neee.!!! nadaljuj.!!!!
kdo je za to da nadaljuje.?!
09. junij 2012
u68138
u68138
nadaljuj,...
nexxxxt!!!
09. junij 2012
nadaljuj next!!!!!!!
09. junij 2012
Okej za vas.... =')
-----------------------------------------------
tako se je vsaj dogajalo 1 leto. Fantje so prišli domov, so prišli nazaj, so spet šli... Medtem pa sem si jas bila vedno bližje z Brianom... Če Harryja ni bilo doma, je bil on tukaj. Če sem bila žalostna, je bil tukaj. Če sem rabla koga za pogovor, je bil tukaj. Za razliko od Harryja. Vedno bolj se mi je zdelo, da ga ne poznam. V bistvu ga sploh več nisem. Naenkrat več nisem bila zelo vesela ko je prišel domov. Nasprotno. Ti dnevi so mi bili mučni... Čudno, ko pa sem pred tem razmišljala kako bi bilo če bi bila z katerim od njih se mi je zdelo da se nebi nikoli skregala ali naveličala. In tudi na živce mi gre ko je v kakšni reviji članek o naju, sploh ga ne preberem. Mogla sem tudi bit previdna kaj delam in kje, ker so bile vse slike objavljene v kakšni reviji, ali na spletu. Ravno v tem razmišljanju pa je pozvonil Brian. Prišel je noter kjer sem ga objela. "So where do we going to? :')" sem ga vprašala, ker mi namreč ni hotel povedat. "Oh you'll see!" mi je skrivnosto odgovoril in me odpeljal do najlepšega parka kar sem jih vidla!!! Ker sem pa bila preotrujena (zadnje čase nisem ravno dosti spala od razmišljanja o Harryju) je predlagal da bi šla na eno vožnjo z London eye. Seveda sem bila za! Spomnila sem se, kako sm tam spoznala Zayna. Kar naenkrat so se mi vsi dogotki tistega tedna pokazali pred očmi. "Kako lepo je bilo..." Šele zdaj sem se zavedala da govorim na glas in Brian me je vprašal:"What?" "Oh just nothing..." sem odgovorila in se počasi "spravla" v eno od kabin. Ni bilo ravno veliko gužve za razliko... Počasi se je premikalo in končno sma bila zgoraj. Gledala sem razgled ko me je Brian kar naenkrat poljubil. Vem, da bi ga mogla odrinit in še kaj več, ampak nisem mogla. Ko pa je bilo vsega konec sem ga samo nadrla:"Don't you know I have a boyfriend?" On pa je pogledal okrog in rekel:"OH so where is he? Face it! He is never at home, and he can have fun wuth other girls, and you?" Ob teh besedah sem dobila solzne oči. Pa Harry ja nebi tega nikoli naredil. Ali? No saj nevem. Komaj sem čakala da pridema dol. Ko pa sma se tekla naravnost domov. Čez nekaj dni pa mi je zazvonil telefon. Harry. Zdaj mi bo še bolj mučno se pogovarjanje z njim... Strmela sem v telefon in se na koncu le odločila da...
09. junij 2012
next!!!!!
09. junij 2012
Next!!!
09. junij 2012
Neeext.
09. junij 2012
next!
09. junij 2012
u63958
u63958
neext