil, zato sem bila malo presenečena.
''Ja, res je.'' Je rekel in vstal. Šel je do svoje omare, jaz pa prav tako. Ven sem vzela oprijete temno modre kavbojke ter pulover bele barve. Lase sem si spela v visok čop in malo sem se naličila, bila sem pripravljena. Tudi Niall je bil. Pogledala sem ga od glave do pet. Imel je oblečene črne kavbojke in belo majico s kratkimi rokavi ter črno jakno. Vsa oblačila, ki jih je imel so mu zelo pristajala.
''Greva?'' sem vprašala. Pokimal je in spet me ni pogledal. Gledal je v tla.
''Niall? Si v redu?'' sem ga vprašala.
''Zakaj?'' se je začudil in spet me ni pogledal.
''Čudno se obnašaš.'' Sem rekla, on pa je postal rahlo rdeč.
''Ah, malo sem živčen zaradi nastopa danes.'' Je rekel in skomignil z rameni. Dobro sem ga poznala in vedela sem, da laže. Občutek sem imela, da mu je nerodno zaradi tistega kar se je zgodilo prejšnji večer. Ampak nisem ga mogla vprašati, ker sem mu obljubila, da bom pozabila na to. Čeprav je to bilo težko pozabiti. Ves čas sem imela v mislih tisti prizor. Vzela sem svoje stvari in Niall tudi. Šla sva do šole, kjer sta bila Austin in Vanessa. Poljubljala sta se zelo strastno. Pogledala sem Nialla, ki mu je šlo na smeh.
''Pa dajta no, saj imata sobo.'' Sem rekla.
Zmedeno sta naju pogledala in se nekako odlepila eden od drugega.
''Poglej poglej bodoča zvezda je tukaj.'' Je rekla Vanessa. Pogledala sem Nialla in potem njo.
''Misliš Nialla?'' sem vprašala. Z Austinom sta se zasmejala.
''Niall je že zvezda, ti pa boš danes ko boš izbrana.'' Je rekla.
''Bomo videli.'' Sem rekla in se nasmehnila. ''Nisem ravno dobra pevka.'' Sem še dodala.
''seveda si.'' Se je oglasil Niall.
''Vidiš če ti Niall Horan to reče potem je že tako.'' Je rekel Austin.
Mimo sta šla Thomas in Emily nasmejana z roko v roki. Vsi smo ju grdo pogledali.
''Tudi onadva danes nastopata.'' Je rekel Austin.
''Res?'' sva z Niallom rekla oba hkrati.
Vanessa in Austin sta pokimala. Z Niallom sva se spogledala, končno me je pogledal v oči. Prekinil nas je šolski alarm. Z Niallom sva se odpravila za šolo, ker smo imeli generalko. Vanessa in Austin pa sta šla na predavanje. Z Vanesso sva tudi bili dogovorjeni, da greva popoldne po nakupih in k frizerju, saj sem želela za to prireditev dobro izgledati, če sem ob sebi imela takšnega lepotca. Joj, kaj govorim.
12. marec 2018
neeeeeeext morata bit izbrana
12. marec 2018
Next
12. marec 2018
neext
12. marec 2018
Next
12. marec 2018
Hej. Evo tukaj je nov Next

21.

~Acacia Wenley~

Med generalko je vse potekalo tako kot je moralo. Dokler se nista prikazala tam Emily in Thomas. Thomas je imel v roki svojo kitaro, Emily pa si je med hojo popravljala šminko. Niall je opazil, da ju opazujem in je hitro stopil k meni.
''Bodi mirna.'' Je rekel in me prijel za roko, za kar sem mu bila zelo hvaležna, saj me je vsak njegov dotik vedno pomiril. Emily in Thomas sta naju opazila in prišla sta do naju.
''Glej glej kdo je tukaj.'' Je rekla Emily in me grdo pogledala.
''Enako lahko rečeva midva.'' Sem rekla in ji podarila hinavski nasmešek.
''Če mislita, da bosta danes zmagala, se motita. Verjetno hočeta izkoristiti to, da je Niall pač slaven.'' Je rekel Thomas in Emily se je zasmejala, kot da je povedal nekaj smešnega.
''Boš pa zato ti zmagal kajne?'' je rekel Niall in se zasmejal.
''Ne norčuj se.'' Je rekel Thomas jezno. ''In zakaj jo držiš za roko?'' je rekel in pogledal najini roki, ki sta se še vedno držali.
''Ker jo lahko.'' Je rekel Niall.
Thomasu se je videlo, da je ljubosumen. Čeprav nisem vedela zakaj, niti me ni zanimalo.
''Si me že zamenjala vidim.'' Mi je rekel.
''Kaj pa te sploh briga moje življenje?'' sem ga vprašala.
''Pusti jo pri miru.'' Je rekel Niall.
''Zakaj tako braniš to Acacio?'' je Emily vprašala Nialla.
''Vedno sem jo, vedno jo bom.'' Je rekel in me pogledal. Na ustnicah se mu je narisal majhen nasmešek in meni tudi, ko sem ga gledala in poslušala.
''Govoriš tako, kot da mene sploh nikoli nisi ljubil.'' Je rekla Emily.
''Saj te nisem, nikoli ti nisem rekel da te.'' Je rekel Niall in se zasmejal. ''Ko si me prevarala sem se tako razjezil samo zato ker je trpela Acacia, ne zato ker bi bil žalosten zaradi tebe.'' Je še dodal. Bila sem šokirana ampak hkrati tudi zelo vesela ko sem to slišala.
''Greva raje Emily.'' Je rekel Thomas. Prijel jo je za roko in šla sta proti odru. Pogledala sem Nialla ki si je oblačil jakno.
''Je vse to res?'' sem ga vprašala.
''Seveda je res, nikoli se ne bi zaljubil v takšno kozo.'' Je rekel in oba sva se zasmejala.
''Hvala da tako skrbiš za mene.'' Sem se mu zahvalila.
''Vedno bom, Acacia. V to nikar ne dvomi.'' Je rekel in nisem si mogla pomagati. Objela sem ga. Še sam je nežno položil svoje roke na moj hrbet. To je trajalo nekaj sekund, potem pa sem se nekako odlepila od njega. Naj omenim, da Niall vedno tako dobro diši. Njegov parfum je nekaj posebnega. Nasmehnil se mi je, jaz pa njemu. Zazvonil mi je telefon. Na skypu me je klicala Aria.
''Aria me kliče.'' Sem rekla Niallu.
''Kar oglasi se, jaz grem pa do parka, da dokončam nekaj za faks.'' Je rekel.
''Čakaj grem s teboj, tukaj je zelo glasno.'' Sem rekla in pokimal je. Oglasila sem se Arii, medtem ko sva hodila. Na ekranu sem zagledala njo in Aarona. Pomahala sta mi.
''Heeeej!'' je zavpila Aria.
''Živjo bratec in sestrica.'' Sem ju pozdravila. Niallu je šlo na smeh.
''Kako si? Si že srečala kakšnega zvezdnika?'' je takoj začela Aria s svojimi vprašanji.
''Joj ti in tvoji zvezdniki, pa saj spi v isti sobi kot tisti blondinec iz boybanda.'' Je rekel Aaron. Niall se je zasmejal in je prišel bližje k meni da sva bila oba na ekranu.
''Ta blondinec je tukaj in vse sliši.'' Ga je opozoril. Aaron se je malo prestrašil.
''Hej Niall!'' ga je pozdravila Aria. ''Aaron res si butast, vidiš da ima rjave lase.'' Je rekla.
''Oprosti Niall.'' Je rekel Aaron, Niall pa se je začel smejati.
''Kaj pa delata zunaj?'' je vprašala Aria.
''Pripravljava se na tekmovanje.'' Sem rekla.
''Upam, da bosta zmagala.'' Je rekla.
''Tudi midva.'' Sva rekla oba hkrati. Spogledala sva se in se zasmejala.
''Očitno preveč časa preživljata skupaj, sta že začela govoriti istočasno.'' Je rekel Aaron, Aria pa se je zasmejala.
''Nič nimam proti če moja sestra govori kot Niall Horan.'' Je rekla. ''Niall kdaj mi boš uredil zmenek s Harryjem?'' je še dodala.
Zavila sem z očmi. Aria včasih preveč fantazira. Niall se je zasmejal.
''Ga bom poklical in vprašal.'' Je rekel.
''O moj bog! Saj bi te povabila na zmenek ampak tebe prepustim moji sestri.'' Je rekla. Takrat sem grozno zardela. Niall se je spet zasmejal in Aaron tudi. Na srečo sta ravno takrat do naju prišla Vanessa in Austin.
''Poglejta kdo je tukaj!'' sem rekla in hitro obrnila telefon k Vanessi. Vanessa se je nasmehnila ko ju je videla, onadva pa tudi.
''O moj bog Vanessa!'' je zavpila Aria.
''Vanessa vedno lepša si. Kdaj me boš uslišala in šla z menoj na zmenek?'' se je oglasil Aaron. Hitro sem obrnila telefon k sebi.
''Mislim, da je čas da prekinem. Navijajte danes za mene. Rada vaju imam.'' Sem rekla in hitro prekinila preden bi stvari ušle nadzoru. Telefon sem dala v žep.
''Greva počasi?'' me je vprašala Vanessa.
''Ja, greva da pravočasno najdem prava oblačila.'' Sem rekla in zasmejala se je.
''Adijo srček se vidiva kasneje.'' Je rekla Vanessa Austinu in ga poljubila.
Mislili sva že iti, a se je Niall postavil pred mene.
''Thomas in Emily naju gledata. Nekaj bom naredil, da bosta še bolj jezna.'' Mi je potiho rekel. Pokimala sem in se zasmejala. Niall me je nenadoma objel ter mi umaknil pramen las z obraza in me poljubil na desno ličnico. Upam, da ni opazil, da sem zelo zardela. Ampak bilo mi je všeč. Pogledala sem naokoli, da bi videla kje sta Thomas in Emily, da bi videla njuna jezna obraza, ampak nikjer ju nisem videla. Čudno. Z Vanesso sva šli proti njenemu avtu in ves čas me je gledala, kot da je čakala, da ji kaj povem.
13. marec 2018
u198831
u198831
neeeeeeeeeeeeeeeeeext *__*
jest obožujem to zgodbico *__*
dej usmili se nas pa hitr nextej
13. marec 2018
Next
13. marec 2018
u231805
u231805
Next