u103092
u103092
Ti bumbar,to ni bedno!
Zalizavamse s Hazzotom ti.... vnfejhvfehviojepvjpfj D
Oki hvala hvala hvala to ej najlepši deu biu!!! ;D
Haha, trikrat buljše pišeš odmene, jasno? Ja.
Am... Neeeext!!!!!!!!!!! ;DD
27. december 2012
u72157
u72157
ne Sara ne bomo se kregale, ki sm ta ff* totalnu zajebala
če tu še enkrat rječš bom fullll jezna, ki ti pišš tko legendarnu si ti sploh vidla kulku nextu maš......
hahahaha vem da si se zalizala sz Hazzo ............ hihihihi pa je šla še ena zveza
27. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. december 2012
nextttttttttttttttt
29. december 2012
Next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mnenje.ni bedno ok?? da ne napišeš tega nikoli več!!!!!!!!!! zgodba je sevtouna )
29. december 2012
u111316
u111316
beda
31. december 2012
u72157
u72157
KARMEN123456 če te kej moti mi piši na zasebca
31. december 2012
u50889
u50889
neee gabriella<3, take ignorirej in NEXTEJ ker ti samo zavidajoooo!!!!
31. december 2012
nexttt
+nova bralka
++

31. december 2012
u72157
u72157
Anja_Styles hvala ti ker bereš in hvala ker si malo popestrila s slikcami fuulll co cute!!
no punce nou next tga sm že ene 5x napisala sam mi ga zmerej zbriše in je mal bolj tak ljubezenski <3 upam da vam bo všeč
aja sej res happy new year
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.mni se zdi da je tu Part 17 (nesm sigurna)
~J.P.~
Ko sem pustila Harrya in Saro sama sem se nekaj trenutkov ustavil na hodniku. Ta občutek ko se nekdo poškoduje pa četudi so le površinske praske... Iz transa me je prebudil Niall :" Harry ima pa srečo." Vsa zmedena sem ga vprašala zakaj.
"Ja če si z njim tako nežna in prijazna kako bi šele bila z menoj." Zavila sem z očmi ter se hotela odpraviti v dnevno sobo. Niall me je povlekel za roko ter me prižel k sebi. Še preden sem se zavedla sem začutila njegove ustnice na svojih. Vsa zadihana sem se odmaknila ter ga pogledala v oči. Nasmehnil se mi je jaz pa sem ga grdo pogledala ter mu rekla :" Prosim nehaj govoriti traparije." Naredil je najbolj prikupen -puppy face- in moja jeza je kar izpuhtela. Še enkrat sem ga poljubila.
"Najdita si sobo." sem zaslišala Paullyev glas. Zavila sem z očmi ter objela Nialla. Grdo naju je pogledal in z naročjem polnim igric odšel v dnevno sobo. Niall me je še enkrat poljubil in z roko v roki sva se odpravila v dnevno.
"Pa ne to sobo!!" je zakričal Paully. Pokazala sem mu jezik Niall pa mu je namenil grd pogled. Ko sem pogledala po sobi sem opazila da Lisa in Liam sedita na nasprotni strani ampak še vedno strmita drug v drugega.
"Let the gaming beggin" je rekel Zayn ter podal Paullyu kontrole. Zmagal je Zayn in Paullyu to ni bilo všeč. Usedel se je v kot ter se začel kujati. Podal mi je kontrolo. Rezultat je bil 2:2 in sledila je še ena igra, ki sem jo seveda zmagala. Za nagrado me je Niall poljubil. Vsi u-jli in a-jali Paully pa se je oglasil z glasnim bljak. Niall ga je grdo pogledal in vzel Zaynovo kontrolo. Premagal me je in kontrolo sem podala Lisi on pa jo je vrgel Liamu. Vsa osramočena sta začela igrati. Tako smo igrali še dobro uro in ko sem opazil da smo vsi zbiti sem poklicala Saro. Vsi so me oblečeni počakali v veži. Preden sem se sedla v taksi me je Niall še enkrat poljubil. Ko sem opazila ogrlico na svojem vratu sem zavpila :"STOP!" ter stekla ven.
~Niall~
"Počakaj!!" sem zaslišal za seboj. Bila je J.P..
"Je kaj narobe?" sem jo zmedeno vprašal, ko je pritekla k meni.
"Nekaj ti moram povedati." je vsa zadihana začela ter se me prijela. Čez nekaj trenutkov je rekl :" Jaz tudi tebe." Brez da bi rekla še kaj drugega je odšla.
"Ti tudi mene kaj?" sem se zadrl za njo. Do mene je priplaval nežen ljubim. Nasmehnil sem se ter ji poslal poljub. Ves zasanjan sem se odpravil v sobo. Torej je res. Tudi ona mene ljubi.
*******************************************************************************************************************
Kaj se vam zdi???
Mnenje?' plosim čimbolj na dolgo
Next?
01. januar 2013
Meni je ful fajn in res zakon pišeš! ne bi zaj tu jes pisala tri strani mnenja kr si z eno besedo NAJBOLJŠA tak ko tvoje zgodbice!
neeeeeeeext<3
01. januar 2013
u103092
u103092
Aaaaaaaaaaaa mojemnenje je, daje to tko aklskflalčdlsajfkč O *___________*
Neeext čimpreeeej!! ;D
01. januar 2013
nextttttttt!!!!!!!!!!!
01. januar 2013
u50889
u50889
Njeeeexteeeej!!!!!!!
imaš smisu za pisanje in se mi zdi da ima naša šula ful nekih nadarjenih učencu sam se tga ne zaveda, resnu si nadarjena, imaš dobr besedni zaklad in napišeš tku da si človk res lohku predstavlja do milimetra natančnu kaj se dogaja u zgodbi,
učasih jokam, večino časa se smejem ko berem kr imaš tudi smisu za humor, učash sm pa taka za računalnikom ---> kr me kaka stvar zares preseneti in pol razmišljam o zgodbi kdr grm spat hahaha :'D
in glede ljubezenskih delu pa itak obvladaš, kaj nej rečem no
sam kdr menjaš osebo ki pripoveduje te prosim da nardiš odtsavk, enter al nekej kr se čist zgbim
Zadosti dugu?
fak skorej bi pozabla:
SREČNO NOVO LETO USEEEEM!!!
in tisti ki mi ne boste voščli nazaj, upam, da vam strela udari u jelko!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. januar 2013
srečno novo leto vsem, posebej Nini Ledger hahaha da mi le ne bo strela vdarla v jelko
01. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttt+nova bralka in je ful svetouno*O*
01. januar 2013
u72157
u72157
oohhh kaku lepi komenatrji ej ffuuulll ste zakon bralke

OMFG FFuuulll vss mam rada <3
next pride u naslednijh dneh
02. januar 2013
u72157
u72157
hahahahahaha vem da smetim sama sebi ampak taka je stvar
za ta ff nemam več idej tko da vm dam nahitro kaj nej bi se zgodilo
Niall prevara J.P. No tako vsaj ona misli.
Jake poljubi J.P. zato ker misli da je prebolela Niall in nakoncu NISTA par
J.P. in Niall se poročista in imata otroke.
Sara zanosi sz Hazzo ampak se nikoli ne poročista.
Lisa in Liam se zaročista.
link za noco zgodbo
upam da si boste ogledale
http://www.igre123.com/forum/tema/1d-ff*-new-york-and-me/49941/
02. februar 2013
Kaj se vam zdi???supr :*
Mnenje?' plosim čimbolj na dolgo-ammmm svetouna zgodbica (bol dougo ne gre) :*
Next?obvezno !! :*
02. februar 2013
u103092
u103092
Čak sam mau.... A TI NE MISLŠ VEČ TEGA PISAT?! ;OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
02. februar 2013
u72157
u72157
mah ne vem se bom potrudla še ene par nextu spisat sam nč ne obljubm
ti use razložm u pondeljk
02. februar 2013
u103092
u103092
Okiii <33
02. februar 2013
n
ne
nex
next
nex
ne
n
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
03. marec 2013
Glih k se zazenem nrtidm da nrbos vec pisala? whyy pa tko je zakoon dej noooo
04. marec 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani