.......jutro...........................Miami..........................................................
Kim-punci sta pripravljeni na odhod v L.A.??
Khloe-ja jst sm pa ti Kendall?
Kendall-jst sm tudi pripravljena!! gremo
Vsi:adijo miami,hello L.A.
..............................................Nemčija..........................................................
Niall-fantje ste pripravljeni za odhod v L.A.
vsi: ja itak adijo Nemčija hello L.A.
gremo..
..............................................L.A.................................................................
M-kylie hitro mi pomagaj pripraviti kovčke za Kendall.
K-kam pa gre?....aja točno k Kim ok ti bom pomagala.
M-dobro najprej spakirajma za maxa in nika.
K-ok
Max:

Nik:

M-sma spakirale vse??
K-men se zdi da vse!!
04. februar 2014
..............................................L.A...........................letališče............................
Kim-prispele smo jeeeeej
Jst-komi čakam da vidim maxa in nika hh
Kh-neki vama morm povedat??
Jst-kaj pa??
Kh-rok imam čez 1teden.
Kim-to je odlično!!
Kh-mi bosta pomagali okrasiti sobo??
Jst,Kim-seveda.
........................................................
Prispele smo domov in pred vrati sta naju čakala max in nik,takoj sta pritekla k nam in nam dala en velik objemček.Potem sta prišli še mama in kylie saj očeta ni bilo doma.Hitro smo jih objele in šle notri.
Pogovor:
M-kako je šla oddaja v miamiju??
Kim-odlično dobile smo še en prostor za trgovino mal smo kupovale mal se zabavale pa take..hhh
J-sta bla max in nik pridna??
Ky-itak kopala sta se v bazenu mal sta se igrala na vrtu vsepovsod hhh.Kok to da boš pri Kim??
J.ammm videla sem sliko kako Niall poljublja drugo in sem se odločila da ga nočem videti in da se ta čas pripravljam na snemanje!!
Ky-aaaa super jst imam že nekaj novih idej za kolekcijo.
J-kako pa??
Ky-pridi v mojo sobo da ti pokažem!!
J-ok.
...........................................L.A...........................letališče.....................
Fantje končno smo prispeli v L.A.hhh
zdej pa hitro domov in upam da je Kendall že nazaj iz miamija ampak islim da še ni tko da imamo še mal časa da zbrišemo nekako slike iz neta.
Harry-res je jst komi čakam da vidim Seleno.hhh
......................................
Smo že prispeli domov očitno so nas naše dame presenetile in so že kmalu doma!!
H-ja vidim da so že doma,oh zdle se pa pripravi niall.
N-upam da ni že videla tiste slike.
H-jst tut.Vso srečo.
..............................
Hai doma smo!!
Niall-kje sta moja poba mwa mwa zelo sem vaju pogrešal kje mata sestrico in mamico??
H-hai Kylie nisi še rodila??
Ky-ni nisem še.hhhh
Kendall-kako to da ste tako kmalu že nazaj??
Niall-nismo imeli veliko koncertov samo 10 pa smo hitro končali!!
Kendall-aaa si spoznal kakšno novo punco??
N-ne.
Kim-ne tuki pred nami pejta v sobo.
Kendall-ne tuki boma se pogovorila pričo vsih da vidim kaj boš reku na to sliko!ali je to tudi photoshop???
N-jst nwm ka bi reku.............sory ampak to ni photoshop sory mi lahka daš še eno priložnost prosim res te ljubim in želim si imeti še enega otroka s teboj prosimmm.
Kendall-sem vedla da mi lažeš!!Sory nemorm ti več zaupat poslovi se od otrok kajti jst grem za dva tedna k Kim sory.Ko se boš pomiril in boš vedel kaj hočeš pridi k meni in se bova pogovorila prej pa nehodi k meni.sory
N-Kendall tebe hočem prosim ostani tu kendall prosim.
Kim-pejt greva Kendall,pridi.
04. februar 2014
Next
04. februar 2014
......................................
Prišli sva k Kim domov in tam naju je čakal Kenye zaročenec od Kim.Bil je zelo vesel ko me je spet videl,skoraj kot oče mi je rada ga imam zlo.Videl je da sem cela objokana.Vprašal me je zakj sem žalostna??odgovorila sem da me je Niall prevaru.Boga punčka moja res te zastopim bolje je da ostaneš pri nama a ne Kim??Jares je Kanye.
To je Kanye:

oče od North.
Šla sem v svojo sobo razpakirala svoje obleke in otrokove.Otroka sta se šla igrat mala Kim pa je ostala z mano v sobi.Preoblekla sem jo v to:

nato je Kim potrkal na moja vrata in povedala da imam obisk!Vprašala sem jo kdo je?'rekla je da je prišel Niall.
Rekla sem da ga nočem ob sebi.Niall je vstrajal in vstrajal in sem mu pustila da je prišel v mojo sobo.Prineel mi je:
https://images.24ur.com/media/images/600xX/Jan2007/16159075.jpg%3Fd41d rekel je da me ljubi in da si želi samo mene rekel je da mi bo to dokazal če mu bom pustila bit tukaj vssaj eno noč!! in potem mi je dal poljub.Tisti trenutek je vstopila Kim in Kanyne rekla sta da naj mu dam zadnjo priložnost.Rekla sem da ok in da lahko prespi tukaj čez noč!!
....................................Noč......
S niallnom sma se strastno poljubljala ko je nekdo potrkal na vrata bila sta max in nik nista mogla spat vprašala sta če lahko spita pri naju??rekla sem da ja da ni problema dala sma jih med nama da sta sladko zaspala potem se je Niall prerinil med otroka in prišel k meni ter rekel da lahko nadaljujema.rekla sem da ne ker sta tu otroka najprej sma jih nesla v svoje sobe potem sma se zaklenla v najino da naju kdo ni motil.Začela sma se ljubiti in poljublati.Seveda da sem mu mogla odpustiti saj je bila čarobna noč.
04. februar 2014
next
05. februar 2014
Next
05. februar 2014
Next
05. februar 2014
............................................Jutro....................................................
N-dboro jutro ljubica.(poljubček)
J-jutro.
N-kok si??
J-urediti??
ljubim te mwa
N-super grema v kuhinjo??
J-jap.
..................................V kuhinji....................................................
Kim-kendall a lahka mal govorim s tabo na samem pliss??
J-seveda pridi greva v mojo sobo.
Kim-Kendall kylie se je poškodovala!
J-Kaj!ne kok se je poškodovala je hudo kje je pliss povej mi sta otroka vredu??
Kim-ja otroka sta vredu mogoče se bosta mal prej rodila kak teden ali dva,kylie pa ful boli hrbet in desna roka.
J-kaj je pa delala?
K-s Khloe sta učeraj skakali po trampolinu in je kylie padala.Amm še neki jutri morama it nazajj v miami in tam ostati 3 mesece žal mi je.
J-aaa.Ok pol je pa najboljš če si greva že kar pripraviti kovčke in grema.
.............................
Kanye-K Niall-N
K-kok si poba prosim da kendall ne prizadaneš več ti je jasen!!!Ker mi je tk ko hčerka in hočem da je srečna z tapravim fantom,da bo ahto na njo in da je ne bo varu kadar bo šel na turnejo,mogoče bi lahka bla harry in kendall skupi ka si pa ti misliš Niall??
N-gospod ne bom je več prizadel oblljubim in še nekaj kendall in harry skupaj nepredstavljam si??
K-jst tut ne ampak bi harry postal očka niku,maxu in kim ml.
N-nenennene to se ne sme zgodit več!!!
Kim kaj se pa pogovarjata fanta?? midve vama morama nekaj povedati.
Niall kaj pa??
Jaz jutri odpotujema v miami zraven gre še khloe in kylie.
Niall lahka grema midva tut??
Kim ja lahka ja če hočta.
Kenye jst mam ene opravke jutri z mano bo pa šel Niall a ne??
Niall ja gospod.
Kim no dober midve grema k Khloe.
.........
05. februar 2014
Next
05. februar 2014
.............................................Pri Khloe..........
Kim:kok si khloe??Si ok boš lahka šla zraven naju jeter v miami??
Khloe-seveda,da bom lahko šla zraven vaju!!hhh rada vaju imam.
Jst-midve tut tebe gremo mal v šoping??
obe-lahka ja gremo v new yorker!!
Ok!
.....................................V trgovini.........................
Khloe-kim ne kupovati toliko si neboš mogla kupiti hiše v new yorku!!
Kim-ne skrbita lahko saj sem si že kupila hišo sam vam še nisem hotela povedati..hh
Jst-dej pokaži sliko!!
Kim-ok.

Jst-super je jst si jo morm tut kupit hišo v Londonu..
Khloe-zakaj??
Jst-ja jst grem čez 3 mesce v London na snemanje pa sem študirala na to hišo kaj praavita??

Kim-super je boma kdaj lahka šle zraven tebe??
Jst-ja itak!!!!
................................................Doma........................
Kim-kaj počneta fanta??
Kyne-nč.ka ste si pa ve kupile vidim da velik sam vsaka nej eno obleko pokaže.
Vse-ok.
Khloe-

Kim-

Jst-

Niall-sexy hh
Kyneexy kok ste luštne take pejte juter na letališče.hhh
06. februar 2014
Next
06. februar 2014
u152441
u152441
next
07. februar 2014
Pride kmalu nadaljevanje
09. februar 2014
Next
14. februar 2014
................................jutro...............
Bilo je jutro!meni in Kim se je že zelo mudilo saj sma se mogla pripraviti za rdečo preprogo in da predstavima svojo kolekcijo!Nekdo je potrkal na vrata moje sobe bil je Harry.
Jst-J,H-Harry
J-kaj počneš v moji sobi?
H-Kendall neki ti morm povedati,sam nwm kako naj začnem.
J-no povej hiter ker men se že zelo mudi.
H-no jst te že ljubim od prvega dne naprej ko sem te videl!
J-kkkaj Harry zafrkavaš se.
H-ne res je!
J-Harry sej veš,da sem poročena imam 3 otroke super kariero.
H-vem vem sam ti nisi najbolj srečna z Niallnom??ker se ti že vidi na obrazu.
J-Harry se boma pol pogovorila o tem ko bom pršla domov zdej pa morm it bay.
H-ok sam še eno vprašanje!Bi bila moja punca?če te nebi Niall zaprosu??
J-ammmm nwm morm it bay.
H-kendall,ok no bay.
..........................na rdeči preprogi...........
kim:amm kendall neki nisi najboljše volje,povej mi zakaj + dej se mal nasmej hhh
Kendall:amm Kim kaj bi ti naredila če bi te nekdo vprašu če bi bila njegova punca,ti pa si poročena in imaš otroke??
Kim:amm ja jst bi rekla ne.pomojem zakaj me to sprašuješ??
Kendall: eh nč kr tk
kim: povej
Kendall: ok.Harry je prej pršu v mojo sobo in me vprašu če bi bla njegova punca pa sem mu rekla da se boma pol pogovorila ko pridem domov!
Kim: kendall če ti je Harry tk všeč ko ti men govoriš pa da nečutiš nič več do Nialllna dej ločiteveni postopek in se mogoče poročiš z Haryjem...
Kendall:hhhh nwm še bom vidla maš pa tut prav.zdej se pa nasmej hhh
Kim:ti tut......
17. marec 2014
next
18. marec 2014
Ko sma s Kim prišle nazaj domov sem odšla v svojo sobo spakirat kovček saj jutri odpotujem v Miami kjer se srečam z družino Geiss.Danes pa tudi pride moj mož Niall domov saj sta bila Kanye in Niall na turneji.............Čez nekaj časa.....
Kim: Kendall hiter prit dol pogledat kdo je pršu!!!
Kendall: Ja ja sej vem kdo je pršu Naill.(Bleh)
Kanye: Živijo punce kako ste kaj?ka sta kaj počeli doma?sta uživali?
Kim: ja super sma se imeli.(mwa)
Kendall:Kanye doma si jeej!!In Niall.
Niall: no tut jst sm tebe vesel!(mwa)
Z Niallnom sma odšla v sobo in tam razpakirala njegov kovček.
N-Niall,J-Jst
N-ljubica kok si se mela ko mene ni blo doma?
J-uredi mal sem te pogrešala ampak sem preživela.
N-nekam čudn se obnašaš,ka ti je kdo kej takiga reku al ka je s tabo?
J-Niall jst juter odpotujem za 3-mesece v Miami in še neki.
N-aja pa jst ne bom mogu it zraven tebe v Miami saj greva z Kanyem snemat nov album in lahka bi šla s Harry-jem??
J-ja bom šla kr z njim.najboljš.hh(mwa)
N-ljubim te!pokličma Harry-ja,da vidma če se strinja s tem,da gre un juter zraven tebe v Miami!!HARRY!!!!!
H-ja!!a se je kermu kej zgodil??
J-nene neki te more Niall vprašat.
H-ok ka pa?
N-a bi ti šel zraven Kendall v Miami,za 3-mesece??itak sem ču da maš nek nastop tam al ka.
H-ja ni problema seveda,da bom šel zraven nje.hhh
N-pol smo dogovorjeni?to je super.
................
s Harry-jem sma odšla iz moje sobe v kuhinjo.

H-Kendall sej veš,da te jst ljubim in da bi rad bil s tabo do konca svojega življenja.
K-ja vem Harry jst ti morm tut neki povedat....jst te tut.....ammm......te ......tut...ammm......ljubim.
H-omg res!
K-ja res te ljubim.
H-in kok boš zdej to Niall-nu povedala??
K-to še pa nwm mu bom pol ko pridema iz Miami-ja.(mwa)
H-hhhh ok.(mwa)
18. marec 2014
...............................Jutro................
Khloe:KENDALLL!!!vstat morš ob 14.00 maš letalo gremo hiter pakirat se prpravt gremo gremo.hhh
Kendall-ok ok sej že grem saj oblečem in umijem se.ammm dej pejt zbudit Harry-ja
Khloe-ok.HARRY!!!!!!!!
Harry-ja sem že pripravljen gremo.
Kendall in Harry-adijo se vidmo!!uživite!!Niall ahti na najine otroke!!
Niall-bom bom,Harry ti bot v svoji sobi da ne boš z mojo ženo spal.hhhh.
Se vidmo!!!bay!!
obleke:
jst-

Harry-
https://8tracks.imgix.net/i/001/637/814/Untitled-9580.png?q=65&sharp=15&vib=10&fm=jpg&fit=crop&w=200&h=200
......................Doma....................................
K-Kim,Kanye-Ka,N-Niall,Kh-Khloe,M-Mama(Kris Jener)
M-in kako ste drugače otroci.
K-ok!amm jst morm it bayy.
Ka-kam
K-hišo si morm it ogledat.
M-aaa ok
Kh-jst grem zraven ok
K-ok.bay
......................Pri hiši................

Kh-ful je lepa
K-vem vem tto hišo sma s Kany-jem kupla pred 2 dnevi
Kh-kul
18. marec 2014
Next
18. marec 2014
..............v Miami-ju...........
H-ljubica pridi,da razpakirama.pol se pa lahka mal stiskava če si za??
K-hhh lubi.ko boma razpakirala se boma šla uredit in počakat na letališče Seleno in Justina.(ljubim te)
H-ok ok.nej ti bo.hhh ljubim te.
K-jst tut tebe.(mwa)
..........................na letalu.........
J-ljubim te Selena,kaj bi jst brez tebe.
S-jst tut tebe Justin.
J-komi čakam da vidim Harry-ja in Kendall
S-neki ti morm podat
J-ka pa?
S-Harry in Kendall sta zdej skupi.veš kok si je to želela ane?
J-OMG resno!!kok lepo.oooo
S-ja resno.hhh
..............................Miami...................
K-grema se oblečt
H-ok
kendall:

1next
19. marec 2014
Next
20. marec 2014
...............na letališču.....
H-hai Justin in Selena kako vama je šla turneja??
J-ok.vse je potekal tk ko je mogl.
S-Kendall kje si??hhh dolg te že nism vidla??
K-jst tut tebe ne.Dej prita gremo k nam domov.Sej bota pr nama ane??
J,S-ok boma ja.
K-no vi kr pejte jst se morm pa oglasit na telefon pa pridem ok??
J,S;H-ok
................na telefonu.....
K-hai Niall.kok si??
N-uredi.ful te pogrešam nevem ka nej nardim.hh(ljubim te)
K-jst tut tebe pogrešam.sej veš da bom čez 3-mesece doma.
N-vem vem.ka če ba pa jst pršu zdle k teb pa Harry-ju??
K-ne rabiš sej z nama sta še Justin in Selena prideta še pa Khloe in Kim.
N-okej če me boš kej pogrešala poklič!
K-ok bom.bay
N-amm neki si pozabla rečt??
K-ka pa??
N-amm da me ljubiš??me ne ljubiš več??
K-ljubim te!!ja te še sam mam vlk v glavi pa sej veš amm morm it bay.
N-ok bay.
............doma.........
vsi smo odšli v svoje sobe in se obleki v kopalke.saj se gremo kopat.
Selena-

Kendall-

bazen-

22. marec 2014
Next
22. marec 2014
next
26. marec 2014
odšli smo se kopat,ko me je Selena vprašala kdo je bil??Povedala sem ji da je bil Niall.
(pogovor)
S-Kendall čas bo da poveš Niallnu da ne čutiš več isto kot prvi dan ko sta se srečala čas bo!!
K.vem vem sej mu bom poovedala pol ko bom domov prišla.
S-ka če te bo do takrat Harry že zaročil ka boš? ti še pa ločena nisi!!!
K-nwm nwm ka bom!!Neki ti morm pa tut povedat
S-ka pa??
K-Jst sm....
S-ka si??
K-jst sm že 4 noseča!!
S-ka..ka..kaj??
K-ja s HArryjem sem zanosla
S-čestitam pa Harry ve zato??
K-ne še!!
S-kdaj mu boš pa povedala??
K-nwm še mogoče pol zvečer na večerji??
S-najboljš!!
J-punci oprostita ker sem vaju zmotu v pogovoru,ampak Kendall za tebe mam presenečenje!!
K-kakšno??
J-ugan kdo je prišel?
K-Kim in Khloe??
J-ne ne ampak Niall!!
K,S-KA!!!KDO!!!
N-hai ljubica me nisi vesela??
K-ja sm te sam je mal čudn da si pršu tk kmal
N-jajaja gremo na večerju prite
J,K,S,H-ok
.........Na večerji.........
N-zraven sem še pripeljal tvoje starše in še Marca Marqueza in Jorgeja Lorenza!!
K-omg hvala ti res!!
K-no zdej ko smo vsi nakupu vam morma s Haryjem neki povedat!!
N-ka pa??
H-midva s Kendall sma,...
N-sta kaj??
K-midva sma skupi že 1 mesec!! žal mi je Niall....
N-No dober čestitam vama to se pravi da se boma midva čim prej ločla??
K-ja če bi se dal??
N-ni problema nism nč jezen dokler mi ne poveta,da je slučajno Kendall zanosla s tabo??
K-noooo....Harry neki ti morm povedat jst sm že 2 tedna noseča s tabo.dobila boma zdravo punčko Khloe ml.
H-ka kaj kok lepo končno bom imel otroka ki si ga tako želim.ooo
N-kaj kok si lahka spala z njim zdej pa konc jsz grem
K-ne no Niall !! pol pa pejt če hočeš
O-čestitama vama zdej bomo pa šli kr domov da si boš Kendall mal spočila!!!
20. april 2014
Jorge je pristopil h Kendall in ji povedal:Kendall res ne čutiš nič več do Niallna??Kaj sploh čutiš do Harryja to me ne zanima??In kaj boš zdaj ko greš z mano v Španijo za 3 tedne??
Jorge res nevem kaj naj nardim.res ne.sam ti me razumeš s tabo se mam najlepš res!!
Kendall sej veš,da te že jst od nekdaj obožujem res ampak sej veš ti si šele začela ločitveni postopek in si zdej s Harry-ju mene boš pač mogla nekako pozabit tisto noč ko sma bla skupi mi je vlk pomenl upam da tut teb.Morš pa vedet da sem te vedno ljubil in vedno te bom mwa.Bay morm it.Jorge res tk čutiš do mene kot praviš??Ja res!!!BAy mwa
bay mwa.
.............V L.A..............
Kendall:zaka nisi Kim pršla v Miami??
Kim: neki ti morm povedat jst se bom poročila v soboto jeeeej
Ke: omg res
Ki. ja res
Ke: čestitam
Kim.hvala
..........
20. maj 2014
next
25. maj 2014
KIm jst ti morm tut neki povedat.Kim:ka pa?? To punčko ki bo decembra prikorakala na svet ni od Harry.ja!!Čigava pa?Ta punčka je od Jorgeja Lorenza!!OMG Kendall zaka si lagala Harry-ju??Nwm nwm ...Kdaj boš pa Jorge-ju povedala??V nedeljo ko grema skupi v španijo...
ok to se pravi prideš na mojo poroko??Ja itak čestitam še enkrat!!
..............Dan poroke...........
Obleka za Kim:

In sestre:

poroka:
Kim je prihajala do oltarja kjer si bo že izrekla tretjo zaobljubo...

Župnik je njprej vprašu kany-ja.Kanye ali vzameš Kim Kardashian za tvojo ženo in jo boš večno ljubil??DA vzamem.Kim Kardashian ali vzameš Kany-ja Westa za moža in ga boš večno ljubila???ammm DA vzamem.

Zdaj se lahko poljubita.

in še prstana:

15. junij 2014
Hitro smo šli na zabavo ki je že bila pripravljena.Čestitala sem Kim in Kanyu in jima dala darilo.Hitro sem mogla it domov spakirati stvari saj imam let za v Španijo že ob 22h ponoči!!
Ko sem prišla domov sem si začela pakirati za v Španijo ko je kar naenkrat nekdo potrkal.Rekla sem naprej.Bil je Niall.Niall ka počneš tuki a nisi na poroki??Kendall morm ti povedat da sem naredil grozno napako da sm se ločil od tebe jst te še vedno ljubim in vedno te bom.Niall jst nwm ka nej ti rečem...nič Kendall sam prosim vrni se nazaj k meni,ti si bila potrpežljiva z mano dala si mi 3 priložnosti in vse 3 sem zapravil zato bom dal tut jst teb priložnost če me seveda še vedno ljubiš??Niall jst teše ljubim sam se bojim da nama bo lepo samo 2tedna ali pa 1 mesec in potem se bova začela spet kregat zato ne morem zaenkrat ne nažalost!!Kendall tokkrat bo drugače!res še nekaj mi povej čigav je otrok je res od Jorgeja Lorenza??Niall kje si to slišu kdo ti je to povedu??Kendall odgovori mi prosim čigav je otrok!!!Prav otrok ni ne od Jorgeja in ne od Harryja ampak ta punčka je tvoja ti si oče te punčke,ki jo bom rodila decembra!!OMG že 4.sem oče??Ja!Se boš zdej vrnala k men nazaj??Če mi oblubiš da bo tako kot nazačetku ko sma se spoznala??Ok obljubim res ljubim te..(MWA)sam še eno vprašanje imam.Povej?Kok je to mogoče da sem jst oče tega otroka??Ko sma midva bla skupi tisti dan ko sem ti rekla da hočem ločitev sem že bla 2 meseca noseča s tabo in nisem ti hotla povedat nažalost mi lahka oprostiš??ljubim te.Kendall seveda ti lahka oprostim.ljubim te.mwa
-------------------------------Nasledenj dan-----------------------------------------------------------
Zbudila sem se v objemu Niallna dala sem mu poljubček da se je zbudil.Ljubica kdaj imaš let za v Španijo??učeri ampak sm rajš ostala zraven tebe.Zaka pa greš v Španijo??hotla sm it z Jorgejem da bi mela čudovito noč ampak sem si premisnala in ostalu tu zraven tebe ker te ljubim.mwa.ooooo tititi jst tut tebe ljubim res mwa.Obrnila sem se k njemu in ga Strastno poljubila. Nasmehnil se je in me spravil v sedeč položaj. Potem me je obrnil in naredel puppy face da sem se ulegla nanj. Miška, ljubim te, je rekel. Jaz tudi tebe sem mu rekla.
Šla sem se stuširat saj imam malo kasneje intervju.Oblekla sem se in odšla na inervju na Radio.

Ko sem končala intervju sem odšla še v trgovino kupiti darilo za mojo hčerko ki danes praznuje svoj 2.rojstni dan.doma so že vsi vse pripravljali kupila sem ji baby borna

prišla sem domov ko se je že začela zabava Kim ml. sem čestitala.Kim ml.je hitro letela do torte da bi dobila svoj konček.
Ko smo jo razrezali je niall stekel po nekaj v svoj plašč. Vrnil se je z škatlico.Pokleknil je pred mano in rekel: Ljubica, ljubim te. Ti si moje srce. Ti si moja duša. Odprl je škatlico in me vprašal: Bi se poročila 2 z mano? Ja! Sem mu rekla in ga strastno poljubila. Loui je rekel: mislim, da golobčka potrebujeta malo zasebnosti. Niall se je odmaknil in rekel: Ne ne, kar praznujmo naprej! Po končani zabavi, smo šli z Maxom,Nikom in Kim ml. na sprehod.
Ko smo prišli domov so bili vsi utrejeni nesla sva jih v svoje sobe da sma imela kasneje mir.Kendall prid v sobo zatebe imam presenečenje ok pridem.na postelji me je čakala škatlica v kateri je bila diamantna ogrlica

rekla sem naill a ni malo predraga.
Ljubica za tebe ni nič predragega vedi da te bom vedno ljubil in to ogrlico ti podarjam da boš vedela da mislim resno.ljubim te.oo Naill jst tut tebe.mwa...
16. junij 2014
next
16. junij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani