u143259
u143259
Neeeeext
25. marec 2016
u193768
u193768
Next men je tole ful ušeč dejta še naprej pisat
16. maj 2016
Next
23. maj 2016
Druače sm js cocacola, samo na drugem profilu, ker sem pozabila geslo, in upam, da bo crazy unicorn pisala z mano, ampak če pa ne, pa se mi prosim javite, če bi kdo nextal z mano, ampk itk sm zdej js na vrsti, tkoda bom nextala!!
09. maj 2017
Ko mi je Katniss pokazala trgovino Eleganca de Rose sem hitro zbežala ven, ker tiste obleke so bile daleč od mojega stila. Poiskala sem neko trgovino, ki se je imenovala Rock and Shine. To je bilo prvič, kadar sem kupavala brez Katniss in nisem vedeela kaj naj izberem! Na koncu sem si vzela bež obleko do kolen s črno čipko in črne visoke pete.

Pozabila sem na Katniss in oče m je pred nakupovalnim centrom počakal z limuzino.

ura je bila 17:45 in malo se mi je že mudilo.
šla sem v svojo sobo:

Starša mi ne dovolita, da imam sobo v svojem stilu, kajti za vzor mora biti vsem najstnicam na svetu! Oh kako je to zoprno. In tudi težko je imeti ves čas sobo kot iz škatlice.
Stopila sem za mizo za ličenje in si nanesla malo pudra, korektorja, maskare, eyelinerja, senčila, glossa, si nakodrala lase itd.
Nato sem nase navlekla obleko in si obula čevlje, ter z limuzino šla do dogodka.
09. maj 2017
Next?
09. maj 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg