u72157
u72157
heii sorry ker nisem tako dolgo nextala ampak kaj nej rečem so pač prfoksi zarukani če posebej naša učiteljica zgodovine pri kateri sem delala že tretji projekt
amm ja neki časa zdej ne bo nexta zato, ker imam intenzivne jazz treninge tako da vsaj en teden ne bo nowga nexta
no uživejte
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Part 12
Niall
"Niall kje si?" sem zaslišal za seboj. Opravičil sem se ji in poklopil. Zakričal sem:" Kaj je? Takoj bom dol." Stekel sem po stopnicah in se zaletel v Hazzo. Ves zadihan me je opozoril:" Simon te rabi, ampak pazi zelo je jezen." Zavzdihnil sem in se odpravil po stopnicah. Ko me je Simon zagledal se je začel dreti na ves glas:" Kaj si ti normalen, da se greš zalizevat z nekim dekletom sredi ulice. To ti je profesionalnost." Zavil sem z očmi in se usedel. Simon je z mize vzel časopis in mi ga podal. Na naslovnici je bila najina slika naslov pa je kar bodel v oči "Oh kaj pa je to? Skrivna ljubezen se je razkrila." odprl sem časopis in začel brati. Na polovici sem se ustavil saj so pisali same neumnosti. "in kaj boš storil?" me je vprašal Simon. Pogledal sem ga:"Poskušal bom vse to na nek način ignorirati." "oh, ne ne boš! Dogovoril bom tiskovno konferenco v kateri boš povedal da nimaš prav nobenih občutkov do tega dekleta in da je ne boš nikoli več videl." Prekinil sem ga :" Ne! Tega ne bom storil, ker to ni res. Do nje imam občutke in komaj čakam da jo bom spet videl, pa tudi če jo vidim komaj čez nekaj tednov." Simon je bil popolnoma šokiran. "Torej jo imaš rad?" "Da iz dneva v dan bolj." "In kje je ona sedaj?" "Nazaj doma." "Torej jo pokliči, zelo rad bi jo spoznal." Zasmejal sem se:" Ko sem rekel doma sem misli v neki popolnoma drugi državi." "Uhh in kje je?" me je vprašal s svojim "naklepniškim" glasom. "Uh no ne vem točne lege ampak sedaj ravno delamo na novem albumu in res nočem pustiti fante same." "Vprašal sem kje?" me je prekinil. "Slovenija." "Hmm no album bo končan v roku enega tedna in po tem imaste cel mesec "počitnic". Pogledal sem ga in skomignil z rameni. "Pa kaj se zavedaš da jo boš lahko obiskal?" "Ne, ne vem raje ne. Nočem izgledati preveč vsiljivo." "Veš če ima ona do tebe iste občutke kot jih imaš ti do nje te bo presrečna." Pustil me je samega in povedal fantom.
~Čez en teden~
Teden je hitro minil. Cele dneve sem preživel v studiju in ko so končno oznanili da je album končan sem že bil na letališču. Nestrpno sem čakla pred vhodom. Polet se je vlekel v neskončnost in nič ga ni moglo skrajšati. Ko smo pristali sem stekel po svojo prtljago in poiskal taksi. Taksistu sem povedal naslov on pa je le rekel:" Če imaš s seboj dvesto evrov." in odpeljal. čez približno eno uro smo prispel v mestece, ki je izgledalo že napol porušeno. Stavba pred katero je taksist ustavil pa je izgledala staro najmanj dvesto let. Plačal sem taksistu in vzel svojo torbo iz prtljažnika. Nisem bil popolnoma prepričan če je to res to zato sem jo poklical. "Hej če imaš nekaj časa prosim pridi ven." sem začel brez trohlice omahovanja. "Oh heii Niall. Zakaj?" "Boš videla." sem ji skrivnostno odgovoril. #Samo daj mi eno minuto." je rekla in mi poklopila. Čez pol minute je vsa vesela pritekla ven, ko me je zagledala se je vstavila in široko odprla oči. odložil sem torbo in razprl roke. Stekla mi je v objem. "Kaj pa ti počneš tukaj. Oh kako sem te pogrešala. Čakaj saj boš ostal tukaj?" "Tudi jaz sem te pogrešal ni minila minuta da ne bi pomislil nate in ja ostal bom tukaj nekaj časa ampak ne skrbi da bi me tvoji starši našli ostal bom v hotelu." Vzela je moj kovček in začela:" Mama je v Afriki bolj natančno Kenji, očeta pa nikoli nisem spoznala torej ne bo nihče spaničaril no razen mogoče Sara ampak bom že nekako. Daj pridi pokazala ti bom kje lahko spiš." Sledil sem ji v najbolj zanimivo hišo na svetu. Napoljnena je bila s starinami na policah pa si obazil moderne stvaritve umetnikov. Pospremila me je v sobo, ki ni bila v uporabi že zelo dolgo časa. "Hm no to je to. Ni veliko ima pa vse osnovne stvari, ki jih potrebuješ. Na žalost imamo samo eno kopalinco, ki se nahaja v tem nadstropju kuhinja in dnevna soba pa sta tam dol." "Ravno prav samo eno vprašanje. Koliko časa ni bilo nikogar v tej sobi?" Solze so ji stopile v oči in vedel sem da tega ne bi smel vprašati. "Oprosti," sem rekel in jo objel. Zavzdihnila je in zaihtela:" Ne, ne saj nisi vedel. No soba je bila od mojega brata, ki bi pred enim tednom praznoval 22 let. Umrl je ko sem imela deset let se pravi on jih je imel 16 in to zaradi glupe prometne nesreče, ki je on sploh ni on zakrivil." ustavila se je in mi začela jokati na rami. Usedel sem se na posteljo in jo povlekel v svoje naročje. "Sploh ni bil on kriv, odpravil se je na vajo svojega benda in nek pijan norec je priletel iza ovinka. Sploh se ni ozrl samo naprej je vozil in ga pustil tam da je umrl." je zahlipala. Začel sem se opravičevati iz vsega srca. "Nisi ti kriv, sploh nisi vedel. nisem hotela, da me vidiš tako saj me po šestih letih še vedno zelo boli. Veš kaj so bile njegove zadnje besede :" Poskrbte za Janet." Vsako noč sem jokala pred spanjem." Po tej zgodbi mi je šlo na jok. "Kašen bedak sem kaj sem sploh spraševal takšne neumnosti." položila je svoje ustnice na moje in me tako vtišala. Tako sva ostala dokler nama ni zmanjkalo sape. Previdno je rekla:" Saj je v redu sedaj se počutim veliko bolje ko sem ti povedala." Ravno, ko sem hotel nekaj reči pa je zazvonil telefon. Vstala je in me pustila samega. Počutil sem se kot največji idiot na svetu, ker sem jo v roku treh minut po mojem prihodu že razžalostil.
J.P.
Vstala sem in se na hodniku oglasila. Bila je Sara. Popolnoma sem pozabila na njeno današnjo zabavo, ki naj bi se začela čez pol ure. Opravičila sem se in ji povedala zakaj me ne bo. Zavriskala je na moje uho. Rekla sem ji, da se lahko oglasi pri meni takoj ko bo lahko da ji dam darilo. Zagotovila mi je da me obišče jutri in najin pogovor je bil končan. Telefon sem spravila nazaj v svoj žep. Vstopila sem nazaj v sobo. Še vedno je bil tam in sploh se ni premaknil niti za ped. Zasmejal se je in izgledal je bolje kot rimski bog. "Veš to je že neverjetno. Ta telefon ti bo potrebno odvzeti." Zavila sem z očmi in se odpravila v kuhinjo. Čez petnajst minut je prišel nazaj in me videl kako se pripravljam da zagrizem v največji sendvič, ki sem ga lahko naredila. Približal se mi je in ugriznil v sendvič z druge strani. "Hejj to je moj sendvič." začel se je smejati na ves glas in čez nekaj minut je končno zamomljal.:" Kaj ti si resna, cel ta sendvič boš pojedla sama." Zavila sem z očmi in se odpravila v dnevno sobo. Na mizi sem pustila sendvič, se usedla za računalnik in prižgala Skype. Opazila sem da je mama prijavljena. S tresočo roko sem komaj kliknila na njeno ime. "Hej ljubica kako je kaj London?" me je veselo pozdravila. Razložila sem ji da sem trenutno nazaj doma in ji povedala vse kar se mi je zgodilo v Londonu. No skoraj vse. Spustila sem del z Niall-om. Nato pa me je presenetila :" In kako kaj tvoj slavni fant?" "Kaj!" sem se zadrla v ekran :"Kako si izvedela?" "Tukaj sem že tako dolgo, da sem jih prepričala da vspostavijo internetno povezavo in mi pošljejo nekaj revij vsak mesec. No še vedno, ne vem kako je?" "Zakaj ga sama ne vprašaš!" sem sramežljivo rekla. Grdo me je pogledala in začela pridigo o tem kako me je bolje vzgajala in da ne smem vlačiti fantov v hišo ter me začela zasliševati o tem kaj sva počela. povedala sem ji celo zgodbo in razumevajoče me je poslušala. Govorili sva dve uri ravno dokler je niso poklicali nazaj na delo. Sploh se nisem zavedala, da je Niall cel ta čas stal za menoj. "No to je bila moja mama." "Hmm očarljiva žanska." je vljudno rekel. Vstala sem in ga objela. Vedno je vedel kaj reči.
10. december 2012
next
10. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. december 2012
Neext <3333
10. december 2012
nexttttttt!!!!!!!!!!!!
10. december 2012
next
10. december 2012
u93092
u93092
Neeext
Res super zgodbica, odlična pisateljica si (::
16. december 2012
u72157
u72157
malu je tak pač napisan v naglici ampak še vedno upam da vam bo všeč
.
.
..

Part 13
J.P.
Večer je minil mirno in brez večjih zapletov. Gledala sva grozljivko Nightmare in the Elm Street in na mojo veliko sramoto sem mu zaspala v naročju. Zbudila sem se v svoji postelji. Preoblekla sem se v črne hip-hop hlače in rumeno kratko majico ter se odpravila v kuhinjo ker sem upala da ga bom tam srečala. Ni ga bilo. pripravila sem si zajtrk in poklicala Saro. "Heii, heii slavljenka! Kako je bilo? Si dobila dobra darila?" sem jo takoj začela napadati z vprašanji. Na drugi strani sem zaslišala tiho ihtenje. "Sara je kaj narobe?" "Prosim kaj bi lahko prišla. Res potrebujem pogovor." mi je rekla, zajokala in poklopila slušalko. Stala sem sredi kuhinje popolnoma obnemelo saj nisem vedela kaj je narobe. Na svojih bokih sem začutila nežno žgačkanje in zaslišala Niall-ov glas:" Hej Trnjulčica:" nasmehnila sem se in se obrnila. Izgledal je popolno v črnih hlačah in beli kratki majici. "Hei, oprosti ampak morala bom oditi." Otožno me je pogledal in rekel :" Pogrešal te bom veš. Pa tudi če prideš čez nekaj minut." "Kaj pa če bi šel z menoj." spogledala sva se. Pogledal je v hladilnik in iz njega potegnil včerajšnje ostanke pice jaz pa sem si obula čevlje. Počakala sem ga da je pojedel in skupaj sva se opravila proti Sarini hiši. Držala sva se za roke in se smejala ljudje pa so naju gledali kot da sva največja norca na svetu. Po dobrih petih minutah hoje sva že bila pri Sari. Potrkala sem in odprl mi je njen mlajši bratec. "Hei!" sem ga veselo pozdravila in mu s prstil razmršila lase. Vrgel se mi je okoli roke in me povlekel v hišo. "Kaj pa ti tukaj. Sem ti že povedal da sem premagal tvoj rekord. Aja pa naučil sem se skejtati. Kdo pa je to?" je zaničljivo rekel ko je videl Niall. Grdo sem ga pogledala in rekla:" To je moj prijatelj Niall." "Samo prijatelj ali kaj več?" je še enkrat rekel. Skrivnostno sem skomignila z rameni in ga vprašala kje je Sara. Pokazal je na njeno sobo in še vedno sumičavo gledla Niall kateremu sem ravno pomignila naj mi sledi. Potrkala sem na njena vrata ampak nisem dobila odgovora. Še enkrat sem poskusila in končno sem zaslišala nekakšno stokanje katerega sem si tolmačila kot povabilo v sobo. Niall sem prijela za roko in skupaj sva vstopila. Zagledala sem jo kako zvita v klobčič sedi na postelji. Počasi sem ji pristopila jo prijela za brado pogledala v obraz poln modric, odrgnin in oteklin. Takoj sem se razburila :"Kdo ti je to storil? Takoj mi povej!" Praktično sem že kričala. Zajokala je in me objela. Niall me je pogledal jaz pa sem mu vrgla ključe od stanovanja in pokimala. Poslal mi je poljub in odšel. Sara je jokala še približno pol ure dokler mi ni končno povedala kaj se je zgodilo. Očitno jo je fant v klubu pretepel samo zato, ker mu ni "dala". Po tem je jokala še približno petnajst minut vse dokler ni na vrata potrkala njena mama. "Kaj pa ti tukaj?" me je pozdravila z osornim glasom. Našobila sem usta in rekla: " Vas sigurno nisem obiskala." Prhnila je in rekla Sari, da mora vzdigniti svojo leno rit in popaziti na Paully-a. Vrata sem ji zaloputnila pred nosom in Sari rekla naj mi vklopi računalnik. Storila je vse kar sem ji ukazala jaz pa sem na internetu rezervirala pet kart za London z letalom, ki bo poletelo čez tri dni. Dve karti sta bili zame in za Niall druge tri pa za Liso, Saro in Paully-a. Sara je zaprepadeno gledala kaj počnem jaz pa sem ji rekla :" Vse najboljše tukaj je tvoj darili. Odselila se boš, no vsaj do konca počitnic." Začela je govoriti nekaj o tem kako tega ne sme sprejeti. Ukazala sem ji naj spakira vse kar bo potrebovala in poiskala njeno mamo. Našla sem jo v kuhinji. "Sara bo naslednje tri mesece preživela pri meni, nato pa se bomo odkrito pogovorili z socialno službo. Paully gre tudi z nami in nočem slišati besede o tem." sem brez zadržkov rekla in jo pustila da premisli o vsem skupaj. Paully-a sem našla v njegovi sobi. "Torej grem res lahko s teboj v London?" me je sramežljivo vprašal. Pokimala sem mu in ga objela. Začel je jokati. Solze sem mu otrla z svojo roko in mu pomagala spakirati. Čez eno uro smo bili vsi že pripravljeni. Poklicala sem Niall. "Hej, a bi nas lahko prišel iskat. Pa ne pozabi tukaj vozimo na drugi strani ceste." sem mu še rekla Če tri minute je že bil pred njihovo hišo. Stopil je ven z avta, me objel in poljubil. Sara je vanj strmela z široko odprtimi očmi Paully pa je bil očitni ljubosumen. Vzela sem mu ključe in Sari po magala natovoriti kovčke v prtlajžnik. Sara in Paully sta se usedla v avto Niall pa me je povlkel na stran :" Torej predvidevam, da bomo kmalu odšli." Prikimala sem mu in povedala vse kar se je zgodilo. Žalostno me je pogledal. "Hei pa saj boš na letalu sedel z menoj. Samo midva. Ne bodi žalosten." sem začela. "Pa saj nisi že rezervirala kart in tudi če si jih jo bo sam plačal." Pogledala se v tla vsa osramočena. Prijel me je za brado, me poljubil ter rekel :" Veš doma so me učili v slogu ^fantje plačajo za vse^ tako, da bom verjetno plačal karto." Pogledala sem ga in našobila ustnice. Še enkrat me je poljubil in z roko v roki sva se odprevila v avto. Ko sem se usedla v avto je Sara ravno govorila Paullyu:" Pa saj veš da si še premlad zanjo. Vendar, vendar imaš 13 ona pa jih ima 16 in ja to je njen fant." "Hmm" sem prekinila njun pogovor "no če vaju ne moti bi lahko ostala pri meni še dva dni in po tem bi pa vsaj počitnice preživela v Londonu v eni od prostih sob. Kaj mislita?" sem v isti sapi vprašala Niall pa nas je odpeljal domov. Sara je vame gledala z odprtimi očmi in usti Paully pa se mi je vrgel okoli vrata in se začel zahvaljevati. Niall se je zasmejal Paully pa mu je pokazal jezik. Niall mu je vrnil udarec in začela se je prava mala vojna. S Saro sva se smejali kot nori Niall in Paully pa sta delala nore grimase. Vojna je še vedno potekala, ko je Niall parkiral v garažo. Fanta sta odnesla kovčke Sara pa se mi je začel zahvaljevati in me objemati. "No in kaj sta počela včeraj?" me je vprašala ko je končala z zahvaljevanjem. Zavila sem z očmi in zamomljala nekaj v smislu popolnoma nič. Zasmejali sva se in odhiteli v hišo. Vojna grimas še vedno ni prenehala.Niallu se se nekako zvila v objem. "Hm no tako, malo so v tej hiši skroni s sobami tako, da bom jaz spala na kavču v dnevni sobi Sara bo v moji sobi Niall že ve kje bo Paully pa lahko sam izbere." "Ok, tudi jaz grem v dnevno." Sara ga je udarila v ramo tako močno, da je zajavkal Niall pa ga je grdo pogledal. "Oprosti ampak kavč je premajhen tako, da lahko spiš ali pri svoji sestri ali pri Niallu. Tvoja odločitev." sem mu rekla niti najmanj jezno. Odločil se je da bo ostal pri Sari in odprevila sta se v mojo sobo. Niall me je nagajivo pogledal. Zavila sem z očmi in ga poljubila. Skupaj sva se osdpravila gor in ravni ko me je hotel nekaj vprašati je pri vratih pozvonilo. Opravičila sem se mu in se odpravila nazaj dol. Pred vrati sem srečala Liso, ki me je takoj začela napadati:" A Tako kar brez mene greste v London." Utišala sem jo in j povedala celotno zgodbo vključno z delom kjer gre ona z nami v London. Začela je vriskati in piskati. Poslovili sva se in začela sem razišljati o stopnji ekstrenosti mojega kaotičnega življenja. Prišla sem ravno do maksimuma.
19. december 2012
Next <3
19. december 2012
nextttttttt
19. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. december 2012
u72157
u72157
ja vem da smetim sama sebi a bi kera brala vseeno http://www.igre123.com/forum/tema/oh-how-i-love-him/47273/
22. december 2012
u72157
u72157
ekola now next.................
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Part 14
Trije dnevi so minli zelo hitro in še preden se se zavedla sem stala nazaja pred pragom svojega Londonskega domovanja. Niall se je poslovil že na letališču in tako smo ostali le še jaz, Lisa, Sara in Paully. Ko sem odklenila vrata so vsi začeli zijati. Osramočeno sem pogledala v tla in Lisa je to prva opazila ter takoj odreagirala:" No hvala, ker lahko ostanemo pri tebi. Res poskušali ti bomo biti čim manj v napoto." ZAvila sem z očmi in jih pospremila v njihove sobe. Ko sem osprla vrata vsake sobe posebej sem na notranji strani vrat opazila listke z ienom enega od treh. Zasmejala sem se saj sem vedela da je to mamino maslo. Paully je bil nad svojo sobo še najbolj navdušen. Imela je vse kar bi si lahko 13 letnik zaželel. Ko so končno razpakirali in si ogledali celotno hišo smo se odpravili ven na zelo zgodnjo večerjo. Pristali smo v italijanski restavraciji. Ravno sredi naročanja je začel moj telefon na ves glas zvoniti. Opravičila sem se in odšla ven. "Prosim?" sem se oglasila in poskušala ohraniti čim bolj nevtralen glas ko sem prebrala Niallovo ime na ekrančku. "Oprosti, ker te motim in prosim te ne poklopi ko izveš kdo te res kliče." je malce panično zdrdrall glas na drugi strani. Vsa prestrašena sem rekla :" Samo ne da si eden od njegovih prijateljev, ki me je žalil." "No, tehnično jaz nisem rekel nič drugača pa da in moje ime je Louis." Zasmejala sem se in ga vprašala kaj bi rad. "No jaz in drugi fantje bi se ti že nekaj časa radi opravičili za naše obnašanje. Tako da te vabimo na manjšo opravičilno večerjo danes okoli osmih pri nas doma. Torej boš prišla?" mi je povedal malo sramežljivo. Nekaj trenutkov sem čakala in nato odgovorila :" Da ampak pod enim pogojem. Prosim brez žaljenja in še to kaj bi lahko pripeljala še tri moje prijatelje. Novi so v mestu in nočem jih pustiti same že prvi dan.." Začel mi je zatrjevati da je vse v redu in mi povedal naslov kje živijo. Poslovila sva se in ko se Sari in Lisi povedala kaj bomo počeli nocoj sta ob začli vriskati. Pojedli smo, plačali in se odpravili nazaj domov. Paully se je vso pot kujal za nami. Ko smo prišli pred vrata sem poslala dekleti noter in Paullyu nakazala naj se usede. Sedla sva na stopnice in prva se začela :" Zakaj si tak. Vsi smo veseli ti si edini, ki se tukaj kujaš. Zakaj?" Zavzdihnil je in začel:" Zaro, ker pazi to bo malo nerodno. Malce si mi všeč in res ne vem zakaj ampak ko te vidi s tistim no tistim kako mu je že ime postanem tako jezen da bi mu najrajši odtrgal glavo." "Resno? Jaz?" sem ga vprašala. "Sem ti rekel da bo nerodno. Nsmehnila se se in mu rekla :" Ahh to je normalno. Tudi jaz sem se, ko sem imela 12 prvič zaljubila ampak verjemi mi minilo te bo. Poleg tega jaz sem pa malo starejša kot ti. Oprosti:" zasmejal se je in mi rekel:" Se ti sploh zavedaš da vsak tretji, ki gre mimo tebe pomsli joj kako bi rad da me opazi." "Ja, ja, ja ne nakladaj še nikoli me ni nihče dvakrat pogledal." Zavzdihnilje in mi namignil naj pogledam pogledam čez cesto. Pogledala sem in opazila Jaka kako gleda pravzaprav strmi v mojo smer. Pomahala se mu in on se je nasmehnil. Paully se je poleg mene le smejal. S komolcem sem ga ruknila v nadlakt in zajavkal je. Zavila sem z očmi in ga vprašala :" Kako si to opazil. Še nikoli nisem o sebi mislila na ta način, vedno se mslila da so vsa druga dekleta lepša lot jaz." Zavil je z očmi. Zasmejala sem se, in mu razmrščila lase. Odpravila sva se nazaj noter in Sara je bila že odpravljena za večerjo. Povlekla me je v sobo in me začela vleči za lase, roke, noge oblekla me je v črno krilo, belo srajco in usnjeno jakno. Prisilila me je da se obujem črne gležnjarčke, ki sem jih vse skupaj nosila trikrat. Ko je čez pol ure končala s ličenjem je v ogledalu stala popolnoma druga ženska. Lisa je vstopila v sobo in obstala z odprtimi očmi. Čez pol minute je končno spregovorila:" Oh moj bog, Janet izgledaš prečudovito." "Ah ne zafrkavaj me in prepričaj jo da se lahko preoblečem." Odkimala mi je in se mi nasmehnila. Zavzdihnila sem, vzela svojo torbico (spet Sarina ideja) in odšla ven. Vsi so že sedeli v taksiju in počutila sem se kot da bo bruhala. Občutek se je povečal ko smo prispeli pred zelo znano hišo. Plačala sem taksistu in prisilila Paullya da je potrkal. Odprl je Niall in nas vse veselo pozdravil. "Bi mi lahko povedali kje je J.P.?" Vsi so se odaknili in končno me je videl v celoti. Sramežljivo sem sklonila glavo on pa je le stopil do mene in me poljubil. Sara in Lisa sta zavzdihnili Paully pa je zavil z očmi. Niall je opazil da mi je nerodno ter se odmaknil. Povabil nas je naprej ter nas popeljal v kot se jaz spomnim dnevno sobo. Tam so stali vsi kot majhna sprejemna četica. Lisa je obstala in se zagledala v enega od njih Sara pa si je nadela enega izmed svojih "zapeljivih" pogledov.
~Lisa~
Ko je Niall zagledal J.P. je bilo opazno da je fant resnično zaljubljen vanjo. Strastno jo je poljubil in Sara je zastokala. Oba je postalo sram in Niall nas je pospremil noter. V dnevni sobi, kot sem poimenovala ta prostor, nas je pričakala cela skupina. Čudno vem. Takoj sem ga opazila. Izgledal je odlično. Ko sem ga pogledala sem ugotovila da strmi vame. Zardela sem in odmaknila pogled. Sara je nadela svoj "sexy" pogled,kot ga je poimenovala ampak je po mojem mnenju izgledala kot retardirana ovca. Zayn je pristopil k J.P. in se ji začel opravičevati za vse kar je bilo izrečeno. J.P. je postalo še bolj nerodno in vsa rdeča je potrdila da je vse vredu med njimi. Louis nas je pospremil v kuhinjo ampak še preden sem se lahko zavedla sem ugotovila da veselega parčka ni med nami. Sari je ta čas že uspelo omrežiti Harrya. Skupaj sta se usedla in se smejala. Paully se je ves zatopljen v pogovor z Zaynom o video igricah usedel med Louisa in Zayna. Vsi so se uklopili le jaz sem stala med podboji vrat kot izobčenec. "Lahko se usedeš kamor hočeš ampak zdi se mi malo bolj fer če bi pustila golobčka da sedita skupaj." je rekel glas za menoj in v strahu sem poskočila. Opravičil se mi je in se usedel. Še enkrat sem pomislila na njegove besede in očitno sem bila prisiljena sedeti ravno poleg njega. Začeli smo jesti in vsi so se zabavali in smejali razen mene. Ne vem zakaj namreč sedim v hiši svojih idolov ampak nekako se ne počutim sprejeto. Na polovici večerje sta se nam pridružila Niall in Janet. Sedela sta in se pod mizo na skrivaj držala za roke. Ko sem pred sabo dobila sladico mi je postalo zelo slabo. Opravičila sem se in odšla ven. Usedla sem se na stopnice ter naslonila glavo na stopnice. "Je vse v redu? Ti lahko kako pomagam?" sem zaslišala glas za seboj. Ozrla sem se in zagledala Liama. Odkimala sem mu čeprav sem resnično potrbovala pomoč saj sem se iz trenutka v trenutek počutila slabše.
22. december 2012
Neeext <333
22. december 2012
neeeeext
+ nova bralka<3
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. december 2012
u93092
u93092
Neext
22. december 2012
nextttttttttt
23. december 2012
u50889
u50889
se strinjam sz unstoppable
NEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!
24. december 2012
u72157
u72157
ta je tko bolj kratek.........
aja kaj bi lohk povedale za to zgodbo še prijateljicam plossimmmm

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Part 15
~J.P.~
Večerja je minila brez večjih zapletov. Večino časa sem se pogovarjala z Niallom. Na pol večerje sem opazila da sva pri mizi ostala samo še jaz in Niall. Prijel me je za roko in mi namignil naj mu sledim. Vstala sem ter mu sledila. Vzpela sva se po neskončnih stopnicah za katere sem mislila da jim ne bo konca. Ko sva prispela pred podstrešno sobico mi je z roko pokril oči. Zavzdihnila sem on pa mi je rekel naj mu zaupam. Nekaj minut me je obdajala popolna tema in vsa panična sem grebla po njegovi roki. Tolažil me je in mi snel ruto z glave. Pred seboj sem v njegovi roki zagledala modro škatlico z napisom Tiffany&Co. Vsa osupla sem ga pogledala on pa mi je le prikimal. Odprla sem škatlico in v njej zagledala prečudovit obesek v obliki srca. Posut je bil z belimi diamanti in narejen iz pravega srebra. KO sem ga prijela sem končno ugotovila da je obesek v resnici ogrlica. Niallu sem rekla:" Kaj si porabil toliko denarja zame?" Nasmehnil se je ter mi rekel :" Zakaj pa ne? Ti tega mogoče ne vidiš ampak jaz te imam zelo rad in nekako bi rad dosegel da imaš moje srce vedno s seboj. Torej boš sprejela moje srce?" S solzami v očeh sem mu pokimala in se mu praktično vrgla okoli vrtu. Padla sva na posteljo ter se začela smejati. Prijel me je za roko in prepletel moje prste s svojimi. "Vem da mogoče malo prehitevam dogodke, ampak ne vzame mi dolgo da ugotovim koga ljubim. Vsa v šoku sem ga pogledala. Rekel je besedo na L. Ko je opazil da je nekaj narobe se je odmaknil. Prijela sem ga za roko ter povlekla k sebi. Poljubila sem ga in počasi mi je vrnil poljub. Prižel me je bližje in mi segel pod majico. "Ne, ne..." sem zamomljala in njegov prijem je izginil. Zaslišala sem tih oprosti in Niall se je začel odmikati. Pogledal me je v oči jaz pa sem se začela smejati. Nasmehnil se mi je ter se ulegel poleg mene. Tako sva ležala in zrla drug v drugega vse dokler se ni iz spodnjega nadstropja zaslišalo kričanje:" Ne, ne bom se mirila in lahko pozabiš na vse skupaj. Konec je!" Z Niallom sva se spogledala in se odpravila dol. Na vratih je stala Taylor Harry pa je držal Sara za roko. Takoj sem vedela za kaj se gre. Sari je uspelo uničiti še eno zvezo. Ne da imam kaj proti njej saj je moja najboljša prijateljica ampak v zadnjem letu ji je uspelo uničiti že pet zvez. Taylor je močno udarila Harrya po obrazu in opazila sem praske, ki so jih pustili njeni nohti. Harry je zaprl vrata pred njenim obrazom in se prijel za obraz. Pohitela sem proti njemu in naročila Niallu naj gre po prvo pomoč. Povlekla sem ga v kuhinjo ter ga posedla na barski stolček. Niall je že našel prvo pomoč in iz nje sem izbezala razkužilo ter sterilizirane gaze. "To te bo peklo, in ne bom ti lagala, zelo bo peklo." Zamižal je in pokimal naj že nekaj ukrepam. Razkužila sem mu rane in jih obvezala z nekoliko hanzaplasti. Sara ga je objela in se m začela opravičevati.
25. december 2012
Neext <33
25. december 2012
neeeeeeeeext<33
25. december 2012
u50889
u50889
Next!!! Hahaha beseda na L
25. december 2012
u103092
u103092
Omajgad, jst uničujm zveze?! O Hahaha prou u smeh si me spraulaa! :**
Next je kto kokr zmjrej popoun in veš, da mi ej to reeees fuul ušeč?? ;O In res je popoun next na popouni zgodbici od popoune moje najboljše pisatlcee!! ) Neeext tkoi ko boš lahko! ;D
25. december 2012
nexttttt :w
- nova bralka :*
25. december 2012
u72157
u72157
Sara....... sorry ma nesm vedla kaj ne drugu napišm ma sm happy da sm te spravla u smeh
jest da sm popolna pistljca dej poglej sebe pruti tjebi sm like a kolerava
Nina...................... ja to sm sz enga filma pobrala
forward.......................... hvala , hvala, hvala ki berš
in hvala usm da berste no da ne težim

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.Part 16
~Sara~
S Harryem sva se takoj ujela. Pogovarjala sva se cel večer in se smejala drug drugemu. Joj kako je luškan in prijazen. Sredi večerje sva se zmuznila na samo. Sledila sem mu po stopnica in povabil me je naj vstopim. Stopila sem na najbolj prekrasno teraso kar sem jih kadarkoli videla. Z odprtimi usti sem stala na vratih. Harry se je zasmejal, me prijel za roko ter povlekel na teraso. Posedel me je na stol in se usedel nasproti mene. Pogovarjala sva se o minimalnih ter popolnoma vsakdanjih stvareh. Vprašal me je koliko sem stara, od kod sem... Cel večer sem govorila samo o sebi. Sredi večera se je sklonil proti meni ter me strastno poljubil. Za seboj sem zaslišala tiho kašljanje. Obrnila sem se in zagledala Taylor. Torej je bilo res hodila sta. Harry je začel govoriti, da naj ne vzame tega narobe ampak da se je samo zgodilo. Taylor je popolnoma ponorela, stekla do mene ter me začela vleči za lase. Iztrgala sem se ji ona pa mi je iztrgala šop las. Harry jo je odvlekel stran od mene. Iztrgala se mu je iz prijema ter stekla dol. Sledila sva ji in pri vhodu ga je tako grdo udarila da so mu na licu ostale praske. J.P. je takoj ukrepala ter ga obvezala. Vsi so odšli iz sobe ter naju pustili sama.
"Oprosti za vse kar sem naredila. Ne boš me več videl po današnjem večeru obljubim."
"Ahhh ne fantaziraj." je rekel in me povlekel k sebi. Poljubil me je in tako sva ostala vsaj eno minuto. Vsa zadihana sem se odmaknila in ga pogledala. J.P. me je na žalost prišla iskat ker je že bil čas za odhod.
**************************************************************************************************************
Ta je bil zllooooo bedn ker sem fffffuuuuuulllllllllll hitela ampak obljubm da bo naslednji boljši
Next?
mnenje.
27. december 2012
u93092
u93092
Neeext
Pa ni bedn in ne govor da je bedn k pr teb ne more bit bedn
27. december 2012
u72157
u72157
hvala ●ƒяαηкєηsтєιη● to mi fullll pomeni , ki mi je ta bilo nekako u naglici napisan
27. december 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani