Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Hejla!
In tukaj je nova, težko pričakovana zgodbaaa (no sej ne, da sploh kdo bere moje zgodbe ).
Upam, da to zgodbo dokončam (vsaj seno ).
No, upam, da bo vsaj kdo bral mojo zgodbo.
No, pa kar začnimo.
Prvi dan pouka.
Učenci se že počasi nabirajo v šolski avli. Med njimi so pomešani različni razredi. Stari in novi prijatelji se objemajo in pogovarjajo, ura pa se počasi prikrade na 8.15 in njihovo veselje usahne saj se bo kmalu začel pouk.
Počasi se vsak spravi v svojo matično učilnico in že so hodniki prazni, počasi se prikrademo do zadnje učilnice in neslišno ter nevidno vstopimo.
V tej učilnici je 8.a, kjer že kar sopejo od nervoze kakšno bo novo šolsko leto.
8.a je razdeljen na 4 skupin, ki se držijo skupaj že vse od 6. razreda.
Takole to izgleda:

-frajerji: Luka, Rok, Nejc, Jakob;
-barbike (najpopularnejše punce): Nika, Ema, Rebeka, Amanda;
-metalci: Katra, Sandra, Andraž, Tin;
-osebki: Živa, Klemen, Matic, Lila;
-samotarji: Andraž, Zala.

Zdaj pa naj še malo razložim njihovo delitev.
FRAJERJI so tisti fantje, ki so najbolj popularni (logično). Punce se kar lepijo na njih in za njih je šola ena sama zabava. (M)Učiteljem stalno nagajajo in delajo težave. Na kratko bi jih (m)učitelji opisali kot poredneže (ni logike).
BARBIKE so najlepše in najbolj popularne punce na šoli. Nosijo najboljša (in najkrajša) oblačila, ličijo se, lepijo se na fante (kot muha na drek),…
Skratka frajerji in barbike gredo nekako skupaj.
METALCI so… no saj veste… oblečeni so v črno, pijejo, kadijo,… skratka za šolo jih malo briga in prav tako nič ostalo.
OSEBKI (tako so jih poimenovali predvsem frajerji in barbike) so vstali učenci iz razreda, so zamišljeni in v svojem svetu. Seveda ne vedno, ampak ostali so se odločili, da ne spadajo med njih in tako se družijo med seboj.
SAMOTARJI so pač sami, noben se ne druži z njimi. Drugače pa so čisto normalni (logično).

Zazvoni zvonec in vsi učenci se usujejo ven iz razreda. Sploh še ne vejo kaj jih čaka…
No, takole nekako bo začetek (vem prevečkrat govorim besedico 'no').
Aja pozabila sem povedati, da bom zgodbo pripovedovala enkrat ve eni osebi enkrat v drugi osebi, tako, da se bojo menjavale (npr. enkrat bo govorila Ema, drugič Jakob, in tako naprej...)
Upam, da vam je všeč!!!
02. maj 2018
~Lily~
~Lily~
Next
02. maj 2018
Next
02. maj 2018
hey jaz sem tuki da mal prsu in bi vam rad predstavil naš inovativni tatarski biftek(VEGI).
03. maj 2018
eh se ne VEGETARJANCI SO POŠASTI
#UBIJAJORASTLINE #PRAYFORREGVANT
03. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
A lahko prosim ne smetiš po moji temi?!?!
Drugače pa hvala za Next-a
03. maj 2018
Potter
Potter
neext
03. maj 2018
Acid Veins
Acid Veins
Meni je že zdaj zanimivo! Next
03. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Hvalaaaa☆♡☆♡
03. maj 2018
neextttttt
03. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Hvalaaa♡☆
03. maj 2018
neeeeeeeext
zlo zanimiva delitev razreda
komi čakam nadaljevanje
06. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Hvalaaa ne vem zakaj ampak si mi polepšala dan
06. maj 2018
*navadno ga folku uničim *
06. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Sej sem rekla, da sem čudna oseba
06. maj 2018
Next
06. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Hvala
07. maj 2018
♡cαтιcσяи♡
♡cαтιcσяи♡
Neeeeexttttt
Nadaljuuj, ker je odličnooo <3
07. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Hvalaaa
07. maj 2018
♡cαтιcσяи♡
♡cαтιcσяи♡
to je bal Marijana jst sm alja in pravim isto kot ona (skupni profil mava v prvo je bil moj pol sva se odločile da ga bova mele za skupni profil
07. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Okii hvala tud tebbb
07. maj 2018
~Lily~
~Lily~
Gdaj bo Next?
07. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Ne vem ker mam zdej največ stavari za šolo
07. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Nehi smetit po moji temi
08. maj 2018
Next ! super je !!! na kok casa bos pa kej pisala, ce mas slucajno v glavi? drgac pa nehite kr neki pisat, ampak raj preberte zacetk k deluje bolano
28. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Res res en velik hvalaaa☆♡☆♡☆♡♡☆ glede pisanja se mi je mal ustavl ampak zdej bo konc šole in bom mela velik več časa za to tako da vrjetno kmalu... je točno tako in še enkrat hvala♡☆♡☆♡
28. maj 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Okej, končno je prišel dolgo pričakovani Next .
Najbolje, da začnemo .

ZALA: samotarka

Ena za drugo so težke dežne kaplje padale na veliko šolsko okno. Vreme je bilo čisto podobno mojemu razpoloženju.
Zakaj?
Začetek šole je, vam to dosti pove?
Šole pa še na sploh ne mara, ker nimam nobenih prijateljev. Nobenemu ki bi se mu lahko zaupala, to je zelo grozno, ker zdaj vse tiči v moji glavi in me pokopava pod sabo.
Ocene?
Ja, dobre so samo mi, če se tako izrazim dol visi.
''Dober dan, učenci,'' se je po učilnici razlegel gromek učiteljičin glas, ker pa ni bilo opaziti odziva ja zavila z očmi in razdraženo dodala, ''Bi me mogoče lahko pozdravili?!''
Iz vseh kotov učilnice se je slišalo vzdihovanje in jezno mrmranje.
Zelo vprašujoče, kajne?
Je res tako težko vstati in pozdraviti učiteljico?
Odgovor se glasi.
Ja, še posebej, če imaš za učiteljico Gospo Smutthi. Ali, če jo že moramo pravilno poimenovati Gospa Magdalena. Učiteljica Smutthi(imenovana zaradi neznanega razloga) je imela velike okrogle oči, ki pa so jih še bolj poudarila očala, bila je visoka nekje tam 175cm (brez petk), barva las pa je bila nedoločljiva saj se je barvala vsak mesec(trenutna barva: sinje modra). Če koga zanima njena prava barva ga morem razočarati, ker mi je to še vedno nerazrešljiva uganka.
Ko smo vsi stali smo ne ravno soglasno zaklicali jadarni: ''Dober dan,'' in se z veliko muko usedli nazaj na svoje stole.
Res smo se mučili, čisto potni smo. Res!
''Učbenik stran 11,'' sem slišala učiteljičin glas, a se nisem premaknila.
Učiteljica je pogledala v vsako klop posebej, če so njeni sužnji opravili lahko nalogo. Pri moji klopi se je z očmi sunkoviti ustavila: ''Gospodična Zala, imaš mogoče kakšen problem?''
''Bi ga morala imeti?'' sem jo pogledala z velikimi oči. Razred je bruhnil v glasen smeh.
Učiteljica me je jezno pogledala in se trudila spet ustvariti mir v razredu, kar pa ji ni ravno uspevalo.
Naslonila sem se na naslonjalo stola ter lenobno odprla učbenik na strani 11.
Na začetni strani je zeval napis Začetek šole. Ko sem ga prebrala mi je gladna sapica šinila po hrbtu.
No, nekje je treba začeti.

No, upam, da vam je všeč!
Kakšno mnenje ali pa kakšen nexstič?
30. junij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Next!
30. junij 2018
~Lily~
~Lily~
Next!!!
30. junij 2018