z Naillnom sma odšla v trgovino kjer sma vse nakupila kar potrebujema,hrano,obleke,...
Ko sma prišla iz trgovine naju je čakalo presenečenje!!Pred vrati me je počakala moja cela družina!!Kaj pa vi tu??Kris-nič prišlo smo pogledat kako sta in kako so moji vnuki...omg super Nialln res hvala ti da si pripeljal mojo družino domov!!Ljubim te.Ni problema ljubica sej veš da bi zatebe vse naredu,ljubim te.vem vem hvala.družina je ostala pri meni da bi pazila na moje tri otroke.Jast in Nailln sma pa odšla v Pariz za en teden da bi se malo odmaknila od otrok in kamer in vsega.Začela sma pakirat in hitro odšla na letalo,....prišla sva v Pariz kjer sva šla na most ljubezni.

obesilla sva ključavnico in odšla v hotel v najino sobo.

začela sva se pogovarjati kdaj bi se poročila in odločila sva se da se boma poročila 19.6,naillnu sem rekla da je to čez en teden.A ti ne paše lahko spremeniva rekla sem ne ni treba in da se bom poročila z njim takrat.
Naill je zaklenil najino sobo potem pa sva se začela noro poljubljati. Kmalu sem začutila Niallovo roko pod mojo majico. Kar nadaljevala sva saj sem si ga želela. Kmalu je bila njegova roka na mojem hlačnem pasu. Odpel ga je in se znebil mojih hlač. Kmalu je še moja majica zletela na drugi konec sobe. Jz pa tudi nisem kaj veliko zaostajala. Bil je že brez hlač in brez majice.sam še boksarice. Kmalu mi je začel odpenjati moderček. Jaz pa sem se znebila njegovih boksaric. On se je moral znebiti samo še mojih spodnjic. "Si pripravljena?" me je vprašal. Ja sem sem odgovorila. Prodrl je vame. Bolelo me je kot še nikoli. Moje vzdihe je pomiiril z poljubom. Neham? me je vprašal. Ne, samo počakaj da neha boleti. Ok, pokimaj ko boš pripravljena . Nadaljeval je zelo počasi. Zašepetala sem mu: hvala, ker si tako sočuten Ni problema Je odgovoril. Ko sva prišla do vrhunca, sva končala.
16. junij 2014
Kendall neki ti morm povedat.Ka pa??Kendall jst grem .......v....am...,kam greš??Jst grem v London.po kaj??na koncert,ki ga imamo 1D fantje.Aaa??Kendall še neki hočm da greš zraven mene,da me boš podpirala tam??Z veseljem bi šla ampak nemorm?Zaka ne?Ker mam novo kolekcijo oblačil in knjigo in....Potem me je poljubil.Boš šla z mano??Nemorm sorry??Ka pa če ti tole nardim

si is premisnala??Ok no dober bom šla s tabo v London..OK ljubim te.jst tut tebe.
16. junij 2014
...Naslednji dan....
Naillridita Max in Niak da vaju v šolo pelem velja?
Oba:vela!
Kendalle že kej veselita počitnic??
O:ja zlooo kam bomo pa šli napočitnice
N-a bi šli v Francijo??
O-jaaa.
K-no hiter v avto pa v šolo ane
O-ja adijo mami
K-adijo uživita,ljubim te Naill,amm jst grem zdle k Kim,da se pogovorima glede kolekcije ok?
N-ok ljubica jst tut tebe ljubim!!!Bay
K-Bay
..........Naiil je otroke odpeljal v šolo,meni pa je kar naenkrat zazvonil telefon bil je

JB javla sem se in vprašala:
K-kaj je Justin??
J-selena je noseča!!!
K-OMG ja čestitam vama res super
J-hvala hvala
K-kaj bo punčka fantek
J-imela bova fantka
K-res super kako mu bo pa ime??
J-ime mu bo pa David Bieber
K-super res še enkrat vama čestitam!!
J-hvala bay
K-bay
08. julij 2014
Next
21. julij 2014
NEXT NEXT NEXT! OMG! Ful dobr pišeš! )
29. julij 2014
dans pride next hvala
30. julij 2014
next next
31. julij 2014
next ful dobr pišeš!
06. september 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtt
31. oktober 2014
dobite danes res!
Zal mi je da nisem mogla naprej pisat nisem bila v sloveniji
od danes naprej bom več na tem profilu oblubim
25. november 2014
u182815
u182815
kok pišeš pa zakaj !justin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!beda je justin
25. november 2014
lahko prosim pogledate in naprej priporočate in delite.tako bi mi zelo pomagali .prosim priporočite ga prijateljem ,hvala
https://www.youtube.com/watch?v=ApxcjD6zicw
25. november 2014
ke$ -pust jo pri miru!Pač je taka zgodba,če ti nepaše nehi brat!in nehi komentirat!
Mojo sestro pa pust pri miru!
Nextt piš naprej pa se ne ozirat na te bedake!
29. november 2014
Ful je dobr.Next prosim. <3
02. december 2014
u52095
u52095
Next + nova bralka
04. december 2014
next+nova bralka
14. december 2014
next the best si!!!! <3
31. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani